Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Routes:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Boulders:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Mountains:
17.Abt 3287
18.Sukačová 3238
19.Petr 3142

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231335 cest
Nové přelezy:
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Isfc01.06.2026
Ahoj, vždycky jsem koukal na svěťáky na youtube.. dal jsem USA vpn a jelo to. Teď to nešlape. Dělám něco špatně nebo je na to jiný trik? Díky

 Gesto25.05.2026
Chtěl jsem se zeptat, co je to za gesto, ten vytrčenej malík a palec k tomu, trochu vypadající jako zavolej mi? Někdy i vyplazený jazyk. Já jen, jestli bych se to neměl taky naučit a používat, jestli to třeba nepomáhá při lezení, nebo tak něco?
 Re: Gesto25.05.2026
to bude audiotexová linka a madam naznačuje Zavolej mi do klubu - zamerané na pánov postižených feti
  Re: Gesto25.05.2026
Prý kdyby někdo chtěl pomoc s překladem ze slovenské hatmatilky, tak že jí má brnknout.
 Re: Gesto25.05.2026
Jo to se nauč. To se ti bude hodit. To je “climb vibe” gesto provádějící objekt říká, jsem v pohodě
 Re: Gesto25.05.2026
chytrému napověz, blbeček to má marný
 Re: Gesto26.05.2026
Je to “aloha”. Surfaři znají..
  Re: Gesto26.05.2026
Já v tom vidím něco úplně jinýho, surfař nesurfař :D
  Re: Gesto26.05.2026
jasné, je to surférka na foto otočenom o 90° :D
 Re: Gesto26.05.2026
  Re: Gesto27.05.2026
ted jsi to cely zkazil, takova tu byla krasna lidova tvorivost a ty prijdes s odkazem na wiki..
   Re: Gesto04.06.2026
tohle gesto se prý začalo dělat na Hawai po útoku žraloků, kdy napadený po vytažení z vody signalizu

 lezec.cz20.05.2026
jedine co vytuň je zadavani cest at nemusis listovat jak dement, udelej prehledny seznam oblasti a sektoru, viz 8a.nu a posledni vec nejak udelej at jdou videt poznamky lidi k cestam i na mobilu. zbytek nech tak a nevymyslej pi.co viny
 Re: lezec.cz11.06.2026
Přelezy u cesty nově zobrazují Poznámku z deníčku:
- desktop: stylovaná bublina po najetí n
  Re: lezec.cz11.06.2026
Super Stando, to je pokrok jak hrom, díky. Předvyplněná Oblast a Sektor je jen když zadám "Nová
   Re: lezec.cz11.06.2026
To by bylo moc super, dokázat přidat Novou cestu do vybraného sektoru s tím že to bude předvyplněné
    Re: lezec.cz11.06.2026
Hotovo. Předvyplnění by mělo teď fungovat i z rozkliknutého sektoru/oblasti. Vyzkoušejte. Díky za up
     Re: lezec.cz12.06.2026
Paráda, to je přesně ono. Díky. Ty to tu skromně zmiňuješ v diskusi, ale podle mě je to největší změ
     Re: lezec.cz12.06.2026
vyborne, ze je snaha to zlepsovat :)

nicmene bubliny na desktopu OK,
na table
      Re: lezec.cz12.06.2026
Na telefonu po sjedí úplně dolů jde přepnout na desktop verzi. Tam ale neuvidíš komentáře u cest. V
      Re: lezec.cz12.06.2026
Jo přesně tak, jak píše m. V mobilní verzi je vedle jména u zápisu cesty malá šipečka nebo spíš troj
       Re: lezec.cz12.06.2026
Ještě jsem to zkusil vylepšit. Nyní nově mají ťukací trojúhelníček ▾ všechna dotyková zařízení (tele
        Re: lezec.cz14.06.2026
Super!!! Uz to tam mam i na tom tabletu :) velke zlepseni , diky moc! Jeste kdyby tam bylo tlacitko
         Re: lezec.cz18.06.2026
Tlacitko “otevri vsechny sipecky” asi zatím ne, ale zviditelnil jsem ty trojúhelníčky i u desktopu,
        Re: lezec.cz16.06.2026
Stando, to jsou naprosto zásadní a skvělý úpravy, super! Když už se teda ty věci hýbou, tak mě by př
     Re: lezec.cz18.06.2026
Diky moc!
  Re: lezec.cz15.06.2026
Měl bych další návrh na vylepšení. Pokud vyhledám cestu a lezl jsem ji, ukáže se mi zažlucená. Když
   Re: lezec.cz16.06.2026
Souhlas, přimlouvám se za to! ;)
   Re: lezec.cz17.06.2026
Jo, dobrý nápad. Ale spíš by bylo lepší zapsané nezveřejněné přelezy u cesty zobrazovat jen pro přih
    Re: lezec.cz18.06.2026
Hotovo. Nezveřejněné přelezy vidí na kartě cesty jen jejich přihlášený přelezce, jsou podbarvené svě
     Re: lezec.cz18.06.2026
Super, diky, je to moc dobry. Mel bych k tomu jeste jednu poznamku - na karte cesty se mi to zobrazu
      Re: lezec.cz18.06.2026
Jo, dobrá připomínka. Nyní tam jsou zobrazeny přelezy všemi styly, i ty s pomlčkou.
       Re: lezec.cz19.06.2026
Skvely, diky, funguje to!
     Re: lezec.cz18.06.2026
Tak to je bomba! Stando díky, to je přesně ono. A jelikož když nám vyhovíš s jednou věcí, hned vymys
  Re: lezec.cz18.06.2026
Super, Stando. Pokrok nezastavis! ;-) Neslo by jeste -kdyz si davam cestu do denicku- aby tam bylo p

 Mobilní web?! 18.05.2026
Děláte si prdel, že lezec má mobilní verzi? No to mě poser na holy záda! A já myslel, že je to mrtvej web.
 Re: Mobilní web?! 19.05.2026
No to taky čumím, to je paráda.
 Re: Mobilní web?! 19.05.2026
uplne nahovno, neprehledne, koncim...
  Re: Mobilní web?! 20.05.2026
Jak píšu pod článkem o přesunu Lezce nový server, udělal jsem odkaz na přepnutí mobilní verze na des
   Re: Mobilní web?! 20.05.2026
Ja se ted cejtim uplne nesvuj, skoro jako kdyz dojistis klasiku dalsima dvema kruhama :D
Hele
   Re: Mobilní web?! 21.05.2026
Tak připomínek k fungování webu máte v mailboxu bilión, odhaduju. Jenže za ty desítky let se toho mo
   Re: Mobilní web?! 01.06.2026
V mobilní verzi jsme zpřehlednili komentáře a diskusní příspěvky. Odpovědi jsou nově i na mobilu ods
    Re: Mobilní web?! 03.06.2026
Kluci a zkoušeli jste si to? Protože to nefunguje, dal bych sem fotku, ale je to úplně rozmrdany.
     Re: Mobilní web?! 03.06.2026
Ano, zkoušel jsem to. Tak mi pošli fotku na mail standa@lezec.cz . Díky!
      Re: Mobilní web?! 03.06.2026
Tak jsem to ještě trochu upravil, a snad už to je vše v pořádku. Když tak dej vědět, zda už to je př

 Lezečky na Bořni17.05.2026
Vcera byly na Borni nalezeny lezky. Majitel necht se prihlasi!

 Maglajzák Ocun14.05.2026
Ahoj, nenašel někdo náhodou tmavě šedý maglajzák s bílým nápisem Ocun u sektoru Kotlík u Srbska? Kdyžtak budu vděčný když dáte vědět.
 Re: Maglajzák Ocun14.05.2026
Kdyžtak napište na e-mail flandem zavináč seznam.cz.

 Zvolávačka Petzl Nomic a Ergonomic13.05.2026
theuiaa.org/rec all-of-pet zl-nomic-and-ergo nomic-ice-axes/
(odstráňte medzery)

gearjunkie.com/climb ing/petzl-rec alls-ice-axes-harn esses
(odstráňte medzery)
 Re: Zvolávačka Petzl Nomic a Ergonomic14.05.2026
Už jsme o tom psali v březnu: Petzl stahuje vybran
  Re: Zvolávačka Petzl Nomic a Ergonomic14.05.2026
Skvelé :) Priznávam, prehliadol som a našiel až dodatočne. No ako sa vraví, einmal ist keinmal

 Obrvegry08.05.2026
Ahoj, jaky jen ted pri silnicni uzavere pristuo na Horni Sedlo k Obrvegrum (od Rynoltic)? Diky! C.
 Re: Obrvegry09.05.2026
Po pravdě nevím, ale pokud by i bylo něco úplně zavřené, copak je jít půlhodinu pěšky z Rynoltic tak
  Re: Obrvegry10.05.2026
Zkus Mapy CZ - dopravní.
   Re: Obrvegry10.05.2026
Diky, na mapy.com je to prave blbe, vypada to, ze je to zavreny od Rynoltic az do Hradku. Byl jsem t
    Re: Obrvegry11.05.2026
jsem se tak nějak včera bavil se strejcema a tetkama a fakt by vocenili, kdyby se tak nějak obecně p
     Re: Obrvegry12.05.2026
Respekt. Ja projizdel velmi pomalu, to Polesi je fakt malebna vesnice. Kdybys vedel o nekom, kdo tam
      Re: Obrvegry13.05.2026
ale všichni samozřejmě vědí, že nejvíc jako hovada lítají vesnicema mladí místní kreténi a na přespo
 Re: Obrvegry11.05.2026
Ahoj, byli jsme tam před týdnem a slepá byla až o vesnici dál, i podle kilometrů k uzavírce to vychá
  Re: Obrvegry12.05.2026
No tak to je velka skoda, zes tam nebyl o tyden pozdeji. Mel jsem tam v batohu jedno pivo navic. ;-)
 Re: Obrvegry13.05.2026
Update na strankach horosvazu: 11. 5. Rozkopaná silnice, na Obrvégry to teď autem nejde
  Re: Obrvegry13.05.2026
skutečnost (předevčírem): na kole z jihu sjízdné bez problémů, páč vjezd na bicyklu do zákazu vjezdu
 Re: Obrvegry26.05.2026
O víkendu se dalo jet od Hrádku. Až to nepůjde, tak se dá dojít 2km procházkou od Horní Suché.

 spacák zimní08.05.2026
Ahojte, chtěl bych se prosím zeptat, jaký spacák do zimních Vysokých Tater na spani v záhrabu, nebo bivaku? peří, nebo syntetika a popřípadně jaká značka, typ se vám osvědčil. Děkuju moc
 Re: spacák zimní10.05.2026
Návštevný poriadok TANAP neumožňuje spať voľne pohodený kde ťa napadne. Ako potenciálny návštevník s
  Re: spacák zimní11.05.2026
Ach, diky, diky, Velky Bratre!
   Re: spacák zimní12.05.2026
v klidu. V zime te zadnej tanapak nevyhodi. Na to sou moc pohodlni a radsi jou zalezli u krbu.
 Re: spacák zimní11.05.2026
Docela hezky se o tom rozepisuje Andy Kirpatrick, najdi si jeho blog... TLDR je něco jako na jednu n
  Re: spacák zimní11.05.2026
Mam uz velice dlouho (20+ let, ale ulozenej pekne ve visu celou tu dobu) syntetickej "prima ext
   Re: spacák zimní11.05.2026
Když jsme u vzpomínek starých zbrojnošů - od roku 1989 do dnes mám péřák od Freuda. Choval jsme se k
 Re: spacák zimní12.05.2026
Péřový spacák co bude mít min 800 ale raději 1000g peří (záleží na plnivosti Cuin). Rozhodně tu nede
  Re: spacák zimní12.05.2026
rozhodne souhlasim s tim ze se stejnou vyhrevnosti je syntetika mnohonasobne vetsi a hafo tezsi. Al
   Re: spacák zimní16.05.2026
Uuu to jsem netušil že zabalením propocenýho trika do báglu riskuju život, jsem rád že jsem to zatím
    Re: spacák zimní16.05.2026
Pointa asi mala byť, že keď má na výber 2 materiály a ide na viac ako 1 noc, tak môže byť lepší ten

 Foto dne 30.4.30.04.2026
Oprava nadpisu dnešního dne: Ještěd skoro v pozadí.

1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 lezec.cz
jedine co vytuň je zadavani cest at nemusis listovat jak dement, udelej prehledny seznam oblasti a sektoru, viz 8a.nu a posledni vec nejak udelej at jdou videt poznamky lidi k cestam i na mobilu. zbytek nech tak a nevymyslej pi.co viny
pepak22:11:17 20.05.2026
odpovědět 
 Re: lezec.cz
Přelezy u cesty nově zobrazují Poznámku z deníčku:
- desktop: stylovaná bublina po najetí na řádek
- mobil: trojúhelníček ▾ vedle jména, kliknutí na něj poznámku rozbalí.

To zadávání cest je také vylepšeno. Změnil jsem to tak, aby se nabízely jen sektory z předvybrané oblasti resp. polohy, aby to lépe fungovalo na mobilu. A také, aby se předvyplnily Poloha, Oblast a Sektor u přidání další cesty. Ozkoušejte. V případě problémů se lze překliknout na starou verzi zadávání nových cest.
 Standa00:18:08 11.06.2026
odpovědět 
  Re: lezec.cz
Super Stando, to je pokrok jak hrom, díky. Předvyplněná Oblast a Sektor je jen když zadám "Nová cesta" u rozkliknuté jiné cesty daného Sektoru,Oblasti. Když ale mám rozkliklý celý Sektor (vidím seznam všech cest, co jsou zadané) a dám "Nová cesta", tak již předvyplněno není. Kdyby byly ještě síly to změnit bylo by to top!
m.09:55:03 11.06.2026
odpovědět 
   Re: lezec.cz
To by bylo moc super, dokázat přidat Novou cestu do vybraného sektoru s tím že to bude předvyplněné
Kajman11:04:35 11.06.2026
odpovědět 
    Re: lezec.cz
Hotovo. Předvyplnění by mělo teď fungovat i z rozkliknutého sektoru/oblasti. Vyzkoušejte. Díky za upozornění!
 Standa22:42:11 11.06.2026
odpovědět 
     Re: lezec.cz
Paráda, to je přesně ono. Díky. Ty to tu skromně zmiňuješ v diskusi, ale podle mě je to největší změna na Lezci co pamatuju :)
m.09:05:20 12.06.2026
odpovědět 
     Re: lezec.cz
vyborne, ze je snaha to zlepsovat :)

nicmene bubliny na desktopu OK,
na tabletu je ale nezobrazim
a na telefonu se to nejak cely zmenilo, ze vidim lezce uplne jinak, jen v jednom sloupci, komentare u cest nevidim, na telefonu radikalni zhorseni, znemozneni pouzivani...
Danny15:11:08 12.06.2026
odpovědět 
      Re: lezec.cz
Na telefonu po sjedí úplně dolů jde přepnout na desktop verzi. Tam ale neuvidíš komentáře u cest. V mobilní verzi je vedle jména u zápisu cesty malá šipečka na zobrazení komentáře. Za mě takto ok. Dřív jsem na mobilu vůbec komentáře neviděl.
m.15:22:26 12.06.2026
odpovědět 
      Re: lezec.cz
Jo přesně tak, jak píše m. V mobilní verzi je vedle jména u zápisu cesty malá šipečka nebo spíš trojúhelníček na zobrazení komentáře. Ten vyskočí na řádku pod zápisem přelezu. Ale je to jen tam, kde je nějaký komentář (vlastně Poznámka z deníčku daného lezce).
 Standa15:34:21 12.06.2026
odpovědět 
       Re: lezec.cz
Ještě jsem to zkusil vylepšit. Nyní nově mají ťukací trojúhelníček ▾ všechna dotyková zařízení (telefon i tablet, jakákoli šířka a i desktop verze na mobilu); a jen, když je na deskopu myš, vyskakuje po najetí kurzoru bublina.
 Standa19:56:56 12.06.2026
odpovědět 
        Re: lezec.cz
Super!!! Uz to tam mam i na tom tabletu :) velke zlepseni , diky moc! Jeste kdyby tam bylo tlacitko “otevri vsechny sipecky” / ukaz vsechny komentare :)
 Danny00:00:59 14.06.2026
odpovědět 
         Re: lezec.cz
Tlacitko “otevri vsechny sipecky” asi zatím ne, ale zviditelnil jsem ty trojúhelníčky i u desktopu, aby bylo i zde hned vidět, u kterého přelezu je poznámka.
 Standa19:15:20 18.06.2026
odpovědět 
        Re: lezec.cz
Stando, to jsou naprosto zásadní a skvělý úpravy, super! Když už se teda ty věci hýbou, tak mě by přišlo fajn, kdybych si cestu nemusel zapisovat, ale pouze nějak označit. Cílem myšlenky je tvorba Wishlistu. Takže bych u dané cesty klikl na ikonku např. srdíčka a cesta by se v přehledu cest v sektoru mohla zobrazit např. podbarvená jinou barvou než klasicky přelezená (žlutá), nebo by se ve sloupečku před názvem cesty zobrazila ta zvolená ikonka. Samozřejmě by bylo dobré, kdybych si mohl někde zobrazit všechny Wishlist cesty. Např. v deníčku nová záložka..?
 relic23:53:14 16.06.2026
odpovědět 
     Re: lezec.cz
Diky moc!
honza08:49:07 18.06.2026
odpovědět 
  Re: lezec.cz
Měl bych další návrh na vylepšení. Pokud vyhledám cestu a lezl jsem ji, ukáže se mi zažlucená. Když si cestu rozkliknu a vedu si deníček veřejně, tak vidím klasický zápis u cesty, kdy jsem to lezl a jakým stylem. Ovšem pokud mám zápis neveřejný, tak sice v úvodním vyhledání vidím zažlucenou cestu, ale už nevím kdy a jak jsem to lezl, pak musím projet celý deníček a najít to. Hlavní důvod, proč bych to rád viděl a třeba včetně mého komentáře je, že cesty, které vylezu jen AF si dám neveřejně a třeba si k tomu napíšu "pěkné, vrátit se" nebo naopak. Nešlo by to vyřešit podobně jako ty vyskakovací poznámky? Že pouze mně by se po najetí myší na zažlucenou cestu zobrazila bublina - datum, styl, poznámka? Nebo jinak? Děkuji
m.08:25:00 15.06.2026
odpovědět 
   Re: lezec.cz
Souhlas, přimlouvám se za to! ;)
 relic23:54:50 16.06.2026
odpovědět 
   Re: lezec.cz
Jo, dobrý nápad. Ale spíš by bylo lepší zapsané nezveřejněné přelezy u cesty zobrazovat jen pro přihlášeného přelezce, ale třeba jiným odstínem. Zkusím to nějak vylepšit. Díky za podnět.
 Standa21:44:57 17.06.2026
odpovědět 
    Re: lezec.cz
Hotovo. Nezveřejněné přelezy vidí na kartě cesty jen jejich přihlášený přelezce, jsou podbarvené světle žlutě a je u nich malý zámeček. Poznámka u nich vyskočí jako bublina, stejně jako jiné poznámky u zveřejněných přelezů. Tak to vyzkoušejte.
 Standa00:21:10 18.06.2026
odpovědět 
     Re: lezec.cz
Super, diky, je to moc dobry. Mel bych k tomu jeste jednu poznamku - na karte cesty se mi to zobrazuje pouze pokud to mam zapsane aspon AF. Pokud to mam zapsane jako pomlcku, tak to tam nevidim. Ja si pomlcku neverejne zapisuju u cest, kde jsem se treba ani nedohrabal k retezu :-)
macekt08:48:08 18.06.2026
odpovědět 
      Re: lezec.cz
Jo, dobrá připomínka. Nyní tam jsou zobrazeny přelezy všemi styly, i ty s pomlčkou.
 Standa20:49:19 18.06.2026
odpovědět 
       Re: lezec.cz
Skvely, diky, funguje to!
 macekt09:12:19 19.06.2026
odpovědět 
     Re: lezec.cz
Tak to je bomba! Stando díky, to je přesně ono. A jelikož když nám vyhovíš s jednou věcí, hned vymyslíme další, tak tady je další podnět: Rozkliknu oblast a vidím tam zažluceno co jsem lezl. Ještě by se mi líbilo, abych na první pohled viděl co jsem vylezl "PP,RP,FL,OS" a co mám jen AF - to by bylo třeba jinou barvou. Mně by stačilo tohle základní rozdělení. Kdyby každý styl přelezu měl mít svojí barvu, asi by to bylo jak omalovánky. Nebo v přehledu cest oblasti mít dodatkový sloupec se stylem. Díky, vylepšuješ to parádně.
m.10:04:51 18.06.2026
odpovědět 
  Re: lezec.cz
Super, Stando. Pokrok nezastavis! ;-) Neslo by jeste -kdyz si davam cestu do denicku- aby tam bylo predvyplnene aktualni datum? Na mobilu to je dost otrava.

A jinak ano, to zadavani novych cest je vyznamne jednodussi, nez zdlouhave hledat oblast-sektor atd. Diky!
 caliman14:49:51 18.06.2026
odpovědět 
 Foto dne:
lezení na obtížnost kvalifikace
SP Praha 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (192432)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nosferatu SD 7B+ Val Masino
La piada della formica 7C Val masino
Jedna Rodina Xa Adršpach
Pozdrav z Labáčku Xc/XIa Adršpach
Prodloužený Mauglí 7+ Helfštýn
Nově komentované:
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (40)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1166 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1282 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1462 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1433 
 Neřeším to – lezu vše 
 1135 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi