Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8201 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English gri gri 28.09.2009 Prosím holky co byly vneděli 27.9.09 večer na Rabštejně u Oskavy na Věži u buku jestli by se mi neozvaly na tel. č. 603 54 10 67. Asi sem Vám omylem hodil do batohu kámošovo grigri.Děkuju, Martin.
  Re: gri gri 28.09.2009 Dobrej trik :D
    Re: gri gri 29.09.2009 A este aj bez rizika, lebo gri gri bolo kamosovo :)))
      Re: gri gri 29.09.2009 Náhodou, já svěřila lano dobrému příteli, lezci, teda myslela jsem si, že dobrému příteli, a on ho z
  Re: gri gri 29.09.2009 Určitě by chtěl jenom číslo.A to gri-gri byl jen lacinej trik.
    Re: gri gri 29.09.2009 no ne zas tak lacinej :) ale každopádně dobrej :) takže holky až vám bude někdo házet svoje vybavení
    Re: gri gri 30.09.2009 Není mi to příjemný a myslel jsem si, že to nějakej "chytrák" vezme takhle, není to levná
      Re: gri gri 30.09.2009 Brečet nemá smysl, lepší je dělat si z toho srandu. Už jsem poztrácel spoustu matroše, ale abch kvůl
Kletterfuhrer Ostrov 28.09.2009 Ahoj,
slyšela jsem, že existuje pruvodce na Ostrov v němičně,který vyšel nedávno a jsou v něm i Bělinovy nové cesty, nevíte někdo jeho přesný název a kde ho seženu? Dík moc.
  Re: Kletterfuhrer Ostrov 29.09.2009 Mohl by to být tenhle, mrkni na bibliografii průvodců na skalních oblastech, jsou tam i fotografie o
  Re: Kletterfuhrer Ostrov 30.09.2009 Jo, je to Kittler. Maj to určitě v Refíčku na Tisé.
Kletterfuhrer Ostrov 28.09.2009 Ahoj,
slyšela jsem, že existuje pruvodce na Ostrov v němičně,který vyšel nedávno a jsou v něm i Bělinovy nové cesty, nevíte někdo jeho přesný název a kde ho seženu? Dík moc.
  Re: pád Lomničák 26,9,2009 27.09.2009 Zatim nevim nic konkretniho, jen kuse informace od kluku, kteri dnes sli s hosty do Velicke.
    Re: pád Lomničák 26,9,2009 27.09.2009 Zatím je nejpodrobnější informací zpráva slovenské HZS:
Krátko pred 10:00 hod. došlo v západn
      Re: pád Lomničák 26,9,2009 27.09.2009 jenom bych dodal to co hlásila Markíza. Výpadek v převisu, 15 m pád, prasklá přilba.Dle vyjádření zá
        Re: pád Lomničák 26,9,2009 27.09.2009 tak ja neviem , pokial ide o spominanu cestu tak druha dlzka je za III, tam by som previs necakal, a
      Re: pád Lomničák 26,9,2009 27.09.2009 Tiše se ukláním. Už víc nejde.
      Re: pád Lomničák 26,9,2009 28.09.2009 len tak mimochodom - no po preverení letových podmienok VZZS zásah nevykonala. - asi by to aj tak ne
      Re: pád Lomničák 26,9,2009 28.09.2009 len tak mimochodom - no po preverení letových podmienok VZZS zásah nevykonala. - asi by to aj tak ne
        Re: pád Lomničák 26,9,2009 28.09.2009 Tiez mi to nejaky cas neslo do hlavy ale ked sme od 08:00 v sobotu vystupovali do Batizovskej doliny
          Re: pád Lomničák 26,9,2009 28.09.2009 Oni keď vidia len trochu mráčkov tak už neletia.
Poliaci to vedia aj v takýchto podmienkach.<
          Re: pád Lomničák 26,9,2009 28.09.2009 Tou dobou jsme stoupali Javorovou dolinou a podmínky byly bezproblémové. Mraky byly vidět dááleko v
            Re: pád Lomničák 26,9,2009 28.09.2009 Počasí bylo opravdu dobré. Nicméně v inkriminovanou dobu se dolina zaplnila mrakem takže opravdu asi
              Re: pád Lomničák 26,9,2009 29.09.2009 Mně se to každopádně zdá divné a jenom pevně věřím, že se mi na Slovensku nikdy nic nestane. Mnohé z
                Re: pád Lomničák 26,9,2009 29.09.2009 Su v tom veeeeeelke peniaze... Staci si spomenut na pripad Vanda. A to este netusis, ze mame v armad
                  Re: pád Lomničák 26,9,2009 29.09.2009 vie niekto co sa tam stalo ??
                    Re: pád Lomničák 26,9,2009 29.09.2009 Koukali jsme na to z Jordánky. Počasí bylo OK, téměř bezvětří. V tu dobu bylo vidět až do Popradu.
                      Re: pád Lomničák 26,9,2009 30.09.2009 No ja koukam, ze tady je to samej pilot vrtulniku a odbornik ... nezlobte se na mne ale vy tezko pos
kras nedele 26.09.2009 zdar,nezajede nakej brnak, co je v poho do krasu zitra? nesehnal sem spolujezdca..
776722770
1
...
971
972
973
974
975
976
977
978
979
980
981
982
983
984
985
986
987
988
989
990
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Záchranka pod Matterhornem
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: