Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8201 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
  Re: Dotazník 17.03.2025 A kdyz lezu mene nez jednou tydne?
    Re: Dotazník 18.03.2025 Ahojda, tak zaškrtni jednou týdně a napiš mi to někde vedle jako nějakou poznámku. Díky :)
  Re: Dotazník 18.03.2025 Uděláš sem na Lezce článek, až uzavřeš dotazník?
    Re: Dotazník 18.03.2025 Asi můžu, pokud bude dostatek dat :) díky za každé vyplnění!
Je Nago Otevrene 17.03.2025 Navite nekdo, jestli je Nago v Arcu jiz otevrene? Jak to tam vypada? Je pruvodce stale platny?
Diky
  Re: Je Nago Otevrene 18.03.2025 To by mě také zajímalo. A další věc. Má někdo z posledních pár let zkušenosti se spaním "na div
    Re: Je Nago Otevrene 01.04.2025 Stale zavreno, podle tohoto:
      Re: Je Nago Otevrene 01.04.2025 Na outdooractive.com mají termín uzávěry do 23.7.2025, ale mám dojem, že to pořád posouvají
        Re: Je Nago Otevrene 01.04.2025 Zajimave ze zrovna nekdo zapisuje prelezy v Nagu :)
Frankenjura 17.03.2025 Ahoj, poradíte mi prosím jakou oblast ve Frankenjuře zvolit pro první návštěvu? Lezeme do 7 UIAA, díky za tipy!
  Re: Frankenjura 18.03.2025 Podle počasí.. Na jaře je problém že stěn na slunci bez zákazu kvůli hnízdění je málo,+nadržený přek
  Re: Frankenjura 19.03.2025 V chladném počasí levá část Weissensteinu, o víkendu tam ale bude nával. V normálním počasí Hartenst
    Re: Frankenjura 20.03.2025 Weissenstein pokud nelezeš osmičky je pitomost. Jednak tam bude nával a jednak ty cesty byly oklouza
      Re: Frankenjura 21.03.2025 Jj, ty jsou pěkný, ale ve stínu. Jmenuje se to..., sakra... Aha... Jo. Už vím - u podobných dotazů m
        Re: Frankenjura 21.03.2025 To je Zimmerbergw. a Katzenlocher, taky dobrý do letního horka. Btw Leienfels a málo profláklá oblas
        Re: Frankenjura 21.03.2025 Dik za radu, mistnaku.. :))
          Re: Frankenjura 21.03.2025 Tak jako když někdo napíše, že nad Stadeltenne výš vpravo, nebo vlevo, tak jen úplnej dement to nena
            Re: Frankenjura 22.03.2025 Konečně s jarem i nějaká diskuse na úrovni.
  Re: Frankenjura 20.03.2025 Treunitzer Klettergarten - presne tohle hledate
Vltavské Žula s dětmi 15.03.2025 Ahoj, mohu poprosit o doporučení na oblasti či sektory kolem Vltavy vhodně s dětmi? Předem moc děkuji. Špásik
  Re: Vltavské Žula s dětmi 15.03.2025 Lomy na velkou
    Re: Vltavské Žula s dětmi 17.03.2025 Lomy nad Velkou oplývají množstvím klíšťat, padajícím kamením a přístupová stezka do Borového má mís
  Re: Vltavské Žula s dětmi 15.03.2025 největší průser je tahat děcka do skal ...
    Re: Vltavské Žula s dětmi 15.03.2025 Mě to přijde celkem v pohodě. To, že máš dítě z tebe nedělá někoho v domácím vězení, až je budeš mít
      Re: Vltavské Žula s dětmi 15.03.2025 Mám dvě , ale nebudu je tahat do skal , viz. příspěvek nahoře...
        Re: Vltavské Žula s dětmi 16.03.2025 Žij a nech žít…
          Re: Vltavské Žula s dětmi 16.03.2025 Moje řeč, proč by dítě mělo zbytečně umřít pod stěnou když tam ani nechce... Mraky volnejch šutrů, m
            Re: Vltavské Žula s dětmi 16.03.2025 To že tvoje nechce, neznamená, že moje nechce.
        Re: Vltavské Žula s dětmi 18.03.2025 Tak je nikam netahej a neopruzuj ostatní svými moudry. Viz příspěvek nahoře.
    Re: Vltavské Žula s dětmi 18.03.2025 Kdepak, největší průser jsou volové jako ty. Nazdar
  Re: Vltavské Žula s dětmi 16.03.2025 Na Vltavské žule obecně nejsou kinder friendly oblasti. Pokud je nechceš utopit, kutálet roklemi neb
  Re: Vltavské Žula s dětmi 17.03.2025 Jak velke deti? pokud male cca do 5 let tak ty lomy na druhe strane vltavy naproti rovisit asi jedin
Názor 14.03.2025 Taková celkem kontroverzní událost. V roce 2020 rakousky politik Herbert Kickl udělal (spolu)prvovýstup w Hochschwabu na Ausweichkogel. Cesta byla nazvána Der geheime Schwob. Je to i na bergsteigen. V roce 2025 Antifa usoudila, že to tak není správné a bo
  Re: Názor 14.03.2025 Proc ne, prilivat olej do ohne, on se ten extremismus takle vrati a presne tim opacnym zpusobem nez
    Re: Názor 15.03.2025 Já sem byl vždycky víc nacek, takže nasrat na antifu, banda levejch šulínků
      Re: Názor 22.03.2025 Neřekl bych ,že jsi nácek.Jsi úplně normální.A nasrat na levicové šulinky je moc milé😅
      Re: Názor 22.03.2025 Neřekl bych ,že jsi nácek.Jsi úplně normální.A nasrat na levicové šulinky je moc milé😅
      Re: Názor 23.03.2025 A hele, adept na denacifikaci
  Re: Názor 15.03.2025 No, když se dívám, jak to ten blbeček zakuklenej řeže cca 2cm od povrchu... A že si ještě berou do h
  Re: Názor 15.03.2025 Tak už to dneska holt chodí... Ve vrcholné politice zase zbaví Maďarsko hlasovacích práv v EU, proto
Tekuté mágo pro Gym 13.03.2025 Nezkoušeli jste někdo na lezení tekuté magnézium, které se prodává ve fitness sféře? Je výrazně levnější, tak mě zajímá jestli není využitelné i na lezení na stěně.
  Re: Tekuté mágo pro Gym 13.03.2025 K nicemu :D
  Re: Tekuté mágo pro Gym 13.03.2025 používám běžně uvnitř i na venkovních bouldrech, vydrží déle na rukách a není nutné jej mít u sebe p
    Re: Tekuté mágo pro Gym 14.03.2025 To namáguješ už doma a pak ti to vydrží celý den na rukou? Hustý.
      Re: Tekuté mágo pro Gym 14.03.2025 tay vole to je diskuze kryštofa z hangáru a viktora z hudy ... tohle není možné :D :D
        Re: Tekuté mágo pro Gym 24.03.2025 Flashbaaaack!
volná místa na kurzu CWI březen 12.03.2025 Ahoj,
Na Flash Wallu v Olomouci pořádáme kurz a zkoušky CWI – a máme ještě pár volných míst.
Termín kurzu je již tento březen, víkend 21. - 23. 3. 2025 a 3 odpolední semináře
a zkoušky jsou 13. 4. a 14. 4. 2025
Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov 10.03.2025 Ahoj,
s určitou pravděpodobností jsem 8.3. při jarním lezení v Ostrově (Romský masiv, komáří stěna) zapomněl pytlík od singing rock sedáku plný 5ks presek CT, tuším 3 smyce, BD šťáradlo a 2ks malé šroubovky Ocun.
Taky mohlo dojít ke ztrátě i
  Re: AO už nehraje hru na lezci ? 09.03.2025 Zapisuje, ale jen párkrát do roka.
  Re: AO už nehraje hru na lezci ? 11.03.2025 Tyjo vždyť by tu pokaždé dostal bídu, jaký je zaprodanec, že si s tím dělá jen své PR a že je stará
    Re: AO už nehraje hru na lezci ? 11.03.2025 Meles kraviny, Adam normlane zapisuje, zhruba dvakrat/ctyrikrat rocne ty prelezy co ma smysl zapisov
      Re: AO už nehraje hru na lezci ? 11.03.2025 Jestli jsem tě tak naštval, tak se omlouvám, příště vložím smajlíka i dopředu, aby bylo jasné už pře
        Re: AO už nehraje hru na lezci ? 11.03.2025 Tak sorry, to jsem nepochopil :)
          Re: AO už nehraje hru na lezci ? 11.03.2025 Naopak se omlouvám já, koukám, že jsem tam nedal ani toho smajlíka...
  Re: AO už nehraje hru na lezci ? 11.03.2025 Jsem si to schválně zpětně proklikal a Adam byl v žebříčku na laně první souvisle od roku 2006 až do
    Re: AO už nehraje hru na lezci ? 12.03.2025 Jestli už třeba nepřestal lízt
    Re: AO už nehraje hru na lezci ? 12.03.2025 To je snad pochopitelne, ne? Zima priprava na zavodni sezonu, jaro musel stravit na olympijske kvali
    Re: AO už nehraje hru na lezci ? 12.03.2025 Musíte také uvážit, že už není sám jako někteří. Ono vše není tak jednoduché jak si někteří představ
      Re: AO už nehraje hru na lezci ? 13.03.2025 Vážení...
1
...
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
...
2263
  Re: Vltavské Žula s dětmi Lomy na velkou 09:49:13 15.03.2025odpovědět
    Re: Vltavské Žula s dětmi Lomy nad Velkou oplývají množstvím klíšťat, padajícím kamením a přístupová stezka do Borového má místo UIAA 2. S dětma leda do Bohostic - tam nejsou klíšťata, neutopí se a ani nikam nespadnou, přístup po úplné rovině 21:57:51 17.03.2025odpovědět
  Re: Vltavské Žula s dětmi největší průser je tahat děcka do skal ... omg 16:12:36 15.03.2025odpovědět
    Re: Vltavské Žula s dětmi Mě to přijde celkem v pohodě. To, že máš dítě z tebe nedělá někoho v domácím vězení, až je budeš mít, třeba to pochopíš (a to já je nemám). 17:24:05 15.03.2025odpovědět
      Re: Vltavské Žula s dětmi Mám dvě , ale nebudu je tahat do skal , viz. příspěvek nahoře... . 20:29:58 15.03.2025odpovědět
        Re: Vltavské Žula s dětmi Žij a nech žít… Tolerance 06:45:35 16.03.2025odpovědět
          Re: Vltavské Žula s dětmi Moje řeč, proč by dítě mělo zbytečně umřít pod stěnou když tam ani nechce... Mraky volnejch šutrů, mraky klíšťat.... Co je po jméně... 07:55:19 16.03.2025odpovědět
            Re: Vltavské Žula s dětmi To že tvoje nechce, neznamená, že moje nechce. 22:52:45 16.03.2025odpovědět
        Re: Vltavské Žula s dětmi Tak je nikam netahej a neopruzuj ostatní svými moudry. Viz příspěvek nahoře. Sodík 00:46:13 18.03.2025odpovědět
    Re: Vltavské Žula s dětmi Kdepak, největší průser jsou volové jako ty. Nazdar Sodík 00:43:54 18.03.2025odpovědět
  Re: Vltavské Žula s dětmi Na Vltavské žule obecně nejsou kinder friendly oblasti. Pokud je nechceš utopit, kutálet roklemi nebo je trefit kamenem na nástupu. Pod skalami je většinou jen pěšina ze které se rovnou leze. Žadné plácky nehledej. Výjimkou jsou lomy mezi Velkou a Kamýkem - Akátový, Třešňový, Borový. Jsou-li dětičky lezoucí (po skalach), tak si i zalezou. Kosťák 08:18:17 16.03.2025odpovědět
  Re: Vltavské Žula s dětmi Jak velke deti? pokud male cca do 5 let tak ty lomy na druhe strane vltavy naproti rovisit asi jedine, se starsima se da i roviste, ale dost mozna se budou nudit pokud nelezou... ondra 08:51:29 17.03.2025odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: