Zdravím.. Nemůžu nikde na netu sehnat informace o tom, jaké tam panují touto dobou podmínky, odkud je sněhová čára a jak vypadá normálka přes Breslauer. Nebyl jste tam teď někdo, popř. nemáte nějakej dobrej link? Díky předem. (Jedeme tam příští týden...)
Zdravím.. Nemůžu nikde na netu sehnat informace o tom, jaké tam panují touto dobou podmínky, odkud je sněhová čára a jak vypadá normálka přes Breslauer. Nebyl jste tam teď někdo, popř. nemáte nějakej dobrej link? Díky předem. (Jedeme tam příští týden...)
Dobry den, mam 6ti letou dceru, ktera chce chodit do lezeckého krouzku. Jsme z Milovic, okres Nymburk. Prosim o kontakty na lezecke krouzky s umelou stenou, ktere znate, nejlepe v Praze. Dekuji mockrat. Radmila.
caute zajtra by sme radi sli na Stramberk a je pre nas zaujimava otazka spoplatnenia ceskych ciest. Je treba kupovat nieco ako dialnicnu znamku, resp. kt kategorie ciest su v CR spoplatnene. vdaka
Zdravím,
před pár měsíci tu proběhla menší diskuze na toto téma. Sám o této operaci uvažuji.
Chtěl bych se Gejzy zeptat na zkušenosti se 7000 metry po té operaci.
Díky
P.
Cau! Podarilo se mi minuly tyden asi zapomenout sedak na parkovisti pod Dachsteinem ( s takovym feratovym samo-domo setem ). Hned vedle nas parkovalo par borcu z Cech (tusim bila Felda, kombik), co tam byli na lezeni, tak jestli ho treba nekdo z Cech nase
Ahoj, nevíte někdo kdo udělal a za kolik jsou bouldry na Jindřichově skále u Hořovic v tom kamenném poli???Jsou tam na některých kamenech takové decentní modré šipky...
Zdravím.. Nemůžu nikde na netu sehnat informace o tom, jaké tam panují touto dobou podmínky, odkud je sněhová čára a jak vypadá normálka přes Breslauer. Nebyl jste tam teď někdo, popř. nemáte nějakej dobrej link? Díky předem. (Jedeme tam příští týden...) Milan
Hoj, byli jsme tam asi pred 2 tydny, snehu malo, v podstate jen kousek pod Mitterkar Joch a pak nad feratkou na ledovci, vrcholovy hrebinek bez snehu. Na nasich strankach najdes dalsi info, jsou tam dole i odkazy na aktualni pocasi. Takze zde: http://www.ursus.cz/ tipy_na_vylet/Horolezectvi/Wildspitze/Wildpitze.html
Mej se.
Super stránky a perfektní odkazy. Díkes...PS: Je nutný tahat feratovej set? Něco jsme už na feratách nalezli (Seewand, Johan, Martinswand,..) a podle fotek mi to nepříjde příliš exponovaný... Nestačilo by použít v případě nouze odsedku?
Ferata je kratičká, nechtelo se nam ani sundavat macky tak jsme to dali i v mackach, meli jsme kazdy 2 odsedky a stacilo (na feratach se proste nepada:)) Ferata neni tezka, pohoda, mozna trochu neprijemne je vyhybani se s lidma, je to celkem frekventovany kopec, ae tahat set je asi zbytecne.
Sdílím stejný názor. Ještě dotaz: Dá se to slanit bokem někde vedle feráty? Vyřešilo by to zbytečné čekání ve frontě lidí... Bereme 50ku jednoduchý lano... To by mohlo stačit...
Slanit se to možná nějak dá, ale podle mě je to zbytečné. Ta ferrata je fakt celkem krátká, i když je tam dost lidí, tak tě nijak extrémně nezdrží to vyhýbání. Než bys nachystal slanění, vyšlo by to pomalu nastejno podle mě.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.