Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8201 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English poranenie prsov 23.09.2009 Prosim Vas poradí my niekto .
mam poranení prst prsteník ,v strednom klbe zo stran citim tlmenu bolest, hlavne po lezení.stalo sa my to že po mesačnej prestavke som sa pustil do stareho, prevysnuteho projektu po malých chytoch.dal som dvojtýž
  Re: poranenie prsov 23.09.2009 Teď v září tu byl na tohle téma nějakej článek i s kontaktem na asi největší kapacitu v týhle oblast
  Re: poranenie prsov 24.09.2009 Na prsa nejspis mamograf, prstař je dobry v Dobrisi (mozna Pribram, ted nevim, je to vedle sebe).
    Re: poranenie prsov 24.09.2009 Umim skvelou masaz prsou. Holky, nemate na nich zraneni? Mate zejem o muj telefon?
Zn.: Pouz
stan 23.09.2009 ahoj máte někdo zkušenost se stanem ferrino monster lite 3 ? jak je to s tou membránou, co používají ? díky
  Re: stan 24.09.2009 Na expedici jsme měli M-2. Pro dva lidi docela těsno,ale výhody převažovaly. S membránou žádný probl
    Re: stan 24.09.2009 no já mám M-3 a taky tam spíme jen dva, ale když jej zavřu ráno s eprobudíme a máme na podlášce dosl
Boulder VUT 23.09.2009 Nevíte jak se to s boulderem na VUT? Je otevřenej? Stránky nejedou, tak se ptám...Pokud je otevřenej, tak kdy pro veřejnost? Díkes
  Re: Boulder VUT 23.09.2009 Taky by me to zajimalo...
  Re: Boulder VUT 23.09.2009 stránky jsou nové
    Re: Boulder VUT 23.09.2009 díky za info....
Friťák, Brno 23.09.2009 Cus. Nevíte někdo do kolika je v týdu otevřený Friťák?
  Re: Friťák, Brno 23.09.2009 Od 15.00
  Re: Friťák, Brno 23.09.2009 pondelok - stvrtok: 15:00 - 21:30, piatok: 15:00 - 21:00, nedela: 15:00 - 20:00
    Re: Friťák, Brno 24.09.2009 Doporučil bych prvidelným návštěvníkům rozhlašovat, že friťák je zrušen! Mám totiž strach,že za stáv
    Re: Friťák, Brno 24.09.2009 Díky, šel sem naslepo trefil se :)
Friťák, Brno 23.09.2009 Cus. Nevíte někdo do kolika je v týdu otevřený Friťák?
Hollental 23.09.2009 Ahoj, nemáte někdo tip, kde se dá v Hollentalu dobře nocovat? Dík
Hollental 23.09.2009 Ahoj, nemáte někdo tip, kde se dá v Hollentalu dobře nocovat? Dík
Peří do spacáku 23.09.2009 Zdravim lidičky, nemáte radu , kde sehnat peří do spacáku?
  Re: Peří do spacáku 23.09.2009 Hmm, asi nejsnazsi bude vybrakovat babiccinu duchnu. Ale musi to byt takova ta oldschoolova. Ve spou
  Re: Peří do spacáku 23.09.2009 Ahojda, pokud jsi z liberecka zkus najit kontakt na Janu Cervenkovou,je tu nekde v diskuzich, sila s
  Re: Hledáte klub 23.09.2009 Máš můj obdiv, co se češtiny týče. Ale nedá mi to - to je strašně milej překlep "snažit se milo
  Re: Hledáte klub 23.09.2009 Kdyz sem to cetl tak sem myslel ze si nekdo dela jenom srandu?!
    Re: Hledáte klub 25.09.2009 Co jsem udělal chybu, hloupost
Já se nikdy udělat stejnou chybu znovu. Moji přátelé
Lezky - nákup + oprava 23.09.2009 Zdravím,
První lezky pomalu odcházejí proto je čas přemejslet o koupi novech a o opravě starejch.
Chtěl jsem se proto poradit, jaký další lezky koupit? Zajímá mě hlavně kvalita, výdrž…Cena není úplně rozhodující, i když samo neříkám
  Re: Lezky - nákup + oprava 23.09.2009 Nový lezečky Ti mohu vřele doporučit LaSportiva Miura, ustojíš s nima vše a vydrží také docela dlouh
    Re: Lezky - nákup + oprava 23.09.2009 Nesouhlasím jen s tím "kopitem" :-)
      Re: Lezky - nákup + oprava 23.09.2009 no "kopito" se mi taky nelibi, ale jinak diky za rady...mel sem spis vyhlidnutej saltic, t
        Re: Lezky - nákup + oprava 23.09.2009 Mylím, že v tloušťce, Grip - 3,5 mm, Grip XS 4 mm. Nechávám si ten silnější...ale jiný jsem nezkouše
    Re: Lezky - nákup + oprava 23.09.2009 Nechával jsem si Rock Pillars podlepovat v Restday, zatím v pohodě. Lepička Five Ten, ale nepozoruju
    Re: Lezky - nákup + oprava 23.09.2009 Čau Johny - mě teda botky v Salticu vždycky opravili vynikajícně :D
  Re: Lezky - nákup + oprava 23.09.2009 Zdarec, osobně to mám takhle: páč lezu cesty do 7+/8- max, nemám na lezky nějaký specielní nároky, d
    Re: Lezky - nákup + oprava 23.09.2009 přesně tak, botky po podlepení stjí většinou za prd menbo jsou výrazně horší než předtím. ani satlic
      Re: Lezky - nákup + oprava 23.09.2009 Kdo říkal? Většinu těžkých cest za poslední rok mám přelezených v podlepených botách, změnu k horším
        Re: Lezky - nákup + oprava 23.09.2009 protože jde o botu podrženou na úplně jiném kopytu. oroginální kopyta nikdo z opravářů pochopitelně
          Re: Lezky - nákup + oprava 25.09.2009 Lezečky nošením natolik zdeformuješ, že rozdíl originální vs. neoriginální kopyto bude sotva rozezna
        Re: Lezky - nákup + oprava 23.09.2009 Po podlepeni mi do mesice odejde bota z vrchu, ci z boku. Ta nova tvrda podrazka nebo obsazka mi roz
          Re: Lezky - nákup + oprava 24.09.2009 Já lezky vždycky hodim do hradeckýho Hudáče (nevim kam je posílaj) a vždycky se vrátěj jako nový. Ko
    Re: Lezky - nákup + oprava 24.09.2009 botky po prvním podlepení bývají lepší než nové - jsou krásně natvarované od předchozího používání a
  Re: Lezky - nákup + oprava 24.09.2009 V Salticu umí perfektně podlepovat svoje lezky - aby ne, když vědí, jak jsou udělaný a mají originál
  Re: Lezky - nákup + oprava 24.09.2009 Dulezite je aby ti lezecky sedly a je jedno kdo je vyrobi, pokud ti sedely Streamy od RP tak stejne
    Re: Lezky - nákup + oprava 25.09.2009 streamy vcelku sedí, ale mám za to, že streamy jsou přírodní kůže, kdežto top guny syntetika...a str
1
...
973
974
975
976
977
978
979
980
981
982
983
984
985
986
987
988
989
990
991
992
...
2263
stan ahoj máte někdo zkušenost se stanem ferrino monster lite 3 ? jak je to s tou membránou, co používají ? díky zdeněk 15:53:12 23.09.2009odpovědět
  Re: stan Na expedici jsme měli M-2. Pro dva lidi docela těsno,ale výhody převažovaly. S membránou žádný problém nebyl. Někdo subjektivně pociťoval při úplně zavřeném stanu horší dýchání, ale já jsem nic takového nepozoroval. rema 11:06:03 24.09.2009odpovědět
    Re: stan no já mám M-3 a taky tam spíme jen dva, ale když jej zavřu ráno s eprobudíme a máme na podlášce doslova louže takže zároveň i vše mokré. A to jsem sním spal jak ve vysokých horách tak i u nás. 11:26:25 24.09.2009odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: