Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8201 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
  Re: Dotazník 17.03.2025 A kdyz lezu mene nez jednou tydne?
    Re: Dotazník 18.03.2025 Ahojda, tak zaškrtni jednou týdně a napiš mi to někde vedle jako nějakou poznámku. Díky :)
  Re: Dotazník 18.03.2025 Uděláš sem na Lezce článek, až uzavřeš dotazník?
    Re: Dotazník 18.03.2025 Asi můžu, pokud bude dostatek dat :) díky za každé vyplnění!
Je Nago Otevrene 17.03.2025 Navite nekdo, jestli je Nago v Arcu jiz otevrene? Jak to tam vypada? Je pruvodce stale platny?
Diky
  Re: Je Nago Otevrene 18.03.2025 To by mě také zajímalo. A další věc. Má někdo z posledních pár let zkušenosti se spaním "na div
    Re: Je Nago Otevrene 01.04.2025 Stale zavreno, podle tohoto:
      Re: Je Nago Otevrene 01.04.2025 Na outdooractive.com mají termín uzávěry do 23.7.2025, ale mám dojem, že to pořád posouvají
        Re: Je Nago Otevrene 01.04.2025 Zajimave ze zrovna nekdo zapisuje prelezy v Nagu :)
Frankenjura 17.03.2025 Ahoj, poradíte mi prosím jakou oblast ve Frankenjuře zvolit pro první návštěvu? Lezeme do 7 UIAA, díky za tipy!
  Re: Frankenjura 18.03.2025 Podle počasí.. Na jaře je problém že stěn na slunci bez zákazu kvůli hnízdění je málo,+nadržený přek
  Re: Frankenjura 19.03.2025 V chladném počasí levá část Weissensteinu, o víkendu tam ale bude nával. V normálním počasí Hartenst
    Re: Frankenjura 20.03.2025 Weissenstein pokud nelezeš osmičky je pitomost. Jednak tam bude nával a jednak ty cesty byly oklouza
      Re: Frankenjura 21.03.2025 Jj, ty jsou pěkný, ale ve stínu. Jmenuje se to..., sakra... Aha... Jo. Už vím - u podobných dotazů m
        Re: Frankenjura 21.03.2025 To je Zimmerbergw. a Katzenlocher, taky dobrý do letního horka. Btw Leienfels a málo profláklá oblas
        Re: Frankenjura 21.03.2025 Dik za radu, mistnaku.. :))
          Re: Frankenjura 21.03.2025 Tak jako když někdo napíše, že nad Stadeltenne výš vpravo, nebo vlevo, tak jen úplnej dement to nena
            Re: Frankenjura 22.03.2025 Konečně s jarem i nějaká diskuse na úrovni.
  Re: Frankenjura 20.03.2025 Treunitzer Klettergarten - presne tohle hledate
Vltavské Žula s dětmi 15.03.2025 Ahoj, mohu poprosit o doporučení na oblasti či sektory kolem Vltavy vhodně s dětmi? Předem moc děkuji. Špásik
  Re: Vltavské Žula s dětmi 15.03.2025 Lomy na velkou
    Re: Vltavské Žula s dětmi 17.03.2025 Lomy nad Velkou oplývají množstvím klíšťat, padajícím kamením a přístupová stezka do Borového má mís
  Re: Vltavské Žula s dětmi 15.03.2025 největší průser je tahat děcka do skal ...
    Re: Vltavské Žula s dětmi 15.03.2025 Mě to přijde celkem v pohodě. To, že máš dítě z tebe nedělá někoho v domácím vězení, až je budeš mít
      Re: Vltavské Žula s dětmi 15.03.2025 Mám dvě , ale nebudu je tahat do skal , viz. příspěvek nahoře...
        Re: Vltavské Žula s dětmi 16.03.2025 Žij a nech žít…
          Re: Vltavské Žula s dětmi 16.03.2025 Moje řeč, proč by dítě mělo zbytečně umřít pod stěnou když tam ani nechce... Mraky volnejch šutrů, m
            Re: Vltavské Žula s dětmi 16.03.2025 To že tvoje nechce, neznamená, že moje nechce.
        Re: Vltavské Žula s dětmi 18.03.2025 Tak je nikam netahej a neopruzuj ostatní svými moudry. Viz příspěvek nahoře.
    Re: Vltavské Žula s dětmi 18.03.2025 Kdepak, největší průser jsou volové jako ty. Nazdar
  Re: Vltavské Žula s dětmi 16.03.2025 Na Vltavské žule obecně nejsou kinder friendly oblasti. Pokud je nechceš utopit, kutálet roklemi neb
  Re: Vltavské Žula s dětmi 17.03.2025 Jak velke deti? pokud male cca do 5 let tak ty lomy na druhe strane vltavy naproti rovisit asi jedin
Názor 14.03.2025 Taková celkem kontroverzní událost. V roce 2020 rakousky politik Herbert Kickl udělal (spolu)prvovýstup w Hochschwabu na Ausweichkogel. Cesta byla nazvána Der geheime Schwob. Je to i na bergsteigen. V roce 2025 Antifa usoudila, že to tak není správné a bo
  Re: Názor 14.03.2025 Proc ne, prilivat olej do ohne, on se ten extremismus takle vrati a presne tim opacnym zpusobem nez
    Re: Názor 15.03.2025 Já sem byl vždycky víc nacek, takže nasrat na antifu, banda levejch šulínků
      Re: Názor 22.03.2025 Neřekl bych ,že jsi nácek.Jsi úplně normální.A nasrat na levicové šulinky je moc milé😅
      Re: Názor 22.03.2025 Neřekl bych ,že jsi nácek.Jsi úplně normální.A nasrat na levicové šulinky je moc milé😅
      Re: Názor 23.03.2025 A hele, adept na denacifikaci
  Re: Názor 15.03.2025 No, když se dívám, jak to ten blbeček zakuklenej řeže cca 2cm od povrchu... A že si ještě berou do h
  Re: Názor 15.03.2025 Tak už to dneska holt chodí... Ve vrcholné politice zase zbaví Maďarsko hlasovacích práv v EU, proto
Tekuté mágo pro Gym 13.03.2025 Nezkoušeli jste někdo na lezení tekuté magnézium, které se prodává ve fitness sféře? Je výrazně levnější, tak mě zajímá jestli není využitelné i na lezení na stěně.
  Re: Tekuté mágo pro Gym 13.03.2025 K nicemu :D
  Re: Tekuté mágo pro Gym 13.03.2025 používám běžně uvnitř i na venkovních bouldrech, vydrží déle na rukách a není nutné jej mít u sebe p
    Re: Tekuté mágo pro Gym 14.03.2025 To namáguješ už doma a pak ti to vydrží celý den na rukou? Hustý.
      Re: Tekuté mágo pro Gym 14.03.2025 tay vole to je diskuze kryštofa z hangáru a viktora z hudy ... tohle není možné :D :D
        Re: Tekuté mágo pro Gym 24.03.2025 Flashbaaaack!
volná místa na kurzu CWI březen 12.03.2025 Ahoj,
Na Flash Wallu v Olomouci pořádáme kurz a zkoušky CWI – a máme ještě pár volných míst.
Termín kurzu je již tento březen, víkend 21. - 23. 3. 2025 a 3 odpolední semináře
a zkoušky jsou 13. 4. a 14. 4. 2025
Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov 10.03.2025 Ahoj,
s určitou pravděpodobností jsem 8.3. při jarním lezení v Ostrově (Romský masiv, komáří stěna) zapomněl pytlík od singing rock sedáku plný 5ks presek CT, tuším 3 smyce, BD šťáradlo a 2ks malé šroubovky Ocun.
Taky mohlo dojít ke ztrátě i
  Re: AO už nehraje hru na lezci ? 09.03.2025 Zapisuje, ale jen párkrát do roka.
  Re: AO už nehraje hru na lezci ? 11.03.2025 Tyjo vždyť by tu pokaždé dostal bídu, jaký je zaprodanec, že si s tím dělá jen své PR a že je stará
    Re: AO už nehraje hru na lezci ? 11.03.2025 Meles kraviny, Adam normlane zapisuje, zhruba dvakrat/ctyrikrat rocne ty prelezy co ma smysl zapisov
      Re: AO už nehraje hru na lezci ? 11.03.2025 Jestli jsem tě tak naštval, tak se omlouvám, příště vložím smajlíka i dopředu, aby bylo jasné už pře
        Re: AO už nehraje hru na lezci ? 11.03.2025 Tak sorry, to jsem nepochopil :)
          Re: AO už nehraje hru na lezci ? 11.03.2025 Naopak se omlouvám já, koukám, že jsem tam nedal ani toho smajlíka...
  Re: AO už nehraje hru na lezci ? 11.03.2025 Jsem si to schválně zpětně proklikal a Adam byl v žebříčku na laně první souvisle od roku 2006 až do
    Re: AO už nehraje hru na lezci ? 12.03.2025 Jestli už třeba nepřestal lízt
    Re: AO už nehraje hru na lezci ? 12.03.2025 To je snad pochopitelne, ne? Zima priprava na zavodni sezonu, jaro musel stravit na olympijske kvali
    Re: AO už nehraje hru na lezci ? 12.03.2025 Musíte také uvážit, že už není sám jako někteří. Ono vše není tak jednoduché jak si někteří představ
      Re: AO už nehraje hru na lezci ? 13.03.2025 Vážení...
1
...
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
...
2263
Názor Taková celkem kontroverzní událost. V roce 2020 rakousky politik Herbert Kickl udělal (spolu)prvovýstup w Hochschwabu na Ausweichkogel. Cesta byla nazvána Der geheime Schwob. Je to i na bergsteigen. V roce 2025 Antifa usoudila, že to tak není správné a borháky upilovala (odkaz - mezery, fotky).
https://  ; de. indymedia.org/node/498074
Co říkáte?
LW 21:07:51 14.03.2025odpovědět
  Re: Názor Proc ne, prilivat olej do ohne, on se ten extremismus takle vrati a presne tim opacnym zpusobem nez chce antifa. 22:31:11 14.03.2025odpovědět
    Re: Názor Já sem byl vždycky víc nacek, takže nasrat na antifu, banda levejch šulínků Ns 06:39:09 15.03.2025odpovědět
      Re: Názor Neřekl bych ,že jsi nácek.Jsi úplně normální.A nasrat na levicové šulinky je moc milé😅 Vladan 18:47:03 22.03.2025odpovědět
      Re: Názor Neřekl bych ,že jsi nácek.Jsi úplně normální.A nasrat na levicové šulinky je moc milé😅 Vladan 18:47:05 22.03.2025odpovědět
      Re: Názor A hele, adept na denacifikaci 23:17:52 23.03.2025odpovědět
  Re: Názor No, když se dívám, jak to ten blbeček zakuklenej řeže cca 2cm od povrchu... A že si ještě berou do huby Behma. Ha ha ha :D 09:35:37 15.03.2025odpovědět
  Re: Názor Tak už to dneska holt chodí... Ve vrcholné politice zase zbaví Maďarsko hlasovacích práv v EU, protože mají jiný názor než Brusel. V Rumunsku pro změnu zrušily presidentské volby, když nevyhrál bruselský kůň a v Pobaltí či v Moldávii dokonce ani nedovolí nesprávným lidem hlasovat ve volbách.
11:58:20 15.03.2025odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: