Ahoj,
neporadili byste nekdo,jak vyresit spani u lezecke oblasti Hohe Wand... Klidne kemp, sikovne zasite misto nebo tip na dobré ubytování v soukromí. Tuto oblast nezname a radi by jsme se tam za par dni vypravili (4 osoby). Diky za navrhy.
Ahoj, nelezli jste nedko v poslední době na červa nebo hroší vany?Zajímalo by mě, jak to vypadá s jištěnim, stále jsou tam všechny nýty co tam mají být?Na hoře erární smyce?Díky
Ahoj, moje přítelkyně píše diplomku na téma horoslang. Kdo máte zájem a čas stáhněte si dotazník, vypište ho a pošlete emailem zpět. Díky moc Havran. >>
Zdravím všechny, mám tady pro vás jeden tip. Na O2tv ve videotéce v sekci dokumenty je právě možnost si obědnat a shlédnout popř. nahrát film "Am Limit". Kdo neví o co jde, tak ve zkratce: Huberovci pokouší časový rekord na Nosu a je to fakt pod
Zdravím.. Nemůžu nikde na netu sehnat informace o tom, jaké tam panují touto dobou podmínky, odkud je sněhová čára a jak vypadá normálka přes Breslauer. Nebyl jste tam teď někdo, popř. nemáte nějakej dobrej link? Díky předem. (Jedeme tam příští týden...)
Zdravím.. Nemůžu nikde na netu sehnat informace o tom, jaké tam panují touto dobou podmínky, odkud je sněhová čára a jak vypadá normálka přes Breslauer. Nebyl jste tam teď někdo, popř. nemáte nějakej dobrej link? Díky předem. (Jedeme tam příští týden...)
Dobry den, mam 6ti letou dceru, ktera chce chodit do lezeckého krouzku. Jsme z Milovic, okres Nymburk. Prosim o kontakty na lezecke krouzky s umelou stenou, ktere znate, nejlepe v Praze. Dekuji mockrat. Radmila.
caute zajtra by sme radi sli na Stramberk a je pre nas zaujimava otazka spoplatnenia ceskych ciest. Je treba kupovat nieco ako dialnicnu znamku, resp. kt kategorie ciest su v CR spoplatnene. vdaka
Ahoj,
neporadili byste nekdo,jak vyresit spani u lezecke oblasti Hohe Wand... Klidne kemp, sikovne zasite misto nebo tip na dobré ubytování v soukromí. Tuto oblast nezname a radi by jsme se tam za par dni vypravili (4 osoby). Diky za navrhy.
Ahoj, hele kdyz zajedes do vesnice a od ni pojedes primo ke skalam(od spodu), tak prijedes na male parkovistatko(tak pro 8 aut). Je tam odpadkovy kos a dve lavicky. Pak pujdes po ceste co vede dal, cesta se rozdvojuje-pujdes tou vpravo, az prijdes k placku kde je takovej ten zahradni stul se dvemi lavickami a ohniste, tam muzete klidne rozbalit stany- zdarma. Ja tam prazdnej stan enchal i pres den co jsme byli lizt a nikdo mi ho neukradl, ale kamaradi ho radsi pres den uklidili. Jinak od toho parkovistatka je to tak 400m do kopce. At se dari a malo kamenu padajicich na vase hlavy. PS:Doporucuji 9tidelkovou cestu na SKYWALK(vyhlidka)
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.