Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Černý 6468
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Loupež 11.09.2009 Ahoj, omlouvám se za tento příspěvek. Berte ho jako pokus o nalezení odcizeného majetku. Včera mi někdo vybral auto v Paláci Flora. Mezi věcmi, které zmizely byl nový sedák Rock empire, lezačky Rock Pillars, lékarnička Deuter, staré lano, sandály, boty Pe
  Re: Loupež 11.09.2009 To Tě někdo musel vidět, že to tam vozíš! Tam mají kamerový systém, zkoušel ses zeptat? A navíc, je
    Re: Loupež 12.09.2009 Sice je fakt, že z hlediska právničiny to je krádež a nikoliv loupež, nicméně si tipuju, že to je Ho
ubytování Arco 10.09.2009 Ahoj, nevíte někdo o ubytování v Arcu a jeho okolí. Nějaký penzion či něco podobného. Děkuji moc za pomoc.
  Re: ubytování Arco 10.09.2009 zdar...dyz vjedes do arca hlavnim tahem, vede te to v centru pres reku, pres most...ten prejedes a h
    Re: ubytování Arco 11.09.2009 hustýýý :)))
esli von nechtel vedet spíš vo nejakym penzionu...
      Re: ubytování Arco 11.09.2009 Za radu děkuji. Ale sháním ubytování spíš nějaký kamenný. Apartmán či něco takového. Prosím poraďte.
        Re: ubytování Arco 11.09.2009 no toz asi nejaky hoteel , ne? je jich tam hafo, pozna se to tak ze je na baraku napsano "hotel
          Re: ubytování Arco 24.09.2009 Ked pojdes po cesto okolo kepov a minies ich, dost na konci je piceria, kde aj ubytuvavaju. Brat tam
Rač 10.09.2009 Ahoj Můžte doporučit nějakou oblast dostupnou z Neratovic? Nemám moc zkušeností na písku, ale chtěl bych se do toho pustit. Jak je n tom třeba Rač s lehčíma cestama a možnostma jištění? Třba nějký konrétní doporučení cest? Dík
  Re: Rač 10.09.2009 Rac je docela dobrá volba.
Nějaký cesty:
Trubadůr - NC II
Kotlová věž - NC IV
labák pdf 10.09.2009 vsadim se, ze uz tu nekdo vznasel stejny dotaz, ale v historii jsem to nenasel, takze se proste zeptam...pruvodce do labaku v pdf, vite, mate nekdo?? dik za konstruktivni odpovedi...
    Re: labák pdf 10.09.2009 bombice, dekuju chlapi...davam mail, zkouknu tak i ten starsi matros...
labák pdf 10.09.2009 vsadim se, ze uz tu nekdo vznasel stejny dotaz, ale v historii jsem to nenasel, takze se proste zeptam...pruvodce do labaku v pdf, vite, mate nekdo?? dik za konstruktivni odpovedi...
labák pdf 10.09.2009 vsadim se, ze uz tu nekdo vznasel stejny dotaz, ale v historii jsem to nenasel, takze se proste zeptam...pruvodce do labaku v pdf, vite, mate nekdo?? dik za konstruktivni odpovedi...
B se nečte 10.09.2009 Byl jsem na zkoušce z angličtiny a probírali jsme lezení ve spárách na pískovci přičemž mě profesorka přistihla, že špatně vyslovuju slovo "climbing". Věděli jste, že B se nečte?
  Re: B se nečte 10.09.2009 safra a já pořád žiju v tom, že se to čte CLIMBING
    Re: B se nečte 10.09.2009 a mě se zase lektorka furt ptá, co jsem dělal o víkendu a pak dostanu zjebáka, že (klimbing) se né-ř
    Re: B se nečte 10.09.2009 No vidíš a přitom správná "pronansiejšn" je "clajming"!
      Re: B se nečte 10.09.2009 teda "klajmink" samozřejmě.
        Re: B se nečte 10.09.2009 Upřesnění [klajmin] - nečte se ani to g na konci, jako u všech -ingů :). Ale je to celkem známá věc
          Re: B se nečte 10.09.2009 ono tak trochu zalezi aj kde...
  Re: B se nečte 10.09.2009 ona asi myslela nie climb ale clit, obzvlast ak si velky fesak :o) (ces. klid)
Ale je to asi
    Re: B se nečte 10.09.2009 Takže ta kapela s tou krásnou paní se čte "No Dout"? :D
      Re: B se nečte 10.09.2009 spis Nou Daut, a tak kocka bude Gwen Stefani :o)
  Re: B se nečte 10.09.2009 Nóó. Ta profesorka byla nejspíš z USA, že?
V typické US angličtině se to B opravdu nečte. V k
    Re: B se nečte 10.09.2009 Hele, a kdyz k tomu pripoctes africkou anglictinu, tak jsi to na zacatku vyslovoval dobre. Tam to je
spacák 10.09.2009 Uvažuji o koupi spacáku SALEWA Diadem flex ultra 1000. Máte s ním někdo osobní zkušenosti? Nebo vůbec se Salewáckými spacáky? Díky moc
  Re: nová lezecká stěna Ostrava-Vítkovice 09.09.2009 No to by mě taky zajímalo, ani nevím, že tam má nějaká nová stěna být! To má být produkt Gendise a S
    Re: nová lezecká stěna Ostrava-Vítkovice 09.09.2009 Ta venkovní už vypadala otevřeně (při průjezdu kolem). Bouldrovka prý, co jsem zaslechl, snad od říj
      Re: nová lezecká stěna Ostrava-Vítkovice 09.09.2009 v který ulici? mají nějakej web?
      Re: nová lezecká stěna Ostrava-Vítkovice 09.09.2009 Včera na ní visely cedule zákaz vstupu. Nic víc, žádné info, žádný kontakt.
        Re: nová lezecká stěna Ostrava-Vítkovice 09.09.2009 Slyšel jsem, že se má otevírat 15.9. včetně bouldrovky, ale nejsem si tím termínem jistý a ani nevím
          Re: nová lezecká stěna Ostrava-Vítkovice 09.09.2009 Stěna nevím, ale bouldr až tak kolem Vánoc.
            Re: nová lezecká stěna Ostrava-Vítkovice 10.09.2009 no nazdar hodiny...
              Re: nová lezecká stěna Ostrava-Vítkovice 10.09.2009 Ve Vítkovicích chystáme velkou stěnu, ještě větší než Smíchoff, ale je to ve stadiu příprav.
                Re: nová lezecká stěna Ostrava-Vítkovice 10.09.2009 A kdo to má jen tak ze zájmu v režiji?
                Re: nová lezecká stěna Ostrava-Vítkovice 14.09.2009 to máš na mysli tu plechovou věž naproti býv. dopravky? To snad ne...
                  Re: nová lezecká stěna Ostrava-Vítkovice 14.09.2009 tak to by mě zajímalo o co jde!-)
                Re: nová lezecká stěna Ostrava-Vítkovice 16.02.2011 nevíte někdo jak to vypadá se zmiňovanou velkou lezeckou stěnou vevítkovicích?
                  Re: nová lezecká stěna Ostrava-Vítkovice 16.02.2011 Co bys potřeboval vědět? Stěna stojí, ale v tomhle počasí to není moc na venkovní lezení. Takže Blok
            Re: nová lezecká stěna Ostrava-Vítkovice 11.09.2009 Boulder v Ostrave chybi jako sul.snad to na zimu bude.
Arco průvodce 09.09.2009 Ahoj, prosím pokud máte někdo v PC průvodce na Arco, prosím o zaslání na ales.vyslouzil@gmail.com. Pokud možno aktuálního. Díky moc.
  Re: Arco průvodce 09.09.2009 Velký soubory nepatří do mailu;-)
1
...
978
979
980
981
982
983
984
985
986
987
988
989
990
991
992
993
994
995
996
997
...
2263
labák pdf vsadim se, ze uz tu nekdo vznasel stejny dotaz, ale v historii jsem to nenasel, takze se proste zeptam...pruvodce do labaku v pdf, vite, mate nekdo?? dik za konstruktivni odpovedi... LePitchka 10:50:47 10.09.2009odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: