Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 18.Kolomazník 10550 19.Kalvas 10538 20.Sejbal 10400 Bouldry: 18.Chytil 10025 19.Vejsada 10006 20.Šlapák 10000 Hory: 15.Dörfl 3442 16. 3376 17.Abt 3287
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Foťák 21.08.2009 Ahoj,chtěl jsem se zeptat na foťák.Potřeboval bych nějaký dobrý foťál,ale chci aby byl malý,nechci tahat zrcadlovku,chci to na fotky na vicedelkové lezení a do hor,ale chci aby ty fotky stali zato.Klidně jsem ochotný investovat do toho hodně... doufám že
  Re: Foťák 21.08.2009 slušnej foťáček je Finepix J100 od Fujifilmu. Je maličkej, lehoučkej, rozlišení 10mpx, 5x zoom, fotk
    Re: Foťák 21.08.2009 Hlavně se rozhodni co chceš v té více délkové cestě dělat. Jestli lézt nebo fotit. Na dokumentující
      Re: Foťák 21.08.2009 nejvetsi hloupost je ptat se prave v obchode... stejne ti to chcou jen prodat:(((
        Re: Foťák 21.08.2009 doporučuju olympus mju Touch 6000(nebo 8000), malej a fotí parádně. náraz snese když ti někde hupne
          Re: Foťák 22.08.2009 Ja mam doma zrcadlovku NIKON D70s, na lezeni jsem si koupil obycejnej cervenej kompakt od NIKONu za
          Re: Foťák 22.08.2009 Všechna mjučka dělají strašné fotky - zkreslené, špatná barevnost, za horších podmínek vůbec nezvlád
            Re: Foťák 23.08.2009 mjučko si budu bránit... fotím snima v jeskyních a fotky jsou parádní,v rámci toho že používám jen i
              Re: Foťák 23.08.2009 Sem mel puceny takovy odolny mjucko s periskopovym objektivem. Stalo za howno (damy prominou). Prisa
    Re: Foťák 23.08.2009 taky máme finepix od fuji a naprostá spokojenost, navíc v testech bývá lepší než canon a nikon, naví
    Re: Foťák 23.08.2009 Mám Fuji J100 a vyzkoušel jsem ho v Alpách a při lezení v Tatrách. Fotky dělá nádherné. Tedy pokud u
  Re: Foťák 22.08.2009 Ahoj,díky moc všem za rady,rád bych fotil i okolí,kdo se má pořád nudit na štandu :D Já vím zrcadlov
    Re: Foťák 22.08.2009 Jak rikam, ja koupil od nionu za 3000 koompakt a spokojenost. Konkretne COOLPIX S210. kdyz ho rozmla
      Re: Foťák 22.08.2009 Přikláním se k názoru Jiřího, trochu ho znám a ty fotky taky. Nech si schválně nějakou poslat a nebo
        Re: Foťák 22.08.2009 canon powershot, treba A720IS. plne manualni nastaveni, 6x zoom, 2AA bagsny (mimo civilizaci k nezap
          Re: Foťák 23.08.2009 presnetak. stara rada powershotu je k nezapalceni. jn je tezky ji jeste sehant:(
            Re: Foťák 23.08.2009 Co třeba profi kompakt DMC-LX3E-S. Pokud je ti jedno, kolik stojí (tento přes 11000Kč), tak si myslí
              Re: Foťák 23.08.2009 Případně Canon PowerShot G9, to je v podstatě přímý konkuremt výše zmíněného, má většinu společného,
                Re: Foťák 24.08.2009 Panasonic TZ-5 a okrem fotenia mozes robit aj kvalitne HD videa...
                  Re: Foťák 24.08.2009 Cokoliv, mimo Olympusu. Cim mene Mpix, tim skoro lepe, svetelnost objektivu min 2.8 na zacatku. Poku
  Re: Foťák 24.08.2009 Slusnych fotaku je cela rada.
Osobne bych si udelal list pozadavku, tj. co vsechno chci aby f
    Re: Foťák 27.08.2009 No ja bych volil canon G-10, je to velice slusnej fotak, optika je vyborna, sice je "trochu&quo
Bohuňov 21.08.2009 ahoj, nevíte kde by se dal opatřit průvodce na Bohuňov (kousek od Svojanova)? ? ? na stránkách, kde byl k sehnání je ňákej virus nebo co ....
  Re: Bohuňov 24.08.2009 Ahoj. Jestli myslis lezcizvysociny.net tak tam zadny vir nebyl. Pravdou je ze se nam tam nekdo nabou
Lezení v přes Vánoce 21.08.2009 Ahoj, chtěla bych se vydat přes Vánoce do teplých krajů lézt. Nejlépe do oblasti, kde se nemusí kempovat a dá se dostat autem (případně levně letecky). A samozřejmě tam, kde je i přes zimu relativně teplo. Máte někdo dobré tipy z předchozích let? Díky. Pi
  Re: Lezení v přes Vánoce 21.08.2009 a lítaj tam pečený holuby do huby....
    Re: Lezení v přes Vánoce 21.08.2009 Počkej, počkej! Jestli jsou pečený a za letu budou mastný tak je potřeba maglajzovat! Hlavně nepodce
  Re: Lezení v přes Vánoce 22.08.2009 dostatečně teplo a ne moc daleko je v tom období jedině na kypru, krétě nebo jihu španělska. blbý že
  Re: Lezení v přes Vánoce 22.08.2009 To záleží na jak dlouho chceš jet. O Vánocích se dá v Ospu, Sperlonze, Hvar, Sicilie... A nebo Španě
    Re: Lezení v přes Vánoce 23.08.2009 Přesně tak. A mrkni se na článek:
  Re: Lezení v přes Vánoce 23.08.2009 Předloni bylo ve Finále, Castillonu, La Turbii vedro...letos všude brutální zima, vítr...hnus. Jedin
  Re: Lezení v přes Vánoce 24.08.2009 Díky všem za tipy, ale s tím počasím je to tedy trošku kříž, nevadí.
průvodce Sardinie 21.08.2009 Ahoj, předem děkuji všem, kteří mi pomůžou sehnat,půjčit nebo poslat lezeckého průvodce na Sardinii. Jestli ho máte někdo v el.podobě, tak by se mi hodil na boss.ostrava@seznam.cz. A za jakékoliv rady o lezení na Sardinii budu také moc rád. Díky Jarda
tréning 21.08.2009 Dotaz na místní tréningové odborníky: v důsledku pracovní cesty jsem na 14dní vysadil tréning (jen běhání), a nastal skokově naprosto drastický propad výkonnosti (místo 8 jsem schopen vylézt tak 7, OS propad ze 7/7+ na 6+/7-, 7+ taktak zkrokuju, ve známýc
  Re: tréning 21.08.2009 moc o tom přemejšlíš
  Re: tréning 21.08.2009 Buď rád, že na to máš čas a jsi zdravý ... pi.oviny neřeš. Jinak si myslím, že to je normální. Lezen
  Re: tréning 21.08.2009 mozna jsi pretrenovany..nebo to moc resis a hlava je mnohem dal nez moznosti..ja kdyz na tyden vysad
  Re: tréning 21.08.2009 Hele, co takhle zaradit do tydne aspon jeden fakt odpocinkovej den? Jako nedelat VUBEC nic? Forma se
  Re: tréning 21.08.2009 Na to se musí tak tvrdě trénovat???? :-)
    Re: tréning 21.08.2009 7+ z takovimhle tréningem ?? to se na to rovnou vyprdni to lezu bez tréningu rok po tom co sem začal
  Re: tréning 21.08.2009 Je těžké poradit na základě takovéhoto uvedení do problému, nicméně:
14ti denní pauza
    Re: tréning 21.08.2009 Tento jev ja na sobe pozoruji take, je to asi tim, ze nemame mozna vyresen smysluplny trenink a vyzi
      Re: tréning 21.08.2009 Možná uvádím hlouposti, ale své tvrzení mám podložené nejen mou osobní zkušeností. Určitě ale netvrd
        Re: tréning 22.08.2009 Martas soudhlas nejspíš se asi uchlastám dneska jen beh + bouldrování a 5 třiníctek + 2 jedenáctky
          Re: tréning 22.08.2009 Jo jinak jim často špagety a měřim 192 a vážim 72kg :D
            Re: tréning 22.08.2009 heh, tos ještě větší vyžle nežli já (185/70), ale že ani po těch svojanech člověk nepřibere což?:-))
              Re: tréning 08.09.2009 jestli ty Svijany nejsou spíš na prohnání střev ;-)
      Re: tréning 22.08.2009 naopak BB má úplnú pravdu. ten tréning musí byť zle postavený, keď po takom kvante lezieš 8čky. ako
        Re: tréning 22.08.2009 to, ze niekto trenuje (kludne aj 10 rokov), este neznamena, ze bude dobre liezt...nie je trening ako
          Re: tréning 24.08.2009 Dík všem za tipy. Asi to fakt budu muset hlavně rozlízt.
Posměváčkům typu "vyprdni se n
  Re: tréning 03.09.2009 buď jsi přetrénovanej, nebo máš trénink špatně složenej, při tak intenzivním tréninku by jsi měl léz
yousemit bouldery 20.08.2009 čau zajímalo by mě , jaký je to ne těch yosemit boulderech na jesenicku ??
  Re: yousemit bouldery 20.08.2009 doporučuju články tady na lezci a osobní návštěvu
.
  Re: yousemit bouldery 21.08.2009 Dost dobrý! jeď se tam podivat :-)
Outdoor Research - zkušenost 20.08.2009 Máte někdo zkušenosti s americkou značkou Outdoor Research? Zaujala mě od nich bunda AlterEgo... Předem díky za odpovědi
  Re: Outdoor Research - zkušenost 21.08.2009 Ahoj,
o tomto modelu nic konkretniho nevim, nicmene od Outdoor Research vlasnim bundu
    Re: Outdoor Research - zkušenost 21.08.2009 Ano. Outdoor Research je lokalizovaná na severoamerickém trhu a její výrobky tam mají pověst velmi k
  Re: Outdoor Research - zkušenost 21.08.2009 Pokud muzou pouzivat ve svych vyrobcich Gorac, tak to asi nejsou zadny orezavatka :-).
  Re: Mt.Blanc z rif Gonella 21.08.2009 V pátek jsme se vrátili z Chmx@Cour. Hřeben od Dentu k Dome du Rochefort (nebo jak se to píše) byl č
mammut 20.08.2009 Ahoj netušíte někdo prosím, jestli má holešovický mammut na stěnách už předem natažená lana (TR) ? Díky
  Re: mammut 20.08.2009 na nekerejch stenach jo, ale moc jich neni - jen nizke nebo detske sekce
    Re: mammut 20.08.2009 víc nebo míň než má smíchoff?
      Re: mammut 20.08.2009 míň
        Re: mammut 20.08.2009 Naštěstí.
  Re: mammut 20.08.2009 jestli se ptas proto, ze se bojis tahat, nekoho si pochytej..
    Re: mammut 20.08.2009 V Mammutu je nataženo toprop 25 lan, 8 v dětských sekcích, zbytek jsou normální cesty a lana nejsou
      Re: mammut 20.08.2009 ok díky moc!
právě že netahám a parťák taky ne a pořád někoho otravovat aby nám natáhnul lan
        Re: mammut 20.08.2009 Tak začněte
Kácov 19.08.2009 Ahoj, ví někdo jak se jmenuje sektor u cesty pod křídlem? Nedaří se mi to identifokovat. Je to na dohled od chaty, vedle cesty. Lezení spíš lehčí, jištění stříbrný borháky a cesty označený číslama klasifikace. Na průvodce mi to nepasuje, vzniklo to asi až
  Re: Kácov 20.08.2009 Taky by mě zajímalo, která cesta vede levou spodní hranou Stěny Lajdáků, asi za 5, přes takový dutý
1
...
987
988
989
990
991
992
993
994
995
996
997
998
999
1000
1001
1002
1003
1004
1005
1006
...
2263
Bohuňov ahoj, nevíte kde by se dal opatřit průvodce na Bohuňov (kousek od Svojanova)? ? ? na stránkách, kde byl k sehnání je ňákej virus nebo co .... gagowski 13:18:12 21.08.2009odpovědět
  Re: Bohuňov Ahoj. Jestli myslis lezcizvysociny.net tak tam zadny vir nebyl. Pravdou je ze se nam tam nekdo naboural a udelal skryty presmerovani v index.php, ale to uz je pryc. A za to, ze např. v googlu neustale visi nase stranky jako nebezpecny muzou spravci googlu.Pruvodce tam je a stranky jsou v poho. Ahoj Havran havran 10:58:21 24.08.2009odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: