LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   ...I třetí družstvo zabloudilo a udělalo prvovýstup!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
42.Podstata 10107
43.Výšek 10077
44.Hyžný 10069
Bouldry:
42.F 9228
43.Jeliga 9203
44.Ježek 9200
Hory:
13.Černý 3878
14.Chomová 3836
15.Dörfl 3442

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1231035 cest
Nové přelezy:
Jan Křtite 7b
Překvapení 9
Cikánskej Xb
Take the L 9-
Take A Wal 9-/9
Troy 9+
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+

Stěny
boulderingjicin - Jicin
Stěna Kopřivnice - Kopřivnice
Horolezecká stěna Staré Hradiště - Staré Hradiště

Prodejny
HUDYsport - Praha 5
HUDYsport - Plzeň
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Saltic - Brno30.09.2009
Zdravím, poradíte někdo kde v Brně koupit lezky od Salticu? Vím o Greensportu, ale mám na mysli někde jinde? V greenu nemaj zdaleka všechny typy...nebo i kde koupit jakýkoliv lezky (vím o hudy, Rockpointu, greenu, alpsportu)..díky
 Re: Saltic - Brno30.09.2009
Tak to víš asi o všech :-)
  Re: Saltic - Brno30.09.2009
tak to je škoda :-( :-)
   Re: Saltic - Brno01.10.2009
bartsport

 Lezky30.09.2009
Ahoj, Zajímalo by mě jak dlouho vám vydrží lezečky.Mě teď Miury vydrželi asi 4 měs. a zdá se mi to docela málo.
Zdar
 Re: Lezky30.09.2009
Záleží na tom jak často, kde lezeš a jak umíš nohama... když pořád budeš šmrdlat tak ti vydržej krát
  Re: Lezky30.09.2009
14 dni?? Miury nekupuju...
   Re: Lezky30.09.2009
ja mám miury už asi 4 mesiace a sú úplne ako nové. leziem v testarossoch...
    Re: Lezky30.09.2009
testarossa is the best! 3/4 roka aktivneho lezenia a stale paradne...
     Re: Lezky01.10.2009
Hm, mě se z Testaross po nějakých 2 měsících stala pohodlná měkká bačkůrka, ve které už ale nemám ša
      Re: Lezky01.10.2009
najblizsie skus kupit najmensie, ake obujes :} (aspon mne to tak funguje)
       Re: Lezky01.10.2009
tak to je rada omg
        Re: Lezky01.10.2009
a funguje, chlapce
        Re: Lezky01.10.2009
pre začiatočníka tvojho formátu je tá rada naozaj omg a nepotrebná.
   Re: Lezky30.09.2009
Měl jsem Miury skoro 2 roky byly v pohodě jen se mi začalo párat šněrování tak jsem je reklamoval ab
    Re: Lezky30.09.2009
Zjistis, tyhle druhe uz ti nevymeni. Ale pekne sis to teda zaridil:-)
    Re: Lezky01.10.2009
mne se odlipl kus gumy na spicce, takze se to cely odesralo a jedna bota je po mesici a pul zrala na
     Miury.01.10.2009
Reklamaci proveď tak, že zajedeš do Arca a tam v prodejně se o to pokus. Jinak já Miury mám 3 roky
      Re: Miury.01.10.2009
Na listach se ma stat spis na spickach.
 Re: Lezky01.10.2009
Tak to je asi taka otazka ako dlho vydrzia pneumatiky na aute. Na sportaku vydrzia 20 kol po okruhu,
  Re: Lezky01.10.2009
takže v paklenici si liezol v triopoch po veľkých stupoch, čo?
   Re: Lezky01.10.2009
tam to bohovsky drzi na trenie, stupy vobec netreba! :D

 VW Multivan30.09.2009
Ahoj! Chci si pořídit jako lezecký auto VW Multivan T4 2,5TDi. Nějak mě okolí odrazuje, prej bude jen solit. Tak se chci zeptat jaký máte s touhle károu zkušenosti (opravy, ceny, spotřeba, jak moc se ne/sere). Kde koupit a na co dát bacha! MOC díky za inf
 Re: VW Multivan30.09.2009
nemecke auto, zalezi na kusu ale spis kvalitni vuz, cena vseho primerena.
 Re: VW Multivan30.09.2009
osm let pouze Multivan,po celé Evropě křížem krážema bez problémů,hlavně je to o údržbě a přiměřeném
 Re: VW Multivan01.10.2009
Ahoj Honzo myslim ze je to dobrej vyber. Ale zalezi na jaky kus narazis. Ja mam snim jen dobre zkuse
 Re: VW Multivan01.10.2009
Sice nemám multivana ale T4 transporter. Mé zkušenosti jsou lehce smíšené, mám už druhý kus a celkem

 Lezení s blokanty30.09.2009
Ahoj,
zajímalo by mne, co je vhodnější pro solo toprope.
Normální blokant (Ravelti sherpa) nebo spíš třeba kladka (Petzl traxion)?
Diky
 Re: Lezení s blokanty30.09.2009
Kladku jsem nikdy nezkousel a asi bych se bal, rozhodne na to neni stavena. Taky v ni mozna bude vet
  Re: Lezení s blokanty30.09.2009
Croll mám a lezu s ním, ale upozorňuji, že sám výrobce má v návodu zákaz používání na sebejištějí TR
   Re: Lezení s blokanty30.09.2009
Microcender jsem chtel doporucit a nemoh jsem si vzpomenout na to jmeno. S tim crollem verim, ale ne
 Re: Lezení s blokanty30.09.2009
Koukni sem:
  Re: Lezení s blokanty30.09.2009
nedavno (- mesic?) byl na lezci clanek od kluka co lezl solo v tatrch a v diskuzi se to podrobne res
   Re: Lezení s blokanty30.09.2009
To byla myslim trochu jina liga, ja jsem to pochopil ze jde o TR kde se bude po lane pohybovat s blo
    Re: Lezení s blokanty30.09.2009
jo, mas pravdu:-)
 Re: Lezení s blokanty30.09.2009
 Re: Lezení s blokanty30.09.2009
v diskuzích už to tu také párkrát bylo
 Re: Lezení s blokanty30.09.2009
zdravím já osobně používám Petzl Shunt. Dá se použít jak na jednom fousu tak i na dvou. Nemusíš se s
  Re: Lezení s blokanty30.09.2009
... dolů Tě nepustí... pokud nejsi v převisu a neodblokuješ si ho třeba břichem ;-)
Výrobce n
   Re: Lezení s blokanty30.09.2009
shunt je jediny (? ..teda aspon co vim ja) jistitko ktery te dolu pusti i kdyz je zatizeny, tj je st
 Re: Lezení s blokanty30.09.2009
Pro tento účel je jednoznačně nejlepší microcender od Petzla.
Nepoškozuje lano a nehrozí, že
  Re: Lezení s blokanty30.09.2009
Tibloc :)
 Re: Lezení s blokanty01.10.2009
Pouzival jsem Crolla ale neni to idealni. Poradil mi ho kamarad ze je lepsi nez Basic, ze diky jinak
  Re: Lezení s blokanty01.10.2009
Dikes vsem! Dost jste mi pomohli...
  Re: Lezení s blokanty02.10.2009
Croll je velmi dobrý pro výstup po laně, ale na samojištění se vůbec nehodí.
Když pomineme ni

 Alpy - přechod mimo značky29.09.2009
Ahoj, máme za sebou super víkend v alpách kousek od Salzy - Hochschwab. Je to krasová oblast, hodně skal. Ale není to národní park. Jak je to v Rakouskem s pohybem mimo značky?
Docela mne lákalo zkusit přejít z Hochswabu na Ebelstein rovnou za nose
 Re: Alpy - přechod mimo značky30.09.2009
Nikde v rakouských horách a ani národních parcích (tedy až na pár výjimek - třeba vojenské cvičiště,
  Re: Alpy - přechod mimo značky30.09.2009
¨jen pro doplneni - zasah horske sluzby se plati jen tehdy, pokud se nepojistis. Takze s pojistenim
 Re: Alpy - přechod mimo značky01.10.2009
přecházet mimo značky se samozřejmě dá, ale jsou pohoří(a patří mezi ně i Hochschwab), kde hrozí neb

 lano. lezečky29.09.2009
Ahoj, omlouvám se, ještě to zkouším tady. 19.-20.09.2009 jsme měli soustředění s dětským lezeckým kroužkem na Vysočině a ve zmatcích v sobotu zůstalo pod Palicemi modré lano (bicolor žluto-modré proplétání) 70 m a v neděli pod Drátníkem nové dětské lezačk

 FOTO DNE29.09.2009
Ahoj. Mohl by prosim nekdo pridat info k fotu dne? Docela me ta fotka dostala...
 Re: FOTO DNE29.09.2009
No jistě, Sojka nejmladší. Jenom jestli to ví Sojka starší, aby ho nevydědil :)
  Re: FOTO DNE29.09.2009
...by me zajimalo kde to je a kdo to fotil...
   Re: FOTO DNE29.09.2009
Hadam, ze to je boulder na Mamuta u Ceske chalupy.
   Re: FOTO DNE29.09.2009
Muze to byt klidne i nejaky "no name" sutr nad Oldrichovem nebo kdekoliv jinde...

 gri gri28.09.2009
Prosím holky co byly vneděli 27.9.09 večer na Rabštejně u Oskavy na Věži u buku jestli by se mi neozvaly na tel. č. 603 54 10 67. Asi sem Vám omylem hodil do batohu kámošovo grigri.Děkuju, Martin.
 Re: gri gri28.09.2009
Dobrej trik :D
  Re: gri gri29.09.2009
A este aj bez rizika, lebo gri gri bolo kamosovo :)))
   Re: gri gri29.09.2009
Náhodou, já svěřila lano dobrému příteli, lezci, teda myslela jsem si, že dobrému příteli, a on ho z
 Re: gri gri29.09.2009
Určitě by chtěl jenom číslo.A to gri-gri byl jen lacinej trik.
  Re: gri gri29.09.2009
no ne zas tak lacinej :) ale každopádně dobrej :) takže holky až vám bude někdo házet svoje vybavení
  Re: gri gri30.09.2009
Není mi to příjemný a myslel jsem si, že to nějakej "chytrák" vezme takhle, není to levná
   Re: gri gri30.09.2009
Brečet nemá smysl, lepší je dělat si z toho srandu. Už jsem poztrácel spoustu matroše, ale abch kvůl

 Kletterfuhrer Ostrov28.09.2009
Ahoj,
slyšela jsem, že existuje pruvodce na Ostrov v němičně,který vyšel nedávno a jsou v něm i Bělinovy nové cesty, nevíte někdo jeho přesný název a kde ho seženu? Dík moc.
 Re: Kletterfuhrer Ostrov29.09.2009
Mohl by to být tenhle, mrkni na bibliografii průvodců na skalních oblastech, jsou tam i fotografie o
 Re: Kletterfuhrer Ostrov30.09.2009
Jo, je to Kittler. Maj to určitě v Refíčku na Tisé.

 Kletterfuhrer Ostrov28.09.2009
Ahoj,
slyšela jsem, že existuje pruvodce na Ostrov v němičně,který vyšel nedávno a jsou v něm i Bělinovy nové cesty, nevíte někdo jeho přesný název a kde ho seženu? Dík moc.

1   ...   970   971   972   973   974   975   976   977   978   979   980   981   982   983   984   985   986   987   988   989   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Saltic - Brno
Zdravím, poradíte někdo kde v Brně koupit lezky od Salticu? Vím o Greensportu, ale mám na mysli někde jinde? V greenu nemaj zdaleka všechny typy...nebo i kde koupit jakýkoliv lezky (vím o hudy, Rockpointu, greenu, alpsportu)..díky
martin20:01:17 30.09.2009
odpovědět 
 Re: Saltic - Brno
Tak to víš asi o všech :-)
20:05:28 30.09.2009
odpovědět 
  Re: Saltic - Brno
tak to je škoda :-( :-)
martin20:12:07 30.09.2009
odpovědět 
   Re: Saltic - Brno
bartsport
09:39:36 01.10.2009
odpovědět 
 Foto dne:

Paní Kadrnožková, VIIIb
 Databáze cest:
Všechny cesty (192385)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Sluneční spára VI Sloup V Čechách
Muskel maskel 6c Fosnavåg
Hightec 6c+ Fosnavåg
Dyret 6c Fosnavåg
Tannlegen 6c+ Fosnavåg
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Elegantní Varianta VIIa Prachov
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Aktuální dostupnost Obrvégry | Aktuální dostupnost Obrvégry | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Prosím, | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Prosím, | Re: Prosím, | Nekomplexni reseni problemu | Re: kde co | Re: Prosím, | Re: Taky zapláče | Taky zapláče | Re: Prosím, |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (36)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (14)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (9)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)

 Nově v inzerci:
boulder maglajz pytel La Sportiva | Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1154 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1271 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1455 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1421 
 Neřeším to – lezu vše 
 1118 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi