LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   ...I třetí družstvo zabloudilo a udělalo prvovýstup!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230976 cest
Nové přelezy:
Cikánskej Xb
Take the L 9-
Take A Wal 9-/9
Troy 9+
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+

Stěny
Lezecké centrum na Dlouhém Mostě - Dlouhý Most
Masacre Room - České Budějovice
Studénka - Studénka

Prodejny
HUDYsport - Praha 9
HUDYsport - Strakonice
HUDYsport - Mladá Boleslav

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 skialp24.08.2009
ahoj, asi už mi nastal čas k nákupu skialp výbavy - zkuste prosím doporučit nějaký vhodný obchod, nebo bazar - nechce se mi zbytečně přeplácet a nechci naletět
 Re: skialp24.08.2009
To je zase do taz pojd mě jebat, tak třeba v rakousku tomu rozuměj. tak si to přeber borče.
  Re: skialp24.08.2009
jinak dobrý - nebo ti došly prášky? zeptal jsem se normálně, tak zkus poradit, nebo radši nepiš nic.
   Re: skialp24.08.2009
hod se klidu ty, jaký prášky? stačilo přiblížit lokalitu kde ten obchod má být, asi nebudeš jezdit p
    Re: skialp24.08.2009
je mi to celkem jedno - když doporučíš dobrý krám v rakousku, tak se to dá zařídit, koukal jsem i na
     Re: skialp24.08.2009
Pro začátek bych si koupil něco v bazaru protože nevýš jestli tě to bude bavit.Do začátku bohatě sta
      Re: skialp24.08.2009
což o to, na skialpu už jsme byl, ale zatím jsem to řešil půjčovnou -> teď si chci koupit svoji v
 Re: skialp24.08.2009
Ahoj, já bych se přidala k dotazu. Letos bych si taky ráda pořídila skialp výbavu, především boty. A
  Re: skialp24.08.2009
Namche Praha Heydukova, Hudy Praha Lidická, Hudy Praha Harfa. Musíš se oprostit od toho, že si budeš
 Re: skialp24.08.2009
v rakousech je jeden online kram s freeride/freeski/skitour, muzes si postavit set lyze vazani (boty
  Re: skialp24.08.2009
hledám, ale je toho docela dost, hoď mi prosím nápovědu na maila. děkuju
   Re: skialp25.08.2009
je to ten sport-conrad.com, koukam ze je obliben i v CR. ceny za sety tam jsou fakt super
 Re: skialp25.08.2009
skus
 Re: skialp25.08.2009
Skvělý bazar v Bohumíně-
 Re: skialp25.08.2009
hlavně si prosím nekupuj jak ti tady radí Pavel Silvretu 404 a nějaký starý lyže a pásy. Jestli nejs
  Re: skialp25.08.2009
dík - pípák, sondu, lopatu tam mám - rozpočet mám snad taky dostatečnej, jen scháním info, kde nejlí
   Re: skialp25.08.2009
Podívej se na
 Boren-doprava23.08.2009
Chci se zeptat, jak se da k chate pod Borni dojet autem kdyz prijedu jako od Biliny, pokud vim tak je tam dvouprouda silnice tak tam asi nepujde zahnout, tak jenom jaka je nejlepsi moznost. Diky za radu.
 Re: Boren-doprava23.08.2009
Přejet kus jakoby "za chatu", sjet doprava a podjet čtyřproudovku. Je tam takové místo.
  Re: Boren-doprava24.08.2009
Ok, dik, to jsem potreboval vedet.

 Krádež23.08.2009
Ahoj, dne 23.8.09 nám ukradli ze zamčeného auta 2 batohy s kompletně sbalenými lezeckými věcmi na lezení v horách. Stalo se to na Praze 6 na Břevnově. Pokud by někdo z okolí mohl čímkoliv přispět biť k nalezení aspoň trička nebo ponožek,kontakt 724007732
 Re: Krádež23.08.2009
Do prdele práce. V jakou denní dobu se to stalo? (Abych věděl, jak moc si dávat pozor, Břevnov ode m
  Re: Krádež24.08.2009
Me vykradli taky auto, je to cca mesic,dva,hledal jsem i po bazarech v okoli, aukro kazdou chvili, l
 Re: Krádež24.08.2009
k.vy sou to spinavy proradný....
  Re: Krádež24.08.2009
Na outdoorforu se objevila tato diskuze:
   Re: Krádež24.08.2009
Och sorry, vlákno je staré, jen bylo nevím proč oživeno :(

 závěsná postel23.08.2009
Zdar všem.
Neznáte někdo prosím Vás recept na výrobu závěsné postele? nebo něco podobného?
 Re: závěsná postel23.08.2009
Vse vysypeme ze sacku do dostatecne stabilniho standu a za staleho sakrovani skaladame zhruba 2 minu
  Re: závěsná postel23.08.2009
Black Diamod - nejlepsi recept!!! Nevolil bych zadny jiny kompromis a jsou lepsi nez Metolius!!!

 Hladam kontakt22.08.2009
Hladam kontakt na niekoho z partie ktora bola liezt pred 4 tyzdnami v Blatnici v jaskyni.Bolo vas asi 7-8 baby aj chalani.Liezli ste Sablu 6tku ja som ten ktory skusal tu 8+. Bavili sme sa aj o Sitne a Pavukovi, Jelenci.. Surne sa snazim zohnat kontakt na

 Bor-monstrum22.08.2009
Ahoj,
bzli jsme lezt na Boru a rada bych se zeptala. Vite nekdo, co je vsechno za cesty na kameni Monstrum na leve strane=nalevo od hrany co je vylez Godzily? Lezli jsme tam nejaky cesty a nevime moc co je co a popisy tady jsou tak nak ne uplne pre
 Re: Bor-monstrum24.08.2009
Ahoj, koukni na purebouldering.cz snad se tam dozvíš víc!
  Re: Bor-monstrum24.08.2009
jj jsem uz udelala, ale stejne z toho nejsem moudra. Kdyztak mam foto a kdo by ty cesty vedel mi muz
   Re: Bor-monstrum24.08.2009
Ahoj bouldry už jsou doplneny v databazi cest tady na lezci...je to vsechno v podstate okolo 6A-B..

 Hladam kontakt22.08.2009
Hladam kontakt na niekoho z partie ktora bola liezt pred 4 tyzdnami v Blatnici v jaskyni.Bolo vas asi 7-8 baby aj chalani.Liezli ste Sablu 6tku ja som ten ktory skusal tu 8+. Bavili sme sa aj o Sitne a Pavukovi, Jelenci.. Surne sa snazim zohnat kontakt na

 Foťák21.08.2009
Ahoj,chtěl jsem se zeptat na foťák.Potřeboval bych nějaký dobrý foťál,ale chci aby byl malý,nechci tahat zrcadlovku,chci to na fotky na vicedelkové lezení a do hor,ale chci aby ty fotky stali zato.Klidně jsem ochotný investovat do toho hodně... doufám že
 Re: Foťák21.08.2009
slušnej foťáček je Finepix J100 od Fujifilmu. Je maličkej, lehoučkej, rozlišení 10mpx, 5x zoom, fotk
  Re: Foťák21.08.2009
Hlavně se rozhodni co chceš v té více délkové cestě dělat. Jestli lézt nebo fotit. Na dokumentující
   Re: Foťák21.08.2009
nejvetsi hloupost je ptat se prave v obchode... stejne ti to chcou jen prodat:(((
    Re: Foťák21.08.2009
doporučuju olympus mju Touch 6000(nebo 8000), malej a fotí parádně. náraz snese když ti někde hupne
     Re: Foťák22.08.2009
Ja mam doma zrcadlovku NIKON D70s, na lezeni jsem si koupil obycejnej cervenej kompakt od NIKONu za
     Re: Foťák22.08.2009
Všechna mjučka dělají strašné fotky - zkreslené, špatná barevnost, za horších podmínek vůbec nezvlád
      Re: Foťák23.08.2009
mjučko si budu bránit... fotím snima v jeskyních a fotky jsou parádní,v rámci toho že používám jen i
       Re: Foťák23.08.2009
Sem mel puceny takovy odolny mjucko s periskopovym objektivem. Stalo za howno (damy prominou). Prisa
  Re: Foťák23.08.2009
taky máme finepix od fuji a naprostá spokojenost, navíc v testech bývá lepší než canon a nikon, naví
  Re: Foťák23.08.2009
Mám Fuji J100 a vyzkoušel jsem ho v Alpách a při lezení v Tatrách. Fotky dělá nádherné. Tedy pokud u
 Re: Foťák22.08.2009
Ahoj,díky moc všem za rady,rád bych fotil i okolí,kdo se má pořád nudit na štandu :D Já vím zrcadlov
  Re: Foťák22.08.2009
Jak rikam, ja koupil od nionu za 3000 koompakt a spokojenost. Konkretne COOLPIX S210. kdyz ho rozmla
   Re: Foťák22.08.2009
Přikláním se k názoru Jiřího, trochu ho znám a ty fotky taky. Nech si schválně nějakou poslat a nebo
    Re: Foťák22.08.2009
canon powershot, treba A720IS. plne manualni nastaveni, 6x zoom, 2AA bagsny (mimo civilizaci k nezap
     Re: Foťák23.08.2009
presnetak. stara rada powershotu je k nezapalceni. jn je tezky ji jeste sehant:(
      Re: Foťák23.08.2009
Co třeba profi kompakt DMC-LX3E-S. Pokud je ti jedno, kolik stojí (tento přes 11000Kč), tak si myslí
       Re: Foťák23.08.2009
Případně Canon PowerShot G9, to je v podstatě přímý konkuremt výše zmíněného, má většinu společného,
        Re: Foťák24.08.2009
Panasonic TZ-5 a okrem fotenia mozes robit aj kvalitne HD videa...
         Re: Foťák24.08.2009
Cokoliv, mimo Olympusu. Cim mene Mpix, tim skoro lepe, svetelnost objektivu min 2.8 na zacatku. Poku
 Re: Foťák24.08.2009
Slusnych fotaku je cela rada.
Osobne bych si udelal list pozadavku, tj. co vsechno chci aby f
  Re: Foťák27.08.2009
No ja bych volil canon G-10, je to velice slusnej fotak, optika je vyborna, sice je "trochu&quo

 Bohuňov21.08.2009
ahoj, nevíte kde by se dal opatřit průvodce na Bohuňov (kousek od Svojanova)? ? ? na stránkách, kde byl k sehnání je ňákej virus nebo co ....
 Re: Bohuňov24.08.2009
Ahoj. Jestli myslis lezcizvysociny.net tak tam zadny vir nebyl. Pravdou je ze se nam tam nekdo nabou

 Lezení v přes Vánoce21.08.2009
Ahoj, chtěla bych se vydat přes Vánoce do teplých krajů lézt. Nejlépe do oblasti, kde se nemusí kempovat a dá se dostat autem (případně levně letecky). A samozřejmě tam, kde je i přes zimu relativně teplo. Máte někdo dobré tipy z předchozích let? Díky. Pi
 Re: Lezení v přes Vánoce21.08.2009
a lítaj tam pečený holuby do huby....
  Re: Lezení v přes Vánoce21.08.2009
Počkej, počkej! Jestli jsou pečený a za letu budou mastný tak je potřeba maglajzovat! Hlavně nepodce
 Re: Lezení v přes Vánoce22.08.2009
dostatečně teplo a ne moc daleko je v tom období jedině na kypru, krétě nebo jihu španělska. blbý že
 Re: Lezení v přes Vánoce22.08.2009
To záleží na jak dlouho chceš jet. O Vánocích se dá v Ospu, Sperlonze, Hvar, Sicilie... A nebo Španě
  Re: Lezení v přes Vánoce23.08.2009
Přesně tak. A mrkni se na článek:
 Re: Lezení v přes Vánoce23.08.2009
Předloni bylo ve Finále, Castillonu, La Turbii vedro...letos všude brutální zima, vítr...hnus. Jedin
 Re: Lezení v přes Vánoce24.08.2009
Díky všem za tipy, ale s tím počasím je to tedy trošku kříž, nevadí.

1   ...   986   987   988   989   990   991   992   993   994   995   996   997   998   999   1000   1001   1002   1003   1004   1005   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 skialp
ahoj, asi už mi nastal čas k nákupu skialp výbavy - zkuste prosím doporučit nějaký vhodný obchod, nebo bazar - nechce se mi zbytečně přeplácet a nechci naletět
mrek13:16:27 24.08.2009
odpovědět 
 Re: skialp
To je zase do taz pojd mě jebat, tak třeba v rakousku tomu rozuměj. tak si to přeber borče.
13:26:57 24.08.2009
odpovědět 
  Re: skialp
jinak dobrý - nebo ti došly prášky? zeptal jsem se normálně, tak zkus poradit, nebo radši nepiš nic. dík drahý anonyme
marek13:37:43 24.08.2009
odpovědět 
   Re: skialp
hod se klidu ty, jaký prášky? stačilo přiblížit lokalitu kde ten obchod má být, asi nebudeš jezdit přes celou republiku.
15:41:19 24.08.2009
odpovědět 
    Re: skialp
je mi to celkem jedno - když doporučíš dobrý krám v rakousku, tak se to dá zařídit, koukal jsem i na slovensko na lacnyskialp.sk a podobně

kupuju to poprvý a chci si nechat poradit. to je všechno.
marek15:57:11 24.08.2009
odpovědět 
     Re: skialp
Pro začátek bych si koupil něco v bazaru protože nevýš jestli tě to bude bavit.Do začátku bohatě stačí silvreta 404 a nějaké lyže ,většinou k tomuto vázání dostaneš nějaké delší starší lyže ale dají sehnat i kratší.Pásy starší asi moc neseženeš budeš muset koupit nový.No a ty boty počítej s tím že když si koupíš starší tak tě mohou dřít , dobré boty z těch starších jsou koflach albona a nebo koflach extreme tour , dále se daj sehnat reichle myslím že concordie ale jsou odost těžší.Bazarové věci můžeš sehnat buďto v namche v praze a nebo v brně.A když tě to začne bavit tak tohle prodáš , dá se to prodat úplně bez problému a koupíš si nové.Pak už si to chce hlavě srovnat co preferuješ jestli sjezd a nebo šlapání a od toho se to vyvíjí dál.Ale když zajdeš do krámu tak ti poradí v praze asi nejlíp v tom namche.Tak jestli to takhle stačí a nebo se klidně ptej.
pavel17:56:00 24.08.2009
odpovědět 
      Re: skialp
což o to, na skialpu už jsme byl, ale zatím jsem to řešil půjčovnou -> teď si chci koupit svoji výbavu - nejvíc pokukuju po tom slovenském krámě - udělám si výlet na súlov a stavím se v martině (zatím asi nejpravděpodobnější varianta)
marek21:02:03 24.08.2009
odpovědět 
 Re: skialp
Ahoj, já bych se přidala k dotazu. Letos bych si taky ráda pořídila skialp výbavu, především boty. A jelikož mám s výběrem bot obvykle velký trable (nejběžnější velikost a široká noha :o)), byla bych ráda, kdyby mi dal někdo typ na značku, která dělá obecně šírší boty - papučky a zda se opravdu vyplatí zajet třeba do Vídně :o) Díky.
Hana13:37:59 24.08.2009
odpovědět 
  Re: skialp
Namche Praha Heydukova, Hudy Praha Lidická, Hudy Praha Harfa. Musíš se oprostit od toho, že si budeš připadat jako blbka, když na tebe prodavač spustí. Do partnerství zákazník-prodavač jako třeba ve Francii nebo Itálii pod horama to má hodně daleko. Všechny tři mají skoro stejnou cenu, takže neušetříš. Jestli chceš ušetřit, tak E-bay.de, nejdražší krám v centru Courmayeuru (myslím že se jmenuje MontBlanc 4806), nebo nějaké krámy v Chamonix. Masivní slevy tam začnou koncem srpna a budou do konce září.
Kuba Turek16:46:17 24.08.2009
odpovědět 
 Re: skialp
v rakousech je jeden online kram s freeride/freeski/skitour, muzes si postavit set lyze vazani (boty dle prani), pricemz se cena jednotlivych komponent velice snizi. nechci to sem psat, doporucuju hledat nez zajdes k vydriduchum
18:21:36 24.08.2009
odpovědět 
  Re: skialp
hledám, ale je toho docela dost, hoď mi prosím nápovědu na maila. děkuju
marek20:59:00 24.08.2009
odpovědět 
   Re: skialp
je to ten sport-conrad.com, koukam ze je obliben i v CR. ceny za sety tam jsou fakt super
23:59:42 25.08.2009
odpovědět 
 Re: skialp
skus www.sport-conrad.de
tomas16:39:14 25.08.2009
odpovědět 
 Re: skialp
Skvělý bazar v Bohumíně- www.sovaski.cz
Libor H.17:40:52 25.08.2009
odpovědět 
 Re: skialp
hlavně si prosím nekupuj jak ti tady radí Pavel Silvretu 404 a nějaký starý lyže a pásy. Jestli nejsi fakt chudej student poohlídni se po nějakým Diamirovy a trochu slušnějších lyžích (takovýto set by tě měl vyjít od 5000- 8000, za slušný jetiny) pásy a boty si kup nový nebudeš litovat. Pásy kupuj značkový (Colltex, BD ). Nezapomeň v rozpočtu na pípák, sondu a lopatu!!!
fin20:35:37 25.08.2009
odpovědět 
  Re: skialp
dík - pípák, sondu, lopatu tam mám - rozpočet mám snad taky dostatečnej, jen scháním info, kde nejlíp nakoupit
marek22:17:19 25.08.2009
odpovědět 
   Re: skialp
Podívej se na http://www.sport-conrad.com/, mám s nima dobré zkušenosti. platí se přes účet, za týden máš lyže doma. Boty to je problém, ty je nejlepší vyzkoušet.
Palo Č.23:37:56 25.08.2009
odpovědět 
 Foto dne:

Paní Kadrnožková, VIIIb
 Databáze cest:
Všechny cesty (192360)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Charmoz - Grépon traverse 5c Mont Blanc
Nesquiqquì! 6c+ Bergamo-Brescia
Gruppo Alpini Colere 6a+ Bergamo-Brescia
Il volo di Ursula 6b Bergamo-Brescia
Manaslu 2004 5c Bergamo-Brescia
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Elegantní Varianta VIIa Prachov
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
Aktuální dostupnost Obrvégry | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Prosím, | Re: Prosím, | Re: Prosím, | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Prosím, | Re: Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Sil(e)nej borec | Whatsup |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (42)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (9)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1152 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1268 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1455 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1420 
 Neřeším to – lezu vše 
 1118 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi