LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Parádní finta, takovýhle kroky jsem v přírodě ještě nedělal.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Groš 6542

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231432 cest
Nové přelezy:
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A

Stěny
Masacre Room - České Budějovice
FreeSolo - Lezecká stěna - Praha
SOU technického - Frýdek-Místek

Prodejny
HUDYsport - Hradec Králové
HUDYsport - Brno
HANIBAL - Praha 2

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Hohewand - ubytování02.09.2009
Ahoj,
neporadili byste nekdo,jak vyresit spani u lezecke oblasti Hohe Wand... Klidne kemp, sikovne zasite misto nebo tip na dobré ubytování v soukromí. Tuto oblast nezname a radi by jsme se tam za par dni vypravili (4 osoby). Diky za navrhy.
 Re: Hohewand - ubytování02.09.2009
Ahoj, hele kdyz zajedes do vesnice a od ni pojedes primo ke skalam(od spodu), tak prijedes na male p
  Re: Hohewand - ubytování03.09.2009
Diky moc za tip!

 Baranďák01.09.2009
Ahoj, nelezli jste nedko v poslední době na červa nebo hroší vany?Zajímalo by mě, jak to vypadá s jištěnim, stále jsou tam všechny nýty co tam mají být?Na  hoře erární smyce?Díky
 Re: Baranďák02.09.2009
při pohledu z plechovky se zdá, že je na lázni všechno, ale doba letí a koroze tiká. na červoj chybí
  Re: Baranďák03.09.2009
dikes...

 Úrazu na Rovišti01.09.2009
Ahoj, byl jsem tuto sobotu (29. 8.) na Rovišti a pro někoho zraněného tam přiletěl vrtulník. Nevíte někdo co se stalo?
Dejv
 Re: Úrazu na Rovišti01.09.2009
Taky by me to zajimalo.
 Re: Úrazu na Rovišti01.09.2009
  Re: Úrazu na Rovišti01.09.2009
A nevidel jste nekdo jak se to stalo, v cem byl problem ze i pri chycenym padu se takhle zranila? Co
   Re: Úrazu na Rovišti01.09.2009
cestu nevím, byli jsme u Hafty, ale co jsme tak slyšeli, tak dolezla na druhém ke slaňáku, jistič ji
    Re: Úrazu na Rovišti01.09.2009
No to je dost rozdil proti tomu jak to popisuje zachranna sluzba.

 Diplomka01.09.2009
Ahoj, moje přítelkyně píše diplomku na téma horoslang. Kdo máte zájem a čas stáhněte si dotazník, vypište ho a pošlete emailem zpět. Díky moc Havran. >>
 Re: Diplomka01.09.2009
Pane Boze, z jakejch chujovin se taky da psat diplomka... Pral bych ji aspon tyden na MatFyzu, aby m
  Re: Diplomka01.09.2009
Presne.
   Re: Diplomka01.09.2009
Přál bych vám tak 10 let v kamenolomu.Tam by jste se naučili makat vy houpači v sociální síti.Nebo a
    Re: Diplomka01.09.2009
Je videt, ze tobe i kdyby zaplatili za kazdy semestr 250 tacu, tak si moc nevydelas.
     Re: Diplomka01.09.2009
Jen tak ze zájmu, na jaké univerzitě tuhle úžasnou věc píše??? Tohle jen potvrzuje, že opravdu to na
      Re: Diplomka01.09.2009
Nepodepsaný omezený anonym, který jako by vypadl z tupých diskusí na aktuálně.cz, velmi dobře prokaz
       Re: Diplomka01.09.2009
Piskote nejsi Ty nahodou ten na cestine na TUL? Pokud ano tak by bylo moudrejsi aby jsi se debatam o
        Re: Diplomka03.09.2009
Dereku, zeptal bych se mailem, ale není tu, ani v nějakém deníčku se jménem Derek... Co že by tebe -
     Re: Diplomka01.09.2009
A jak jsi přišel na to, že si nevydělám 250 táců ty intelektuále.Nejspíš z matfyzu.Ty nebohý chudáčk
      Re: Diplomka02.09.2009
studovat může každej, a že na to nemáš to je tvoje smůla ;-)
      Re: Diplomka02.09.2009
Zjevne je hodne veci ktere jsi nepochopil, ne jenom tuto diskuzi. Prima clovek s prima zivotem, jen
  Re: Diplomka02.09.2009
Ano, ano, přesně tak. Diplomky na MFF nejenom přispívají obecnému blahu a lidskému vědění, ale jsou
   Re: Diplomka02.09.2009
Je pravda ze vetsina diplomek na MFF je pekne tezka a je pravda ze zminena diplomka o horoslangu je
    Re: Diplomka02.09.2009
no co by se mu nezdalo, nekdo byl politicky nekorektni a uvedl veci na pravou miru. je to hlidaci pe
 Re: Diplomka02.09.2009
Pokud vím, tohle téma zpracovával již někdo na FHS UK a snad i na FSV. Už to problesklo i tady na Le
  Re: Diplomka02.09.2009
No já bych to viděl tak maximálně na seminární práci třetího ročníku na gymnáziu :-) Jestli tohle ně
 Re: Diplomka02.09.2009
kurňa chlapi tak blbě nerejte, byli jste slušně požádaný o vyplnění o dotazníku, ne o fundovaný hodn
  Re: Diplomka02.09.2009
No vzhledem k tomu, že je zcela možný, že ta diplomka je placená z našich daní (pokud je to veřejná
   Re: Diplomka02.09.2009
zaprvý nic nevíme a za druhý si každej může psát co ho napadne...pokud mu to ve škole vemou.já hlavn
   Re: Diplomka02.09.2009
zaprvý nic nevíme a za druhý si každej může psát co ho napadne...pokud mu to ve škole vemou.já hlavn
   Re: Diplomka02.09.2009
Žádná diplomka/bakalářka neposune lidstvo o krok dál - student/ka si procvičí metodickou práci a pak
    Re: Diplomka02.09.2009
S tvrzením, že "žádná diplomka/bakalářka neposune lidstvo o krok dál" bych tvrdě polemizov
 Re: Diplomka02.09.2009
PRO VSECHNY UREJPANY DOLE!!! 1.Je to bakalarka (muj preklep)omlouvam se 2.pokud nechces nestahuj a b
 Re: Diplomka02.09.2009
PRO VSECHNY UREJPANY DOLE!!! 1.Je to bakalarka (muj preklep)omlouvam se 2.pokud nechces nestahuj a b
  Re: Diplomka02.09.2009
jen drobná poznámka. ona totiz bakalarka je "taky" diplomka, protoze Bc. je uznanej akadem
   Re: Diplomka02.09.2009
To jsem zvědav, kdy už se tahle diskuze konečně stočí k maglajzu na písku. Už se tu nějak moc dlouho
    Re: Diplomka02.09.2009
...MAGLAJZ... není to taky horo slang?? Nemáte někdo horo výkladový slovník, abych věděl, co to je??
     Re: Diplomka02.09.2009
no vidis :-):-) . prave proto aby mohly vznikat "vykladovy slovniky" tak se musi psat &quo
 Re: Diplomka02.09.2009
doporučil bych strašnou Black Mambu.. ten má climb - street slang gang zmáklej!!!

 Am limit na O2tv01.09.2009
Zdravím všechny, mám tady pro vás jeden tip. Na O2tv ve videotéce v sekci dokumenty je právě možnost si obědnat a shlédnout popř. nahrát film "Am Limit". Kdo neví o co jde, tak ve zkratce: Huberovci pokouší časový rekord na Nosu a je to fakt pod
 Re: Am limit na O2tv01.09.2009
...ještě doplním, že to tam je pod názvem "Do krajnosti".
 Re: Am limit na O2tv01.09.2009
muzu jen doporucit,mam na dvd,super...
  Re: Am limit na O2tv01.09.2009
super?? neuveritelna nuda na dvoch hodinach...po technickej stranke dokonale, lezenie na rychlost si
   Re: Am limit na O2tv01.09.2009
nehodil by jsi to třeba na uloz.to a nenapsal link? O2tv nemám:-(
    Re: Am limit na O2tv01.09.2009
Musíš za známým, jako já. HDD rekordár už je přeci běžná věc ;) trochu se snaž, mě to za to slálo.
     Re: Am limit na O2tv02.09.2009
Že by Přema pracoval v žoldu O2?
      Re: Am limit na O2tv02.09.2009
že ti to stoji za to furt provokovat, šťourat, bulvářit ... nekonečný příběh ... směšné
       Re: Am limit na O2tv02.09.2009
Nevím, nevím. Ode mne to není provokace. Takhle vypadá dobře splněné zadání v PR agentuře. Za to jso
        Re: Am limit na O2tv03.09.2009
No, dobře odvedená práce od pastelky PR agentury? :D Díky za kompliment Kubo, ale asi sis nedal moc

 Wildspitze01.09.2009
Zdravím.. Nemůžu nikde na netu sehnat informace o tom, jaké tam panují touto dobou podmínky, odkud je sněhová čára a jak vypadá normálka přes Breslauer. Nebyl jste tam teď někdo, popř. nemáte nějakej dobrej link? Díky předem. (Jedeme tam příští týden...)

 Wildspitze01.09.2009
Zdravím.. Nemůžu nikde na netu sehnat informace o tom, jaké tam panují touto dobou podmínky, odkud je sněhová čára a jak vypadá normálka přes Breslauer. Nebyl jste tam teď někdo, popř. nemáte nějakej dobrej link? Díky předem. (Jedeme tam příští týden...)
 Re: Wildspitze01.09.2009
Hoj, byli jsme tam asi pred 2 tydny, snehu malo, v podstate jen kousek pod Mitterkar Joch a pak nad
  Re: Wildspitze01.09.2009
Super stránky a perfektní odkazy. Díkes...PS: Je nutný tahat feratovej set? Něco jsme už na feratách
   Re: Wildspitze01.09.2009
Ferata je kratičká, nechtelo se nam ani sundavat macky tak jsme to dali i v mackach, meli jsme kazdy
    Re: Wildspitze01.09.2009
Sdílím stejný názor. Ještě dotaz: Dá se to slanit bokem někde vedle feráty? Vyřešilo by to zbytečné
     Re: Wildspitze01.09.2009
Slanit se to možná nějak dá, ale podle mě je to zbytečné. Ta ferrata je fakt celkem krátká, i když j
      Re: Wildspitze09.09.2009
ja teda dopručuju lízt direkt do sedla, feráta se používá hlavně v zimě, když hrozí, že se kuloár vy

 krouzek pro deti01.09.2009
Dobry den, mam 6ti letou dceru, ktera chce chodit do lezeckého krouzku. Jsme z Milovic, okres Nymburk. Prosim o kontakty na lezecke krouzky s umelou stenou, ktere znate, nejlepe v Praze. Dekuji mockrat. Radmila.
 Re: krouzek pro deti01.09.2009
Spise naopak: umela stena s lezeckym krouzkem, Smichov, vede Simca Krutska (stale?).
  Re: krouzek pro deti01.09.2009
na Smichove s detma dela Jarka Posledni, podle me bezvadny vedeni.
 Re: krouzek pro deti01.09.2009
Namche na Palmovce,
 Re: krouzek pro deti02.09.2009
Žádný z těchhle kroužků neznám, mám to tam docela daleko, ale přidám jednu obecnou závažnou poznámku
  Re: krouzek pro deti05.12.2009
Přesně! Se zeptej v kroužku vedoucího co vystudoval a jaký má zkušenosti. Jarka Poslední určitě ví c

 Kde koupit 31.08.2009
Zdravím, chci manželovi koupit k narozeninám termooblečení do hor. Můžete mi poradit nějaký kvalitní eshop? co ríkáte na Hanibal?
 Re: Kde koupit 01.09.2009
je toho fůra Bartsport, Smabarsport, srovnanicen.cz atd.
  Re: Kde koupit 01.09.2009
sambarsport

 poplatky31.08.2009
caute zajtra by sme radi sli na Stramberk a je pre nas zaujimava otazka spoplatnenia ceskych ciest. Je treba kupovat nieco ako dialnicnu znamku, resp. kt kategorie ciest su v CR spoplatnene. vdaka
 Re: poplatky31.08.2009
čau, na dálnice je potřeba koupit dálniční známku, seženeš jí u benzínky...
 Re: poplatky01.09.2009
Odkud jedeš? myslím že na štramberk vede ze slovenska cesta po neplacených cestách. Jen mě zaráží ob

1   ...   982   983   984   985   986   987   988   989   990   991   992   993   994   995   996   997   998   999   1000   1001   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Am limit na O2tv
Zdravím všechny, mám tady pro vás jeden tip. Na O2tv ve videotéce v sekci dokumenty je právě možnost si obědnat a shlédnout popř. nahrát film "Am Limit". Kdo neví o co jde, tak ve zkratce: Huberovci pokouší časový rekord na Nosu a je to fakt podívaná, jak samotné lezení které bratři předvádějí, tak zpracování filmu, záběry kameramanů... prostě lahůdka. try it ;)
přema16:07:48 01.09.2009
odpovědět 
 Re: Am limit na O2tv
...ještě doplním, že to tam je pod názvem "Do krajnosti".
přema16:25:19 01.09.2009
odpovědět 
 Re: Am limit na O2tv
muzu jen doporucit,mam na dvd,super...
longin18:43:04 01.09.2009
odpovědět 
  Re: Am limit na O2tv
super?? neuveritelna nuda na dvoch hodinach...po technickej stranke dokonale, lezenie na rychlost sice velmi nechapem, ale berem - bol to super vykon. no atmosfera filmu - nulova...iste najslabsi film o Huberoch, co som videl...
19:00:23 01.09.2009
odpovědět 
   Re: Am limit na O2tv
nehodil by jsi to třeba na uloz.to a nenapsal link? O2tv nemám:-(
fichtik19:07:31 01.09.2009
odpovědět 
    Re: Am limit na O2tv
Musíš za známým, jako já. HDD rekordár už je přeci běžná věc ;) trochu se snaž, mě to za to slálo.

btw: Mě se tedy nezdá, že by to nemělo atmosféru naopak, je to dost "akční". Pravda, část filmu kde bratři řeší svou rivalitu-ponorku je trochu boring...
přema20:30:29 01.09.2009
odpovědět 
     Re: Am limit na O2tv
Že by Přema pracoval v žoldu O2?
Kuba Turek03:20:30 02.09.2009
odpovědět 
      Re: Am limit na O2tv
že ti to stoji za to furt provokovat, šťourat, bulvářit ... nekonečný příběh ... směšné
Vitorio09:02:44 02.09.2009
odpovědět 
       Re: Am limit na O2tv
Nevím, nevím. Ode mne to není provokace. Takhle vypadá dobře splněné zadání v PR agentuře. Za to jsou tam ty pastelky placené. Možná ale jenom někdo nezištně radí, že je dobré si koupit nabídku O2....
Kuba Turek20:58:27 02.09.2009
odpovědět 
        Re: Am limit na O2tv
No, dobře odvedená práce od pastelky PR agentury? :D Díky za kompliment Kubo, ale asi sis nedal moc dohromady souvislosti... Psal sem, že O2tv nemám a navíc nepřímo nabádám aby ste si to nahráli a vypálili (to se asi šéfovi z O2 moc líbit nebude :))
přema20:00:31 03.09.2009
odpovědět 
 Foto dne:
Korno
Dnešní vedro ve skalách
 Databáze cest:
Všechny cesty (192443)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Dívčí válka VII Skály U Mšena
Ztracená bota VII Skály U Mšena
Nová cesta IV Skály U Mšena
Opičí traverz VI Skály U Mšena
Poslední výstřel VII Skály V Údolí Roklice
Nově komentované:
Tahání za nitky 6+ Srbsko
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (41)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové Lezečky Evolv Phantom Pro vel. 44 | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1168 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1287 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1465 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1436 
 Neřeším to – lezu vše 
 1138 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi