Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Černý 6468

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231516 cest
Nové přelezy:
Spielwiese 9-/9
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9

Stěny
Lezecké centrum Mammut - Praha 7 - Holešovice
KH Olomouc - Olomouc
Stěna Černožice - Černožice nad Labem

Prodejny
HUDYsport - Praha 7
2D chyty - Praha 6
AIX -lezecké chyty a stěny - Praha

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 horolezecký prášek28.08.2009
Dobrý den ,vážení horolezci.
Mám na Vaši komunitu dotaz :Před pár týdny jsem koupil pozemek u Jihlavy ,kde je i 5 metrů vysoká skála .Protože jsem fanoušek horolezeckého sportu ,chci zkusit vylézt na vrchol .Protože vím ,že horolezci používají něja
 Re: horolezecký prášek28.08.2009
Prášek je to poslední co by si potřeboval ! Jediné co k lezení potřebuješ je zdravé tělo a mysl ;) a
  Re: horolezecký prášek29.08.2009
me pride, ze boty ti to ulehcej vic nez magnezium, a taky ty boty tu skalu nicej vic..
 Re: horolezecký prášek28.08.2009
Ten prášek se jmenuje "magnesium" a používá se když se ti hodně potěj ruce. Ale není nutno
 Re: horolezecký prášek28.08.2009
Miláno, to mi připadá jako tvůj rukopis... že ty se v tý práci zase nudíš??? :-)))))))
  Re: horolezecký prášek28.08.2009
Ten Vojta a Niki, to jsou mi tedy trubky! jak jste se vůbec naučili číst???
   Re: horolezecký prášek28.08.2009
Co máš proti?
    Re: horolezecký prášek29.08.2009
Ale nic osobního....Copak tady nikdo nepochopi , že Ing. Potočného spisek je tady jen jako taková a
 Re: horolezecký prášek29.08.2009
Milý Jaromile,
Magnesium je sice oficiálně zakázané k používání na skalách v CHKO. Diskutuje
  Re: horolezecký prášek29.08.2009
ja chcu taky 5ti metrovou skalku na dvorek...zavist
  Re: horolezecký prášek31.08.2009
Děkuji všem za rady ,pokusím se cvičit pouze s lezeckými botami . Již jsem jedny zn . Boreal pořídil
   Re: horolezecký prášek31.08.2009
Jarmile, už jsi slyšel o těch duchnách do kterých ti lezci bez lana dopadají?
    Re: horolezecký prášek31.08.2009
Děkuji za upozornění . Viděl jsem je zde na fotkách ,i v prodejně ,ale jsou velm drahé . Použiji pou
     Re: horolezecký prášek!!!31.08.2009
Ecce horolezec poučený odborným personálem :o)))
     Re: horolezecký prášek01.09.2009
Nejsem odborný personál z Chůdysportu, ale vzhledem k velikosti šutru bych doporučil spíše duchnu po

 Hladam kontakt28.08.2009
Hladam kontakt na niekoho z partie ktora bola liezt pred mesiacom v Blatnici v jaskyni.Bolo vas asi 7-8 baby aj chalani.Liezli ste Sablu 6tku ja som ten ktory skusal tu 8+. Bavili sme sa aj o Sitne a Pavukovi, Jelenci.. Surne sa snazim zohnat kontakt na n
 Re: Hladam kontakt28.08.2009
Napiš mi na mail, asi jsem tam byl.
  Re: Hladam kontakt28.08.2009
Tak mi daj tvoj mail..

 hintertux28.08.2009
cau nemate tip na lezeni kolem hintertuxu? nasel jsem na netu penken. Sportovni lezeni, odjistene, jednodelky. diky

 Hyperborea28.08.2009
Nazdar krasomilove. Nezkousel ste nekdy nekdo ulomit ten obrovsky lokr v hyperboree na jachymce? Nebo aspone nejak skouseli jeho pevnost? Vcera mi prisel horsi nez kdy driv a zabalil sem to radsi pod nim....

 Stan do hor a na turistiku27.08.2009
Ahoj všem,
potřeboval bych vaši radu. Chci si pořídit novej stan a nemůžu se rozhodnout mezi třema kandidátama. Používal bych ho asi spíš v horách (občas nějakej trek po údolích), od jara do podzimu. Máte někdo nějaká doporučení? Jedná se o stany H
 Re: Stan do hor a na turistiku27.08.2009
Han Serak S - výborná cena a váha, jeden člověk ho postaví za tři minuty, ovšem odolností si nejsem

 monte cucco27.08.2009
Ahoj kluci!
V září chceme jet do Finále Ligure, nevíte náhodou jak je to letos v kempu monte cucco u picérky, jestli se tam platí a kolik? Loni to bylo ještě zadarmiko. Děkuji za informaci!
 Re: monte cucco28.08.2009
zatim se neplatí

 Arco žáří/říjen27.08.2009
Ahoj
Chtěl jsem se zeptat, zda byl někdo v Arcu v období žáří/říjen. Jaké jsou tam podmínky na vícedélky, ceny kempů atd.
Díky za info
 Re: Arco žáří/říjen27.08.2009
V Arcu je v září a říjnu spíše záříjové až říjnové počasí, ceny kempů pak dle platných ceníků.Navíc
  Re: Arco žáří/říjen27.08.2009
klasika- dík WOE. A V LEDNU SE TAM LEZOU LEDY, CO?
Někdo, kdo poradí??? Jako třeba jestli tam
   Re: Arco žáří/říjen27.08.2009
Moc neprší, leda že by bylo hnusně a zrvna pršelo. Odpověd hodná otázky.
    Re: Arco žáří/říjen27.08.2009
Promiň, tobě se asi jednalo o ty podmínky ve vícedélkách, chápu...No tak na ty jištěné si stačí vzí
     Re: Arco žáří/říjen28.08.2009
to je sranda... pobavilo :)
Není nad to naplánovat všechno na stopro, hlavně to počasí aby kl
     Re: Arco žáří/říjen28.08.2009
chlape, informace je definovana jako snizeni neurcitosti
 Re: Arco žáří/říjen27.08.2009
Byly sme tam loni na konci října a podmínky byly parádní. Pokud je moc teplo, rozhodně se vyplatí po
  Re: Arco žáří/říjen28.08.2009
Díky za info.
   Re: Arco žáří/říjen28.08.2009
Pohoda, nemas zac!

 Průvodce Rakousko-Kampermauer, Ennstal, Rotteneg, Waxenberg atd.27.08.2009
Zdravím všechny lezce a prosím pokud máte někdo průvodce Rakouských oblastí Kampermauer, Ennstal, Rotteneg, Waxenberg a dalších takmi je prosím pošlete na adresu dryson@centrum.cz mám také slušnou zásobu a rád se na oplátku podělím o svoje poklady.

 Ukradnuta vrtacka27.08.2009
Zdravim vsetkych lezcov i nelezcov,
moje meno je Stano Fakla,mnohy ma uz iste poznaju.Som nula ako kazdy a predsa sa snazim urobit male plus pre lezecky svet.Mojou zalubou je lezenie a hlavne odistovanie ciest a novych oblasti.Napr.Slovensko-cesty
 Re: Ukradnuta vrtacka27.08.2009
Stano, zdravím. Dvakrát jsem Tě už potkal (Maroko a Tisá), s tím jídlem nekecáš, alespoň na to vypad
  Re: Ukradnuta vrtacka27.08.2009
Souhlasím a nerad bych se stal obětí podvodu, můžete to někdo potvrdit i s telefonem, ať si ověřím f
   Re: Ukradnuta vrtacka27.08.2009
mas pravdu banky tiez kradnu a dost asi nezalozim ziadny ucet nemyslim že by sa hrnuli posielat prac
    Re: Ukradnuta vrtacka28.08.2009
Bralie bohuzial momentalne vynimku nema, takze by sa tam liezt oficialne nemalo.
s tou vrtac
     Re: Ukradnuta vrtacka28.08.2009
ved jasne neziadam od tych co nemaju oslovujem hlavne osoby ktore obcas nieco podporia a mozu si dov

 Průvodce - Blansko27.08.2009
Nemá někdo průvodce na bouldry v okolí Blanska? Letos je tam kluci připravovali pro Štatl cap 2009.
Chceme se tam o víkendu vydat. díky
 Re: Průvodce - Blansko27.08.2009
Caj by toho pruvodce snad mel nekdy udelat...poslal jsem ti na mail to, co bylo na zavodech
  Re: Průvodce - Blansko27.08.2009
v pondělí jsem mu psal maila, ale neodpověděl - asi je někde pryč. Díky moc za toho pruvodčíka. Aspo
   Re: Průvodce - Blansko27.08.2009
je hrozne rozlitany, pokud to nekdy dodelame, tak nejdrive v zime...
  Re: Průvodce - Blansko27.08.2009
preposles to, prosim Ta, aj mne? chcel by som to mat v el. podobe... diky
   Re: Průvodce - Blansko27.08.2009
@tah-sha-tunga-mas plny mail-nejde to odeslat
    Re: Průvodce - Blansko28.08.2009
tak Ta poprosim na hooger13@gmail.com ...dakujem
  Re: Průvodce - Blansko27.08.2009
Ahoj, take bych chtel pozadat o preposlani pruvodce v el. podobe - prip. to nekam uploadni a posli j
   Re: Průvodce - Blansko31.08.2009
ten upload by byl fajn, taky prosím...díky

1   ...   984   985   986   987   988   989   990   991   992   993   994   995   996   997   998   999   1000   1001   1002   1003   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Hyperborea
Nazdar krasomilove. Nezkousel ste nekdy nekdo ulomit ten obrovsky lokr v hyperboree na jachymce? Nebo aspone nejak skouseli jeho pevnost? Vcera mi prisel horsi nez kdy driv a zabalil sem to radsi pod nim....
08:29:59 28.08.2009
odpovědět 
 Foto dne:

Pukliny, 7+
 Databáze cest:
Všechny cesty (192459)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Plaisir immediat 6c Petit Clocher Du Portalet
Le Retour en Afrique 7a Aiguilles Dorées
La Croisiere S'amuse 6b Aiguilles Dorées
Laskání žlábku III Adršpach
Kappa O 6c Crepe De Oucera
Nově komentované:
Tahání za nitky 6+ Srbsko
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (42)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové Lezečky Evolv Phantom Pro vel. 44 | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1173 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1290 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1470 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1442 
 Neřeším to – lezu vše 
 1142 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi