Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Staré lano/oplet 27.10.2025 Ahoj!
sháním staré lano, nebo jen oplet z něj.
Délka: 15+ metrů.
Průměr: 8 mm+.
Důvod: Ochrana na dyneemu 6mm (určená pro kotvení na highline).
Zaplatím zásilkovnu, nebo osobně v Brně (+okolí)
Foto dne 21.10.2025 Co to je za typa a kde? Ví to někdo?
  Re: Foto dne 21.10.2025 tak nějak to tam máš všechno napsaný, ne? :)
    Re: Foto dne 21.10.2025 Aha..jo
  Re: Foto dne 21.10.2025 tak nějak to tam máš všechno napsaný, ne? :)
    Re: Foto dne 21.10.2025 fakt se to tak jmenuje?
      Re: Foto dne 21.10.2025 A je to povolený tam?
Terka je bůh 19.10.2025 Terka Š. nabombila absolutní tickList v ospu a tady ani čárka, řeší se vole nesmysly zrušte to tady uplně a nechte jen deníček ..
  Re: Terka je bůh 20.10.2025 A proč to píšeš sem a nenapsal jsi o tom Ty sám článek na hlavní stránku ( místo tohohle nesmyslu, c
  Re: Terka je bůh 20.10.2025 No a co tam teda vylezla. Formu teď má, to zase jo
  Re: Terka je bůh 20.10.2025 ficklist?
    Re: Terka je bůh 20.10.2025 Myslíš anorexii? jsem zvědavej jak dlouho ji to vydrží, než se rozsype jak Eliška Adamovská
      Re: Terka je bůh 21.10.2025 Víš co Ellu vždy zaručeně rozsypalo, lidi jako jsi ty, co ji neustále hodnotili a čekali na chybu, a
        Re: Terka je bůh 21.10.2025 Ale houbele, Ela byla schopna udělat výsledek pouze na závodech, kde chyběla lezecká špička. Když by
        Re: Terka je bůh 21.10.2025 Cywe, pokud se někdo nechá rozhodit tím, co se píše na netu, jedno zda lezec nebo nějaké socsítě, ta
          Re: Terka je bůh 21.10.2025 Obavam se ze mluvis z pohledu minimalne 35let staryho kmeta. Pro decka pod 25 jsou socialni site boh
            Re: Terka je bůh 21.10.2025 Zde není řeč o děckách, ale o dospělých a k tomu ještě profesionálních sportovcích. Ti se s nějakým
              Re: Terka je bůh 21.10.2025 Pisi "decka 25 let" coz je aplikovatelne na vetsinu profi sportovcu snad krome MMA a marat
                Re: Terka je bůh 21.10.2025 Mícháš do sebe různé sociální skupiny s různými zkušenostmi a pak zobecňuješ. Problém dnešních mladý
                  Re: Terka je bůh 21.10.2025 Nicméně, prvotní info bylo, že Tereza Š. asi něco popřelízala. Co, jsme se nedozvěděli, zato spoustu
                    Re: Terka je bůh 21.10.2025 No tak kdo ví, ať něco sesmolí a udělá z toho článek.
                    Re: Terka je bůh 22.10.2025 Corrida 8c
Kak je ti deklica? 8b+
Lahko noč Irena 8b
Marjetica 8b/+
Stre
                      Re: Terka je bůh 24.10.2025 Díky,
kdyby tohle udělal ten mamlas, co napsal první příspěvek a přidal k tomu, třeba, ještě
                Re: Terka je bůh 22.10.2025 S ohledem na to, že jsme ještě nevymřeli bych řekl, že to s těmi blbosítěmi zvládá většina populace
              Re: Terka je bůh 21.10.2025 Ale to vůbec neznamená, aby jsme toto chování brali jako normu, není to norma.
                Re: Terka je bůh 21.10.2025 Co přesně? To že někdo někdo projeví svůj názor na vzhled závodníka, že se mu zdá jakoby trpěl anore
                  Re: Terka je bůh 21.10.2025 A někdy je to zase velká prdel, nebo gapa, také názor že?
                    Re: Terka je bůh 21.10.2025 ...ale co je to to GAPA? Jen, abych příště věděl. Sem neznalej.
                      Re: Terka je bůh 21.10.2025 Gapa je prodejce průmyslovejch vah.
                        Re: Terka je bůh 22.10.2025 sem myslel, že je to "Garmišpartenkirchen" :-)
                          Re: Terka je bůh 23.10.2025 Gapa byl ještěr, který zaútočil na Japonsko v sedmdesátkách:)
                            Re: Terka je bůh 24.10.2025 jo, to jsem shlédl za asi vosum korun v kině kosmos. kdybych nebyl blbej, koupil bych si radši tři t
                              Re: Terka je bůh 25.10.2025 Gappu si pamatuješ dodnes..
            Re: Terka je bůh 22.10.2025 Jak můžeš! Jak jen můžeš???!!! Takhle hnusně se navážet do mýho věku? FUJ! 3x
              Re: Terka je bůh 22.10.2025 ze je nekomu 40 a jeste porad cumi na lezce, by mel bejt kompliment :D
                Re: Terka je bůh 22.10.2025 Tvl. že někdo čumí na lezce fakt není kompliment, bez ohledu na věk.
            Re: Terka je bůh 22.10.2025 To je pěkně blbé srovnání ... nebavíme se o nějaké každodenní šikaně navíc v prostředí, ve kterém do
              Re: Terka je bůh 22.10.2025 ja to vidim stejne, ale decka pod 25 to vidi opravu uplne jinak...
                Re: Terka je bůh 23.10.2025 Mám doma tři a tak se jich ptám,jak to teenageři mají a zdaleka to není tak hrozný jak píšeš.
  Re: Terka je bůh 23.10.2025 Skvělý výkon na skalách , ale na MS se moc nepředvedla. Nehledě na to, že cesty v této obtížnosti už
    Re: Terka je bůh 23.10.2025 Vlastne je ve srovnani s jinymi sporty fantasticky, jak malej rozdil je mezi nejlepsim zenskym prele
      Re: Terka je bůh 23.10.2025 Těch sportů je víc. Treba ultraběh. Teď na mistrovství světa na 24h byli v první desitce dokonce 3 h
        Re: Terka je bůh 25.10.2025 Kdo vnímá a vidí, že prostě holky a ženy jsou dnes daleko víc aktivnější než muži, ze kterých se dne
Čištění péřové bundy 14.10.2025 Máte někdo tip na konkrétní čistírnu v Praze co si poradí s klasickou péřovou bundou (Patagonia)? Jde zejména o tmavé skvrny od potu, trochu prachu, opalovacího krému a svačiny. Díky
Lezení s rodinou v zimě 13.10.2025 Ahojte, rád bych vzal rodinu na konci prosince někam za lezením do teplejší oblasti. Ideálně něco dostupnějšího letecky, přemýšlím o Maltě, Španělsku, možná Tenerife. Nemáte někdo nějaký tip na lehčí lezení kolem 6a s dobrou leteckou dostupností a podmínk
  Re: Lezení s rodinou v zimě 13.10.2025 Zalezte si za kamna. Tam bude tepla dost.
    Re: Lezení s rodinou v zimě 13.10.2025 Nesmrtelná teta? :-)
  Re: Lezení s rodinou v zimě 13.10.2025 San Vito Lo Capo (Sicílie), někdy se dá i na Vánoce vykoupat, Malta bývá i tepleji než na Sicílii le
    Re: Lezení s rodinou v zimě 14.10.2025 Super, díky
  Re: Lezení s rodinou v zimě 14.10.2025 Ze vzpominanych oblasti mi prijde co se podminek tyce nejjistejsi Tenerife. Minimum srazkovych dni,
    Re: Lezení s rodinou v zimě 14.10.2025 nechal bych děcka a starou doma a zašel bych si na hudy, něco bych potrénoval pak bych možná něco ťu
      trapný 16.10.2025 řekla trapná vtěrečka
  Re: Lezení s rodinou v zimě 14.10.2025 Čau, Malta zde:
    Re: Lezení s rodinou v zimě 14.10.2025 2 mezery
Lezení s rodinou v zimě 13.10.2025 Ahojte, rád bych vzal rodinu na konci prosince někam za lezením do teplejší oblasti. Ideálně něco dostupnějšího letecky, přemýšlím o Maltě, Španělsku, možná Tenerife. Nemáte někdo nějaký tip na lehčí lezení kolem 6a s dobrou leteckou dostupností a podmínk
  Re: zapomenuté preso drátník 12.10.2025 Mám. Díky z info.
Foto dne Pálava 12.10.2025 Tak na fotce je vlevo Obří kámen, vpravo Martinka a uprostřed dominuje Špunt, velký kámen zaklíněný mezi Obří kámen a Martinku.
  Re: Foto dne Pálava 12.10.2025 Jo jo, díky za upřesnění!
foto dne 10.10.2025 Jedná se o c. Zrcadlo klas. 5 (2 BH), s. Monolit, obl. Luč.
Leze se i jako highball uvedené obtížnosti.
  Re: foto dne 10.10.2025 A kdo se ptal? Sledoval sem komenty pod nějakými cestami a ty si byl debil už v roce 2013
    láska má mnoho podob 10.10.2025 Tohle vypadá na rysy hraniční poruchy osobnosti jako z učebnice, děkujeme za ukázku ;-)
    Re: foto dne 10.10.2025 Hmm, stará známá adresa... Dlouho ses neozval, už se mi stýskalo :|
    Re: foto dne 12.10.2025 Kamarádi ze skal :D
Býčí Skála guide 09.10.2025 Ahoj nebyl by prosím někdo schopný a ochotný, mi napsat jak probíhá "den obyčejného skalkaře" na býčině?
Zajímá mě co na rozlez ( celkově jsem na vápně schopný flashnout tak 7b) na rozlez třeba 7- 7 7+ ?
Pak asi nějaký ty schody s
  Re: Býčí Skála guide 09.10.2025 Vždycky mě fascinovalo jak některý lidi michaj dvě klasifikace dohromady, pak jsem přišel na to, že
  Re: Býčí Skála guide 09.10.2025 Neunavuj se rozlezem.
    Re: Býčí Skála guide 09.10.2025 Dej si Kouřím s tebou a Drobkův strop L1 (a pokud flešuješ 7b tak si můžeš nastudovat video na emont
      Re: Býčí Skála guide 09.10.2025 Díky, hele ja umím rozlišovat klasu ,jen mi přijde snazší napsat 7b než 8+/9- ..spíš jsem myslel že
        Re: Býčí Skála guide 09.10.2025 To máš spíš ty, když máš takový připitomělý dotazy...
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
...
2263
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: