LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Volný kámen, to je sviňa, proto máš lano na (s)račku!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
50. 9986
51.Šenkýř 9969
52.S 9953
Bouldry:
50.Tran 9078
51.Šolc 9053
52.Čech 9050
Hory:
29.Slavíček 2366
30.Uhlík 2276
31.Čermák 2232

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230970 cest
Nové přelezy:
Cikánskej Xb
Take the L 9-
Take A Wal 9-/9
Troy 9+
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
V 16 - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Lezení Praha navijáky?17.05.2025
Ahoj dokázal by někdo porovnat nebo shrnout jak je to na stěnách v Praze s navijáky? Byl jsem dnes na smichoff a vylezl jsem os všechny cesty od 7 až po 8+ těžší tam ani nebyli dohromady jich bylo asi 12? Myslíte že třeba na tom bigwaallu to je s navijáky
 Re: Lezení Praha navijáky?17.05.2025
Kdo vyleze 8+ OS nepotrebuje naviják, ale kamarády...
  Re: Lezení Praha navijáky?17.05.2025
To je pravda ...
   Re: Lezení Praha navijáky?17.05.2025
Jenže dnes na off jsem se přesvědčil, že mezi lezci jsou buď samá sociální individua nebo (na offu ú
    Re: Lezení Praha navijáky?17.05.2025
Chápu, že někdy člověk prostě nemá s kým jít lézt. Jenže pokud to bere vážně, tak má vybudovanou min
     Re: Lezení Praha navijáky?17.05.2025
Stačilo by pár 9vitek...chtěl jsem jen konzultaci, jestli je to někde srovnatelné nebo lepší ne na t
     Re: Lezení Praha navijáky?17.05.2025
Stačilo by pár 9vitek...chtěl jsem jen konzultaci, jestli je to někde srovnatelné nebo lepší ne na t
      Re: Lezení Praha navijáky?17.05.2025
Ústřely od klasifikace jsou čas od času na každý stěně. Na BW navijáků moc neni a nejsou tam vždycky
       Re: Lezení Praha navijáky?18.05.2025
Pořádnou balknu:D a kamarády:D ...to je řada nad zlato v 21 století :D
        Re: Lezení Praha navijáky?18.05.2025
tak určitě...ale i ta nejlepší rada je člověku k prdu, když jí prd rozumí. Ale za ručičku tu nikdo n
        Re: Lezení Praha navijáky?27.05.2025
Osobně vidím naviják spíš jako doplněk, když není s kým lézt, případně jako vytrvalostní tréning. I
   Re: Lezení Praha navijáky?18.05.2025
Souhlas. Nic proti navijákům, ale jak se říká všeho moc škodí. To z nadměrného a zatvrzelého užívání
 Re: Lezení Praha navijáky?18.05.2025
Já už jsem teda na Jungli dlouho nebyl, ale pamatuju si tam v linii s navijákem i nějakou devítku. S
 Re: Lezení Praha navijáky?18.05.2025
Ahoj, měl jsem nějak zrovna cestu přes Prahu a nikoho jsem narychlo nesehnal , tak jsem zamířil na J
  Re: Lezení Praha navijáky?19.05.2025
ta zatracená sociální plachost! a přitom je úspěšnost při oslovení jiného sociálně plachého navíječe
 Re: Lezení Praha navijáky?19.05.2025
A není náhodou problém i v tom, že se navijáky z bezpečnostních důvodů nedávají do větších převisů?
  Re: Lezení Praha navijáky?19.05.2025
Jak jde na navijáku lízt OS? :D
   Re: Lezení Praha navijáky?20.05.2025
Kdo leze na navijaku by měl mít nadvahu nad svuj normál aspoň 3kíla. Nebo sať si shodí aspoň pul stu
    Re: Lezení Praha navijáky?21.05.2025
a kdo píše komenty na lezca , by si měl ubrat tak 25bodů iq nebo říkat , že udělal tak max pomocnou
     Re: Lezení Praha navijáky?25.05.2025
To se přece očekává samo sebou, ne? Nebo jsem tu špatně?
    Re: Lezení Praha navijáky?25.05.2025
Neblázni. Nějaké minimální nadlehčení tam je (třeba bych to převedl tak na kilo nebo kilo a půl váhy
   Re: Lezení Praha navijáky?25.05.2025
To jsem si tajy říkal na první dobrou, ale kované navijákaře jsem to už slyšel používat, tak to beru

 Nalezené lezečky - Slon, Tisá14.05.2025
Ahoj, na severní věži na Slonovi v Tisé jsem dnes našel lezečky. Kdo je postrádá, ať se ozve na e-mail.
Ahoj G

 Supermini rychle dotazník pro lezce13.05.2025
Ahoj všichni, abych z dotazníku měla trochu relevantní výsledky, ještě potřebuju par odpovědí, moc mi to pomůže! Jo a pokud víte co co jde a chutná vám to, napište mi, dám nějaký slevičky a dárečky za vyplnění. Díky a bezva den!
 Dušičková spára 13.05.2025
Ahoj, má někdo přehled jakej sortiment friendu a dalšího bordelu je vhodnej do dušičkové spáry ve svatým Janu? Hlavně velikosti a počty, neradi by jsme do toho nalezli bez matrose
 Re: Dušičková spára 13.05.2025
když budeš mít osmipalcové a větší friendy, tak jich tam umístíš tolik, kolik uneseš a kolik ti dovo
 Re: Dušičková spára 13.05.2025
Absolutně nechápu, proč chceš lízt něco, co se nedá rozumně odjistit a zároveň z toho máš respekt. V
  Re: Dušičková spára 13.05.2025
já tomu rozumím a chápu to. lezení morálových cest je něco jako corrida dle hemingwayovské definice
   Re: Dušičková spára 13.05.2025
No ono je jedna věc zdravej respekt a dotaz jaký friendy se hodí, druhá věc je naběhnout do toho jak
    Re: Dušičková spára 14.05.2025
Plus výrok, že je něco lehký... :D ...to je hodně relativní výrok.
    Re: Dušičková spára 15.05.2025
když se v něčem prd vyznáš, tak to nekomentuj a zůstaň u věcí, ve kterých jsi doma.
 Re: Dušičková spára 13.05.2025
V horní části se dá z blbý pozice obvázat vklíněnej šutr. Na dno spáry se dá taky vrazit nějakej šut
 Re: Dušičková spára 14.05.2025
a kam zmizelo "kdyz na to nemas tak se do toho ne*er"?
 Re: Dušičková spára 14.05.2025
Stačí jedna smyce pro obhození vklineneho kamene a morál.
Pokud není morál tak dva největší f
  Re: Dušičková spára 14.05.2025
To jsem taky měl v plánu. Aspoň v Nepískovcových skalách bylo napsáno, že tam obvážu šutr a polezu a
   Re: Dušičková spára 15.05.2025
Zbývá než smeknout před autory, kteří to vylezli před osmdesáti lety
    Re: Dušičková spára 15.05.2025
Jenom pro připomenutí: byli to roku 1944 Kutta - Mareš - Novotný (později HO Vyšehrad)
    Re: Dušičková spára 15.05.2025
samozřejmě že to byli frajeři. tenkrát se tak prostě lezlo. nutno ovšem uznat, že o dva roky starší
     Re: Dušičková spára 15.05.2025
Myslíš Dominstein nebo Rakev nebo něco jiného?
      Re: Dušičková spára 15.05.2025
Rakev. Dušičkovou spáru jsem několikrát lezl, je to sice odhodlávací, ale nezákeřný, je to pevný, ne
       Re: Dušičková spára 15.05.2025
Zkus urnu. Pak ilegálně rozprášit, nejlíp tajně namíchat do mága, ideálně v Českém ráji, ne?
        Re: Dušičková spára 16.05.2025
i ta cesta do urny vede přes rakev, lacinou papundeklovou, co dobře hoří.
     Re: Dušičková spára 15.05.2025
Myslíš Dominstein nebo Rakev nebo něco jiného?
 Re: Dušičková spára 14.05.2025
Ve 2. Delce hnízdí ptáci

 Lezec.cz10.05.2025
Jana Švecová vylezla 8B+ Pen mladej dal 9a/+ a Votoček vylezl 9a .
 Re: Lezec.cz11.05.2025
Dík za info. Vážíme si toho, přestože je dost strohé.

 Super rychlej dotazník 09.05.2025
Ahoj všichni, pokud prosím máte minutku, poprosím o vyplnění tohle super rychlého dotazníku. Moc nám to pomůže. https://rb.gy/k9ot9n

 zbojník lezečky30.04.2025
Zdarec všeci,
V sobotu 26.4. na Zbojníkovy v Chřibech jsme omylem sbalili lezečky Triop.
Tak pokud někomu chybí ozvěte se martin.masar zavináč post.cz

 Vyplnění dotazníku29.04.2025
Zdarec,
v rámci diplomky dělám průzkum chování lezců (na internetu). Vyplnění by snad mělo trvat mín času, než první kousek v hospodě :)
Díky

 Re: Vyplnění dotazníku29.04.2025
No ty v*le, to zas bude další "užitečný" absolvent pro společnost ...

S dok
  Re: Vyplnění dotazníku29.04.2025
Moda jiti cestou nejmensiho odporu zda se byti v plne sile.
   Re: Vyplnění dotazníku29.04.2025
FIT??? Jako na FF budiz... ale todle je trosku pod uroven i podpruemnryho FITatka...
    Re: Vyplnění dotazníku29.04.2025
Ja nevim, koukal si nekdy kolik toho vejsky vyprodukujou? Tuny absolventu, vetsina diplomek a bakala
    Re: Vyplnění dotazníku29.04.2025
A coze se vam na tom vlastne nezda? Jen bych rada pochopila ten hate 😁
     Re: Vyplnění dotazníku29.04.2025
Proklikala sis ten dotazník? Je triviální. Z toho k smysluplným zjištěním, která nebudou každému pře
      Re: Vyplnění dotazníku02.05.2025
A co když tématem práce vůbec není “Chování lezců na internetu”, ale něco jinýho a tohle je jen .. d
       Re: Vyplnění dotazníku05.05.2025
To je ten druhý odstavec: Ale třeba...
    Re: Vyplnění dotazníku29.04.2025
Tys jako závěrečnou práci dělal důkaz velké fermatovi věty, že ty chytrolíne? Nejseš náhodou ty ten
  Re: Vyplnění dotazníku29.04.2025
Joo to bude dobrý odpad... Ale která bakalářka nebo diplomka je k něčemu jinému než k založení do an
   Re: Vyplnění dotazníku29.04.2025
Par jich je, ale jsou to jednotky :)
Dobra je treba bakalarka na Jickovice i z lezeckyho hled
  Re: Vyplnění dotazníku07.05.2025
Na druhou stranu, podobných vysokoškolských "vědeckých" elaborátů jsou na internetu desítk
 Re: Vyplnění dotazníku29.04.2025
Já wtf prostě nechápu za co ti lidi, co si říkají ajťáci dostávají tolik peněz. Vždyť je to práce, k
  Re: Vyplnění dotazníku29.04.2025
toz to je aspon edukovany nazor :DDDDD
  Re: Vyplnění dotazníku29.04.2025
No ty ses dobrej dment
  Re: Vyplnění dotazníku29.04.2025
Asi zas tak práce taky mít nebudeš, když můžeš v 11 dopo čumět do bedýnky a psát takový supr komentá
  Re: Vyplnění dotazníku29.04.2025
Psát na internet o zbytečné práci programátorů je trochu zvláštní, pokud jsou zbyteční nezapínej poč
  Re: Vyplnění dotazníku30.04.2025
na cloveka doleha pocit marnosti ..vsichni kritici tepou nepravosti a netusi ze se jedna o citat jiz
  Re: Vyplnění dotazníku30.04.2025
10/10 ragebait :Dd
Miluju lezce
  Re: Vyplnění dotazníku01.05.2025
Kamaráde, Tebe hodně dlouho někdo masíroval.
 Re: Vyplenění dotazníku29.04.2025
plevel hubit!
 Re: Vyplnění dotazníku29.04.2025
tohle má být vrchol vysokoškolského studia?? fakt se nestydíš s tímhle vyjít na veřejnost? chápal by
  Re: Vyplnění dotazníku30.04.2025
No tak myslím, že už z těchto příspěvků (ad "chování lezců na internetu") bude mít lepší v
 Re: Vyplnění dotazníku08.05.2025
No teda... Tohle ti schválili jako dostatečný dotazník na DP... FIT mě udivuje :D
  Re: Vyprdění dotazníku09.05.2025
už se na to vy...prdněte. to je jediná rozumná odpověď.

 Bílá skála Mravenčí pilíř 28.04.2025
Servus lezci, má někdo představu jak vypadá Mravenčí pilíř na Bílou skalu? Hnízdí tam fóglové? Sype se to? Jde to vůbec v současný době vylézt?
 Re: Bílá skála Mravenčí pilíř 28.04.2025
Sype se to. Ptáci tam někde hnízdí, ale zda právě na Mravenčím pilíři, nikdy nevíš předem. Dá se to

 Bílá skála Mravenčí pilíř 28.04.2025
Servus lezci, má někdo představu jak vypadá Mravenčí pilíř na Bílou skalu? Hnízdí tam fóglové? Sype se to? Jde to vůbec v současný době vylézt?

1   ...   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Lezení Praha navijáky?
Ahoj dokázal by někdo porovnat nebo shrnout jak je to na stěnách v Praze s navijáky? Byl jsem dnes na smichoff a vylezl jsem os všechny cesty od 7 až po 8+ těžší tam ani nebyli dohromady jich bylo asi 12? Myslíte že třeba na tom bigwaallu to je s navijáky lepší? Nebo na jungli? Poradí někdo
Tomas Strnad20:21:08 17.05.2025
odpovědět 
 Re: Lezení Praha navijáky?
Kdo vyleze 8+ OS nepotrebuje naviják, ale kamarády...
20:38:57 17.05.2025
odpovědět 
  Re: Lezení Praha navijáky?
To je pravda ...
TS20:45:12 17.05.2025
odpovědět 
   Re: Lezení Praha navijáky?
Jenže dnes na off jsem se přesvědčil, že mezi lezci jsou buď samá sociální individua nebo (na offu úplně většina) absolutní civilisti, ani s jednou skupinou nemám moc náladu se kamarádit....navíc ty cesty tam byly docela přestřelený ty 8+ by na hudy v Brně byly tak 7+/8-
TS20:50:07 17.05.2025
odpovědět 
    Re: Lezení Praha navijáky?
Chápu, že někdy člověk prostě nemá s kým jít lézt. Jenže pokud to bere vážně, tak má vybudovanou minimální komunitu, kde ho ve štychu nikdo nenechá. Pokud nechá, jde zakrouzit na bouldrovku, nebo se povesi na lištu, oblinu, cokoliv.
Pokud si stěžuje na lezci, že nejsou na komerčních stěnách vymazlená 8-áčka s navijákem, tak je ... Tomáš :o)
21:01:06 17.05.2025
odpovědět 
     Re: Lezení Praha navijáky?
Stačilo by pár 9vitek...chtěl jsem jen konzultaci, jestli je to někde srovnatelné nebo lepší ne na tom offu...
TS21:08:07 17.05.2025
odpovědět 
     Re: Lezení Praha navijáky?
Stačilo by pár 9vitek...chtěl jsem jen konzultaci, jestli je to někde srovnatelné nebo lepší ne na tom offu...
TS21:08:08 17.05.2025
odpovědět 
      Re: Lezení Praha navijáky?
Ústřely od klasifikace jsou čas od času na každý stěně. Na BW navijáků moc neni a nejsou tam vždycky, je dobrý si předem zavolat. V Letňanech je to podobný jak na OFFu, s posunem k 8+ a výš už máš nižší výběr cest i když lezeš s lanem, nejvíc je cest mezi 5-8, proto je třeba stěny střídat, střídat lano s boulderem, pořídit si (dobrou!) balknu atd.
jiný TS23:37:46 17.05.2025
odpovědět 
       Re: Lezení Praha navijáky?
Pořádnou balknu:D a kamarády:D ...to je řada nad zlato v 21 století :D
TS10:09:08 18.05.2025
odpovědět 
        Re: Lezení Praha navijáky?
tak určitě...ale i ta nejlepší rada je člověku k prdu, když jí prd rozumí. Ale za ručičku tu nikdo nikoho nepovede.
jiný TS17:23:13 18.05.2025
odpovědět 
        Re: Lezení Praha navijáky?
Osobně vidím naviják spíš jako doplněk, když není s kým lézt, případně jako vytrvalostní tréning. I kvůli profilům cest, na kterých jde používat navijáky ty obtížnosti obvykle končí tak na 8+. Do Jungle moc nechodím a když, tak na lano, na nav. mi tam trochu vadí, že tam ty navijáky hodně tahají směrem nahoru a prakticky všechny ostatní stěny v Praze mají vyšší a delší cesty. Naviják teď mají i na 13ce (tak cca 10 cest max. asi do 7a?) a na BW (tak 15 cest?, myslim, že i nějaké 7b tam je). Měli je i na Free Solu, ale moc nemám přehled, co tam je za cesty, dlouho jsem tam nebyl. Anebo jdi na boulderovku, když nemáš s kým na lano. V Praze jich je hodně a obtížnostně se tam myslím si vyřádíš.
Tajemný Em22:20:27 27.05.2025
odpovědět 
   Re: Lezení Praha navijáky?
Souhlas. Nic proti navijákům, ale jak se říká všeho moc škodí. To z nadměrného a zatvrzelého užívání techniky (a to nejen tu) se pak začnou stávat oni t.zv. "Homo mechanikus". A on ten lezecký sport by měl přispívat k rozšiřování osobních kontaktů a prohlubování vztahů mezi lidmi. Nakonec v terenu ony navijáky naštěstí nikde nejsou a člověk pak musí spoléhat na někoho, či na své individuum jako sololezec.
HonzaK11:48:46 18.05.2025
odpovědět 
 Re: Lezení Praha navijáky?
Já už jsem teda na Jungli dlouho nebyl, ale pamatuju si tam v linii s navijákem i nějakou devítku. Samozřejmě jsem jí nevylezl, takže jestli by to na Hudy v Brně náhodou nebyla jen usmolená šestka, to nedokážu posoudit, ale minimálně tam mají lepší pivo než na Offu, takže tam určitě zajdi. Pokud se mi teda dá věřit, jsem civilista, k armádě mám doslova odpor a ještě k tomu jsem sociální individuum, ať už to znamená cokoliv.
12:22:19 18.05.2025
odpovědět 
 Re: Lezení Praha navijáky?
Ahoj, měl jsem nějak zrovna cestu přes Prahu a nikoho jsem narychlo nesehnal , tak jsem zamířil na Jungle na naviják a ze případně půjdu na boldr. Navijáky podle mě super, byly tam i devítky (nevím jestli jedna nebo víc, ale pěkne cesty) , nakonec jsem zalezl s jiným navíječem kterému to někdo odřekl, takže vlastně fajn
 tasmansky.cert12:31:05 18.05.2025
odpovědět 
  Re: Lezení Praha navijáky?
ta zatracená sociální plachost! a přitom je úspěšnost při oslovení jiného sociálně plachého navíječe podobné výkonnosti o několik řádů lepší, než v tom vtipu o tom obšourníkovi co postupně v ulici zvoní na domovní zvonky.
Lukas B.11:25:29 19.05.2025
odpovědět 
 Re: Lezení Praha navijáky?
A není náhodou problém i v tom, že se navijáky z bezpečnostních důvodů nedávají do větších převisů? Natočit 9 v kolmici není tak snadné, navíc si v tom pak začínající lezci ničí šlachy na TR. Navíc lezením na navijáku cesta znatelně zlehkne, když ji necvakáš, takže čísla nesedí. Vybavuju si v Jablonci jedno 7c, ale ve sklonu, který mi už pro naviják (a lidi dole) nepřijde úplně optimální. Jinak tam nebývá víc než 7a+.

Sociální fobii plně respektuji. Ne každý se chce družit a domlouvat a ne vždy je chuť na boulder...
F.12:50:38 19.05.2025
odpovědět 
  Re: Lezení Praha navijáky?
Jak jde na navijáku lízt OS? :D
H14:59:31 19.05.2025
odpovědět 
   Re: Lezení Praha navijáky?
Kdo leze na navijaku by měl mít nadvahu nad svuj normál aspoň 3kíla. Nebo sať si shodí aspoň pul stupeň.
21:29:30 20.05.2025
odpovědět 
    Re: Lezení Praha navijáky?
a kdo píše komenty na lezca , by si měl ubrat tak 25bodů iq nebo říkat , že udělal tak max pomocnou základku ( můj případ, na učnák jsem se už ani nedostal ) :)
:d12:58:07 21.05.2025
odpovědět 
     Re: Lezení Praha navijáky?
To se přece očekává samo sebou, ne? Nebo jsem tu špatně?
20:09:38 25.05.2025
odpovědět 
    Re: Lezení Praha navijáky?
Neblázni. Nějaké minimální nadlehčení tam je (třeba bych to převedl tak na kilo nebo kilo a půl váhy, možná 2, kde mají ty navijáky víc nadlehčující, jako třeba v Letňanech), ale každopádně výlez na navijáku je něco jiného než na laně, takže prostě mezi sebou porovnávej jen výlezy na nav. a bude vše ok.
20:08:05 25.05.2025
odpovědět 
   Re: Lezení Praha navijáky?
To jsem si tajy říkal na první dobrou, ale kované navijákaře jsem to už slyšel používat, tak to beru jako vylezení na 1. pokus bez vyradění ostatními a bez sledování dalších přelezů.
19:58:57 25.05.2025
odpovědět 
 Foto dne:

Paní Kadrnožková, VIIIb
 Databáze cest:
Všechny cesty (192360)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Charmoz - Grépon traverse 5c Mont Blanc
Nesquiqquì! 6c+ Bergamo-Brescia
Gruppo Alpini Colere 6a+ Bergamo-Brescia
Il volo di Ursula 6b Bergamo-Brescia
Manaslu 2004 5c Bergamo-Brescia
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Elegantní Varianta VIIa Prachov
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
Aktuální dostupnost Obrvégry | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Prosím, | Re: Prosím, | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Prosím, | Re: Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Sil(e)nej borec | Whatsup | Re: Wow |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (43)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (9)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1152 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1267 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1455 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1420 
 Neřeším to – lezu vše 
 1118 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi