Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English labák pdf 10.09.2009 vsadim se, ze uz tu nekdo vznasel stejny dotaz, ale v historii jsem to nenasel, takze se proste zeptam...pruvodce do labaku v pdf, vite, mate nekdo?? dik za konstruktivni odpovedi...
B se nečte 10.09.2009 Byl jsem na zkoušce z angličtiny a probírali jsme lezení ve spárách na pískovci přičemž mě profesorka přistihla, že špatně vyslovuju slovo "climbing". Věděli jste, že B se nečte?
  Re: B se nečte 10.09.2009 safra a já pořád žiju v tom, že se to čte CLIMBING
    Re: B se nečte 10.09.2009 a mě se zase lektorka furt ptá, co jsem dělal o víkendu a pak dostanu zjebáka, že (klimbing) se né-ř
    Re: B se nečte 10.09.2009 No vidíš a přitom správná "pronansiejšn" je "clajming"!
      Re: B se nečte 10.09.2009 teda "klajmink" samozřejmě.
        Re: B se nečte 10.09.2009 Upřesnění [klajmin] - nečte se ani to g na konci, jako u všech -ingů :). Ale je to celkem známá věc
          Re: B se nečte 10.09.2009 ono tak trochu zalezi aj kde...
  Re: B se nečte 10.09.2009 ona asi myslela nie climb ale clit, obzvlast ak si velky fesak :o) (ces. klid)
Ale je to asi
    Re: B se nečte 10.09.2009 Takže ta kapela s tou krásnou paní se čte "No Dout"? :D
      Re: B se nečte 10.09.2009 spis Nou Daut, a tak kocka bude Gwen Stefani :o)
  Re: B se nečte 10.09.2009 Nóó. Ta profesorka byla nejspíš z USA, že?
V typické US angličtině se to B opravdu nečte. V k
    Re: B se nečte 10.09.2009 Hele, a kdyz k tomu pripoctes africkou anglictinu, tak jsi to na zacatku vyslovoval dobre. Tam to je
spacák 10.09.2009 Uvažuji o koupi spacáku SALEWA Diadem flex ultra 1000. Máte s ním někdo osobní zkušenosti? Nebo vůbec se Salewáckými spacáky? Díky moc
  Re: nová lezecká stěna Ostrava-Vítkovice 09.09.2009 No to by mě taky zajímalo, ani nevím, že tam má nějaká nová stěna být! To má být produkt Gendise a S
    Re: nová lezecká stěna Ostrava-Vítkovice 09.09.2009 Ta venkovní už vypadala otevřeně (při průjezdu kolem). Bouldrovka prý, co jsem zaslechl, snad od říj
      Re: nová lezecká stěna Ostrava-Vítkovice 09.09.2009 v který ulici? mají nějakej web?
      Re: nová lezecká stěna Ostrava-Vítkovice 09.09.2009 Včera na ní visely cedule zákaz vstupu. Nic víc, žádné info, žádný kontakt.
        Re: nová lezecká stěna Ostrava-Vítkovice 09.09.2009 Slyšel jsem, že se má otevírat 15.9. včetně bouldrovky, ale nejsem si tím termínem jistý a ani nevím
          Re: nová lezecká stěna Ostrava-Vítkovice 09.09.2009 Stěna nevím, ale bouldr až tak kolem Vánoc.
            Re: nová lezecká stěna Ostrava-Vítkovice 10.09.2009 no nazdar hodiny...
              Re: nová lezecká stěna Ostrava-Vítkovice 10.09.2009 Ve Vítkovicích chystáme velkou stěnu, ještě větší než Smíchoff, ale je to ve stadiu příprav.
                Re: nová lezecká stěna Ostrava-Vítkovice 10.09.2009 A kdo to má jen tak ze zájmu v režiji?
                Re: nová lezecká stěna Ostrava-Vítkovice 14.09.2009 to máš na mysli tu plechovou věž naproti býv. dopravky? To snad ne...
                  Re: nová lezecká stěna Ostrava-Vítkovice 14.09.2009 tak to by mě zajímalo o co jde!-)
                Re: nová lezecká stěna Ostrava-Vítkovice 16.02.2011 nevíte někdo jak to vypadá se zmiňovanou velkou lezeckou stěnou vevítkovicích?
                  Re: nová lezecká stěna Ostrava-Vítkovice 16.02.2011 Co bys potřeboval vědět? Stěna stojí, ale v tomhle počasí to není moc na venkovní lezení. Takže Blok
            Re: nová lezecká stěna Ostrava-Vítkovice 11.09.2009 Boulder v Ostrave chybi jako sul.snad to na zimu bude.
Arco průvodce 09.09.2009 Ahoj, prosím pokud máte někdo v PC průvodce na Arco, prosím o zaslání na ales.vyslouzil@gmail.com. Pokud možno aktuálního. Díky moc.
  Re: Arco průvodce 09.09.2009 Velký soubory nepatří do mailu;-)
Balkna2 09.09.2009 Zdravím, uvažuji o koupi posilovací desky Balkna 2. Máte někdo zkušenost? Nebo poradíte jinou? I když moc výběr není, protože ji chci do bytu a dávat tam jakousi kombinaci oranžovo-fialovo-modro-zelený se mi moc nechce :-)
  Re: Balkna2 09.09.2009 Jasna a dobra volba, o barvu jakou chces si zkus napsat do AIXu na info@aix.cz
Bouldry na Jindřichovce 08.09.2009 Ahoj, nevíte někdo kdo udělal a za kolik jsou bouldry na Jindřichově skále u Hořovic v tom kamenném poli???Jsou tam na některých kamenech takové decentní modré šipky...
expresky 08.09.2009 Ahoj,chci si koupit expresky a přemýšlím nad extasy mix od singáče.Můžete mi někdo výběr potvrdit nebo vyvrátit,popř. doporučit něco lepšího?Předem moc díky
  Re: expresky 08.09.2009 Mam je, jsou super. Radsi bych aby mely gumickou na obou karabinach (maji jen na dratene), ale je to
    Re: expresky 08.09.2009 Ahoj, ja mam tytez ale s dratem na obou stranach a nemohu si stezovat, pouzivam je ze vsech nejradej
      Re: expresky 08.09.2009 Stříhám kousky starý duše z kola...
        Re: expresky 08.09.2009 taky, je to nejlevnejsi :-)
        Re: expresky 08.09.2009 jj, taky tak :)
        Re: expresky 09.09.2009 jo, lezení musí mít duši.. :)
      Re: expresky 09.09.2009 ahoj, jsou hodne dobry. Resil jsem to pred casem a vybral si od wild country wild wire. V setu po 10
  Re: expresky 09.09.2009 Tak dík všem,vidím to asi pořád na ty singáče,když navíc všichni píšete,že jsou v pohodě.
    Re: expresky 09.09.2009 tak ja pouzivam BD a odporucit ich mozem tiez (inak by som si ich nekupoval), ale pytal si sa na SR,
      Re: expresky 09.09.2009 Ptal jsem se sice na SR,ale zároveň si nechám rád poradit něco lepšího...:-)
        Re: expresky 09.09.2009 Mám od SR presa starý model Wire a jsem naprosto spokojenej... mám je asi 2 roky obě kraáble dráty..
        Re: expresky 10.09.2009 ok teda - pouzivam Black Diamond LiveWire (obe karabiny s drotenym zamkom) a tie su perfektne (aj ke
  Re: expresky 09.09.2009 Jo taky ještě váhám,jestli obě karabiny drátěný nebo kombinaci drátu s key lockem.Dík
    Re: expresky 10.09.2009 alebo mozno obe s tym keylockom...
  Re: expresky 10.09.2009 Tak to já jsem moc spokejený s drátovýma Singáčema nebyl. Drát byl velmi měkký (málo napružený) a ji
    Re: expresky 10.09.2009 Určite si kup drát, drát. Jsou lehčí, v pohodě na zimu, nemusíš se o ně tolik starat (písek v zámku
      Re: expresky 10.09.2009 ale sa potom zmier s hacikom na nose karabiny, ktory sa rad zahakne o co moze. Jeden z dovodov preco
        Re: expresky 10.09.2009 tie BD FreeWire maju obe hacik (LiveWire je hybrid (plny + drot) a bez hacikov), ale okrem fakt ojed
          Re: expresky 10.09.2009 Dik vsem za rady,kaufnul jsem BD,kombi key lock a drat.
          Re: expresky 10.09.2009 protoze nekteri je cvakaji i do jinych vymozenosti nez jen kruhu ci nytu ;)
            Re: expresky 11.09.2009 ved samozrejme - repky, smycky, friendy, coky... ale to nic nemeni na tom, ze ked to clovek odtial v
  Re: expresky 10.09.2009 Je to made in China a krome nizke kvality, ktera se projevila po case by me vadilo i moralni stranka
    Re: expresky 11.09.2009 Singáče jsou klasika. Početně u mě stále převažují (hlavně kvůli ceně). Ale jsou těžké...DMM je úpln
expresky 08.09.2009 Ahoj,chci si koupit expresky a přemýšlím nad extasy mix od singáče.Můžete mi někdo výběr potvrdit nebo vyvrátit,popř. doporučit něco lepšího?Předem moc díky
Chateauvert - průvodce 08.09.2009 Nemáte někdo v el. podobě průvodce Chateauvert? Kdyžtak prosím zaslat na mejl, vyrážíme v pátek. Předem díky.
1
...
978
979
980
981
982
983
984
985
986
987
988
989
990
991
992
993
994
995
996
997
...
2263
labák pdf vsadim se, ze uz tu nekdo vznasel stejny dotaz, ale v historii jsem to nenasel, takze se proste zeptam...pruvodce do labaku v pdf, vite, mate nekdo?? dik za konstruktivni odpovedi... LePitchka 10:50:22 10.09.2009odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: