ahoj, asi už mi nastal čas k nákupu skialp výbavy - zkuste prosím doporučit nějaký vhodný obchod, nebo bazar - nechce se mi zbytečně přeplácet a nechci naletět
Chci se zeptat, jak se da k chate pod Borni dojet autem kdyz prijedu jako od Biliny, pokud vim tak je tam dvouprouda silnice tak tam asi nepujde zahnout, tak jenom jaka je nejlepsi moznost. Diky za radu.
Ahoj, dne 23.8.09 nám ukradli ze zamčeného auta 2 batohy s kompletně sbalenými lezeckými věcmi na lezení v horách. Stalo se to na Praze 6 na Břevnově. Pokud by někdo z okolí mohl čímkoliv přispět biť k nalezení aspoň trička nebo ponožek,kontakt 724007732
Hladam kontakt na niekoho z partie ktora bola liezt pred 4 tyzdnami v Blatnici v jaskyni.Bolo vas asi 7-8 baby aj chalani.Liezli ste Sablu 6tku ja som ten ktory skusal tu 8+. Bavili sme sa aj o Sitne a Pavukovi, Jelenci.. Surne sa snazim zohnat kontakt na
Ahoj,
bzli jsme lezt na Boru a rada bych se zeptala. Vite nekdo, co je vsechno za cesty na kameni Monstrum na leve strane=nalevo od hrany co je vylez Godzily? Lezli jsme tam nejaky cesty a nevime moc co je co a popisy tady jsou tak nak ne uplne pre
Hladam kontakt na niekoho z partie ktora bola liezt pred 4 tyzdnami v Blatnici v jaskyni.Bolo vas asi 7-8 baby aj chalani.Liezli ste Sablu 6tku ja som ten ktory skusal tu 8+. Bavili sme sa aj o Sitne a Pavukovi, Jelenci.. Surne sa snazim zohnat kontakt na
Ahoj,chtěl jsem se zeptat na foťák.Potřeboval bych nějaký dobrý foťál,ale chci aby byl malý,nechci tahat zrcadlovku,chci to na fotky na vicedelkové lezení a do hor,ale chci aby ty fotky stali zato.Klidně jsem ochotný investovat do toho hodně... doufám že
Ahoj, chtěla bych se vydat přes Vánoce do teplých krajů lézt. Nejlépe do oblasti, kde se nemusí kempovat a dá se dostat autem (případně levně letecky). A samozřejmě tam, kde je i přes zimu relativně teplo. Máte někdo dobré tipy z předchozích let? Díky. Pi
ahoj, asi už mi nastal čas k nákupu skialp výbavy - zkuste prosím doporučit nějaký vhodný obchod, nebo bazar - nechce se mi zbytečně přeplácet a nechci naletět
Pro začátek bych si koupil něco v bazaru protože nevýš jestli tě to bude bavit.Do začátku bohatě stačí silvreta 404 a nějaké lyže ,většinou k tomuto vázání dostaneš nějaké delší starší lyže ale dají sehnat i kratší.Pásy starší asi moc neseženeš budeš muset koupit nový.No a ty boty počítej s tím že když si koupíš starší tak tě mohou dřít , dobré boty z těch starších jsou koflach albona a nebo koflach extreme tour , dále se daj sehnat reichle myslím že concordie ale jsou odost těžší.Bazarové věci můžeš sehnat buďto v namche v praze a nebo v brně.A když tě to začne bavit tak tohle prodáš , dá se to prodat úplně bez problému a koupíš si nové.Pak už si to chce hlavě srovnat co preferuješ jestli sjezd a nebo šlapání a od toho se to vyvíjí dál.Ale když zajdeš do krámu tak ti poradí v praze asi nejlíp v tom namche.Tak jestli to takhle stačí a nebo se klidně ptej.
což o to, na skialpu už jsme byl, ale zatím jsem to řešil půjčovnou -> teď si chci koupit svoji výbavu - nejvíc pokukuju po tom slovenském krámě - udělám si výlet na súlov a stavím se v martině (zatím asi nejpravděpodobnější varianta)
Ahoj, já bych se přidala k dotazu. Letos bych si taky ráda pořídila skialp výbavu, především boty. A jelikož mám s výběrem bot obvykle velký trable (nejběžnější velikost a široká noha :o)), byla bych ráda, kdyby mi dal někdo typ na značku, která dělá obecně šírší boty - papučky a zda se opravdu vyplatí zajet třeba do Vídně :o) Díky.
Namche Praha Heydukova, Hudy Praha Lidická, Hudy Praha Harfa. Musíš se oprostit od toho, že si budeš připadat jako blbka, když na tebe prodavač spustí. Do partnerství zákazník-prodavač jako třeba ve Francii nebo Itálii pod horama to má hodně daleko. Všechny tři mají skoro stejnou cenu, takže neušetříš. Jestli chceš ušetřit, tak E-bay.de, nejdražší krám v centru Courmayeuru (myslím že se jmenuje MontBlanc 4806), nebo nějaké krámy v Chamonix. Masivní slevy tam začnou koncem srpna a budou do konce září.
v rakousech je jeden online kram s freeride/freeski/skitour, muzes si postavit set lyze vazani (boty dle prani), pricemz se cena jednotlivych komponent velice snizi. nechci to sem psat, doporucuju hledat nez zajdes k vydriduchum
hlavně si prosím nekupuj jak ti tady radí Pavel Silvretu 404 a nějaký starý lyže a pásy. Jestli nejsi fakt chudej student poohlídni se po nějakým Diamirovy a trochu slušnějších lyžích (takovýto set by tě měl vyjít od 5000- 8000, za slušný jetiny) pásy a boty si kup nový nebudeš litovat. Pásy kupuj značkový (Colltex, BD ). Nezapomeň v rozpočtu na pípák, sondu a lopatu!!!
Podívej se na http://www.sport-conrad.com/, mám s nima dobré zkušenosti. platí se přes účet, za týden máš lyže doma. Boty to je problém, ty je nejlepší vyzkoušet.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.