LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Když má horolezec kam založit, tak jištění nedá a když založit potřebuje, tak nemá kam.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
50. 9986
51.Šenkýř 9969
52.S 9953
Bouldry:
50.Tran 9078
51.Šolc 9053
52.Čech 9050
Hory:
29.Slavíček 2366
30.Uhlík 2276
31.Čermák 2232

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230970 cest
Nové přelezy:
Cikánskej Xb
Take the L 9-
Take A Wal 9-/9
Troy 9+
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 skialp24.08.2009
ahoj, asi už mi nastal čas k nákupu skialp výbavy - zkuste prosím doporučit nějaký vhodný obchod, nebo bazar - nechce se mi zbytečně přeplácet a nechci naletět
 Re: skialp24.08.2009
To je zase do taz pojd mě jebat, tak třeba v rakousku tomu rozuměj. tak si to přeber borče.
  Re: skialp24.08.2009
jinak dobrý - nebo ti došly prášky? zeptal jsem se normálně, tak zkus poradit, nebo radši nepiš nic.
   Re: skialp24.08.2009
hod se klidu ty, jaký prášky? stačilo přiblížit lokalitu kde ten obchod má být, asi nebudeš jezdit p
    Re: skialp24.08.2009
je mi to celkem jedno - když doporučíš dobrý krám v rakousku, tak se to dá zařídit, koukal jsem i na
     Re: skialp24.08.2009
Pro začátek bych si koupil něco v bazaru protože nevýš jestli tě to bude bavit.Do začátku bohatě sta
      Re: skialp24.08.2009
což o to, na skialpu už jsme byl, ale zatím jsem to řešil půjčovnou -> teď si chci koupit svoji v
 Re: skialp24.08.2009
Ahoj, já bych se přidala k dotazu. Letos bych si taky ráda pořídila skialp výbavu, především boty. A
  Re: skialp24.08.2009
Namche Praha Heydukova, Hudy Praha Lidická, Hudy Praha Harfa. Musíš se oprostit od toho, že si budeš
 Re: skialp24.08.2009
v rakousech je jeden online kram s freeride/freeski/skitour, muzes si postavit set lyze vazani (boty
  Re: skialp24.08.2009
hledám, ale je toho docela dost, hoď mi prosím nápovědu na maila. děkuju
   Re: skialp25.08.2009
je to ten sport-conrad.com, koukam ze je obliben i v CR. ceny za sety tam jsou fakt super
 Re: skialp25.08.2009
skus
 Re: skialp25.08.2009
Skvělý bazar v Bohumíně-
 Re: skialp25.08.2009
hlavně si prosím nekupuj jak ti tady radí Pavel Silvretu 404 a nějaký starý lyže a pásy. Jestli nejs
  Re: skialp25.08.2009
dík - pípák, sondu, lopatu tam mám - rozpočet mám snad taky dostatečnej, jen scháním info, kde nejlí
   Re: skialp25.08.2009
Podívej se na
 Boren-doprava23.08.2009
Chci se zeptat, jak se da k chate pod Borni dojet autem kdyz prijedu jako od Biliny, pokud vim tak je tam dvouprouda silnice tak tam asi nepujde zahnout, tak jenom jaka je nejlepsi moznost. Diky za radu.
 Re: Boren-doprava23.08.2009
Přejet kus jakoby "za chatu", sjet doprava a podjet čtyřproudovku. Je tam takové místo.
  Re: Boren-doprava24.08.2009
Ok, dik, to jsem potreboval vedet.

 Krádež23.08.2009
Ahoj, dne 23.8.09 nám ukradli ze zamčeného auta 2 batohy s kompletně sbalenými lezeckými věcmi na lezení v horách. Stalo se to na Praze 6 na Břevnově. Pokud by někdo z okolí mohl čímkoliv přispět biť k nalezení aspoň trička nebo ponožek,kontakt 724007732
 Re: Krádež23.08.2009
Do prdele práce. V jakou denní dobu se to stalo? (Abych věděl, jak moc si dávat pozor, Břevnov ode m
  Re: Krádež24.08.2009
Me vykradli taky auto, je to cca mesic,dva,hledal jsem i po bazarech v okoli, aukro kazdou chvili, l
 Re: Krádež24.08.2009
k.vy sou to spinavy proradný....
  Re: Krádež24.08.2009
Na outdoorforu se objevila tato diskuze:
   Re: Krádež24.08.2009
Och sorry, vlákno je staré, jen bylo nevím proč oživeno :(

 závěsná postel23.08.2009
Zdar všem.
Neznáte někdo prosím Vás recept na výrobu závěsné postele? nebo něco podobného?
 Re: závěsná postel23.08.2009
Vse vysypeme ze sacku do dostatecne stabilniho standu a za staleho sakrovani skaladame zhruba 2 minu
  Re: závěsná postel23.08.2009
Black Diamod - nejlepsi recept!!! Nevolil bych zadny jiny kompromis a jsou lepsi nez Metolius!!!

 Hladam kontakt22.08.2009
Hladam kontakt na niekoho z partie ktora bola liezt pred 4 tyzdnami v Blatnici v jaskyni.Bolo vas asi 7-8 baby aj chalani.Liezli ste Sablu 6tku ja som ten ktory skusal tu 8+. Bavili sme sa aj o Sitne a Pavukovi, Jelenci.. Surne sa snazim zohnat kontakt na

 Bor-monstrum22.08.2009
Ahoj,
bzli jsme lezt na Boru a rada bych se zeptala. Vite nekdo, co je vsechno za cesty na kameni Monstrum na leve strane=nalevo od hrany co je vylez Godzily? Lezli jsme tam nejaky cesty a nevime moc co je co a popisy tady jsou tak nak ne uplne pre
 Re: Bor-monstrum24.08.2009
Ahoj, koukni na purebouldering.cz snad se tam dozvíš víc!
  Re: Bor-monstrum24.08.2009
jj jsem uz udelala, ale stejne z toho nejsem moudra. Kdyztak mam foto a kdo by ty cesty vedel mi muz
   Re: Bor-monstrum24.08.2009
Ahoj bouldry už jsou doplneny v databazi cest tady na lezci...je to vsechno v podstate okolo 6A-B..

 Hladam kontakt22.08.2009
Hladam kontakt na niekoho z partie ktora bola liezt pred 4 tyzdnami v Blatnici v jaskyni.Bolo vas asi 7-8 baby aj chalani.Liezli ste Sablu 6tku ja som ten ktory skusal tu 8+. Bavili sme sa aj o Sitne a Pavukovi, Jelenci.. Surne sa snazim zohnat kontakt na

 Foťák21.08.2009
Ahoj,chtěl jsem se zeptat na foťák.Potřeboval bych nějaký dobrý foťál,ale chci aby byl malý,nechci tahat zrcadlovku,chci to na fotky na vicedelkové lezení a do hor,ale chci aby ty fotky stali zato.Klidně jsem ochotný investovat do toho hodně... doufám že
 Re: Foťák21.08.2009
slušnej foťáček je Finepix J100 od Fujifilmu. Je maličkej, lehoučkej, rozlišení 10mpx, 5x zoom, fotk
  Re: Foťák21.08.2009
Hlavně se rozhodni co chceš v té více délkové cestě dělat. Jestli lézt nebo fotit. Na dokumentující
   Re: Foťák21.08.2009
nejvetsi hloupost je ptat se prave v obchode... stejne ti to chcou jen prodat:(((
    Re: Foťák21.08.2009
doporučuju olympus mju Touch 6000(nebo 8000), malej a fotí parádně. náraz snese když ti někde hupne
     Re: Foťák22.08.2009
Ja mam doma zrcadlovku NIKON D70s, na lezeni jsem si koupil obycejnej cervenej kompakt od NIKONu za
     Re: Foťák22.08.2009
Všechna mjučka dělají strašné fotky - zkreslené, špatná barevnost, za horších podmínek vůbec nezvlád
      Re: Foťák23.08.2009
mjučko si budu bránit... fotím snima v jeskyních a fotky jsou parádní,v rámci toho že používám jen i
       Re: Foťák23.08.2009
Sem mel puceny takovy odolny mjucko s periskopovym objektivem. Stalo za howno (damy prominou). Prisa
  Re: Foťák23.08.2009
taky máme finepix od fuji a naprostá spokojenost, navíc v testech bývá lepší než canon a nikon, naví
  Re: Foťák23.08.2009
Mám Fuji J100 a vyzkoušel jsem ho v Alpách a při lezení v Tatrách. Fotky dělá nádherné. Tedy pokud u
 Re: Foťák22.08.2009
Ahoj,díky moc všem za rady,rád bych fotil i okolí,kdo se má pořád nudit na štandu :D Já vím zrcadlov
  Re: Foťák22.08.2009
Jak rikam, ja koupil od nionu za 3000 koompakt a spokojenost. Konkretne COOLPIX S210. kdyz ho rozmla
   Re: Foťák22.08.2009
Přikláním se k názoru Jiřího, trochu ho znám a ty fotky taky. Nech si schválně nějakou poslat a nebo
    Re: Foťák22.08.2009
canon powershot, treba A720IS. plne manualni nastaveni, 6x zoom, 2AA bagsny (mimo civilizaci k nezap
     Re: Foťák23.08.2009
presnetak. stara rada powershotu je k nezapalceni. jn je tezky ji jeste sehant:(
      Re: Foťák23.08.2009
Co třeba profi kompakt DMC-LX3E-S. Pokud je ti jedno, kolik stojí (tento přes 11000Kč), tak si myslí
       Re: Foťák23.08.2009
Případně Canon PowerShot G9, to je v podstatě přímý konkuremt výše zmíněného, má většinu společného,
        Re: Foťák24.08.2009
Panasonic TZ-5 a okrem fotenia mozes robit aj kvalitne HD videa...
         Re: Foťák24.08.2009
Cokoliv, mimo Olympusu. Cim mene Mpix, tim skoro lepe, svetelnost objektivu min 2.8 na zacatku. Poku
 Re: Foťák24.08.2009
Slusnych fotaku je cela rada.
Osobne bych si udelal list pozadavku, tj. co vsechno chci aby f
  Re: Foťák27.08.2009
No ja bych volil canon G-10, je to velice slusnej fotak, optika je vyborna, sice je "trochu&quo

 Bohuňov21.08.2009
ahoj, nevíte kde by se dal opatřit průvodce na Bohuňov (kousek od Svojanova)? ? ? na stránkách, kde byl k sehnání je ňákej virus nebo co ....
 Re: Bohuňov24.08.2009
Ahoj. Jestli myslis lezcizvysociny.net tak tam zadny vir nebyl. Pravdou je ze se nam tam nekdo nabou

 Lezení v přes Vánoce21.08.2009
Ahoj, chtěla bych se vydat přes Vánoce do teplých krajů lézt. Nejlépe do oblasti, kde se nemusí kempovat a dá se dostat autem (případně levně letecky). A samozřejmě tam, kde je i přes zimu relativně teplo. Máte někdo dobré tipy z předchozích let? Díky. Pi
 Re: Lezení v přes Vánoce21.08.2009
a lítaj tam pečený holuby do huby....
  Re: Lezení v přes Vánoce21.08.2009
Počkej, počkej! Jestli jsou pečený a za letu budou mastný tak je potřeba maglajzovat! Hlavně nepodce
 Re: Lezení v přes Vánoce22.08.2009
dostatečně teplo a ne moc daleko je v tom období jedině na kypru, krétě nebo jihu španělska. blbý že
 Re: Lezení v přes Vánoce22.08.2009
To záleží na jak dlouho chceš jet. O Vánocích se dá v Ospu, Sperlonze, Hvar, Sicilie... A nebo Španě
  Re: Lezení v přes Vánoce23.08.2009
Přesně tak. A mrkni se na článek:
 Re: Lezení v přes Vánoce23.08.2009
Předloni bylo ve Finále, Castillonu, La Turbii vedro...letos všude brutální zima, vítr...hnus. Jedin
 Re: Lezení v přes Vánoce24.08.2009
Díky všem za tipy, ale s tím počasím je to tedy trošku kříž, nevadí.

1   ...   986   987   988   989   990   991   992   993   994   995   996   997   998   999   1000   1001   1002   1003   1004   1005   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Foťák
Ahoj,chtěl jsem se zeptat na foťák.Potřeboval bych nějaký dobrý foťál,ale chci aby byl malý,nechci tahat zrcadlovku,chci to na fotky na vicedelkové lezení a do hor,ale chci aby ty fotky stali zato.Klidně jsem ochotný investovat do toho hodně... doufám že mě pak nespadne :D máte nějaké zkušenosti a nebo co by jste mě doporučili,předem díky za rady.... Tom
Tom17:57:05 21.08.2009
odpovědět 
 Re: Foťák
slušnej foťáček je Finepix J100 od Fujifilmu. Je maličkej, lehoučkej, rozlišení 10mpx, 5x zoom, fotky vycházejí hezké, foťák má i víceméně možnost manuálního nastavení, několik režimů, na skály ideální, a cena není nijak hrozná.
18:48:07 21.08.2009
odpovědět 
  Re: Foťák
Hlavně se rozhodni co chceš v té více délkové cestě dělat. Jestli lézt nebo fotit. Na dokumentující foto z lezení ti stačí téměř jakýkoliv foťák, tzv mačkač. 5mg bohatě bohatě stačí. Dobrý kompromis je Panasonic Lumix DMC-FZ28. Má dostatečně světelný objektiv, ale na umělecké fotky stejně není. Na to si pořiď Hasselblada a tahej tuto těžkou krávu sebou jako Láďa Kamarád. Fotky má úžasné. Cena? I 700 000,00 Kč!! Ale ve foťáku to jen není. A možná bych se já ptal odborníků v obchodě a ne na internetu anonymních rádců. Zdar.
P.S. Lepší je jen lízt a kecat o tom.
Zdeněk Němec20:57:09 21.08.2009
odpovědět 
   Re: Foťák
nejvetsi hloupost je ptat se prave v obchode... stejne ti to chcou jen prodat:(((
21:24:03 21.08.2009
odpovědět 
    Re: Foťák
doporučuju olympus mju Touch 6000(nebo 8000), malej a fotí parádně. náraz snese když ti někde hupne z ruky, mrazu odolnej -10°C, pod vodou 3m. vyzkoušeno zatím krom toho mrazu:-)
fichtik22:45:37 21.08.2009
odpovědět 
     Re: Foťák
Ja mam doma zrcadlovku NIKON D70s, na lezeni jsem si koupil obycejnej cervenej kompakt od NIKONu za 3000,- ma 8Mpix. Koupil jsem si na nej napul skorepinovy pouzdro a taham ho obcas i na sedaku v cestach na skalach, a proc tak levnej?Protoze je jen otazka casu kdy ho nekde rozmlatim o skalu.A vysledek? foti celkem slusne a od ty doby jsem vzal zrcadlo jen parkrat do ruky....
 Jirka P.01:15:59 22.08.2009
odpovědět 
     Re: Foťák
Všechna mjučka dělají strašné fotky - zkreslené, špatná barevnost, za horších podmínek vůbec nezvládají. Slušnou optiku pořád nabízejí olympusy i v těch nejlevnějších řadách.
KubaTurek11:06:02 22.08.2009
odpovědět 
      Re: Foťák
mjučko si budu bránit... fotím snima v jeskyních a fotky jsou parádní,v rámci toho že používám jen integrovanej blesk, spíš mám negativní zkušenosti co se barev týče s coolpixama, ty fotky byly z nich strašně matné
fichtik09:26:45 23.08.2009
odpovědět 
       Re: Foťák
Sem mel puceny takovy odolny mjucko s periskopovym objektivem. Stalo za howno (damy prominou). Prisaham na kompakty Canon.
Radek J.18:19:43 23.08.2009
odpovědět 
  Re: Foťák
taky máme finepix od fuji a naprostá spokojenost, navíc v testech bývá lepší než canon a nikon, navíc jeho poměr cena výkon je super
tess18:55:28 23.08.2009
odpovědět 
  Re: Foťák
Mám Fuji J100 a vyzkoušel jsem ho v Alpách a při lezení v Tatrách. Fotky dělá nádherné. Tedy pokud umíš trochu fotit. Kdybys chtěl, můžu poslat nějaké neupravované na ukázku (ostrost, hloubka barev, kontrasty i foto při špatném světle nebo z chaty)
Martinek20:05:23 23.08.2009
odpovědět 
 Re: Foťák
Ahoj,díky moc všem za rady,rád bych fotil i okolí,kdo se má pořád nudit na štandu :D Já vím zrcadlovka je zrcadlovka :D V obchodě ti pomůžou,ale nejčastěji ti nabidnou to co pro ně je dobré prodat,ale znám i dobré obchody,kde ti poradí. zatím jsem se dival na COOLPIX S710 od Nikonu a ten se mě docela zamlouvá,ale kouknu na všechny ty,které jste napsali.Nemáte někdo zkušenost s COOLPIX S710? díky
Tom09:36:01 22.08.2009
odpovědět 
  Re: Foťák
Jak rikam, ja koupil od nionu za 3000 koompakt a spokojenost. Konkretne COOLPIX S210. kdyz ho rozmlatim na skale, tak me to zase tak mrzet nebude, a za ty prachy dela fotky sqeli, za tmy a za sra je to samozrejme jako jakejkoliv jinej kompakt spatny ale na skalu za dne je to parada, je lehounkej a bytelnej.Ten S710 je urcite lepsi, ale jde o to v cem, na prvni pohled je mi jasny ze je to vyhnany megapixelama, a uprime, myslis ze budes fotit v 14,5Mpix?Bude se to dlouho ukladat=pomale zpracovavani, a fotky budou pekne objemne. Ale treba prave o hodne Mpix ti jde, asi nebudes nejaky uplny laik ktery si mysli ze cim vic Mpix, tim lepsi fotak, takze si rozhodni asi sam. Za sebe rikam ze Nikon ma dobre fotaky a i ten levnejsi S210 co mam ja foti slusne, S710 bude asi trochu lepsi, ale taky vetsi, tezsi atd. Dobre porid. Jirka
 Jirka P.20:09:44 22.08.2009
odpovědět 
   Re: Foťák
Přikláním se k názoru Jiřího, trochu ho znám a ty fotky taky. Nech si schválně nějakou poslat a nebo koukni někde na jeho galerii. Fotil i pro noviny a celkem to zná...
Sponzor20:33:41 22.08.2009
odpovědět 
    Re: Foťák
canon powershot, treba A720IS. plne manualni nastaveni, 6x zoom, 2AA bagsny (mimo civilizaci k nezaplaceni), foti hezky.
rip23:26:34 22.08.2009
odpovědět 
     Re: Foťák
presnetak. stara rada powershotu je k nezapalceni. jn je tezky ji jeste sehant:(
09:45:49 23.08.2009
odpovědět 
      Re: Foťák
Co třeba profi kompakt DMC-LX3E-S. Pokud je ti jedno, kolik stojí (tento přes 11000Kč), tak si myslím, že to není špatná volba. Známý ho má, a musím říct, že fotky byly opravdu zajímavé. Fotí i do RAWu, má velmi inteligentní automat (a to opravdu, jsem nepřítelem automatickýc režimů, ale tento byl fakt mimořádně dobrý!), má dobrou světelnost, kovové (hliníkové) tělo, stabilizátor...Nevýhody - malý zoom (jen 2,5 optických) a hlavně absence hledáčku! (to by mě osobně asi odradilo). Ale každopádně stojí za úvahu.
Hurvajz13:18:44 23.08.2009
odpovědět 
       Re: Foťák
Případně Canon PowerShot G9, to je v podstatě přímý konkuremt výše zmíněného, má většinu společného, navíc i větší zoom a hledáček. Kdysi jsem o něm taky uvažoval, ale v ruce jsem ho ještě neměl, takže je to spíš jen tip, zkušenost s ním nemám..
Hurvajz13:21:20 23.08.2009
odpovědět 
        Re: Foťák
Panasonic TZ-5 a okrem fotenia mozes robit aj kvalitne HD videa...
Eric09:52:32 24.08.2009
odpovědět 
         Re: Foťák
Cokoliv, mimo Olympusu. Cim mene Mpix, tim skoro lepe, svetelnost objektivu min 2.8 na zacatku. Pokud to mam mit ryze dokumentacni hodnotu bez umeleckych ambici, staci prumerna mejdlovka.
yakuza10:37:15 24.08.2009
odpovědět 
 Re: Foťák
Slusnych fotaku je cela rada.
Osobne bych si udelal list pozadavku, tj. co vsechno chci aby fotak splnoval/umel. A potom z toho odvodil fotak, tech samozrejme bude nekolik, ale divil bych se kdyby jich bylo o moc vic nez pet. Potom bych si procetl ruzne recenze a vznesl par dotazu, klidne i na nejakem serveru zamerenem vice na foceni.
Co asi stoji za zvazeni jsou veci jako; cena, rozliseni, objektiv (zoom, nejdelsi a nejkratsi ohnisko, kvalita...), hledacek, baterie, odolnost, iso, sum, RAW... Urcite je toho mnohem vice, neni potom divu, ze nekdo da prednost superzoomu, jiny odolnemu Mjucku, jiny zase levnemu strasimu modelu...
Dokud nevis co od fotaku pozadujes, tak je tezko radit. Snad jen, ze pri vetsim tisku zalezi na objektivu vice nez na Mpixlech.
MYSSAK22:42:26 24.08.2009
odpovědět 
  Re: Foťák
No ja bych volil canon G-10, je to velice slusnej fotak, optika je vyborna, sice je "trochu" drazsi ale je na nem opravdu videt ze to neni levny kram. Nejake horo fotky porizene prave G-10 jsou zde:http://www.willyteam.cz/dachstain/index.html
Jirka
 rozruch21:34:20 27.08.2009
odpovědět 
 Foto dne:

Paní Kadrnožková, VIIIb
 Databáze cest:
Všechny cesty (192360)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Charmoz - Grépon traverse 5c Mont Blanc
Nesquiqquì! 6c+ Bergamo-Brescia
Gruppo Alpini Colere 6a+ Bergamo-Brescia
Il volo di Ursula 6b Bergamo-Brescia
Manaslu 2004 5c Bergamo-Brescia
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Elegantní Varianta VIIa Prachov
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
Aktuální dostupnost Obrvégry | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Prosím, | Re: Prosím, | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Prosím, | Re: Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Sil(e)nej borec | Whatsup | Re: Wow |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (43)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (9)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1152 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1267 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1455 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1420 
 Neřeším to – lezu vše 
 1117 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi