Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
31.Klofáč 10272
32.Lachman 10260
33. 10255
Bouldry:
31.Urubčík 9575
32.Obal 9553
33.Stadtherrová 9550
Hory:
29.Slavíček 2366
30.Uhlík 2276
31.Čermák 2232

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5947 lezců
1230733 cest
Nové přelezy:
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+
Hučení V K 9+
Rote Kante 9+
J. Har 7c

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
SAUNA - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Rock Point OC Olympia - Brno
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 bor12.09.2009
hoj, nevíte jak se jmenuje kámen a bouldr (asi 6A) hned vpravo od Magického oka na kámeni Sultán?
dík

 TV tip12.09.2009
dnes (sobota 12.9.2009) 20:55 Z1

Everest - Lékaři v zóně smrti (2)

Skupina vědců putuje do vysokohorského prostředí Himalájí, aby sami na sobě otestovali schopnosti lidského těla a zjistili tak, jak bude jejich organismus re

 Semily, kam vyrazit (?)12.09.2009
Cau,
meli byste tip na nejake písky pobliz Semil, kde si zaleze zacinajici piskovcovy lezec? Je mi jasne, ze pisku je tam hodne, ale netusim, kde je to lepsi pro nekoho kdo na pisku lezl jen nekolikrat v zivote. Jinymi slovy, rad bych si nekde osah
 Re: Semily, kam vyrazit (?)13.09.2009
Zabouldruj si na Kalichu u Besedic... Bez matroše tam za hodinu doběhneš... Nežertuji, lezba na písk
  Re: Semily, kam vyrazit (?)13.09.2009
...to mas pravdu...ja uz ale prece jenom nejakou dobu lezu(cca 10 let),chapu,ze pisek neni zdaleka j
   Re: Semily, kam vyrazit (?)13.09.2009
cca.10let? a nebyl jsi pořádně na písku a jsi ze semil?:-)))) tak vyraž do skaláku v sedmihorkách a
    Re: Semily, kam vyrazit (?)14.09.2009
...nejsem ze Semil:)...jedu tam na vikend...to bych byl jinak dobry chuj, kdybych brousil neco jineh
   Re: Semily, kam vyrazit (?)13.09.2009
Pro začátek na laně určitě sušky. Nejtvrdší písek široko daleko ;) Cesty doporučuju třeba Severní -
    Re: Semily, kam vyrazit (?)13.09.2009
Presne tak. Myslim, ze susky jsou idelani na seznameni z piskem. Spousta cest, nejaky i docela odji
     Re: Semily, kam vyrazit (?)14.09.2009
damy a panove,
dekuji velmi, poslu se tedy do Susek. mejte se...
adam

 NOVÉ cesty - KLAJDA Brno12.09.2009
Pozvánka na KLAJDU. Tomáš Mrázek s Michalem Rožkem postavili 9 sportovních cest od 7b po 8b. Troufáme si tvrdit, že v součastnosti máme jedny z nejlepších sportovních cest v ČR.
 Re: NOVÉ cesty - KLAJDA Brno12.09.2009
niet nad nenapadnu reklamu :}
  Re: NOVÉ cesty - KLAJDA Brno12.09.2009
vole zajdi si tam a pak kecej...
   Re: NOVÉ cesty - KLAJDA Brno12.09.2009
souhlasím s c....sice zmiňovaný obtížnosti se mě netýkaj, ale cesty jsou fakt dobrý...
    Re: NOVÉ cesty - KLAJDA Brno13.09.2009
Vstupný ještě ujde...na to jakej musej platit nájem...
     Re: NOVÉ cesty - KLAJDA Brno13.09.2009
nechapu proc sem tahas kecy o vstupnym....
   Re: NOVÉ cesty - KLAJDA Brno12.09.2009
Tohle mi prijde od nich hulvatsky, myslim ze vstupny je dost vysoky na to, aby z neho mohli zaplatit
   Re: NOVÉ cesty - KLAJDA Brno12.09.2009
a co to meni na tom, ze zneuzivaju diskusiu na styl avizo-platku?
    Re: NOVÉ cesty - KLAJDA Brno13.09.2009
aby brzo nekdo nezneuzil tebe!
     Re: NOVÉ cesty - KLAJDA Brno13.09.2009
nech sa paci, mozes skusit :}

 Loupež11.09.2009
Ahoj, omlouvám se za tento příspěvek. Berte ho jako pokus o nalezení odcizeného majetku. Včera mi někdo vybral auto v Paláci Flora. Mezi věcmi, které zmizely byl nový sedák Rock empire, lezačky Rock Pillars, lékarnička Deuter, staré lano, sandály, boty Pe
 Re: Loupež11.09.2009
To Tě někdo musel vidět, že to tam vozíš! Tam mají kamerový systém, zkoušel ses zeptat? A navíc, je
  Re: Loupež12.09.2009
Sice je fakt, že z hlediska právničiny to je krádež a nikoliv loupež, nicméně si tipuju, že to je Ho

 ubytování Arco10.09.2009
Ahoj, nevíte někdo o ubytování v Arcu a jeho okolí. Nějaký penzion či něco podobného. Děkuji moc za pomoc.
 Re: ubytování Arco10.09.2009
zdar...dyz vjedes do arca hlavnim tahem, vede te to v centru pres reku, pres most...ten prejedes a h
  Re: ubytování Arco11.09.2009
hustýýý :)))
esli von nechtel vedet spíš vo nejakym penzionu...
   Re: ubytování Arco11.09.2009
Za radu děkuji. Ale sháním ubytování spíš nějaký kamenný. Apartmán či něco takového. Prosím poraďte.
    Re: ubytování Arco11.09.2009
no toz asi nejaky hoteel , ne? je jich tam hafo, pozna se to tak ze je na baraku napsano "hotel
     Re: ubytování Arco24.09.2009
Ked pojdes po cesto okolo kepov a minies ich, dost na konci je piceria, kde aj ubytuvavaju. Brat tam

 Rač10.09.2009
Ahoj Můžte doporučit nějakou oblast dostupnou z Neratovic? Nemám moc zkušeností na písku, ale chtěl bych se do toho pustit. Jak je n tom třeba Rač s lehčíma cestama a možnostma jištění? Třba nějký konrétní doporučení cest? Dík
 Re: Rač10.09.2009
Rac je docela dobrá volba.
Nějaký cesty:
Trubadůr - NC II
Kotlová věž - NC IV

 labák pdf10.09.2009
vsadim se, ze uz tu nekdo vznasel stejny dotaz, ale v historii jsem to nenasel, takze se proste zeptam...pruvodce do labaku v pdf, vite, mate nekdo?? dik za konstruktivni odpovedi...
 Re: labák pdf10.09.2009
tady je odkaz, kde jsou i další topa na české skalky
 Re: labák pdf10.09.2009
hod sem mail a ja ti ho poslu, neni to ale nejnovejsi vydani
  Re: labák pdf10.09.2009
bombice, dekuju chlapi...davam mail, zkouknu tak i ten starsi matros...

 labák pdf10.09.2009
vsadim se, ze uz tu nekdo vznasel stejny dotaz, ale v historii jsem to nenasel, takze se proste zeptam...pruvodce do labaku v pdf, vite, mate nekdo?? dik za konstruktivni odpovedi...

 labák pdf10.09.2009
vsadim se, ze uz tu nekdo vznasel stejny dotaz, ale v historii jsem to nenasel, takze se proste zeptam...pruvodce do labaku v pdf, vite, mate nekdo?? dik za konstruktivni odpovedi...

1   ...   977   978   979   980   981   982   983   984   985   986   987   988   989   990   991   992   993   994   995   996   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Semily, kam vyrazit (?)
Cau,
meli byste tip na nejake písky pobliz Semil, kde si zaleze zacinajici piskovcovy lezec? Je mi jasne, ze pisku je tam hodne, ale netusim, kde je to lepsi pro nekoho kdo na pisku lezl jen nekolikrat v zivote. Jinymi slovy, rad bych si nekde osahal matros v necem co je jakstaks odjistene. Obtiznost nizka, dejme tomu ekvivalent cca 6 UIAA. Idealni vzdalenost od Semil tak do hodiny pesky nebo vlakem/busem,auto neni a nebude. Dik moc. Bude-li se Vam chtit, ocenim i nazvy cest. Zdar vsem. adam
mAdam18:02:53 12.09.2009
odpovědět 
 Re: Semily, kam vyrazit (?)
Zabouldruj si na Kalichu u Besedic... Bez matroše tam za hodinu doběhneš... Nežertuji, lezba na písku je běh na dlouhou trať a není jen o UIAAáááá. Jen tak si ho dostaneš správným způsobem pod kůži.
Gamp10:53:22 13.09.2009
odpovědět 
  Re: Semily, kam vyrazit (?)
...to mas pravdu...ja uz ale prece jenom nejakou dobu lezu(cca 10 let),chapu,ze pisek neni zdaleka jen o cislech,a je jedno jestli je to UIAA nebo piskovcova stupnice(nebo ne?:)To cislo melo byt jen pro priblizeni jakesi obtiznosti. I na tom pisku uz jsem parkrat byl-davno Prachovky,predloni Hruba Skala, letos Krizak,loni taky.Neco tam padlo uz i na jednicku,jisty v kramflecich si vsak zdaleka nejsem,proto ten dotaz. A diky za tip na ten bouldr,urcite to taky stoji za zvazeni, na druhou stranu bych dal prece jenom radsi laso. Dik
madam11:56:20 13.09.2009
odpovědět 
   Re: Semily, kam vyrazit (?)
cca.10let? a nebyl jsi pořádně na písku a jsi ze semil?:-)))) tak vyraž do skaláku v sedmihorkách a chovej se k měkšímu piskovci s úctou....to platí pro všechny kdo to čte!!! jinak co do lesa(kdekoli) přineseš to i co tam najdeš taky odneseš.....
lwez13:22:36 13.09.2009
odpovědět 
    Re: Semily, kam vyrazit (?)
...nejsem ze Semil:)...jedu tam na vikend...to bych byl jinak dobry chuj, kdybych brousil neco jineho nez pisek, kdybych byl ze Semil:)))
mAdam08:39:03 14.09.2009
odpovědět 
   Re: Semily, kam vyrazit (?)
Pro začátek na laně určitě sušky. Nejtvrdší písek široko daleko ;) Cesty doporučuju třeba Severní - hlavní věž za 5, dobře odjistitelný,3 kruhy po cestě. Potom pro začátek třeba Severní traverz na Babu za 5 nejdřív smyčka za hodiny pak kruh a dolezeš na vršek. Jižní traverz 5 - Sokolí věž je to už trochu vejš ale de to dobře odjistit a neni to zase tak těžký. A pak třeba východní cesta za 5 na Bílou věž .
Vojta14:52:07 13.09.2009
odpovědět 
    Re: Semily, kam vyrazit (?)
Presne tak. Myslim, ze susky jsou idelani na seznameni z piskem. Spousta cest, nejaky i docela odjisteny, tvrdy material, pekne masivy. Proste parada. :)
sotek23:34:05 13.09.2009
odpovědět 
     Re: Semily, kam vyrazit (?)
damy a panove,
dekuji velmi, poslu se tedy do Susek. mejte se...
adam
mAdam08:37:45 14.09.2009
odpovědět 
 Foto dne:
kvalifikace
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192337)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Start und stop 4 Sankt Lorenz
Přeskok 2 Skály V Údolí Roklice
Zamotaná pouť V Skály V Údolí Roklice
Náhorní hrana II Údolí Loubenského Potoka
Turecký med VIIb Údolí Loubenského Potoka
Nově komentované:
Paní Kadrnožková VIIIb Prachov
Mandragora Hard 8A Rusava
Tancuj, Tancuj, Vykrúcaj VIIIa Adršpach
Záviš 7 Žleby
Přehmat 5+ Černá Skála U Přeštic

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Neuznat | Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (56)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1147 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1261 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1114 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi