Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Hohewand - ubytování 02.09.2009 Ahoj,
neporadili byste nekdo,jak vyresit spani u lezecke oblasti Hohe Wand... Klidne kemp, sikovne zasite misto nebo tip na dobré ubytování v soukromí. Tuto oblast nezname a radi by jsme se tam za par dni vypravili (4 osoby). Diky za navrhy.
  Re: Hohewand - ubytování 02.09.2009 Ahoj, hele kdyz zajedes do vesnice a od ni pojedes primo ke skalam(od spodu), tak prijedes na male p
    Re: Hohewand - ubytování 03.09.2009 Diky moc za tip!
Baranďák 01.09.2009 Ahoj, nelezli jste nedko v poslední době na červa nebo hroší vany?Zajímalo by mě, jak to vypadá s jištěnim, stále jsou tam všechny nýty co tam mají být?Na hoře erární smyce?Díky
  Re: Baranďák 02.09.2009 při pohledu z plechovky se zdá, že je na lázni všechno, ale doba letí a koroze tiká. na červoj chybí
    Re: Baranďák 03.09.2009 dikes...
Úrazu na Rovišti 01.09.2009 Ahoj, byl jsem tuto sobotu (29. 8.) na Rovišti a pro někoho zraněného tam přiletěl vrtulník. Nevíte někdo co se stalo?
Dejv
  Re: Úrazu na Rovišti 01.09.2009 Taky by me to zajimalo.
      Re: Úrazu na Rovišti 01.09.2009 cestu nevím, byli jsme u Hafty, ale co jsme tak slyšeli, tak dolezla na druhém ke slaňáku, jistič ji
        Re: Úrazu na Rovišti 01.09.2009 No to je dost rozdil proti tomu jak to popisuje zachranna sluzba.
    Re: Diplomka 01.09.2009 Presne.
      Re: Diplomka 01.09.2009 Přál bych vám tak 10 let v kamenolomu.Tam by jste se naučili makat vy houpači v sociální síti.Nebo a
        Re: Diplomka 01.09.2009 Je videt, ze tobe i kdyby zaplatili za kazdy semestr 250 tacu, tak si moc nevydelas.
          Re: Diplomka 01.09.2009 Jen tak ze zájmu, na jaké univerzitě tuhle úžasnou věc píše??? Tohle jen potvrzuje, že opravdu to na
            Re: Diplomka 01.09.2009 Nepodepsaný omezený anonym, který jako by vypadl z tupých diskusí na aktuálně.cz, velmi dobře prokaz
              Re: Diplomka 01.09.2009 Piskote nejsi Ty nahodou ten na cestine na TUL? Pokud ano tak by bylo moudrejsi aby jsi se debatam o
                Re: Diplomka 03.09.2009 Dereku, zeptal bych se mailem, ale není tu, ani v nějakém deníčku se jménem Derek... Co že by tebe -
          Re: Diplomka 01.09.2009 A jak jsi přišel na to, že si nevydělám 250 táců ty intelektuále.Nejspíš z matfyzu.Ty nebohý chudáčk
            Re: Diplomka 02.09.2009 studovat může každej, a že na to nemáš to je tvoje smůla ;-)
            Re: Diplomka 02.09.2009 Zjevne je hodne veci ktere jsi nepochopil, ne jenom tuto diskuzi. Prima clovek s prima zivotem, jen
    Re: Diplomka 02.09.2009 Ano, ano, přesně tak. Diplomky na MFF nejenom přispívají obecnému blahu a lidskému vědění, ale jsou
      Re: Diplomka 02.09.2009 Je pravda ze vetsina diplomek na MFF je pekne tezka a je pravda ze zminena diplomka o horoslangu je
        Re: Diplomka 02.09.2009 no co by se mu nezdalo, nekdo byl politicky nekorektni a uvedl veci na pravou miru. je to hlidaci pe
  Re: Diplomka 02.09.2009 Pokud vím, tohle téma zpracovával již někdo na FHS UK a snad i na FSV. Už to problesklo i tady na Le
    Re: Diplomka 02.09.2009 No já bych to viděl tak maximálně na seminární práci třetího ročníku na gymnáziu :-) Jestli tohle ně
  Re: Diplomka 02.09.2009 kurňa chlapi tak blbě nerejte, byli jste slušně požádaný o vyplnění o dotazníku, ne o fundovaný hodn
    Re: Diplomka 02.09.2009 No vzhledem k tomu, že je zcela možný, že ta diplomka je placená z našich daní (pokud je to veřejná
      Re: Diplomka 02.09.2009 zaprvý nic nevíme a za druhý si každej může psát co ho napadne...pokud mu to ve škole vemou.já hlavn
      Re: Diplomka 02.09.2009 zaprvý nic nevíme a za druhý si každej může psát co ho napadne...pokud mu to ve škole vemou.já hlavn
      Re: Diplomka 02.09.2009 Žádná diplomka/bakalářka neposune lidstvo o krok dál - student/ka si procvičí metodickou práci a pak
        Re: Diplomka 02.09.2009 S tvrzením, že "žádná diplomka/bakalářka neposune lidstvo o krok dál" bych tvrdě polemizov
  Re: Diplomka 02.09.2009 PRO VSECHNY UREJPANY DOLE!!! 1.Je to bakalarka (muj preklep)omlouvam se 2.pokud nechces nestahuj a b
  Re: Diplomka 02.09.2009 PRO VSECHNY UREJPANY DOLE!!! 1.Je to bakalarka (muj preklep)omlouvam se 2.pokud nechces nestahuj a b
    Re: Diplomka 02.09.2009 jen drobná poznámka. ona totiz bakalarka je "taky" diplomka, protoze Bc. je uznanej akadem
      Re: Diplomka 02.09.2009 To jsem zvědav, kdy už se tahle diskuze konečně stočí k maglajzu na písku. Už se tu nějak moc dlouho
        Re: Diplomka 02.09.2009 ...MAGLAJZ... není to taky horo slang?? Nemáte někdo horo výkladový slovník, abych věděl, co to je??
          Re: Diplomka 02.09.2009 no vidis :-):-) . prave proto aby mohly vznikat "vykladovy slovniky" tak se musi psat &quo
  Re: Diplomka 02.09.2009 doporučil bych strašnou Black Mambu.. ten má climb - street slang gang zmáklej!!!
Am limit na O2tv 01.09.2009 Zdravím všechny, mám tady pro vás jeden tip. Na O2tv ve videotéce v sekci dokumenty je právě možnost si obědnat a shlédnout popř. nahrát film "Am Limit". Kdo neví o co jde, tak ve zkratce: Huberovci pokouší časový rekord na Nosu a je to fakt pod
  Re: Am limit na O2tv 01.09.2009 ...ještě doplním, že to tam je pod názvem "Do krajnosti".
  Re: Am limit na O2tv 01.09.2009 muzu jen doporucit,mam na dvd,super...
    Re: Am limit na O2tv 01.09.2009 super?? neuveritelna nuda na dvoch hodinach...po technickej stranke dokonale, lezenie na rychlost si
      Re: Am limit na O2tv 01.09.2009 nehodil by jsi to třeba na uloz.to a nenapsal link? O2tv nemám:-(
        Re: Am limit na O2tv 01.09.2009 Musíš za známým, jako já. HDD rekordár už je přeci běžná věc ;) trochu se snaž, mě to za to slálo.
          Re: Am limit na O2tv 02.09.2009 Že by Přema pracoval v žoldu O2?
            Re: Am limit na O2tv 02.09.2009 že ti to stoji za to furt provokovat, šťourat, bulvářit ... nekonečný příběh ... směšné
              Re: Am limit na O2tv 02.09.2009 Nevím, nevím. Ode mne to není provokace. Takhle vypadá dobře splněné zadání v PR agentuře. Za to jso
                Re: Am limit na O2tv 03.09.2009 No, dobře odvedená práce od pastelky PR agentury? :D Díky za kompliment Kubo, ale asi sis nedal moc
Wildspitze 01.09.2009 Zdravím.. Nemůžu nikde na netu sehnat informace o tom, jaké tam panují touto dobou podmínky, odkud je sněhová čára a jak vypadá normálka přes Breslauer. Nebyl jste tam teď někdo, popř. nemáte nějakej dobrej link? Díky předem. (Jedeme tam příští týden...)
Wildspitze 01.09.2009 Zdravím.. Nemůžu nikde na netu sehnat informace o tom, jaké tam panují touto dobou podmínky, odkud je sněhová čára a jak vypadá normálka přes Breslauer. Nebyl jste tam teď někdo, popř. nemáte nějakej dobrej link? Díky předem. (Jedeme tam příští týden...)
  Re: Wildspitze 01.09.2009 Hoj, byli jsme tam asi pred 2 tydny, snehu malo, v podstate jen kousek pod Mitterkar Joch a pak nad
    Re: Wildspitze 01.09.2009 Super stránky a perfektní odkazy. Díkes...PS: Je nutný tahat feratovej set? Něco jsme už na feratách
      Re: Wildspitze 01.09.2009 Ferata je kratičká, nechtelo se nam ani sundavat macky tak jsme to dali i v mackach, meli jsme kazdy
        Re: Wildspitze 01.09.2009 Sdílím stejný názor. Ještě dotaz: Dá se to slanit bokem někde vedle feráty? Vyřešilo by to zbytečné
          Re: Wildspitze 01.09.2009 Slanit se to možná nějak dá, ale podle mě je to zbytečné. Ta ferrata je fakt celkem krátká, i když j
            Re: Wildspitze 09.09.2009 ja teda dopručuju lízt direkt do sedla, feráta se používá hlavně v zimě, když hrozí, že se kuloár vy
krouzek pro deti 01.09.2009 Dobry den, mam 6ti letou dceru, ktera chce chodit do lezeckého krouzku. Jsme z Milovic, okres Nymburk. Prosim o kontakty na lezecke krouzky s umelou stenou, ktere znate, nejlepe v Praze. Dekuji mockrat. Radmila.
  Re: krouzek pro deti 01.09.2009 Spise naopak: umela stena s lezeckym krouzkem, Smichov, vede Simca Krutska (stale?).
    Re: krouzek pro deti 01.09.2009 na Smichove s detma dela Jarka Posledni, podle me bezvadny vedeni.
    Re: krouzek pro deti 05.12.2009 Přesně! Se zeptej v kroužku vedoucího co vystudoval a jaký má zkušenosti. Jarka Poslední určitě ví c
    Re: Kde koupit 01.09.2009 sambarsport
poplatky 31.08.2009 caute zajtra by sme radi sli na Stramberk a je pre nas zaujimava otazka spoplatnenia ceskych ciest. Je treba kupovat nieco ako dialnicnu znamku, resp. kt kategorie ciest su v CR spoplatnene. vdaka
  Re: poplatky 31.08.2009 čau, na dálnice je potřeba koupit dálniční známku, seženeš jí u benzínky...
  Re: poplatky 01.09.2009 Odkud jedeš? myslím že na štramberk vede ze slovenska cesta po neplacených cestách. Jen mě zaráží ob
1
...
982
983
984
985
986
987
988
989
990
991
992
993
994
995
996
997
998
999
1000
1001
...
2263
Úrazu na Rovišti Ahoj, byl jsem tuto sobotu (29. 8.) na Rovišti a pro někoho zraněného tam přiletěl vrtulník. Nevíte někdo co se stalo?
Dejv
Dejv 19:31:06 01.09.2009odpovědět
  Re: Úrazu na Rovišti Taky by me to zajimalo. 20:16:44 01.09.2009odpovědět
    Re: Úrazu na Rovišti A nevidel jste nekdo jak se to stalo, v cem byl problem ze i pri chycenym padu se takhle zranila? Co to bylo za cestu a tak? 20:48:48 01.09.2009odpovědět
      Re: Úrazu na Rovišti cestu nevím, byli jsme u Hafty, ale co jsme tak slyšeli, tak dolezla na druhém ke slaňáku, jistič ji dobral na tvrdo, cvalka se, chvíli nahoře něco dělala a pak slítla až na zem. Težko říct co se stalo marek 22:26:18 01.09.2009odpovědět
        Re: Úrazu na Rovišti No to je dost rozdil proti tomu jak to popisuje zachranna sluzba. 22:54:21 01.09.2009odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: