Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Groš 6542

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231432 cest
Nové přelezy:
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
V 16 - Plzeň
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Hohewand - ubytování02.09.2009
Ahoj,
neporadili byste nekdo,jak vyresit spani u lezecke oblasti Hohe Wand... Klidne kemp, sikovne zasite misto nebo tip na dobré ubytování v soukromí. Tuto oblast nezname a radi by jsme se tam za par dni vypravili (4 osoby). Diky za navrhy.
 Re: Hohewand - ubytování02.09.2009
Ahoj, hele kdyz zajedes do vesnice a od ni pojedes primo ke skalam(od spodu), tak prijedes na male p
  Re: Hohewand - ubytování03.09.2009
Diky moc za tip!

 Baranďák01.09.2009
Ahoj, nelezli jste nedko v poslední době na červa nebo hroší vany?Zajímalo by mě, jak to vypadá s jištěnim, stále jsou tam všechny nýty co tam mají být?Na  hoře erární smyce?Díky
 Re: Baranďák02.09.2009
při pohledu z plechovky se zdá, že je na lázni všechno, ale doba letí a koroze tiká. na červoj chybí
  Re: Baranďák03.09.2009
dikes...

 Úrazu na Rovišti01.09.2009
Ahoj, byl jsem tuto sobotu (29. 8.) na Rovišti a pro někoho zraněného tam přiletěl vrtulník. Nevíte někdo co se stalo?
Dejv
 Re: Úrazu na Rovišti01.09.2009
Taky by me to zajimalo.
 Re: Úrazu na Rovišti01.09.2009
  Re: Úrazu na Rovišti01.09.2009
A nevidel jste nekdo jak se to stalo, v cem byl problem ze i pri chycenym padu se takhle zranila? Co
   Re: Úrazu na Rovišti01.09.2009
cestu nevím, byli jsme u Hafty, ale co jsme tak slyšeli, tak dolezla na druhém ke slaňáku, jistič ji
    Re: Úrazu na Rovišti01.09.2009
No to je dost rozdil proti tomu jak to popisuje zachranna sluzba.

 Diplomka01.09.2009
Ahoj, moje přítelkyně píše diplomku na téma horoslang. Kdo máte zájem a čas stáhněte si dotazník, vypište ho a pošlete emailem zpět. Díky moc Havran. >>
 Re: Diplomka01.09.2009
Pane Boze, z jakejch chujovin se taky da psat diplomka... Pral bych ji aspon tyden na MatFyzu, aby m
  Re: Diplomka01.09.2009
Presne.
   Re: Diplomka01.09.2009
Přál bych vám tak 10 let v kamenolomu.Tam by jste se naučili makat vy houpači v sociální síti.Nebo a
    Re: Diplomka01.09.2009
Je videt, ze tobe i kdyby zaplatili za kazdy semestr 250 tacu, tak si moc nevydelas.
     Re: Diplomka01.09.2009
Jen tak ze zájmu, na jaké univerzitě tuhle úžasnou věc píše??? Tohle jen potvrzuje, že opravdu to na
      Re: Diplomka01.09.2009
Nepodepsaný omezený anonym, který jako by vypadl z tupých diskusí na aktuálně.cz, velmi dobře prokaz
       Re: Diplomka01.09.2009
Piskote nejsi Ty nahodou ten na cestine na TUL? Pokud ano tak by bylo moudrejsi aby jsi se debatam o
        Re: Diplomka03.09.2009
Dereku, zeptal bych se mailem, ale není tu, ani v nějakém deníčku se jménem Derek... Co že by tebe -
     Re: Diplomka01.09.2009
A jak jsi přišel na to, že si nevydělám 250 táců ty intelektuále.Nejspíš z matfyzu.Ty nebohý chudáčk
      Re: Diplomka02.09.2009
studovat může každej, a že na to nemáš to je tvoje smůla ;-)
      Re: Diplomka02.09.2009
Zjevne je hodne veci ktere jsi nepochopil, ne jenom tuto diskuzi. Prima clovek s prima zivotem, jen
  Re: Diplomka02.09.2009
Ano, ano, přesně tak. Diplomky na MFF nejenom přispívají obecnému blahu a lidskému vědění, ale jsou
   Re: Diplomka02.09.2009
Je pravda ze vetsina diplomek na MFF je pekne tezka a je pravda ze zminena diplomka o horoslangu je
    Re: Diplomka02.09.2009
no co by se mu nezdalo, nekdo byl politicky nekorektni a uvedl veci na pravou miru. je to hlidaci pe
 Re: Diplomka02.09.2009
Pokud vím, tohle téma zpracovával již někdo na FHS UK a snad i na FSV. Už to problesklo i tady na Le
  Re: Diplomka02.09.2009
No já bych to viděl tak maximálně na seminární práci třetího ročníku na gymnáziu :-) Jestli tohle ně
 Re: Diplomka02.09.2009
kurňa chlapi tak blbě nerejte, byli jste slušně požádaný o vyplnění o dotazníku, ne o fundovaný hodn
  Re: Diplomka02.09.2009
No vzhledem k tomu, že je zcela možný, že ta diplomka je placená z našich daní (pokud je to veřejná
   Re: Diplomka02.09.2009
zaprvý nic nevíme a za druhý si každej může psát co ho napadne...pokud mu to ve škole vemou.já hlavn
   Re: Diplomka02.09.2009
zaprvý nic nevíme a za druhý si každej může psát co ho napadne...pokud mu to ve škole vemou.já hlavn
   Re: Diplomka02.09.2009
Žádná diplomka/bakalářka neposune lidstvo o krok dál - student/ka si procvičí metodickou práci a pak
    Re: Diplomka02.09.2009
S tvrzením, že "žádná diplomka/bakalářka neposune lidstvo o krok dál" bych tvrdě polemizov
 Re: Diplomka02.09.2009
PRO VSECHNY UREJPANY DOLE!!! 1.Je to bakalarka (muj preklep)omlouvam se 2.pokud nechces nestahuj a b
 Re: Diplomka02.09.2009
PRO VSECHNY UREJPANY DOLE!!! 1.Je to bakalarka (muj preklep)omlouvam se 2.pokud nechces nestahuj a b
  Re: Diplomka02.09.2009
jen drobná poznámka. ona totiz bakalarka je "taky" diplomka, protoze Bc. je uznanej akadem
   Re: Diplomka02.09.2009
To jsem zvědav, kdy už se tahle diskuze konečně stočí k maglajzu na písku. Už se tu nějak moc dlouho
    Re: Diplomka02.09.2009
...MAGLAJZ... není to taky horo slang?? Nemáte někdo horo výkladový slovník, abych věděl, co to je??
     Re: Diplomka02.09.2009
no vidis :-):-) . prave proto aby mohly vznikat "vykladovy slovniky" tak se musi psat &quo
 Re: Diplomka02.09.2009
doporučil bych strašnou Black Mambu.. ten má climb - street slang gang zmáklej!!!

 Am limit na O2tv01.09.2009
Zdravím všechny, mám tady pro vás jeden tip. Na O2tv ve videotéce v sekci dokumenty je právě možnost si obědnat a shlédnout popř. nahrát film "Am Limit". Kdo neví o co jde, tak ve zkratce: Huberovci pokouší časový rekord na Nosu a je to fakt pod
 Re: Am limit na O2tv01.09.2009
...ještě doplním, že to tam je pod názvem "Do krajnosti".
 Re: Am limit na O2tv01.09.2009
muzu jen doporucit,mam na dvd,super...
  Re: Am limit na O2tv01.09.2009
super?? neuveritelna nuda na dvoch hodinach...po technickej stranke dokonale, lezenie na rychlost si
   Re: Am limit na O2tv01.09.2009
nehodil by jsi to třeba na uloz.to a nenapsal link? O2tv nemám:-(
    Re: Am limit na O2tv01.09.2009
Musíš za známým, jako já. HDD rekordár už je přeci běžná věc ;) trochu se snaž, mě to za to slálo.
     Re: Am limit na O2tv02.09.2009
Že by Přema pracoval v žoldu O2?
      Re: Am limit na O2tv02.09.2009
že ti to stoji za to furt provokovat, šťourat, bulvářit ... nekonečný příběh ... směšné
       Re: Am limit na O2tv02.09.2009
Nevím, nevím. Ode mne to není provokace. Takhle vypadá dobře splněné zadání v PR agentuře. Za to jso
        Re: Am limit na O2tv03.09.2009
No, dobře odvedená práce od pastelky PR agentury? :D Díky za kompliment Kubo, ale asi sis nedal moc

 Wildspitze01.09.2009
Zdravím.. Nemůžu nikde na netu sehnat informace o tom, jaké tam panují touto dobou podmínky, odkud je sněhová čára a jak vypadá normálka přes Breslauer. Nebyl jste tam teď někdo, popř. nemáte nějakej dobrej link? Díky předem. (Jedeme tam příští týden...)

 Wildspitze01.09.2009
Zdravím.. Nemůžu nikde na netu sehnat informace o tom, jaké tam panují touto dobou podmínky, odkud je sněhová čára a jak vypadá normálka přes Breslauer. Nebyl jste tam teď někdo, popř. nemáte nějakej dobrej link? Díky předem. (Jedeme tam příští týden...)
 Re: Wildspitze01.09.2009
Hoj, byli jsme tam asi pred 2 tydny, snehu malo, v podstate jen kousek pod Mitterkar Joch a pak nad
  Re: Wildspitze01.09.2009
Super stránky a perfektní odkazy. Díkes...PS: Je nutný tahat feratovej set? Něco jsme už na feratách
   Re: Wildspitze01.09.2009
Ferata je kratičká, nechtelo se nam ani sundavat macky tak jsme to dali i v mackach, meli jsme kazdy
    Re: Wildspitze01.09.2009
Sdílím stejný názor. Ještě dotaz: Dá se to slanit bokem někde vedle feráty? Vyřešilo by to zbytečné
     Re: Wildspitze01.09.2009
Slanit se to možná nějak dá, ale podle mě je to zbytečné. Ta ferrata je fakt celkem krátká, i když j
      Re: Wildspitze09.09.2009
ja teda dopručuju lízt direkt do sedla, feráta se používá hlavně v zimě, když hrozí, že se kuloár vy

 krouzek pro deti01.09.2009
Dobry den, mam 6ti letou dceru, ktera chce chodit do lezeckého krouzku. Jsme z Milovic, okres Nymburk. Prosim o kontakty na lezecke krouzky s umelou stenou, ktere znate, nejlepe v Praze. Dekuji mockrat. Radmila.
 Re: krouzek pro deti01.09.2009
Spise naopak: umela stena s lezeckym krouzkem, Smichov, vede Simca Krutska (stale?).
  Re: krouzek pro deti01.09.2009
na Smichove s detma dela Jarka Posledni, podle me bezvadny vedeni.
 Re: krouzek pro deti01.09.2009
Namche na Palmovce,
 Re: krouzek pro deti02.09.2009
Žádný z těchhle kroužků neznám, mám to tam docela daleko, ale přidám jednu obecnou závažnou poznámku
  Re: krouzek pro deti05.12.2009
Přesně! Se zeptej v kroužku vedoucího co vystudoval a jaký má zkušenosti. Jarka Poslední určitě ví c

 Kde koupit 31.08.2009
Zdravím, chci manželovi koupit k narozeninám termooblečení do hor. Můžete mi poradit nějaký kvalitní eshop? co ríkáte na Hanibal?
 Re: Kde koupit 01.09.2009
je toho fůra Bartsport, Smabarsport, srovnanicen.cz atd.
  Re: Kde koupit 01.09.2009
sambarsport

 poplatky31.08.2009
caute zajtra by sme radi sli na Stramberk a je pre nas zaujimava otazka spoplatnenia ceskych ciest. Je treba kupovat nieco ako dialnicnu znamku, resp. kt kategorie ciest su v CR spoplatnene. vdaka
 Re: poplatky31.08.2009
čau, na dálnice je potřeba koupit dálniční známku, seženeš jí u benzínky...
 Re: poplatky01.09.2009
Odkud jedeš? myslím že na štramberk vede ze slovenska cesta po neplacených cestách. Jen mě zaráží ob

1   ...   982   983   984   985   986   987   988   989   990   991   992   993   994   995   996   997   998   999   1000   1001   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Diplomka
Ahoj, moje přítelkyně píše diplomku na téma horoslang. Kdo máte zájem a čas stáhněte si dotazník, vypište ho a pošlete emailem zpět. Díky moc Havran. >> www.lezci zvysociny.n et/storage/dota znik.doc << odstraňte mezery.
 havran19:26:37 01.09.2009
odpovědět 
 Re: Diplomka
Pane Boze, z jakejch chujovin se taky da psat diplomka... Pral bych ji aspon tyden na MatFyzu, aby mela aspon predstavu co to je regulerni studium...
Derek20:01:40 01.09.2009
odpovědět 
  Re: Diplomka
Presne.
20:16:03 01.09.2009
odpovědět 
   Re: Diplomka
Přál bych vám tak 10 let v kamenolomu.Tam by jste se naučili makat vy houpači v sociální síti.Nebo aspoň placenou vejšku.Co semestr to 250 táců.
20:33:02 01.09.2009
odpovědět 
    Re: Diplomka
Je videt, ze tobe i kdyby zaplatili za kazdy semestr 250 tacu, tak si moc nevydelas.
20:50:24 01.09.2009
odpovědět 
     Re: Diplomka
Jen tak ze zájmu, na jaké univerzitě tuhle úžasnou věc píše??? Tohle jen potvrzuje, že opravdu to naše školství a obecně vzdělanost českého národa nehorázným způsobem upadá!!! Předpokládám, že dotyčná se už jenom třese, jak si na to udělá i doktorát :-(
20:54:43 01.09.2009
odpovědět 
      Re: Diplomka
Nepodepsaný omezený anonym, který jako by vypadl z tupých diskusí na aktuálně.cz, velmi dobře prokazuje, odkud že jsme se to ještě pořád nedokázali vyhrabat :)
Jináč téma je to hodně profláklý, zpracovaný už asi 150x
Piškot21:36:57 01.09.2009
odpovědět 
       Re: Diplomka
Piskote nejsi Ty nahodou ten na cestine na TUL? Pokud ano tak by bylo moudrejsi aby jsi se debatam o socialnich vedach obloukem vyhnul. Pokud ne, prijmi prosim moji omluvu...
Derek22:03:54 01.09.2009
odpovědět 
        Re: Diplomka
Dereku, zeptal bych se mailem, ale není tu, ani v nějakém deníčku se jménem Derek... Co že by tebe - kromě toho, co tady na mě z tvých příspěvků působí hlavně jako arogace - k takové diskusi o společenských vědách opravňovalo? A nebo aspoň k tomu rozhodovat, kdo by se jí účastnit měl a kdo ne? Z toho, cos tu napsal, by se zdálo, že asi studium na matfyzu a hoodně těžká diplomka.
Ono mě to vlastně až tak nezajímá, žádnou takovou diskusi tu ani jinde vést nechci, jenom mě docela zarazila tvoje sebejistá útočnost. Ale možná jsem po jarní internetový anabázi jenom přecitlivělý na výhrůžné hlasy ze tmy.
Piškot17:22:06 03.09.2009
odpovědět 
     Re: Diplomka
A jak jsi přišel na to, že si nevydělám 250 táců ty intelektuále.Nejspíš z matfyzu.Ty nebohý chudáčku,tebe ze svejch daní musim na tý škole živit,nebo jsem musel.Tak radši nikde moc chytře nežvaň,někdo by ti totiž mohl provětrat zuby.
23:31:42 01.09.2009
odpovědět 
      Re: Diplomka
studovat může každej, a že na to nemáš to je tvoje smůla ;-)
martin07:04:27 02.09.2009
odpovědět 
      Re: Diplomka
Zjevne je hodne veci ktere jsi nepochopil, ne jenom tuto diskuzi. Prima clovek s prima zivotem, jen tak dal.
11:59:57 02.09.2009
odpovědět 
  Re: Diplomka
Ano, ano, přesně tak. Diplomky na MFF nejenom přispívají obecnému blahu a lidskému vědění, ale jsou i hebčí, růžovější a hlavně psány lidmi, kteří nesmrdí, jsou flexibilně nefachidiotsky uplatnitelní ve společnosti a nekompenzují si své mindráky domnělou elitností.
A rovněž je nutno dodat, že kupř. specialista na neuronové sítě z MFF je odborníkem na všechny druhy lidské aktivity, a proto si může dovolit opovrhovat (krapánek blbým) dotazníkem, lingvistikou a basketbalem.
Zdravím, kolegáčkové.
Ondřej09:02:56 02.09.2009
odpovědět 
   Re: Diplomka
Je pravda ze vetsina diplomek na MFF je pekne tezka a je pravda ze zminena diplomka o horoslangu je pekna picovina, s prominutim. Co se ti na tom nezda?
12:01:27 02.09.2009
odpovědět 
    Re: Diplomka
no co by se mu nezdalo, nekdo byl politicky nekorektni a uvedl veci na pravou miru. je to hlidaci pes demokracie, musi to elitarstvi trochu potlacit, ne
17:14:09 02.09.2009
odpovědět 
 Re: Diplomka
Pokud vím, tohle téma zpracovával již někdo na FHS UK a snad i na FSV. Už to problesklo i tady na Lezci. Nevím, jestli to je dobré téma na diplomku, na bakalářku ještě asi jo.
Petr09:41:35 02.09.2009
odpovědět 
  Re: Diplomka
No já bych to viděl tak maximálně na seminární práci třetího ročníku na gymnáziu :-) Jestli tohle někdo obhájí jako diplomovou práci tak je to fack mazec, asi jsem kdysi studoval špatnou školu :-( Kde takové diplomové práce dávají? Že bych si udělal ještě jednu vysokou, něco takového bych zvládl i při zaměstnání ;-)
martin09:51:06 02.09.2009
odpovědět 
 Re: Diplomka
kurňa chlapi tak blbě nerejte, byli jste slušně požádaný o vyplnění o dotazníku, ne o fundovaný hodnocení kvality tématu práce nebo dokonce českých VŠ. z toho jednoznačně vyplývá - buď vyplňte dotazník, nebo držte ústa:)
Timy09:59:52 02.09.2009
odpovědět 
  Re: Diplomka
No vzhledem k tomu, že je zcela možný, že ta diplomka je placená z našich daní (pokud je to veřejná VŠ), tak držet krok a hubu není skutečně nutný. Nehledě na to, že právo vyslovit se k tomu, jak vidí funkčnost vysokých škol bych asi neubíral nikomu. Druhá věc je, že ty komentáře nebudou moc fundovaný, neboť o té práci víme jinak houby :)
Pavel Rys10:11:10 02.09.2009
odpovědět 
   Re: Diplomka
zaprvý nic nevíme a za druhý si každej může psát co ho napadne...pokud mu to ve škole vemou.já hlavně chtěl říct, že na slušnou prosbu není nutný rejpat místo odpovědí. až se Vás někdo bude ptát na názor na téma své práce nebo školy, tak prosím, ale takle je to mimo mísu...
Timy10:24:29 02.09.2009
odpovědět 
   Re: Diplomka
zaprvý nic nevíme a za druhý si každej může psát co ho napadne...pokud mu to ve škole vemou.já hlavně chtěl říct, že na slušnou prosbu není nutný rejpat místo odpovědí. až se Vás někdo bude ptát na názor na téma své práce nebo školy, tak prosím, ale takle je to mimo mísu...
Timy10:25:57 02.09.2009
odpovědět 
   Re: Diplomka
Žádná diplomka/bakalářka neposune lidstvo o krok dál - student/ka si procvičí metodickou práci a pak už bude na nich, jak ji v praxi využijí. Třeba v marketingové agentuře, která pomáhá prodat produkty géniů tech. směrů. Nakonec dnes vyrobit není zas až takový kumšt jako prodat... to je oblast ne-exaktních pa-věd. Takže o daně bych se nebál.
Petr15:40:59 02.09.2009
odpovědět 
    Re: Diplomka
S tvrzením, že "žádná diplomka/bakalářka neposune lidstvo o krok dál" bych tvrdě polemizoval. Viděl jsem nemálo diplomek, které se přetvořily ve velmi slušný vědecký článek a/nebo velmi užitečné praktické řešení problému. (A mimochodem, nebylo to jen na MFF, FJFI a podobně.)
Ale to jen na okraj.
Robert19:56:45 02.09.2009
odpovědět 
 Re: Diplomka
PRO VSECHNY UREJPANY DOLE!!! 1.Je to bakalarka (muj preklep)omlouvam se 2.pokud nechces nestahuj a bude ti skvele 3.videl sem i vetsi chujoviny 4.zas tak moc o horoslangu toho napsanyho neni. tem ostatnim, kteri nechteji spasit svet dekuju.
havran12:08:19 02.09.2009
odpovědět 
 Re: Diplomka
PRO VSECHNY UREJPANY DOLE!!! 1.Je to bakalarka (muj preklep)omlouvam se 2.pokud nechces nestahuj a bude ti skvele 3.videl sem i vetsi chujoviny 4.zas tak moc o horoslangu toho napsanyho neni. tem ostatnim, kteri nechteji spasit svet dekuju.
havran12:15:42 02.09.2009
odpovědět 
  Re: Diplomka
jen drobná poznámka. ona totiz bakalarka je "taky" diplomka, protoze Bc. je uznanej akademickej titul s "diplomem".
havran12:43:50 02.09.2009
odpovědět 
   Re: Diplomka
To jsem zvědav, kdy už se tahle diskuze konečně stočí k maglajzu na písku. Už se tu nějak moc dlouho chodí kolem horké kaše.
Mr. Tříska14:59:01 02.09.2009
odpovědět 
    Re: Diplomka
...MAGLAJZ... není to taky horo slang?? Nemáte někdo horo výkladový slovník, abych věděl, co to je??
klasik15:07:13 02.09.2009
odpovědět 
     Re: Diplomka
no vidis :-):-) . prave proto aby mohly vznikat "vykladovy slovniky" tak se musi psat "ruzny" bakalarky a "diplomky". :-):-) PS: maglajz urcite patri do horoslangu. hojhoj
havran15:40:59 02.09.2009
odpovědět 
 Re: Diplomka
doporučil bych strašnou Black Mambu.. ten má climb - street slang gang zmáklej!!!
A.20:19:00 02.09.2009
odpovědět 
 Foto dne:
Korno
Dnešní vedro ve skalách
 Databáze cest:
Všechny cesty (192443)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Dívčí válka VII Skály U Mšena
Ztracená bota VII Skály U Mšena
Nová cesta IV Skály U Mšena
Opičí traverz VI Skály U Mšena
Poslední výstřel VII Skály V Údolí Roklice
Nově komentované:
Tahání za nitky 6+ Srbsko
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (41)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové Lezečky Evolv Phantom Pro vel. 44 | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1168 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1287 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1465 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1436 
 Neřeším to – lezu vše 
 1138 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi