Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Černý 6468
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English horolezecký prášek 28.08.2009 Dobrý den ,vážení horolezci.
Mám na Vaši komunitu dotaz :Před pár týdny jsem koupil pozemek u Jihlavy ,kde je i 5 metrů vysoká skála .Protože jsem fanoušek horolezeckého sportu ,chci zkusit vylézt na vrchol .Protože vím ,že horolezci používají něja
  Re: horolezecký prášek 28.08.2009 Prášek je to poslední co by si potřeboval ! Jediné co k lezení potřebuješ je zdravé tělo a mysl ;) a
    Re: horolezecký prášek 29.08.2009 me pride, ze boty ti to ulehcej vic nez magnezium, a taky ty boty tu skalu nicej vic..
  Re: horolezecký prášek 28.08.2009 Ten prášek se jmenuje "magnesium" a používá se když se ti hodně potěj ruce. Ale není nutno
  Re: horolezecký prášek 28.08.2009 Miláno, to mi připadá jako tvůj rukopis... že ty se v tý práci zase nudíš??? :-)))))))
    Re: horolezecký prášek 28.08.2009 Ten Vojta a Niki, to jsou mi tedy trubky! jak jste se vůbec naučili číst???
      Re: horolezecký prášek 28.08.2009 Co máš proti?
        Re: horolezecký prášek 29.08.2009 Ale nic osobního....Copak tady nikdo nepochopi , že Ing. Potočného spisek je tady jen jako taková a
  Re: horolezecký prášek 29.08.2009 Milý Jaromile,
Magnesium je sice oficiálně zakázané k používání na skalách v CHKO. Diskutuje
    Re: horolezecký prášek 29.08.2009 ja chcu taky 5ti metrovou skalku na dvorek...zavist
    Re: horolezecký prášek 31.08.2009 Děkuji všem za rady ,pokusím se cvičit pouze s lezeckými botami . Již jsem jedny zn . Boreal pořídil
      Re: horolezecký prášek 31.08.2009 Jarmile, už jsi slyšel o těch duchnách do kterých ti lezci bez lana dopadají?
        Re: horolezecký prášek 31.08.2009 Děkuji za upozornění . Viděl jsem je zde na fotkách ,i v prodejně ,ale jsou velm drahé . Použiji pou
          Re: horolezecký prášek!!! 31.08.2009 Ecce horolezec poučený odborným personálem :o)))
          Re: horolezecký prášek 01.09.2009 Nejsem odborný personál z Chůdysportu, ale vzhledem k velikosti šutru bych doporučil spíše duchnu po
Hladam kontakt 28.08.2009 Hladam kontakt na niekoho z partie ktora bola liezt pred mesiacom v Blatnici v jaskyni.Bolo vas asi 7-8 baby aj chalani.Liezli ste Sablu 6tku ja som ten ktory skusal tu 8+. Bavili sme sa aj o Sitne a Pavukovi, Jelenci.. Surne sa snazim zohnat kontakt na n
  Re: Hladam kontakt 28.08.2009 Napiš mi na mail, asi jsem tam byl.
    Re: Hladam kontakt 28.08.2009 Tak mi daj tvoj mail..
hintertux 28.08.2009 cau nemate tip na lezeni kolem hintertuxu? nasel jsem na netu penken. Sportovni lezeni, odjistene, jednodelky. diky
Hyperborea 28.08.2009 Nazdar krasomilove. Nezkousel ste nekdy nekdo ulomit ten obrovsky lokr v hyperboree na jachymce? Nebo aspone nejak skouseli jeho pevnost? Vcera mi prisel horsi nez kdy driv a zabalil sem to radsi pod nim....
Stan do hor a na turistiku 27.08.2009 Ahoj všem,
potřeboval bych vaši radu. Chci si pořídit novej stan a nemůžu se rozhodnout mezi třema kandidátama. Používal bych ho asi spíš v horách (občas nějakej trek po údolích), od jara do podzimu. Máte někdo nějaká doporučení? Jedná se o stany H
  Re: Stan do hor a na turistiku 27.08.2009 Han Serak S - výborná cena a váha, jeden člověk ho postaví za tři minuty, ovšem odolností si nejsem
monte cucco 27.08.2009 Ahoj kluci!
V září chceme jet do Finále Ligure, nevíte náhodou jak je to letos v kempu monte cucco u picérky, jestli se tam platí a kolik? Loni to bylo ještě zadarmiko. Děkuji za informaci!
  Re: monte cucco 28.08.2009 zatim se neplatí
Arco žáří/říjen 27.08.2009 Ahoj
Chtěl jsem se zeptat, zda byl někdo v Arcu v období žáří/říjen. Jaké jsou tam podmínky na vícedélky, ceny kempů atd.
Díky za info
  Re: Arco žáří/říjen 27.08.2009 V Arcu je v září a říjnu spíše záříjové až říjnové počasí, ceny kempů pak dle platných ceníků.Navíc
    Re: Arco žáří/říjen 27.08.2009 klasika- dík WOE. A V LEDNU SE TAM LEZOU LEDY, CO?
Někdo, kdo poradí??? Jako třeba jestli tam
      Re: Arco žáří/říjen 27.08.2009 Moc neprší, leda že by bylo hnusně a zrvna pršelo. Odpověd hodná otázky.
        Re: Arco žáří/říjen 27.08.2009 Promiň, tobě se asi jednalo o ty podmínky ve vícedélkách, chápu...No tak na ty jištěné si stačí vzí
          Re: Arco žáří/říjen 28.08.2009 to je sranda... pobavilo :)
Není nad to naplánovat všechno na stopro, hlavně to počasí aby kl
          Re: Arco žáří/říjen 28.08.2009 chlape, informace je definovana jako snizeni neurcitosti
  Re: Arco žáří/říjen 27.08.2009 Byly sme tam loni na konci října a podmínky byly parádní. Pokud je moc teplo, rozhodně se vyplatí po
    Re: Arco žáří/říjen 28.08.2009 Díky za info.
      Re: Arco žáří/říjen 28.08.2009 Pohoda, nemas zac!
Průvodce Rakousko-Kampermauer, Ennstal, Rotteneg, Waxenberg atd. 27.08.2009 Zdravím všechny lezce a prosím pokud máte někdo průvodce Rakouských oblastí Kampermauer, Ennstal, Rotteneg, Waxenberg a dalších takmi je prosím pošlete na adresu dryson@centrum.cz mám také slušnou zásobu a rád se na oplátku podělím o svoje poklady.
Ukradnuta vrtacka 27.08.2009 Zdravim vsetkych lezcov i nelezcov,
moje meno je Stano Fakla,mnohy ma uz iste poznaju.Som nula ako kazdy a predsa sa snazim urobit male plus pre lezecky svet.Mojou zalubou je lezenie a hlavne odistovanie ciest a novych oblasti.Napr.Slovensko-cesty
  Re: Ukradnuta vrtacka 27.08.2009 Stano, zdravím. Dvakrát jsem Tě už potkal (Maroko a Tisá), s tím jídlem nekecáš, alespoň na to vypad
    Re: Ukradnuta vrtacka 27.08.2009 Souhlasím a nerad bych se stal obětí podvodu, můžete to někdo potvrdit i s telefonem, ať si ověřím f
      Re: Ukradnuta vrtacka 27.08.2009 mas pravdu banky tiez kradnu a dost asi nezalozim ziadny ucet nemyslim že by sa hrnuli posielat prac
        Re: Ukradnuta vrtacka 28.08.2009 Bralie bohuzial momentalne vynimku nema, takze by sa tam liezt oficialne nemalo.
s tou vrtac
          Re: Ukradnuta vrtacka 28.08.2009 ved jasne neziadam od tych co nemaju oslovujem hlavne osoby ktore obcas nieco podporia a mozu si dov
Průvodce - Blansko 27.08.2009 Nemá někdo průvodce na bouldry v okolí Blanska? Letos je tam kluci připravovali pro Štatl cap 2009.
Chceme se tam o víkendu vydat. díky
  Re: Průvodce - Blansko 27.08.2009 Caj by toho pruvodce snad mel nekdy udelat...poslal jsem ti na mail to, co bylo na zavodech
    Re: Průvodce - Blansko 27.08.2009 v pondělí jsem mu psal maila, ale neodpověděl - asi je někde pryč. Díky moc za toho pruvodčíka. Aspo
      Re: Průvodce - Blansko 27.08.2009 je hrozne rozlitany, pokud to nekdy dodelame, tak nejdrive v zime...
    Re: Průvodce - Blansko 27.08.2009 preposles to, prosim Ta, aj mne? chcel by som to mat v el. podobe... diky
      Re: Průvodce - Blansko 27.08.2009 @tah-sha-tunga-mas plny mail-nejde to odeslat
        Re: Průvodce - Blansko 28.08.2009 tak Ta poprosim na hooger13@gmail.com ...dakujem
    Re: Průvodce - Blansko 27.08.2009 Ahoj, take bych chtel pozadat o preposlani pruvodce v el. podobe - prip. to nekam uploadni a posli j
      Re: Průvodce - Blansko 31.08.2009 ten upload by byl fajn, taky prosím...díky
1
...
984
985
986
987
988
989
990
991
992
993
994
995
996
997
998
999
1000
1001
1002
1003
...
2263
hintertux cau nemate tip na lezeni kolem hintertuxu? nasel jsem na netu penken. Sportovni lezeni, odjistene, jednodelky. diky cetr 13:05:21 28.08.2009odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: