Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English tréning 21.08.2009 Dotaz na místní tréningové odborníky: v důsledku pracovní cesty jsem na 14dní vysadil tréning (jen běhání), a nastal skokově naprosto drastický propad výkonnosti (místo 8 jsem schopen vylézt tak 7, OS propad ze 7/7+ na 6+/7-, 7+ taktak zkrokuju, ve známýc
  Re: tréning 21.08.2009 moc o tom přemejšlíš
  Re: tréning 21.08.2009 Buď rád, že na to máš čas a jsi zdravý ... pi.oviny neřeš. Jinak si myslím, že to je normální. Lezen
  Re: tréning 21.08.2009 mozna jsi pretrenovany..nebo to moc resis a hlava je mnohem dal nez moznosti..ja kdyz na tyden vysad
  Re: tréning 21.08.2009 Hele, co takhle zaradit do tydne aspon jeden fakt odpocinkovej den? Jako nedelat VUBEC nic? Forma se
  Re: tréning 21.08.2009 Na to se musí tak tvrdě trénovat???? :-)
    Re: tréning 21.08.2009 7+ z takovimhle tréningem ?? to se na to rovnou vyprdni to lezu bez tréningu rok po tom co sem začal
  Re: tréning 21.08.2009 Je těžké poradit na základě takovéhoto uvedení do problému, nicméně:
14ti denní pauza
    Re: tréning 21.08.2009 Tento jev ja na sobe pozoruji take, je to asi tim, ze nemame mozna vyresen smysluplny trenink a vyzi
      Re: tréning 21.08.2009 Možná uvádím hlouposti, ale své tvrzení mám podložené nejen mou osobní zkušeností. Určitě ale netvrd
        Re: tréning 22.08.2009 Martas soudhlas nejspíš se asi uchlastám dneska jen beh + bouldrování a 5 třiníctek + 2 jedenáctky
          Re: tréning 22.08.2009 Jo jinak jim často špagety a měřim 192 a vážim 72kg :D
            Re: tréning 22.08.2009 heh, tos ještě větší vyžle nežli já (185/70), ale že ani po těch svojanech člověk nepřibere což?:-))
              Re: tréning 08.09.2009 jestli ty Svijany nejsou spíš na prohnání střev ;-)
      Re: tréning 22.08.2009 naopak BB má úplnú pravdu. ten tréning musí byť zle postavený, keď po takom kvante lezieš 8čky. ako
        Re: tréning 22.08.2009 to, ze niekto trenuje (kludne aj 10 rokov), este neznamena, ze bude dobre liezt...nie je trening ako
          Re: tréning 24.08.2009 Dík všem za tipy. Asi to fakt budu muset hlavně rozlízt.
Posměváčkům typu "vyprdni se n
  Re: tréning 03.09.2009 buď jsi přetrénovanej, nebo máš trénink špatně složenej, při tak intenzivním tréninku by jsi měl léz
yousemit bouldery 20.08.2009 čau zajímalo by mě , jaký je to ne těch yosemit boulderech na jesenicku ??
  Re: yousemit bouldery 20.08.2009 doporučuju články tady na lezci a osobní návštěvu
.
  Re: yousemit bouldery 21.08.2009 Dost dobrý! jeď se tam podivat :-)
Outdoor Research - zkušenost 20.08.2009 Máte někdo zkušenosti s americkou značkou Outdoor Research? Zaujala mě od nich bunda AlterEgo... Předem díky za odpovědi
  Re: Outdoor Research - zkušenost 21.08.2009 Ahoj,
o tomto modelu nic konkretniho nevim, nicmene od Outdoor Research vlasnim bundu
    Re: Outdoor Research - zkušenost 21.08.2009 Ano. Outdoor Research je lokalizovaná na severoamerickém trhu a její výrobky tam mají pověst velmi k
  Re: Outdoor Research - zkušenost 21.08.2009 Pokud muzou pouzivat ve svych vyrobcich Gorac, tak to asi nejsou zadny orezavatka :-).
  Re: Mt.Blanc z rif Gonella 21.08.2009 V pátek jsme se vrátili z Chmx@Cour. Hřeben od Dentu k Dome du Rochefort (nebo jak se to píše) byl č
mammut 20.08.2009 Ahoj netušíte někdo prosím, jestli má holešovický mammut na stěnách už předem natažená lana (TR) ? Díky
  Re: mammut 20.08.2009 na nekerejch stenach jo, ale moc jich neni - jen nizke nebo detske sekce
    Re: mammut 20.08.2009 víc nebo míň než má smíchoff?
      Re: mammut 20.08.2009 míň
        Re: mammut 20.08.2009 Naštěstí.
  Re: mammut 20.08.2009 jestli se ptas proto, ze se bojis tahat, nekoho si pochytej..
    Re: mammut 20.08.2009 V Mammutu je nataženo toprop 25 lan, 8 v dětských sekcích, zbytek jsou normální cesty a lana nejsou
      Re: mammut 20.08.2009 ok díky moc!
právě že netahám a parťák taky ne a pořád někoho otravovat aby nám natáhnul lan
        Re: mammut 20.08.2009 Tak začněte
Kácov 19.08.2009 Ahoj, ví někdo jak se jmenuje sektor u cesty pod křídlem? Nedaří se mi to identifokovat. Je to na dohled od chaty, vedle cesty. Lezení spíš lehčí, jištění stříbrný borháky a cesty označený číslama klasifikace. Na průvodce mi to nepasuje, vzniklo to asi až
  Re: Kácov 20.08.2009 Taky by mě zajímalo, která cesta vede levou spodní hranou Stěny Lajdáků, asi za 5, přes takový dutý
nevíte prosím jak zavázat? 19.08.2009 Nemyslím si o sobě, že su úplnej debil, přesto neumím přivázat starý mačky k botám. Je na nich nápis tirol stubai austria a mají jen jeden řemínek. Řemínek je napevno uchycen k k očku vpravo vzadu, dál vede skrz očko vpravo uprostřed, očko vlevo vpředu, v
  Re: nevíte prosím jak zavázat? 19.08.2009 a není ten řemínek s kroužkama utržený?
  Re: nevíte prosím jak zavázat? 19.08.2009 Jestli tam není kovová přeska,... Určitě si kup nový řemínky a vyměň je, tuším třeba CAMP, akorát si
  Re: nevíte prosím jak zavázat? 20.08.2009 Na nártu se popruh spojoval jiným kratším popruhem s přeskou. Takže každá mačka měla dva popruhy. Je
    Re: nevíte prosím jak zavázat? 20.08.2009 díky všem, s tím ještě jedním ztraceným to bude ono. ten druhej řemínek se tím prvním provlíkne a po
          Re: nevíte prosím jak zavázat? 20.08.2009 777 156 755 klidně mi zavolej vysvětlím ti to . Kolem kotníku to není.
Hladam kontakt 19.08.2009 Hladam kontakt na niekoho z partie ktora bola liezt pred 3 tyzdnami v Blatnici v jaskyni.Bolo vas asi 7-8 baby aj chalani.Liezli ste Sablu 6tku ja som ten ktory skusal tu 8+. Bavili sme sa aj o Sitne a Pavukovi, Jelenci.. Surne sa snazim zohnat kontakt na
Hákovačky 19.08.2009 Ahoj, poradíte někdo prosím cesty na technické lezení (hákovačky) klasifikace cca 5-6/A2-A3, několikadélkové (třeba i dvoudenní) v Rakousku (Rax, Dolomity, TotesGebirge), nebo jinde blízko Čech? Hledal jsem po internetu, tady na fóru, ale nic moc. díky!
  Re: Hákovačky 19.08.2009 Kostolecká tiesňava, 4-dĺžkové cesty Strecha Slovenska a Moravská cesta. Obe za 5 A3e.
  Re: Hákovačky 19.08.2009 Co se týče těch hákovaček v Kosteleckéj úžině, prý se ve zmíněných cestách vyskytujou vosí hnízda, p
    Re: Hákovačky 20.08.2009 Vosy a sršni jsou vůbec tento rok opruz :(
  Re: Hákovačky 20.08.2009 Zkus Tatry kolem Brnčály.
  Re: Hákovačky 23.08.2009 Díky všem, poohlédnu se tedy na Slovensku. M
    Re: Hákovačky 27.08.2009 Zdravím opět. S blížícím se zářím jsem si vzpomněl aj na Pálavu. Tam jsou rovněž pěkné vícedélkové h
Jištění - háky 19.08.2009 Ahoj,
mohl by mi někdo prosím objasnit, co je jištění - háky? Je to napsáno u lokality Kácov. Děkuji!
  Re: Jištění - háky 19.08.2009 V Kacove jsou v nekterych cestach nyty a v nekterych bh. Dojistovani vlastnim zelezem netreba.
    Re: Jištění - háky 19.08.2009 Díky za info!
    Re: Jištění - háky 19.08.2009 Háky se patrně v této souvislosti myslí "borháky". Obecně není české pojmenování příliš uj
      Re: Jištění - háky 28.08.2009 A co je to "hákovačka"??...
        Re: hákovačka 28.08.2009 Technické lezení. Skyhooky, cooperheady, jedničky, RURPy, vklíněnce, skoby a žebříčky. Hodí se to zn
1
...
987
988
989
990
991
992
993
994
995
996
997
998
999
1000
1001
1002
1003
1004
1005
1006
...
2263
  Re: Outdoor Research - zkušenost Ahoj,
o tomto modelu nic konkretniho nevim, nicmene od Outdoor Research vlasnim bundu Mentor z Gore-tex ProShellu a musim rici, ze je to velmi povedeny kousek. Jinak se jedna o firmu, ktera se pohybuje spise na US trhu a na svoje produkty poskytuje dozivotni zaruku!
Takze ja bys se toho nebal.
Hodne zdaru
L. Luda 09:19:45 21.08.2009odpovědět
    Re: Outdoor Research - zkušenost Ano. Outdoor Research je lokalizovaná na severoamerickém trhu a její výrobky tam mají pověst velmi kvalitních. Pokud se aspoň elementárně domluvíš anglicky, neobával bych se ani případné reklamace. Doktor 09:31:33 21.08.2009odpovědět
  Re: Outdoor Research - zkušenost Pokud muzou pouzivat ve svych vyrobcich Gorac, tak to asi nejsou zadny orezavatka :-). 11:55:26 21.08.2009odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: