Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 30.Vrzba 10313 31.Klofáč 10272 32.Lachman 10260 Bouldry: 30.Oliva 9609 31.Urubčík 9575 32.Obal 9553 Hory: 18.Sukačová 3238 19.Petr 3142 20.Nešvera 3129
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English tréning 21.08.2009 Dotaz na místní tréningové odborníky: v důsledku pracovní cesty jsem na 14dní vysadil tréning (jen běhání), a nastal skokově naprosto drastický propad výkonnosti (místo 8 jsem schopen vylézt tak 7, OS propad ze 7/7+ na 6+/7-, 7+ taktak zkrokuju, ve známýc
  Re: tréning 21.08.2009 moc o tom přemejšlíš
  Re: tréning 21.08.2009 Buď rád, že na to máš čas a jsi zdravý ... pi.oviny neřeš. Jinak si myslím, že to je normální. Lezen
  Re: tréning 21.08.2009 mozna jsi pretrenovany..nebo to moc resis a hlava je mnohem dal nez moznosti..ja kdyz na tyden vysad
  Re: tréning 21.08.2009 Hele, co takhle zaradit do tydne aspon jeden fakt odpocinkovej den? Jako nedelat VUBEC nic? Forma se
  Re: tréning 21.08.2009 Na to se musí tak tvrdě trénovat???? :-)
    Re: tréning 21.08.2009 7+ z takovimhle tréningem ?? to se na to rovnou vyprdni to lezu bez tréningu rok po tom co sem začal
  Re: tréning 21.08.2009 Je těžké poradit na základě takovéhoto uvedení do problému, nicméně:
14ti denní pauza
    Re: tréning 21.08.2009 Tento jev ja na sobe pozoruji take, je to asi tim, ze nemame mozna vyresen smysluplny trenink a vyzi
      Re: tréning 21.08.2009 Možná uvádím hlouposti, ale své tvrzení mám podložené nejen mou osobní zkušeností. Určitě ale netvrd
        Re: tréning 22.08.2009 Martas soudhlas nejspíš se asi uchlastám dneska jen beh + bouldrování a 5 třiníctek + 2 jedenáctky
          Re: tréning 22.08.2009 Jo jinak jim často špagety a měřim 192 a vážim 72kg :D
            Re: tréning 22.08.2009 heh, tos ještě větší vyžle nežli já (185/70), ale že ani po těch svojanech člověk nepřibere což?:-))
              Re: tréning 08.09.2009 jestli ty Svijany nejsou spíš na prohnání střev ;-)
      Re: tréning 22.08.2009 naopak BB má úplnú pravdu. ten tréning musí byť zle postavený, keď po takom kvante lezieš 8čky. ako
        Re: tréning 22.08.2009 to, ze niekto trenuje (kludne aj 10 rokov), este neznamena, ze bude dobre liezt...nie je trening ako
          Re: tréning 24.08.2009 Dík všem za tipy. Asi to fakt budu muset hlavně rozlízt.
Posměváčkům typu "vyprdni se n
  Re: tréning 03.09.2009 buď jsi přetrénovanej, nebo máš trénink špatně složenej, při tak intenzivním tréninku by jsi měl léz
yousemit bouldery 20.08.2009 čau zajímalo by mě , jaký je to ne těch yosemit boulderech na jesenicku ??
  Re: yousemit bouldery 20.08.2009 doporučuju články tady na lezci a osobní návštěvu
.
  Re: yousemit bouldery 21.08.2009 Dost dobrý! jeď se tam podivat :-)
Outdoor Research - zkušenost 20.08.2009 Máte někdo zkušenosti s americkou značkou Outdoor Research? Zaujala mě od nich bunda AlterEgo... Předem díky za odpovědi
  Re: Outdoor Research - zkušenost 21.08.2009 Ahoj,
o tomto modelu nic konkretniho nevim, nicmene od Outdoor Research vlasnim bundu
    Re: Outdoor Research - zkušenost 21.08.2009 Ano. Outdoor Research je lokalizovaná na severoamerickém trhu a její výrobky tam mají pověst velmi k
  Re: Outdoor Research - zkušenost 21.08.2009 Pokud muzou pouzivat ve svych vyrobcich Gorac, tak to asi nejsou zadny orezavatka :-).
  Re: Mt.Blanc z rif Gonella 21.08.2009 V pátek jsme se vrátili z Chmx@Cour. Hřeben od Dentu k Dome du Rochefort (nebo jak se to píše) byl č
mammut 20.08.2009 Ahoj netušíte někdo prosím, jestli má holešovický mammut na stěnách už předem natažená lana (TR) ? Díky
  Re: mammut 20.08.2009 na nekerejch stenach jo, ale moc jich neni - jen nizke nebo detske sekce
    Re: mammut 20.08.2009 víc nebo míň než má smíchoff?
      Re: mammut 20.08.2009 míň
        Re: mammut 20.08.2009 Naštěstí.
  Re: mammut 20.08.2009 jestli se ptas proto, ze se bojis tahat, nekoho si pochytej..
    Re: mammut 20.08.2009 V Mammutu je nataženo toprop 25 lan, 8 v dětských sekcích, zbytek jsou normální cesty a lana nejsou
      Re: mammut 20.08.2009 ok díky moc!
právě že netahám a parťák taky ne a pořád někoho otravovat aby nám natáhnul lan
        Re: mammut 20.08.2009 Tak začněte
Kácov 19.08.2009 Ahoj, ví někdo jak se jmenuje sektor u cesty pod křídlem? Nedaří se mi to identifokovat. Je to na dohled od chaty, vedle cesty. Lezení spíš lehčí, jištění stříbrný borháky a cesty označený číslama klasifikace. Na průvodce mi to nepasuje, vzniklo to asi až
  Re: Kácov 20.08.2009 Taky by mě zajímalo, která cesta vede levou spodní hranou Stěny Lajdáků, asi za 5, přes takový dutý
nevíte prosím jak zavázat? 19.08.2009 Nemyslím si o sobě, že su úplnej debil, přesto neumím přivázat starý mačky k botám. Je na nich nápis tirol stubai austria a mají jen jeden řemínek. Řemínek je napevno uchycen k k očku vpravo vzadu, dál vede skrz očko vpravo uprostřed, očko vlevo vpředu, v
  Re: nevíte prosím jak zavázat? 19.08.2009 a není ten řemínek s kroužkama utržený?
  Re: nevíte prosím jak zavázat? 19.08.2009 Jestli tam není kovová přeska,... Určitě si kup nový řemínky a vyměň je, tuším třeba CAMP, akorát si
  Re: nevíte prosím jak zavázat? 20.08.2009 Na nártu se popruh spojoval jiným kratším popruhem s přeskou. Takže každá mačka měla dva popruhy. Je
    Re: nevíte prosím jak zavázat? 20.08.2009 díky všem, s tím ještě jedním ztraceným to bude ono. ten druhej řemínek se tím prvním provlíkne a po
          Re: nevíte prosím jak zavázat? 20.08.2009 777 156 755 klidně mi zavolej vysvětlím ti to . Kolem kotníku to není.
Hladam kontakt 19.08.2009 Hladam kontakt na niekoho z partie ktora bola liezt pred 3 tyzdnami v Blatnici v jaskyni.Bolo vas asi 7-8 baby aj chalani.Liezli ste Sablu 6tku ja som ten ktory skusal tu 8+. Bavili sme sa aj o Sitne a Pavukovi, Jelenci.. Surne sa snazim zohnat kontakt na
Hákovačky 19.08.2009 Ahoj, poradíte někdo prosím cesty na technické lezení (hákovačky) klasifikace cca 5-6/A2-A3, několikadélkové (třeba i dvoudenní) v Rakousku (Rax, Dolomity, TotesGebirge), nebo jinde blízko Čech? Hledal jsem po internetu, tady na fóru, ale nic moc. díky!
  Re: Hákovačky 19.08.2009 Kostolecká tiesňava, 4-dĺžkové cesty Strecha Slovenska a Moravská cesta. Obe za 5 A3e.
  Re: Hákovačky 19.08.2009 Co se týče těch hákovaček v Kosteleckéj úžině, prý se ve zmíněných cestách vyskytujou vosí hnízda, p
    Re: Hákovačky 20.08.2009 Vosy a sršni jsou vůbec tento rok opruz :(
  Re: Hákovačky 20.08.2009 Zkus Tatry kolem Brnčály.
  Re: Hákovačky 23.08.2009 Díky všem, poohlédnu se tedy na Slovensku. M
    Re: Hákovačky 27.08.2009 Zdravím opět. S blížícím se zářím jsem si vzpomněl aj na Pálavu. Tam jsou rovněž pěkné vícedélkové h
Jištění - háky 19.08.2009 Ahoj,
mohl by mi někdo prosím objasnit, co je jištění - háky? Je to napsáno u lokality Kácov. Děkuji!
  Re: Jištění - háky 19.08.2009 V Kacove jsou v nekterych cestach nyty a v nekterych bh. Dojistovani vlastnim zelezem netreba.
    Re: Jištění - háky 19.08.2009 Díky za info!
    Re: Jištění - háky 19.08.2009 Háky se patrně v této souvislosti myslí "borháky". Obecně není české pojmenování příliš uj
      Re: Jištění - háky 28.08.2009 A co je to "hákovačka"??...
        Re: hákovačka 28.08.2009 Technické lezení. Skyhooky, cooperheady, jedničky, RURPy, vklíněnce, skoby a žebříčky. Hodí se to zn
1
...
987
988
989
990
991
992
993
994
995
996
997
998
999
1000
1001
1002
1003
1004
1005
1006
...
2263
mammut Ahoj netušíte někdo prosím, jestli má holešovický mammut na stěnách už předem natažená lana (TR) ? Díky M. 09:13:18 20.08.2009odpovědět
  Re: mammut na nekerejch stenach jo, ale moc jich neni - jen nizke nebo detske sekce 09:16:42 20.08.2009odpovědět
    Re: mammut víc nebo míň než má smíchoff? M. 09:18:35 20.08.2009odpovědět
      Re: mammut míň 11:01:27 20.08.2009odpovědět
        Re: mammut Naštěstí. 12:55:32 20.08.2009odpovědět
  Re: mammut jestli se ptas proto, ze se bojis tahat, nekoho si pochytej.. pavel 14:37:11 20.08.2009odpovědět
    Re: mammut V Mammutu je nataženo toprop 25 lan, 8 v dětských sekcích, zbytek jsou normální cesty a lana nejsou jen v nízkýck sektorech 17:14:57 20.08.2009odpovědět
      Re: mammut ok díky moc!
právě že netahám a parťák taky ne a pořád někoho otravovat aby nám natáhnul lano je blbý :)
ale dík za info! M 19:05:07 20.08.2009odpovědět
        Re: mammut Tak začněte George-jp 21:32:08 20.08.2009odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: