Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 47. 10037 48.Pelikán 10013 49.Zaoral 9994 Bouldry: 47.Chovanová 9153 48.Ondra 9134 49.Skočdopole 9103 Hory: 17.Abt 3287 18.Sukačová 3238 19.Petr 3142
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English skialp 24.08.2009 ahoj, asi už mi nastal čas k nákupu skialp výbavy - zkuste prosím doporučit nějaký vhodný obchod, nebo bazar - nechce se mi zbytečně přeplácet a nechci naletět
  Re: skialp 24.08.2009 To je zase do taz pojd mě jebat, tak třeba v rakousku tomu rozuměj. tak si to přeber borče.
    Re: skialp 24.08.2009 jinak dobrý - nebo ti došly prášky? zeptal jsem se normálně, tak zkus poradit, nebo radši nepiš nic.
      Re: skialp 24.08.2009 hod se klidu ty, jaký prášky? stačilo přiblížit lokalitu kde ten obchod má být, asi nebudeš jezdit p
        Re: skialp 24.08.2009 je mi to celkem jedno - když doporučíš dobrý krám v rakousku, tak se to dá zařídit, koukal jsem i na
          Re: skialp 24.08.2009 Pro začátek bych si koupil něco v bazaru protože nevýš jestli tě to bude bavit.Do začátku bohatě sta
            Re: skialp 24.08.2009 což o to, na skialpu už jsme byl, ale zatím jsem to řešil půjčovnou -> teď si chci koupit svoji v
  Re: skialp 24.08.2009 Ahoj, já bych se přidala k dotazu. Letos bych si taky ráda pořídila skialp výbavu, především boty. A
    Re: skialp 24.08.2009 Namche Praha Heydukova, Hudy Praha Lidická, Hudy Praha Harfa. Musíš se oprostit od toho, že si budeš
  Re: skialp 24.08.2009 v rakousech je jeden online kram s freeride/freeski/skitour, muzes si postavit set lyze vazani (boty
    Re: skialp 24.08.2009 hledám, ale je toho docela dost, hoď mi prosím nápovědu na maila. děkuju
      Re: skialp 25.08.2009 je to ten sport-conrad.com, koukam ze je obliben i v CR. ceny za sety tam jsou fakt super
  Re: skialp 25.08.2009 hlavně si prosím nekupuj jak ti tady radí Pavel Silvretu 404 a nějaký starý lyže a pásy. Jestli nejs
    Re: skialp 25.08.2009 dík - pípák, sondu, lopatu tam mám - rozpočet mám snad taky dostatečnej, jen scháním info, kde nejlí
  Re: Boren-doprava 23.08.2009 Přejet kus jakoby "za chatu", sjet doprava a podjet čtyřproudovku. Je tam takové místo.
    Re: Boren-doprava 24.08.2009 Ok, dik, to jsem potreboval vedet.
Krádež 23.08.2009 Ahoj, dne 23.8.09 nám ukradli ze zamčeného auta 2 batohy s kompletně sbalenými lezeckými věcmi na lezení v horách. Stalo se to na Praze 6 na Břevnově. Pokud by někdo z okolí mohl čímkoliv přispět biť k nalezení aspoň trička nebo ponožek,kontakt 724007732
  Re: Krádež 23.08.2009 Do prdele práce. V jakou denní dobu se to stalo? (Abych věděl, jak moc si dávat pozor, Břevnov ode m
    Re: Krádež 24.08.2009 Me vykradli taky auto, je to cca mesic,dva,hledal jsem i po bazarech v okoli, aukro kazdou chvili, l
  Re: Krádež 24.08.2009 k.vy sou to spinavy proradný....
závěsná postel 23.08.2009 Zdar všem.
Neznáte někdo prosím Vás recept na výrobu závěsné postele? nebo něco podobného?
  Re: závěsná postel 23.08.2009 Vse vysypeme ze sacku do dostatecne stabilniho standu a za staleho sakrovani skaladame zhruba 2 minu
    Re: závěsná postel 23.08.2009 Black Diamod - nejlepsi recept!!! Nevolil bych zadny jiny kompromis a jsou lepsi nez Metolius!!!
Hladam kontakt 22.08.2009 Hladam kontakt na niekoho z partie ktora bola liezt pred 4 tyzdnami v Blatnici v jaskyni.Bolo vas asi 7-8 baby aj chalani.Liezli ste Sablu 6tku ja som ten ktory skusal tu 8+. Bavili sme sa aj o Sitne a Pavukovi, Jelenci.. Surne sa snazim zohnat kontakt na
Bor-monstrum 22.08.2009 Ahoj,
bzli jsme lezt na Boru a rada bych se zeptala. Vite nekdo, co je vsechno za cesty na kameni Monstrum na leve strane=nalevo od hrany co je vylez Godzily? Lezli jsme tam nejaky cesty a nevime moc co je co a popisy tady jsou tak nak ne uplne pre
  Re: Bor-monstrum 24.08.2009 Ahoj, koukni na purebouldering.cz snad se tam dozvíš víc!
    Re: Bor-monstrum 24.08.2009 jj jsem uz udelala, ale stejne z toho nejsem moudra. Kdyztak mam foto a kdo by ty cesty vedel mi muz
      Re: Bor-monstrum 24.08.2009 Ahoj bouldry už jsou doplneny v databazi cest tady na lezci...je to vsechno v podstate okolo 6A-B..
Hladam kontakt 22.08.2009 Hladam kontakt na niekoho z partie ktora bola liezt pred 4 tyzdnami v Blatnici v jaskyni.Bolo vas asi 7-8 baby aj chalani.Liezli ste Sablu 6tku ja som ten ktory skusal tu 8+. Bavili sme sa aj o Sitne a Pavukovi, Jelenci.. Surne sa snazim zohnat kontakt na
Foťák 21.08.2009 Ahoj,chtěl jsem se zeptat na foťák.Potřeboval bych nějaký dobrý foťál,ale chci aby byl malý,nechci tahat zrcadlovku,chci to na fotky na vicedelkové lezení a do hor,ale chci aby ty fotky stali zato.Klidně jsem ochotný investovat do toho hodně... doufám že
  Re: Foťák 21.08.2009 slušnej foťáček je Finepix J100 od Fujifilmu. Je maličkej, lehoučkej, rozlišení 10mpx, 5x zoom, fotk
    Re: Foťák 21.08.2009 Hlavně se rozhodni co chceš v té více délkové cestě dělat. Jestli lézt nebo fotit. Na dokumentující
      Re: Foťák 21.08.2009 nejvetsi hloupost je ptat se prave v obchode... stejne ti to chcou jen prodat:(((
        Re: Foťák 21.08.2009 doporučuju olympus mju Touch 6000(nebo 8000), malej a fotí parádně. náraz snese když ti někde hupne
          Re: Foťák 22.08.2009 Ja mam doma zrcadlovku NIKON D70s, na lezeni jsem si koupil obycejnej cervenej kompakt od NIKONu za
          Re: Foťák 22.08.2009 Všechna mjučka dělají strašné fotky - zkreslené, špatná barevnost, za horších podmínek vůbec nezvlád
            Re: Foťák 23.08.2009 mjučko si budu bránit... fotím snima v jeskyních a fotky jsou parádní,v rámci toho že používám jen i
              Re: Foťák 23.08.2009 Sem mel puceny takovy odolny mjucko s periskopovym objektivem. Stalo za howno (damy prominou). Prisa
    Re: Foťák 23.08.2009 taky máme finepix od fuji a naprostá spokojenost, navíc v testech bývá lepší než canon a nikon, naví
    Re: Foťák 23.08.2009 Mám Fuji J100 a vyzkoušel jsem ho v Alpách a při lezení v Tatrách. Fotky dělá nádherné. Tedy pokud u
  Re: Foťák 22.08.2009 Ahoj,díky moc všem za rady,rád bych fotil i okolí,kdo se má pořád nudit na štandu :D Já vím zrcadlov
    Re: Foťák 22.08.2009 Jak rikam, ja koupil od nionu za 3000 koompakt a spokojenost. Konkretne COOLPIX S210. kdyz ho rozmla
      Re: Foťák 22.08.2009 Přikláním se k názoru Jiřího, trochu ho znám a ty fotky taky. Nech si schválně nějakou poslat a nebo
        Re: Foťák 22.08.2009 canon powershot, treba A720IS. plne manualni nastaveni, 6x zoom, 2AA bagsny (mimo civilizaci k nezap
          Re: Foťák 23.08.2009 presnetak. stara rada powershotu je k nezapalceni. jn je tezky ji jeste sehant:(
            Re: Foťák 23.08.2009 Co třeba profi kompakt DMC-LX3E-S. Pokud je ti jedno, kolik stojí (tento přes 11000Kč), tak si myslí
              Re: Foťák 23.08.2009 Případně Canon PowerShot G9, to je v podstatě přímý konkuremt výše zmíněného, má většinu společného,
                Re: Foťák 24.08.2009 Panasonic TZ-5 a okrem fotenia mozes robit aj kvalitne HD videa...
                  Re: Foťák 24.08.2009 Cokoliv, mimo Olympusu. Cim mene Mpix, tim skoro lepe, svetelnost objektivu min 2.8 na zacatku. Poku
  Re: Foťák 24.08.2009 Slusnych fotaku je cela rada.
Osobne bych si udelal list pozadavku, tj. co vsechno chci aby f
    Re: Foťák 27.08.2009 No ja bych volil canon G-10, je to velice slusnej fotak, optika je vyborna, sice je "trochu&quo
Bohuňov 21.08.2009 ahoj, nevíte kde by se dal opatřit průvodce na Bohuňov (kousek od Svojanova)? ? ? na stránkách, kde byl k sehnání je ňákej virus nebo co ....
  Re: Bohuňov 24.08.2009 Ahoj. Jestli myslis lezcizvysociny.net tak tam zadny vir nebyl. Pravdou je ze se nam tam nekdo nabou
Lezení v přes Vánoce 21.08.2009 Ahoj, chtěla bych se vydat přes Vánoce do teplých krajů lézt. Nejlépe do oblasti, kde se nemusí kempovat a dá se dostat autem (případně levně letecky). A samozřejmě tam, kde je i přes zimu relativně teplo. Máte někdo dobré tipy z předchozích let? Díky. Pi
  Re: Lezení v přes Vánoce 21.08.2009 a lítaj tam pečený holuby do huby....
    Re: Lezení v přes Vánoce 21.08.2009 Počkej, počkej! Jestli jsou pečený a za letu budou mastný tak je potřeba maglajzovat! Hlavně nepodce
  Re: Lezení v přes Vánoce 22.08.2009 dostatečně teplo a ne moc daleko je v tom období jedině na kypru, krétě nebo jihu španělska. blbý že
  Re: Lezení v přes Vánoce 22.08.2009 To záleží na jak dlouho chceš jet. O Vánocích se dá v Ospu, Sperlonze, Hvar, Sicilie... A nebo Španě
    Re: Lezení v přes Vánoce 23.08.2009 Přesně tak. A mrkni se na článek:
  Re: Lezení v přes Vánoce 23.08.2009 Předloni bylo ve Finále, Castillonu, La Turbii vedro...letos všude brutální zima, vítr...hnus. Jedin
  Re: Lezení v přes Vánoce 24.08.2009 Díky všem za tipy, ale s tím počasím je to tedy trošku kříž, nevadí.
1
...
986
987
988
989
990
991
992
993
994
995
996
997
998
999
1000
1001
1002
1003
1004
1005
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: