Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 18.Kolomazník 10550 19.Kalvas 10538 20.Sejbal 10400 Bouldry: 18.Chytil 10025 19.Vejsada 10006 20.Šlapák 10000 Hory: 15.Dörfl 3442 16. 3376 17.Abt 3287
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Foťák 21.08.2009 Ahoj,chtěl jsem se zeptat na foťák.Potřeboval bych nějaký dobrý foťál,ale chci aby byl malý,nechci tahat zrcadlovku,chci to na fotky na vicedelkové lezení a do hor,ale chci aby ty fotky stali zato.Klidně jsem ochotný investovat do toho hodně... doufám že
  Re: Foťák 21.08.2009 slušnej foťáček je Finepix J100 od Fujifilmu. Je maličkej, lehoučkej, rozlišení 10mpx, 5x zoom, fotk
    Re: Foťák 21.08.2009 Hlavně se rozhodni co chceš v té více délkové cestě dělat. Jestli lézt nebo fotit. Na dokumentující
      Re: Foťák 21.08.2009 nejvetsi hloupost je ptat se prave v obchode... stejne ti to chcou jen prodat:(((
        Re: Foťák 21.08.2009 doporučuju olympus mju Touch 6000(nebo 8000), malej a fotí parádně. náraz snese když ti někde hupne
          Re: Foťák 22.08.2009 Ja mam doma zrcadlovku NIKON D70s, na lezeni jsem si koupil obycejnej cervenej kompakt od NIKONu za
          Re: Foťák 22.08.2009 Všechna mjučka dělají strašné fotky - zkreslené, špatná barevnost, za horších podmínek vůbec nezvlád
            Re: Foťák 23.08.2009 mjučko si budu bránit... fotím snima v jeskyních a fotky jsou parádní,v rámci toho že používám jen i
              Re: Foťák 23.08.2009 Sem mel puceny takovy odolny mjucko s periskopovym objektivem. Stalo za howno (damy prominou). Prisa
    Re: Foťák 23.08.2009 taky máme finepix od fuji a naprostá spokojenost, navíc v testech bývá lepší než canon a nikon, naví
    Re: Foťák 23.08.2009 Mám Fuji J100 a vyzkoušel jsem ho v Alpách a při lezení v Tatrách. Fotky dělá nádherné. Tedy pokud u
  Re: Foťák 22.08.2009 Ahoj,díky moc všem za rady,rád bych fotil i okolí,kdo se má pořád nudit na štandu :D Já vím zrcadlov
    Re: Foťák 22.08.2009 Jak rikam, ja koupil od nionu za 3000 koompakt a spokojenost. Konkretne COOLPIX S210. kdyz ho rozmla
      Re: Foťák 22.08.2009 Přikláním se k názoru Jiřího, trochu ho znám a ty fotky taky. Nech si schválně nějakou poslat a nebo
        Re: Foťák 22.08.2009 canon powershot, treba A720IS. plne manualni nastaveni, 6x zoom, 2AA bagsny (mimo civilizaci k nezap
          Re: Foťák 23.08.2009 presnetak. stara rada powershotu je k nezapalceni. jn je tezky ji jeste sehant:(
            Re: Foťák 23.08.2009 Co třeba profi kompakt DMC-LX3E-S. Pokud je ti jedno, kolik stojí (tento přes 11000Kč), tak si myslí
              Re: Foťák 23.08.2009 Případně Canon PowerShot G9, to je v podstatě přímý konkuremt výše zmíněného, má většinu společného,
                Re: Foťák 24.08.2009 Panasonic TZ-5 a okrem fotenia mozes robit aj kvalitne HD videa...
                  Re: Foťák 24.08.2009 Cokoliv, mimo Olympusu. Cim mene Mpix, tim skoro lepe, svetelnost objektivu min 2.8 na zacatku. Poku
  Re: Foťák 24.08.2009 Slusnych fotaku je cela rada.
Osobne bych si udelal list pozadavku, tj. co vsechno chci aby f
    Re: Foťák 27.08.2009 No ja bych volil canon G-10, je to velice slusnej fotak, optika je vyborna, sice je "trochu&quo
Bohuňov 21.08.2009 ahoj, nevíte kde by se dal opatřit průvodce na Bohuňov (kousek od Svojanova)? ? ? na stránkách, kde byl k sehnání je ňákej virus nebo co ....
  Re: Bohuňov 24.08.2009 Ahoj. Jestli myslis lezcizvysociny.net tak tam zadny vir nebyl. Pravdou je ze se nam tam nekdo nabou
Lezení v přes Vánoce 21.08.2009 Ahoj, chtěla bych se vydat přes Vánoce do teplých krajů lézt. Nejlépe do oblasti, kde se nemusí kempovat a dá se dostat autem (případně levně letecky). A samozřejmě tam, kde je i přes zimu relativně teplo. Máte někdo dobré tipy z předchozích let? Díky. Pi
  Re: Lezení v přes Vánoce 21.08.2009 a lítaj tam pečený holuby do huby....
    Re: Lezení v přes Vánoce 21.08.2009 Počkej, počkej! Jestli jsou pečený a za letu budou mastný tak je potřeba maglajzovat! Hlavně nepodce
  Re: Lezení v přes Vánoce 22.08.2009 dostatečně teplo a ne moc daleko je v tom období jedině na kypru, krétě nebo jihu španělska. blbý že
  Re: Lezení v přes Vánoce 22.08.2009 To záleží na jak dlouho chceš jet. O Vánocích se dá v Ospu, Sperlonze, Hvar, Sicilie... A nebo Španě
    Re: Lezení v přes Vánoce 23.08.2009 Přesně tak. A mrkni se na článek:
  Re: Lezení v přes Vánoce 23.08.2009 Předloni bylo ve Finále, Castillonu, La Turbii vedro...letos všude brutální zima, vítr...hnus. Jedin
  Re: Lezení v přes Vánoce 24.08.2009 Díky všem za tipy, ale s tím počasím je to tedy trošku kříž, nevadí.
průvodce Sardinie 21.08.2009 Ahoj, předem děkuji všem, kteří mi pomůžou sehnat,půjčit nebo poslat lezeckého průvodce na Sardinii. Jestli ho máte někdo v el.podobě, tak by se mi hodil na boss.ostrava@seznam.cz. A za jakékoliv rady o lezení na Sardinii budu také moc rád. Díky Jarda
tréning 21.08.2009 Dotaz na místní tréningové odborníky: v důsledku pracovní cesty jsem na 14dní vysadil tréning (jen běhání), a nastal skokově naprosto drastický propad výkonnosti (místo 8 jsem schopen vylézt tak 7, OS propad ze 7/7+ na 6+/7-, 7+ taktak zkrokuju, ve známýc
  Re: tréning 21.08.2009 moc o tom přemejšlíš
  Re: tréning 21.08.2009 Buď rád, že na to máš čas a jsi zdravý ... pi.oviny neřeš. Jinak si myslím, že to je normální. Lezen
  Re: tréning 21.08.2009 mozna jsi pretrenovany..nebo to moc resis a hlava je mnohem dal nez moznosti..ja kdyz na tyden vysad
  Re: tréning 21.08.2009 Hele, co takhle zaradit do tydne aspon jeden fakt odpocinkovej den? Jako nedelat VUBEC nic? Forma se
  Re: tréning 21.08.2009 Na to se musí tak tvrdě trénovat???? :-)
    Re: tréning 21.08.2009 7+ z takovimhle tréningem ?? to se na to rovnou vyprdni to lezu bez tréningu rok po tom co sem začal
  Re: tréning 21.08.2009 Je těžké poradit na základě takovéhoto uvedení do problému, nicméně:
14ti denní pauza
    Re: tréning 21.08.2009 Tento jev ja na sobe pozoruji take, je to asi tim, ze nemame mozna vyresen smysluplny trenink a vyzi
      Re: tréning 21.08.2009 Možná uvádím hlouposti, ale své tvrzení mám podložené nejen mou osobní zkušeností. Určitě ale netvrd
        Re: tréning 22.08.2009 Martas soudhlas nejspíš se asi uchlastám dneska jen beh + bouldrování a 5 třiníctek + 2 jedenáctky
          Re: tréning 22.08.2009 Jo jinak jim často špagety a měřim 192 a vážim 72kg :D
            Re: tréning 22.08.2009 heh, tos ještě větší vyžle nežli já (185/70), ale že ani po těch svojanech člověk nepřibere což?:-))
              Re: tréning 08.09.2009 jestli ty Svijany nejsou spíš na prohnání střev ;-)
      Re: tréning 22.08.2009 naopak BB má úplnú pravdu. ten tréning musí byť zle postavený, keď po takom kvante lezieš 8čky. ako
        Re: tréning 22.08.2009 to, ze niekto trenuje (kludne aj 10 rokov), este neznamena, ze bude dobre liezt...nie je trening ako
          Re: tréning 24.08.2009 Dík všem za tipy. Asi to fakt budu muset hlavně rozlízt.
Posměváčkům typu "vyprdni se n
  Re: tréning 03.09.2009 buď jsi přetrénovanej, nebo máš trénink špatně složenej, při tak intenzivním tréninku by jsi měl léz
yousemit bouldery 20.08.2009 čau zajímalo by mě , jaký je to ne těch yosemit boulderech na jesenicku ??
  Re: yousemit bouldery 20.08.2009 doporučuju články tady na lezci a osobní návštěvu
.
  Re: yousemit bouldery 21.08.2009 Dost dobrý! jeď se tam podivat :-)
Outdoor Research - zkušenost 20.08.2009 Máte někdo zkušenosti s americkou značkou Outdoor Research? Zaujala mě od nich bunda AlterEgo... Předem díky za odpovědi
  Re: Outdoor Research - zkušenost 21.08.2009 Ahoj,
o tomto modelu nic konkretniho nevim, nicmene od Outdoor Research vlasnim bundu
    Re: Outdoor Research - zkušenost 21.08.2009 Ano. Outdoor Research je lokalizovaná na severoamerickém trhu a její výrobky tam mají pověst velmi k
  Re: Outdoor Research - zkušenost 21.08.2009 Pokud muzou pouzivat ve svych vyrobcich Gorac, tak to asi nejsou zadny orezavatka :-).
  Re: Mt.Blanc z rif Gonella 21.08.2009 V pátek jsme se vrátili z Chmx@Cour. Hřeben od Dentu k Dome du Rochefort (nebo jak se to píše) byl č
mammut 20.08.2009 Ahoj netušíte někdo prosím, jestli má holešovický mammut na stěnách už předem natažená lana (TR) ? Díky
  Re: mammut 20.08.2009 na nekerejch stenach jo, ale moc jich neni - jen nizke nebo detske sekce
    Re: mammut 20.08.2009 víc nebo míň než má smíchoff?
      Re: mammut 20.08.2009 míň
        Re: mammut 20.08.2009 Naštěstí.
  Re: mammut 20.08.2009 jestli se ptas proto, ze se bojis tahat, nekoho si pochytej..
    Re: mammut 20.08.2009 V Mammutu je nataženo toprop 25 lan, 8 v dětských sekcích, zbytek jsou normální cesty a lana nejsou
      Re: mammut 20.08.2009 ok díky moc!
právě že netahám a parťák taky ne a pořád někoho otravovat aby nám natáhnul lan
        Re: mammut 20.08.2009 Tak začněte
Kácov 19.08.2009 Ahoj, ví někdo jak se jmenuje sektor u cesty pod křídlem? Nedaří se mi to identifokovat. Je to na dohled od chaty, vedle cesty. Lezení spíš lehčí, jištění stříbrný borháky a cesty označený číslama klasifikace. Na průvodce mi to nepasuje, vzniklo to asi až
  Re: Kácov 20.08.2009 Taky by mě zajímalo, která cesta vede levou spodní hranou Stěny Lajdáků, asi za 5, přes takový dutý
1
...
987
988
989
990
991
992
993
994
995
996
997
998
999
1000
1001
1002
1003
1004
1005
1006
...
2263
Lezení v přes Vánoce Ahoj, chtěla bych se vydat přes Vánoce do teplých krajů lézt. Nejlépe do oblasti, kde se nemusí kempovat a dá se dostat autem (případně levně letecky). A samozřejmě tam, kde je i přes zimu relativně teplo. Máte někdo dobré tipy z předchozích let? Díky. Piště i na email. Petra 13:14:17 21.08.2009odpovědět
  Re: Lezení v přes Vánoce a lítaj tam pečený holuby do huby.... 15:15:10 21.08.2009odpovědět
    Re: Lezení v přes Vánoce Počkej, počkej! Jestli jsou pečený a za letu budou mastný tak je potřeba maglajzovat! Hlavně nepodcenit situaci! Zkazit si vánoce kvůli nedostatku mága to je nepěkný zlá věc! Budeme na Tebe a Tvoje holuby myslet - dej vědět jak si dopadl ;) komixák 16:20:11 21.08.2009odpovědět
  Re: Lezení v přes Vánoce dostatečně teplo a ne moc daleko je v tom období jedině na kypru, krétě nebo jihu španělska. blbý že tam všude cca 15 dní z 30 prší. :-( DavidD 10:26:52 22.08.2009odpovědět
  Re: Lezení v přes Vánoce To záleží na jak dlouho chceš jet. O Vánocích se dá v Ospu, Sperlonze, Hvar, Sicilie... A nebo Španělsko. Valencie, Chorro... Maroko. S tím počasím je to jak kdy. Tento rok (loni) pršelo snad pořád a všude. Loni (předloni) na Vánoce v Chorru těžká pohoda a brutus vedro. Slamak 19:50:07 22.08.2009odpovědět
  Re: Lezení v přes Vánoce Předloni bylo ve Finále, Castillonu, La Turbii vedro...letos všude brutální zima, vítr...hnus. Jediné, kde se dalo lézt, byl Osp. Radmil 12:39:08 23.08.2009odpovědět
  Re: Lezení v přes Vánoce Díky všem za tipy, ale s tím počasím je to tedy trošku kříž, nevadí. Petra 15:09:04 24.08.2009odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: