Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 42.Podstata 10107 43.Výšek 10077 44.Hyžný 10069 Bouldry: 42.F 9228 43.Jeliga 9203 44.Ježek 9200 Hory: 13.Černý 3878 14.Chomová 3836 15.Dörfl 3442
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Saltic - Brno 30.09.2009 Zdravím, poradíte někdo kde v Brně koupit lezky od Salticu? Vím o Greensportu, ale mám na mysli někde jinde? V greenu nemaj zdaleka všechny typy...nebo i kde koupit jakýkoliv lezky (vím o hudy, Rockpointu, greenu, alpsportu)..díky
  Re: Saltic - Brno 30.09.2009 Tak to víš asi o všech :-)
    Re: Saltic - Brno 30.09.2009 tak to je škoda :-( :-)
      Re: Saltic - Brno 01.10.2009 bartsport
Lezky 30.09.2009 Ahoj, Zajímalo by mě jak dlouho vám vydrží lezečky.Mě teď Miury vydrželi asi 4 měs. a zdá se mi to docela málo.
Zdar
  Re: Lezky 30.09.2009 Záleží na tom jak často, kde lezeš a jak umíš nohama... když pořád budeš šmrdlat tak ti vydržej krát
    Re: Lezky 30.09.2009 14 dni?? Miury nekupuju...
      Re: Lezky 30.09.2009 ja mám miury už asi 4 mesiace a sú úplne ako nové. leziem v testarossoch...
        Re: Lezky 30.09.2009 testarossa is the best! 3/4 roka aktivneho lezenia a stale paradne...
          Re: Lezky 01.10.2009 Hm, mě se z Testaross po nějakých 2 měsících stala pohodlná měkká bačkůrka, ve které už ale nemám ša
            Re: Lezky 01.10.2009 najblizsie skus kupit najmensie, ake obujes :} (aspon mne to tak funguje)
              Re: Lezky 01.10.2009 tak to je rada omg
                Re: Lezky 01.10.2009 a funguje, chlapce
                Re: Lezky 01.10.2009 pre začiatočníka tvojho formátu je tá rada naozaj omg a nepotrebná.
      Re: Lezky 30.09.2009 Měl jsem Miury skoro 2 roky byly v pohodě jen se mi začalo párat šněrování tak jsem je reklamoval ab
        Re: Lezky 30.09.2009 Zjistis, tyhle druhe uz ti nevymeni. Ale pekne sis to teda zaridil:-)
        Re: Lezky 01.10.2009 mne se odlipl kus gumy na spicce, takze se to cely odesralo a jedna bota je po mesici a pul zrala na
          Miury. 01.10.2009 Reklamaci proveď tak, že zajedeš do Arca a tam v prodejně se o to pokus. Jinak já Miury mám 3 roky
            Re: Miury. 01.10.2009 Na listach se ma stat spis na spickach.
  Re: Lezky 01.10.2009 Tak to je asi taka otazka ako dlho vydrzia pneumatiky na aute. Na sportaku vydrzia 20 kol po okruhu,
    Re: Lezky 01.10.2009 takže v paklenici si liezol v triopoch po veľkých stupoch, čo?
      Re: Lezky 01.10.2009 tam to bohovsky drzi na trenie, stupy vobec netreba! :D
VW Multivan 30.09.2009 Ahoj! Chci si pořídit jako lezecký auto VW Multivan T4 2,5TDi. Nějak mě okolí odrazuje, prej bude jen solit. Tak se chci zeptat jaký máte s touhle károu zkušenosti (opravy, ceny, spotřeba, jak moc se ne/sere). Kde koupit a na co dát bacha! MOC díky za inf
  Re: VW Multivan 30.09.2009 nemecke auto, zalezi na kusu ale spis kvalitni vuz, cena vseho primerena.
  Re: VW Multivan 30.09.2009 osm let pouze Multivan,po celé Evropě křížem krážema bez problémů,hlavně je to o údržbě a přiměřeném
  Re: VW Multivan 01.10.2009 Ahoj Honzo myslim ze je to dobrej vyber. Ale zalezi na jaky kus narazis. Ja mam snim jen dobre zkuse
  Re: VW Multivan 01.10.2009 Sice nemám multivana ale T4 transporter. Mé zkušenosti jsou lehce smíšené, mám už druhý kus a celkem
Lezení s blokanty 30.09.2009 Ahoj,
zajímalo by mne, co je vhodnější pro solo toprope.
Normální blokant (Ravelti sherpa) nebo spíš třeba kladka (Petzl traxion)?
Diky
  Re: Lezení s blokanty 30.09.2009 Kladku jsem nikdy nezkousel a asi bych se bal, rozhodne na to neni stavena. Taky v ni mozna bude vet
    Re: Lezení s blokanty 30.09.2009 Croll mám a lezu s ním, ale upozorňuji, že sám výrobce má v návodu zákaz používání na sebejištějí TR
      Re: Lezení s blokanty 30.09.2009 Microcender jsem chtel doporucit a nemoh jsem si vzpomenout na to jmeno. S tim crollem verim, ale ne
      Re: Lezení s blokanty 30.09.2009 To byla myslim trochu jina liga, ja jsem to pochopil ze jde o TR kde se bude po lane pohybovat s blo
        Re: Lezení s blokanty 30.09.2009 jo, mas pravdu:-)
  Re: Lezení s blokanty 30.09.2009 zdravím já osobně používám Petzl Shunt. Dá se použít jak na jednom fousu tak i na dvou. Nemusíš se s
    Re: Lezení s blokanty 30.09.2009 ... dolů Tě nepustí... pokud nejsi v převisu a neodblokuješ si ho třeba břichem ;-)
Výrobce n
      Re: Lezení s blokanty 30.09.2009 shunt je jediny (? ..teda aspon co vim ja) jistitko ktery te dolu pusti i kdyz je zatizeny, tj je st
  Re: Lezení s blokanty 30.09.2009 Pro tento účel je jednoznačně nejlepší microcender od Petzla.
Nepoškozuje lano a nehrozí, že
    Re: Lezení s blokanty 30.09.2009 Tibloc :)
  Re: Lezení s blokanty 01.10.2009 Pouzival jsem Crolla ale neni to idealni. Poradil mi ho kamarad ze je lepsi nez Basic, ze diky jinak
    Re: Lezení s blokanty 01.10.2009 Dikes vsem! Dost jste mi pomohli...
    Re: Lezení s blokanty 02.10.2009 Croll je velmi dobrý pro výstup po laně, ale na samojištění se vůbec nehodí.
Když pomineme ni
Alpy - přechod mimo značky 29.09.2009 Ahoj, máme za sebou super víkend v alpách kousek od Salzy - Hochschwab. Je to krasová oblast, hodně skal. Ale není to národní park. Jak je to v Rakouskem s pohybem mimo značky?
Docela mne lákalo zkusit přejít z Hochswabu na Ebelstein rovnou za nose
  Re: Alpy - přechod mimo značky 30.09.2009 Nikde v rakouských horách a ani národních parcích (tedy až na pár výjimek - třeba vojenské cvičiště,
    Re: Alpy - přechod mimo značky 30.09.2009 ¨jen pro doplneni - zasah horske sluzby se plati jen tehdy, pokud se nepojistis. Takze s pojistenim
  Re: Alpy - přechod mimo značky 01.10.2009 přecházet mimo značky se samozřejmě dá, ale jsou pohoří(a patří mezi ně i Hochschwab), kde hrozí neb
lano. lezečky 29.09.2009 Ahoj, omlouvám se, ještě to zkouším tady. 19.-20.09.2009 jsme měli soustředění s dětským lezeckým kroužkem na Vysočině a ve zmatcích v sobotu zůstalo pod Palicemi modré lano (bicolor žluto-modré proplétání) 70 m a v neděli pod Drátníkem nové dětské lezačk
FOTO DNE 29.09.2009 Ahoj. Mohl by prosim nekdo pridat info k fotu dne? Docela me ta fotka dostala...
  Re: FOTO DNE 29.09.2009 No jistě, Sojka nejmladší. Jenom jestli to ví Sojka starší, aby ho nevydědil :)
    Re: FOTO DNE 29.09.2009 ...by me zajimalo kde to je a kdo to fotil...
      Re: FOTO DNE 29.09.2009 Hadam, ze to je boulder na Mamuta u Ceske chalupy.
      Re: FOTO DNE 29.09.2009 Muze to byt klidne i nejaky "no name" sutr nad Oldrichovem nebo kdekoliv jinde...
gri gri 28.09.2009 Prosím holky co byly vneděli 27.9.09 večer na Rabštejně u Oskavy na Věži u buku jestli by se mi neozvaly na tel. č. 603 54 10 67. Asi sem Vám omylem hodil do batohu kámošovo grigri.Děkuju, Martin.
  Re: gri gri 28.09.2009 Dobrej trik :D
    Re: gri gri 29.09.2009 A este aj bez rizika, lebo gri gri bolo kamosovo :)))
      Re: gri gri 29.09.2009 Náhodou, já svěřila lano dobrému příteli, lezci, teda myslela jsem si, že dobrému příteli, a on ho z
  Re: gri gri 29.09.2009 Určitě by chtěl jenom číslo.A to gri-gri byl jen lacinej trik.
    Re: gri gri 29.09.2009 no ne zas tak lacinej :) ale každopádně dobrej :) takže holky až vám bude někdo házet svoje vybavení
    Re: gri gri 30.09.2009 Není mi to příjemný a myslel jsem si, že to nějakej "chytrák" vezme takhle, není to levná
      Re: gri gri 30.09.2009 Brečet nemá smysl, lepší je dělat si z toho srandu. Už jsem poztrácel spoustu matroše, ale abch kvůl
Kletterfuhrer Ostrov 28.09.2009 Ahoj,
slyšela jsem, že existuje pruvodce na Ostrov v němičně,který vyšel nedávno a jsou v něm i Bělinovy nové cesty, nevíte někdo jeho přesný název a kde ho seženu? Dík moc.
  Re: Kletterfuhrer Ostrov 29.09.2009 Mohl by to být tenhle, mrkni na bibliografii průvodců na skalních oblastech, jsou tam i fotografie o
  Re: Kletterfuhrer Ostrov 30.09.2009 Jo, je to Kittler. Maj to určitě v Refíčku na Tisé.
Kletterfuhrer Ostrov 28.09.2009 Ahoj,
slyšela jsem, že existuje pruvodce na Ostrov v němičně,který vyšel nedávno a jsou v něm i Bělinovy nové cesty, nevíte někdo jeho přesný název a kde ho seženu? Dík moc.
1
...
970
971
972
973
974
975
976
977
978
979
980
981
982
983
984
985
986
987
988
989
...
2263
Saltic - Brno Zdravím, poradíte někdo kde v Brně koupit lezky od Salticu? Vím o Greensportu, ale mám na mysli někde jinde? V greenu nemaj zdaleka všechny typy...nebo i kde koupit jakýkoliv lezky (vím o hudy, Rockpointu, greenu, alpsportu)..díky martin 20:01:17 30.09.2009odpovědět
  Re: Saltic - Brno Tak to víš asi o všech :-) 20:05:28 30.09.2009odpovědět
    Re: Saltic - Brno tak to je škoda :-( :-) martin 20:12:07 30.09.2009odpovědět
      Re: Saltic - Brno bartsport 09:39:36 01.10.2009odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: