Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
18.Kolomazník 10550
19.Kalvas 10538
20.Sejbal 10400
Bouldry:
18.Chytil 10025
19.Vejsada 10006
20.Šlapák 10000
Hory:
15.Dörfl 3442
16. 3376
17.Abt 3287

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231271 cest
Nové přelezy:
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b
Překvapení 9
Cikánskej Xb
Take the L 9-

Stěny
Lezecké centrum na Dlouhém Mostě - Dlouhý Most
FreeSolo - Lezecká stěna - Praha
Lezecká stěna na ZŠ Wolkerova - Havlíčkův Brod

Prodejny
KIWI - svět map a průvodců - Praha 1
HUDYsport - Plzeň
ALPI SPORT CENTRUM - Příbor

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Foťák21.08.2009
Ahoj,chtěl jsem se zeptat na foťák.Potřeboval bych nějaký dobrý foťál,ale chci aby byl malý,nechci tahat zrcadlovku,chci to na fotky na vicedelkové lezení a do hor,ale chci aby ty fotky stali zato.Klidně jsem ochotný investovat do toho hodně... doufám že
 Re: Foťák21.08.2009
slušnej foťáček je Finepix J100 od Fujifilmu. Je maličkej, lehoučkej, rozlišení 10mpx, 5x zoom, fotk
  Re: Foťák21.08.2009
Hlavně se rozhodni co chceš v té více délkové cestě dělat. Jestli lézt nebo fotit. Na dokumentující
   Re: Foťák21.08.2009
nejvetsi hloupost je ptat se prave v obchode... stejne ti to chcou jen prodat:(((
    Re: Foťák21.08.2009
doporučuju olympus mju Touch 6000(nebo 8000), malej a fotí parádně. náraz snese když ti někde hupne
     Re: Foťák22.08.2009
Ja mam doma zrcadlovku NIKON D70s, na lezeni jsem si koupil obycejnej cervenej kompakt od NIKONu za
     Re: Foťák22.08.2009
Všechna mjučka dělají strašné fotky - zkreslené, špatná barevnost, za horších podmínek vůbec nezvlád
      Re: Foťák23.08.2009
mjučko si budu bránit... fotím snima v jeskyních a fotky jsou parádní,v rámci toho že používám jen i
       Re: Foťák23.08.2009
Sem mel puceny takovy odolny mjucko s periskopovym objektivem. Stalo za howno (damy prominou). Prisa
  Re: Foťák23.08.2009
taky máme finepix od fuji a naprostá spokojenost, navíc v testech bývá lepší než canon a nikon, naví
  Re: Foťák23.08.2009
Mám Fuji J100 a vyzkoušel jsem ho v Alpách a při lezení v Tatrách. Fotky dělá nádherné. Tedy pokud u
 Re: Foťák22.08.2009
Ahoj,díky moc všem za rady,rád bych fotil i okolí,kdo se má pořád nudit na štandu :D Já vím zrcadlov
  Re: Foťák22.08.2009
Jak rikam, ja koupil od nionu za 3000 koompakt a spokojenost. Konkretne COOLPIX S210. kdyz ho rozmla
   Re: Foťák22.08.2009
Přikláním se k názoru Jiřího, trochu ho znám a ty fotky taky. Nech si schválně nějakou poslat a nebo
    Re: Foťák22.08.2009
canon powershot, treba A720IS. plne manualni nastaveni, 6x zoom, 2AA bagsny (mimo civilizaci k nezap
     Re: Foťák23.08.2009
presnetak. stara rada powershotu je k nezapalceni. jn je tezky ji jeste sehant:(
      Re: Foťák23.08.2009
Co třeba profi kompakt DMC-LX3E-S. Pokud je ti jedno, kolik stojí (tento přes 11000Kč), tak si myslí
       Re: Foťák23.08.2009
Případně Canon PowerShot G9, to je v podstatě přímý konkuremt výše zmíněného, má většinu společného,
        Re: Foťák24.08.2009
Panasonic TZ-5 a okrem fotenia mozes robit aj kvalitne HD videa...
         Re: Foťák24.08.2009
Cokoliv, mimo Olympusu. Cim mene Mpix, tim skoro lepe, svetelnost objektivu min 2.8 na zacatku. Poku
 Re: Foťák24.08.2009
Slusnych fotaku je cela rada.
Osobne bych si udelal list pozadavku, tj. co vsechno chci aby f
  Re: Foťák27.08.2009
No ja bych volil canon G-10, je to velice slusnej fotak, optika je vyborna, sice je "trochu&quo

 Bohuňov21.08.2009
ahoj, nevíte kde by se dal opatřit průvodce na Bohuňov (kousek od Svojanova)? ? ? na stránkách, kde byl k sehnání je ňákej virus nebo co ....
 Re: Bohuňov24.08.2009
Ahoj. Jestli myslis lezcizvysociny.net tak tam zadny vir nebyl. Pravdou je ze se nam tam nekdo nabou

 Lezení v přes Vánoce21.08.2009
Ahoj, chtěla bych se vydat přes Vánoce do teplých krajů lézt. Nejlépe do oblasti, kde se nemusí kempovat a dá se dostat autem (případně levně letecky). A samozřejmě tam, kde je i přes zimu relativně teplo. Máte někdo dobré tipy z předchozích let? Díky. Pi
 Re: Lezení v přes Vánoce21.08.2009
a lítaj tam pečený holuby do huby....
  Re: Lezení v přes Vánoce21.08.2009
Počkej, počkej! Jestli jsou pečený a za letu budou mastný tak je potřeba maglajzovat! Hlavně nepodce
 Re: Lezení v přes Vánoce22.08.2009
dostatečně teplo a ne moc daleko je v tom období jedině na kypru, krétě nebo jihu španělska. blbý že
 Re: Lezení v přes Vánoce22.08.2009
To záleží na jak dlouho chceš jet. O Vánocích se dá v Ospu, Sperlonze, Hvar, Sicilie... A nebo Španě
  Re: Lezení v přes Vánoce23.08.2009
Přesně tak. A mrkni se na článek:
 Re: Lezení v přes Vánoce23.08.2009
Předloni bylo ve Finále, Castillonu, La Turbii vedro...letos všude brutální zima, vítr...hnus. Jedin
 Re: Lezení v přes Vánoce24.08.2009
Díky všem za tipy, ale s tím počasím je to tedy trošku kříž, nevadí.

 průvodce Sardinie21.08.2009
Ahoj, předem děkuji všem, kteří mi pomůžou sehnat,půjčit nebo poslat lezeckého průvodce na Sardinii. Jestli ho máte někdo v el.podobě, tak by se mi hodil na boss.ostrava@seznam.cz. A za jakékoliv rady o lezení na Sardinii budu také moc rád. Díky Jarda
 Re: průvodce Sardinie23.08.2009
  Re: průvodce Sardinie24.08.2009
Díky moc.

 tréning21.08.2009
Dotaz na místní tréningové odborníky: v důsledku pracovní cesty jsem na 14dní vysadil tréning (jen běhání), a nastal skokově naprosto drastický propad výkonnosti (místo 8 jsem schopen vylézt tak 7, OS propad ze 7/7+ na 6+/7-, 7+ taktak zkrokuju, ve známýc
 Re: tréning21.08.2009
moc o tom přemejšlíš
 Re: tréning21.08.2009
Buď rád, že na to máš čas a jsi zdravý ... pi.oviny neřeš. Jinak si myslím, že to je normální. Lezen
 Re: tréning21.08.2009
mozna jsi pretrenovany..nebo to moc resis a hlava je mnohem dal nez moznosti..ja kdyz na tyden vysad
 Re: tréning21.08.2009
Hele, co takhle zaradit do tydne aspon jeden fakt odpocinkovej den? Jako nedelat VUBEC nic? Forma se
 Re: tréning21.08.2009
Na to se musí tak tvrdě trénovat???? :-)
  Re: tréning21.08.2009
7+ z takovimhle tréningem ?? to se na to rovnou vyprdni to lezu bez tréningu rok po tom co sem začal
 Re: tréning21.08.2009
Je těžké poradit na základě takovéhoto uvedení do problému, nicméně:

14ti denní pauza
  Re: tréning21.08.2009
Tento jev ja na sobe pozoruji take, je to asi tim, ze nemame mozna vyresen smysluplny trenink a vyzi
   Re: tréning21.08.2009
Možná uvádím hlouposti, ale své tvrzení mám podložené nejen mou osobní zkušeností. Určitě ale netvrd
    Re: tréning22.08.2009
Martas soudhlas nejspíš se asi uchlastám dneska jen beh + bouldrování a 5 třiníctek + 2 jedenáctky
     Re: tréning22.08.2009
Jo jinak jim často špagety a měřim 192 a vážim 72kg :D
      Re: tréning22.08.2009
heh, tos ještě větší vyžle nežli já (185/70), ale že ani po těch svojanech člověk nepřibere což?:-))
       Re: tréning08.09.2009
jestli ty Svijany nejsou spíš na prohnání střev ;-)
   Re: tréning22.08.2009
naopak BB má úplnú pravdu. ten tréning musí byť zle postavený, keď po takom kvante lezieš 8čky. ako
    Re: tréning22.08.2009
to, ze niekto trenuje (kludne aj 10 rokov), este neznamena, ze bude dobre liezt...nie je trening ako
     Re: tréning24.08.2009
Dík všem za tipy. Asi to fakt budu muset hlavně rozlízt.
Posměváčkům typu "vyprdni se n
 Re: tréning03.09.2009
buď jsi přetrénovanej, nebo máš trénink špatně složenej, při tak intenzivním tréninku by jsi měl léz

 yousemit bouldery20.08.2009
čau zajímalo by mě , jaký je to ne těch yosemit boulderech na jesenicku ??
 Re: yousemit bouldery20.08.2009
doporučuju články tady na lezci a osobní návštěvu
.
 Re: yousemit bouldery21.08.2009
Dost dobrý! jeď se tam podivat :-)

 Outdoor Research - zkušenost20.08.2009
Máte někdo zkušenosti s americkou značkou Outdoor Research? Zaujala mě od nich bunda AlterEgo... Předem díky za odpovědi
 Re: Outdoor Research - zkušenost21.08.2009
Ahoj,

o tomto modelu nic konkretniho nevim, nicmene od Outdoor Research vlasnim bundu
  Re: Outdoor Research - zkušenost21.08.2009
Ano. Outdoor Research je lokalizovaná na severoamerickém trhu a její výrobky tam mají pověst velmi k
 Re: Outdoor Research - zkušenost21.08.2009
Pokud muzou pouzivat ve svych vyrobcich Gorac, tak to asi nejsou zadny orezavatka :-).
  Re: Outdoor Research - zkušenost26.08.2009
 Mt.Blanc z rif Gonella 20.08.2009
Ahoj, nebyl jste někdo náhodou v poslední době na Mt.Blancu z Italské strany? Sháním info, jak to tam vypadá (aktuálně-průchodnost ledovce,stav sněhu,...). Díky
 Re: Mt.Blanc z rif Gonella 21.08.2009
fjhf
 Re: Mt.Blanc z rif Gonella 21.08.2009
V pátek jsme se vrátili z Chmx@Cour. Hřeben od Dentu k Dome du Rochefort (nebo jak se to píše) byl č

 mammut20.08.2009
Ahoj netušíte někdo prosím, jestli má holešovický mammut na stěnách už předem natažená lana (TR) ? Díky
 Re: mammut20.08.2009
na nekerejch stenach jo, ale moc jich neni - jen nizke nebo detske sekce
  Re: mammut20.08.2009
víc nebo míň než má smíchoff?
   Re: mammut20.08.2009
míň
    Re: mammut20.08.2009
Naštěstí.
 Re: mammut20.08.2009
jestli se ptas proto, ze se bojis tahat, nekoho si pochytej..
  Re: mammut20.08.2009
V Mammutu je nataženo toprop 25 lan, 8 v dětských sekcích, zbytek jsou normální cesty a lana nejsou
   Re: mammut20.08.2009
ok díky moc!
právě že netahám a parťák taky ne a pořád někoho otravovat aby nám natáhnul lan
    Re: mammut20.08.2009
Tak začněte

 Kácov19.08.2009
Ahoj, ví někdo jak se jmenuje sektor u cesty pod křídlem? Nedaří se mi to identifokovat. Je to na dohled od chaty, vedle cesty. Lezení spíš lehčí, jištění stříbrný borháky a cesty označený číslama klasifikace. Na průvodce mi to nepasuje, vzniklo to asi až
 Re: Kácov20.08.2009
Taky by mě zajímalo, která cesta vede levou spodní hranou Stěny Lajdáků, asi za 5, přes takový dutý

1   ...   987   988   989   990   991   992   993   994   995   996   997   998   999   1000   1001   1002   1003   1004   1005   1006   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Foťák
Ahoj,chtěl jsem se zeptat na foťák.Potřeboval bych nějaký dobrý foťál,ale chci aby byl malý,nechci tahat zrcadlovku,chci to na fotky na vicedelkové lezení a do hor,ale chci aby ty fotky stali zato.Klidně jsem ochotný investovat do toho hodně... doufám že mě pak nespadne :D máte nějaké zkušenosti a nebo co by jste mě doporučili,předem díky za rady.... Tom
Tom17:57:05 21.08.2009
odpovědět 
 Re: Foťák
slušnej foťáček je Finepix J100 od Fujifilmu. Je maličkej, lehoučkej, rozlišení 10mpx, 5x zoom, fotky vycházejí hezké, foťák má i víceméně možnost manuálního nastavení, několik režimů, na skály ideální, a cena není nijak hrozná.
18:48:07 21.08.2009
odpovědět 
  Re: Foťák
Hlavně se rozhodni co chceš v té více délkové cestě dělat. Jestli lézt nebo fotit. Na dokumentující foto z lezení ti stačí téměř jakýkoliv foťák, tzv mačkač. 5mg bohatě bohatě stačí. Dobrý kompromis je Panasonic Lumix DMC-FZ28. Má dostatečně světelný objektiv, ale na umělecké fotky stejně není. Na to si pořiď Hasselblada a tahej tuto těžkou krávu sebou jako Láďa Kamarád. Fotky má úžasné. Cena? I 700 000,00 Kč!! Ale ve foťáku to jen není. A možná bych se já ptal odborníků v obchodě a ne na internetu anonymních rádců. Zdar.
P.S. Lepší je jen lízt a kecat o tom.
Zdeněk Němec20:57:09 21.08.2009
odpovědět 
   Re: Foťák
nejvetsi hloupost je ptat se prave v obchode... stejne ti to chcou jen prodat:(((
21:24:03 21.08.2009
odpovědět 
    Re: Foťák
doporučuju olympus mju Touch 6000(nebo 8000), malej a fotí parádně. náraz snese když ti někde hupne z ruky, mrazu odolnej -10°C, pod vodou 3m. vyzkoušeno zatím krom toho mrazu:-)
fichtik22:45:37 21.08.2009
odpovědět 
     Re: Foťák
Ja mam doma zrcadlovku NIKON D70s, na lezeni jsem si koupil obycejnej cervenej kompakt od NIKONu za 3000,- ma 8Mpix. Koupil jsem si na nej napul skorepinovy pouzdro a taham ho obcas i na sedaku v cestach na skalach, a proc tak levnej?Protoze je jen otazka casu kdy ho nekde rozmlatim o skalu.A vysledek? foti celkem slusne a od ty doby jsem vzal zrcadlo jen parkrat do ruky....
 Jirka P.01:15:59 22.08.2009
odpovědět 
     Re: Foťák
Všechna mjučka dělají strašné fotky - zkreslené, špatná barevnost, za horších podmínek vůbec nezvládají. Slušnou optiku pořád nabízejí olympusy i v těch nejlevnějších řadách.
KubaTurek11:06:02 22.08.2009
odpovědět 
      Re: Foťák
mjučko si budu bránit... fotím snima v jeskyních a fotky jsou parádní,v rámci toho že používám jen integrovanej blesk, spíš mám negativní zkušenosti co se barev týče s coolpixama, ty fotky byly z nich strašně matné
fichtik09:26:45 23.08.2009
odpovědět 
       Re: Foťák
Sem mel puceny takovy odolny mjucko s periskopovym objektivem. Stalo za howno (damy prominou). Prisaham na kompakty Canon.
Radek J.18:19:43 23.08.2009
odpovědět 
  Re: Foťák
taky máme finepix od fuji a naprostá spokojenost, navíc v testech bývá lepší než canon a nikon, navíc jeho poměr cena výkon je super
tess18:55:28 23.08.2009
odpovědět 
  Re: Foťák
Mám Fuji J100 a vyzkoušel jsem ho v Alpách a při lezení v Tatrách. Fotky dělá nádherné. Tedy pokud umíš trochu fotit. Kdybys chtěl, můžu poslat nějaké neupravované na ukázku (ostrost, hloubka barev, kontrasty i foto při špatném světle nebo z chaty)
Martinek20:05:23 23.08.2009
odpovědět 
 Re: Foťák
Ahoj,díky moc všem za rady,rád bych fotil i okolí,kdo se má pořád nudit na štandu :D Já vím zrcadlovka je zrcadlovka :D V obchodě ti pomůžou,ale nejčastěji ti nabidnou to co pro ně je dobré prodat,ale znám i dobré obchody,kde ti poradí. zatím jsem se dival na COOLPIX S710 od Nikonu a ten se mě docela zamlouvá,ale kouknu na všechny ty,které jste napsali.Nemáte někdo zkušenost s COOLPIX S710? díky
Tom09:36:01 22.08.2009
odpovědět 
  Re: Foťák
Jak rikam, ja koupil od nionu za 3000 koompakt a spokojenost. Konkretne COOLPIX S210. kdyz ho rozmlatim na skale, tak me to zase tak mrzet nebude, a za ty prachy dela fotky sqeli, za tmy a za sra je to samozrejme jako jakejkoliv jinej kompakt spatny ale na skalu za dne je to parada, je lehounkej a bytelnej.Ten S710 je urcite lepsi, ale jde o to v cem, na prvni pohled je mi jasny ze je to vyhnany megapixelama, a uprime, myslis ze budes fotit v 14,5Mpix?Bude se to dlouho ukladat=pomale zpracovavani, a fotky budou pekne objemne. Ale treba prave o hodne Mpix ti jde, asi nebudes nejaky uplny laik ktery si mysli ze cim vic Mpix, tim lepsi fotak, takze si rozhodni asi sam. Za sebe rikam ze Nikon ma dobre fotaky a i ten levnejsi S210 co mam ja foti slusne, S710 bude asi trochu lepsi, ale taky vetsi, tezsi atd. Dobre porid. Jirka
 Jirka P.20:09:44 22.08.2009
odpovědět 
   Re: Foťák
Přikláním se k názoru Jiřího, trochu ho znám a ty fotky taky. Nech si schválně nějakou poslat a nebo koukni někde na jeho galerii. Fotil i pro noviny a celkem to zná...
Sponzor20:33:41 22.08.2009
odpovědět 
    Re: Foťák
canon powershot, treba A720IS. plne manualni nastaveni, 6x zoom, 2AA bagsny (mimo civilizaci k nezaplaceni), foti hezky.
rip23:26:34 22.08.2009
odpovědět 
     Re: Foťák
presnetak. stara rada powershotu je k nezapalceni. jn je tezky ji jeste sehant:(
09:45:49 23.08.2009
odpovědět 
      Re: Foťák
Co třeba profi kompakt DMC-LX3E-S. Pokud je ti jedno, kolik stojí (tento přes 11000Kč), tak si myslím, že to není špatná volba. Známý ho má, a musím říct, že fotky byly opravdu zajímavé. Fotí i do RAWu, má velmi inteligentní automat (a to opravdu, jsem nepřítelem automatickýc režimů, ale tento byl fakt mimořádně dobrý!), má dobrou světelnost, kovové (hliníkové) tělo, stabilizátor...Nevýhody - malý zoom (jen 2,5 optických) a hlavně absence hledáčku! (to by mě osobně asi odradilo). Ale každopádně stojí za úvahu.
Hurvajz13:18:44 23.08.2009
odpovědět 
       Re: Foťák
Případně Canon PowerShot G9, to je v podstatě přímý konkuremt výše zmíněného, má většinu společného, navíc i větší zoom a hledáček. Kdysi jsem o něm taky uvažoval, ale v ruce jsem ho ještě neměl, takže je to spíš jen tip, zkušenost s ním nemám..
Hurvajz13:21:20 23.08.2009
odpovědět 
        Re: Foťák
Panasonic TZ-5 a okrem fotenia mozes robit aj kvalitne HD videa...
Eric09:52:32 24.08.2009
odpovědět 
         Re: Foťák
Cokoliv, mimo Olympusu. Cim mene Mpix, tim skoro lepe, svetelnost objektivu min 2.8 na zacatku. Pokud to mam mit ryze dokumentacni hodnotu bez umeleckych ambici, staci prumerna mejdlovka.
yakuza10:37:15 24.08.2009
odpovědět 
 Re: Foťák
Slusnych fotaku je cela rada.
Osobne bych si udelal list pozadavku, tj. co vsechno chci aby fotak splnoval/umel. A potom z toho odvodil fotak, tech samozrejme bude nekolik, ale divil bych se kdyby jich bylo o moc vic nez pet. Potom bych si procetl ruzne recenze a vznesl par dotazu, klidne i na nejakem serveru zamerenem vice na foceni.
Co asi stoji za zvazeni jsou veci jako; cena, rozliseni, objektiv (zoom, nejdelsi a nejkratsi ohnisko, kvalita...), hledacek, baterie, odolnost, iso, sum, RAW... Urcite je toho mnohem vice, neni potom divu, ze nekdo da prednost superzoomu, jiny odolnemu Mjucku, jiny zase levnemu strasimu modelu...
Dokud nevis co od fotaku pozadujes, tak je tezko radit. Snad jen, ze pri vetsim tisku zalezi na objektivu vice nez na Mpixlech.
MYSSAK22:42:26 24.08.2009
odpovědět 
  Re: Foťák
No ja bych volil canon G-10, je to velice slusnej fotak, optika je vyborna, sice je "trochu" drazsi ale je na nem opravdu videt ze to neni levny kram. Nejake horo fotky porizene prave G-10 jsou zde:http://www.willyteam.cz/dachstain/index.html
Jirka
 rozruch21:34:20 27.08.2009
odpovědět 
 Foto dne:

Parný den na Kornu
 Databáze cest:
Všechny cesty (192424)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Tatra nezná bratra VIIIa Hrubá Skála
W-kante V Bielatal
Blockweg III Bielatal
Nádeník 5 Milovské Perničky
Pivní Cesta VIIa Bělá U Děčína
Nově komentované:
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Hrana Tajuplného Slunce VII Bezděčín
Panu Domácímu Natruc 8+/9- Holštejn
Bakarat VIIIb Labské Údolí - Levý Břeh
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Aktuální dostupnost Obrvégry | Aktuální dostupnost Obrvégry |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Buď v míru kamaráde | Re: paradocs | Ú je | Re: paradocs | Re: Prosím, | Peckoffka | Re: paradocs | Re: Prosím, |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (27)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (8)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)

 Nově v inzerci:
Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1160 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1276 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1460 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1428 
 Neřeším to – lezu vše 
 1129 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi