Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 16.Pail 10603 17.Šofránko 10585 18.Kolomazník 10550 Bouldry: 16.Šípek 10075 17.Košťál 10050 18.Chytil 10025 Hory: 11.Zvonková 4029 12.Černý 3878 13.Chomová 3836
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
Expreska 20.05.2025 Ahoj,minulý týden ve čtvrtek 15.5. jsem na Rovišti našel "šáhlovací" presku. Pokud někdo postrádá, je u mě. 776 306 091
  Re: Expreska 20.05.2025 Tyč zbabelcu, k tomu se nikdo nepřihlásí.
    Re: Expreska 20.05.2025 Jaryn se nebude stydět.
      Re: Expreska 27.05.2025 To teda Jaryn trestuhodně zaspal :D, že nemá clipsticka.
        Re: Expreska 28.05.2025 Jaryn to střídá, první tři háky cvaká klipstykem, na další má šáhlovací presa, jiný nepoužívá. okouk
zapomenutá lišta 18.05.2025 Ahoj, zapomněl jsem v labáku, pod věží Kriminál dřevěnou rozcvičovací lištu. Najde se někdo s dobrým srdcem,kdo by mi ji vrátil? Moc rád se případně odměním!
díky Bambi
  Re: zapomenutá lišta 18.05.2025 byli jsme tam 3.5. a žádný lišty jsme si nikde nevšimli
Lezení Praha navijáky? 17.05.2025 Ahoj dokázal by někdo porovnat nebo shrnout jak je to na stěnách v Praze s navijáky? Byl jsem dnes na smichoff a vylezl jsem os všechny cesty od 7 až po 8+ těžší tam ani nebyli dohromady jich bylo asi 12? Myslíte že třeba na tom bigwaallu to je s navijáky
  Re: Lezení Praha navijáky? 17.05.2025 Kdo vyleze 8+ OS nepotrebuje naviják, ale kamarády...
    Re: Lezení Praha navijáky? 17.05.2025 To je pravda ...
      Re: Lezení Praha navijáky? 17.05.2025 Jenže dnes na off jsem se přesvědčil, že mezi lezci jsou buď samá sociální individua nebo (na offu ú
        Re: Lezení Praha navijáky? 17.05.2025 Chápu, že někdy člověk prostě nemá s kým jít lézt. Jenže pokud to bere vážně, tak má vybudovanou min
          Re: Lezení Praha navijáky? 17.05.2025 Stačilo by pár 9vitek...chtěl jsem jen konzultaci, jestli je to někde srovnatelné nebo lepší ne na t
          Re: Lezení Praha navijáky? 17.05.2025 Stačilo by pár 9vitek...chtěl jsem jen konzultaci, jestli je to někde srovnatelné nebo lepší ne na t
            Re: Lezení Praha navijáky? 17.05.2025 Ústřely od klasifikace jsou čas od času na každý stěně. Na BW navijáků moc neni a nejsou tam vždycky
              Re: Lezení Praha navijáky? 18.05.2025 Pořádnou balknu:D a kamarády:D ...to je řada nad zlato v 21 století :D
                Re: Lezení Praha navijáky? 18.05.2025 tak určitě...ale i ta nejlepší rada je člověku k prdu, když jí prd rozumí. Ale za ručičku tu nikdo n
                Re: Lezení Praha navijáky? 27.05.2025 Osobně vidím naviják spíš jako doplněk, když není s kým lézt, případně jako vytrvalostní tréning. I
      Re: Lezení Praha navijáky? 18.05.2025 Souhlas. Nic proti navijákům, ale jak se říká všeho moc škodí. To z nadměrného a zatvrzelého užívání
  Re: Lezení Praha navijáky? 18.05.2025 Já už jsem teda na Jungli dlouho nebyl, ale pamatuju si tam v linii s navijákem i nějakou devítku. S
  Re: Lezení Praha navijáky? 18.05.2025 Ahoj, měl jsem nějak zrovna cestu přes Prahu a nikoho jsem narychlo nesehnal , tak jsem zamířil na J
    Re: Lezení Praha navijáky? 19.05.2025 ta zatracená sociální plachost! a přitom je úspěšnost při oslovení jiného sociálně plachého navíječe
  Re: Lezení Praha navijáky? 19.05.2025 A není náhodou problém i v tom, že se navijáky z bezpečnostních důvodů nedávají do větších převisů?
    Re: Lezení Praha navijáky? 19.05.2025 Jak jde na navijáku lízt OS? :D
      Re: Lezení Praha navijáky? 20.05.2025 Kdo leze na navijaku by měl mít nadvahu nad svuj normál aspoň 3kíla. Nebo sať si shodí aspoň pul stu
        Re: Lezení Praha navijáky? 21.05.2025 a kdo píše komenty na lezca , by si měl ubrat tak 25bodů iq nebo říkat , že udělal tak max pomocnou
          Re: Lezení Praha navijáky? 25.05.2025 To se přece očekává samo sebou, ne? Nebo jsem tu špatně?
        Re: Lezení Praha navijáky? 25.05.2025 Neblázni. Nějaké minimální nadlehčení tam je (třeba bych to převedl tak na kilo nebo kilo a půl váhy
      Re: Lezení Praha navijáky? 25.05.2025 To jsem si tajy říkal na první dobrou, ale kované navijákaře jsem to už slyšel používat, tak to beru
Nalezené lezečky - Slon, Tisá 14.05.2025 Ahoj, na severní věži na Slonovi v Tisé jsem dnes našel lezečky. Kdo je postrádá, ať se ozve na e-mail.
Ahoj G
  Re: Dušičková spára 13.05.2025 když budeš mít osmipalcové a větší friendy, tak jich tam umístíš tolik, kolik uneseš a kolik ti dovo
  Re: Dušičková spára 13.05.2025 Absolutně nechápu, proč chceš lízt něco, co se nedá rozumně odjistit a zároveň z toho máš respekt. V
    Re: Dušičková spára 13.05.2025 já tomu rozumím a chápu to. lezení morálových cest je něco jako corrida dle hemingwayovské definice
      Re: Dušičková spára 13.05.2025 No ono je jedna věc zdravej respekt a dotaz jaký friendy se hodí, druhá věc je naběhnout do toho jak
        Re: Dušičková spára 14.05.2025 Plus výrok, že je něco lehký... :D ...to je hodně relativní výrok.
        Re: Dušičková spára 15.05.2025 když se v něčem prd vyznáš, tak to nekomentuj a zůstaň u věcí, ve kterých jsi doma.
  Re: Dušičková spára 13.05.2025 V horní části se dá z blbý pozice obvázat vklíněnej šutr. Na dno spáry se dá taky vrazit nějakej šut
  Re: Dušičková spára 14.05.2025 a kam zmizelo "kdyz na to nemas tak se do toho ne*er"?
  Re: Dušičková spára 14.05.2025 Stačí jedna smyce pro obhození vklineneho kamene a morál.
Pokud není morál tak dva největší f
    Re: Dušičková spára 14.05.2025 To jsem taky měl v plánu. Aspoň v Nepískovcových skalách bylo napsáno, že tam obvážu šutr a polezu a
      Re: Dušičková spára 15.05.2025 Zbývá než smeknout před autory, kteří to vylezli před osmdesáti lety
        Re: Dušičková spára 15.05.2025 Jenom pro připomenutí: byli to roku 1944 Kutta - Mareš - Novotný (později HO Vyšehrad)
        Re: Dušičková spára 15.05.2025 samozřejmě že to byli frajeři. tenkrát se tak prostě lezlo. nutno ovšem uznat, že o dva roky starší
          Re: Dušičková spára 15.05.2025 Myslíš Dominstein nebo Rakev nebo něco jiného?
            Re: Dušičková spára 15.05.2025 Rakev. Dušičkovou spáru jsem několikrát lezl, je to sice odhodlávací, ale nezákeřný, je to pevný, ne
              Re: Dušičková spára 15.05.2025 Zkus urnu. Pak ilegálně rozprášit, nejlíp tajně namíchat do mága, ideálně v Českém ráji, ne?
                Re: Dušičková spára 16.05.2025 i ta cesta do urny vede přes rakev, lacinou papundeklovou, co dobře hoří.
          Re: Dušičková spára 15.05.2025 Myslíš Dominstein nebo Rakev nebo něco jiného?
  Re: Dušičková spára 14.05.2025 Ve 2. Delce hnízdí ptáci
Lezec.cz 10.05.2025 Jana Švecová vylezla 8B+ Pen mladej dal 9a/+ a Votoček vylezl 9a .
  Re: Lezec.cz 11.05.2025 Dík za info. Vážíme si toho, přestože je dost strohé.
zbojník lezečky 30.04.2025 Zdarec všeci,
V sobotu 26.4. na Zbojníkovy v Chřibech jsme omylem sbalili lezečky Triop.
Tak pokud někomu chybí ozvěte se martin.masar zavináč post.cz
1
...
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
...
2263
zapomenutá lišta Ahoj, zapomněl jsem v labáku, pod věží Kriminál dřevěnou rozcvičovací lištu. Najde se někdo s dobrým srdcem,kdo by mi ji vrátil? Moc rád se případně odměním!
díky Bambi Bambi 14:12:12 18.05.2025odpovědět
  Re: zapomenutá lišta byli jsme tam 3.5. a žádný lišty jsme si nikde nevšimli 17:19:10 18.05.2025odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: