LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   V pohodě, když jde skočit na věž, skočíme to i zpátky. Potom dáme další pivka!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Routes:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Boulders:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Mountains:
17.Abt 3287
18.Sukačová 3238
19.Petr 3142

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231335 cest
Nové přelezy:
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b

Stěny
Lokal Blok - Praha 5
Ultra Ant Club - Týnská - Praha 1
Tendon Blok - lezecké centrum - Ostrava

Prodejny
Horolezecké vybavení - VK-SHOP.CZ - Plzeň
2D chyty - Praha 6
HUDYsport - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Miury08.10.2009
Zdravím,
Koupil jsem miury (ne ze by na moje obtížnosti byly potřeba, ale sehnal sem je za super cenu).Chci se poptat dalších majitelů, jestli mají v botce ohnutej i palec? Myslim ohnutej tim ze maj tak malou velikost, ne tvarem kopyta…Ja ne, ale b
 Re: Miury08.10.2009
se srovná, mám je o 4 čísla mensi a uz je dokazu sundat i zavázany :(
  Re: Miury08.10.2009
tak maly je nemam...napr od RP Streamy mam 44 (ale i po vytazeny jsou hooodne fest) a miury mam 43..
   Re: Miury08.10.2009
Já si kupoval Miury v nejmenší velikosti do který jsem se nacpal... vytáhnou se tak o číslo bych řek
    Re: Miury08.10.2009
tak to me strasis, pac tak maly fakt nemam...ale neni to nahodou tak, ze kdyz koupis fakt maly tak s
     Re: Miury08.10.2009
tak nejak to bude, je to syntetika, a ta se nevytahne, kdyz to ale nekdo porad natahuje a trpí, at t
      Re: Miury08.10.2009
takze myslis, ze kdyz ted v novejch nejak netrpim, co se delky tyce, ze to bude okay? jako je mi jas
       Re: Miury08.10.2009
Pokud je to ted ok, bude to ok i potom, do 8 stupne obtiznosti bud uplne v klidu
        Re: Miury08.10.2009
tak to sem uplne v klidu, pac osmičky, se mě netýkaj a řekl bych že ani nikdy týkat nebudou :-) a ne
         Re: Miury09.10.2009
V tom případě je tahle diskuse úplně zbytečná.
      Re: Miury08.10.2009
Tak ti teraz neviem, ale sa mi nezda ze by to bola syntetika, aj na hudackej stranke maju ze svrsek
       Re: Miury08.10.2009
je to kuze...a dost jemna.nekdy se mi zda ze bych ji po par sparach znicil :(
      Re: Miury09.10.2009
Kámo teda nevím kdes to žral ... syntetika to není ani náhodou - parádní jemná kůže. Tohle nejsou ně
       Re: Miury09.10.2009
klidecek mudrlante, aj ta tvoja posvatna lasportiva pouziva loricu, napriklad na pribuznom modeli ka
        Re: Miury09.10.2009
Jo, hlupáčku, ale asi sis při své zabedněnosti opomněl všimnout, že LS u uvedených modelů kombinuje
 Re: Miury08.10.2009
Boha jeho jaké radikální zahnutí?O čem to ten chlapec proboha povídá?
  Re: Miury08.10.2009
mysli zahnutie spicky dovnutra. Klidek.
   Re: Miury08.10.2009
Kecas fakt se ti tak vytahly o 4!!! cisla mensi miury? to me dost prekvapuje. Ja mam teda damske a m
    Re: Miury09.10.2009
Čím menší bota, tím míň se vytáhne (míň materiálu co povolí...) a tím je uživatelsky "tvrdší&qu
     Re: Miury09.10.2009
mas dojem ze lezky s podsivkou sa nejak extra vytiahnu? Kamarata tiez nahovorili nech si ich kupi ex
      Re: Miury09.10.2009
A o tom to je. Nesmíš věřit co ti kdo nakecá, ale zkoušet. Vlastní zkušenost a kritický přístup k ra
       Re: Miury09.10.2009
ale coby, praveze niekedy je vzacna prilezitost poucit sa tu na chybach druhych :o))
    Re: Miury09.10.2009
Nerikam ze se vytahly o 4 cisla ale ze je mam o 4 mensi a kdyz se noha spotí stejne sundam patu a zu
 Re: Miury09.10.2009
mam miury tak o 2 cisla mensi nez nosim boty, koupil sme o pul cisla vetsi nez posledni do kterejch

 Film Progression07.10.2009
Tu mate film progression je to bohuzial iba na rapidshare nieje to moj upload
http://www.katzforums.com/showthread.ph
 Re: Film Progression07.10.2009
Coyote, dík! ani nevieš, ako si potešil! bezúspešne som prehľadával torrenty, takže aj rapishare je
  Re: Film Progression08.10.2009
Neni za co nasiel som to .... tak som to sem hodil aj ja som rad ked tu najdme nieco co hladam ....
 Re: Film Progression07.10.2009
SUPER! Diky moc! Pokud bys zas narazil ne nejaky podobny dobry film, dej prosim zase vedet ;-)
 Re: Film Progression07.10.2009
Me by zajimalo, kolik byste byli ochotny zaplatit za takhle kvalitni lezeckej film? Tohle je oficial
  Re: Film Progression07.10.2009
BTW: To by mohla bejt i anketa na hlavni stranku.
  Re: Film Progression07.10.2009
Však pokud nechceš, tak si ho nestahuj... Klidně si ho kup, kdo Ti v tom brání??
   Re: Film Progression07.10.2009
Ja jsem se ptal, kolik byste za to byli ochotny dat penez. Na tomto miste sem nekritizoval piratstvi
    Re: Film Progression07.10.2009
!?
  Re: Film Progression07.10.2009
Já si ten film legálně stáhl pomocí BigUp webu asi hodinu po zveřejnění minulý týden, stálo mě to 35
  Re: Film Progression07.10.2009
Já bych byl ochotnej za to dát 300 v nejbližším lezeckym kšeftu ale to je uplně unreal
  Re: Film Progression22.10.2009
Já nemám problém s tím si dobrej film koupit, teď jsem kupovala 2, každej za 5 euro, což je nic. Mě
 Re: Film Progression07.10.2009
Kdyz uz sme u tech filmů, nevíe prosím někdo kde by se dal sehnat film Jump! ? Já ho pořád ještě nev
  Re: Film Progression07.10.2009
...a asi ho ani neuvidis:-(
   Re: Film Progression07.10.2009
Jump se dá sehnat.
    Re: Film Progression07.10.2009
Na Strahově, tam mají všechno.
    Re: Film Progression07.10.2009
Nemohli byste ho prosim nekam uploadovat? Myslim si ze nejsem jediny kdo by o nej stal.. Predem dik!
     Re: Film Progression07.10.2009
Sehnal jsem jej pouze pod podmínkou,že jej nebudu rozšiřovat ani mluvit o zdroji.Tím komentem jsem t
 Re: Film Progression07.10.2009
Diky moc.
  Re: Film Progression07.10.2009
nestahl jste to nekdo z toho rapidu a nenasdileli byste to treba na ulozto.cz nebo tak neco? ne vsec
   Re: Film Progression07.10.2009
ulozto.cz je nesmysl...spravne ma byt ULOZ.TO a jsem taky pro aby to tam nekdo hodil, prosiiim :)
    Re: Film Progression07.10.2009
ulozto.cz neni nesmysl...funguje uplne stejne jako uloz.to. ale to je jednokdyby to tam nekdo dal,by
     Re: Film Progression08.10.2009
coze, u vas rapidshare.com blokujou ze se tam nedostanes?
      Re: Film Progression08.10.2009
taky to tam nemuzu stahnout...

hodte to nekdo na uloz.to....diky
       Re: Film Progression08.10.2009
vam fakt blokujou rapidshare? od koho mate pripojeni?
 Re: Film Progression08.10.2009
Každej má právo na svůj názor a já si myslím, že ten film je přesně o tom, o čem lezení není.
  Re: Film Progression09.10.2009
zde torrent (bez mezer)

 Re: Film Progression22.10.2009
Ale rapidshare je hodne v pohode, jen si je treba udelat premium ucet a to neni zadarmo.
 Re: Film Progression22.10.2009
Z toho je mi smutno. Takové práce si s tím museli dát a nejsme ani schopný jim těch pár korun za to
 Re: Film Progression22.10.2009
Čím víc torrentů a míň legálně koupených filmů, tím spíš se na žádnej další takhle kvalitní už nepod
  Re: Film Progression22.10.2009
No nevim, podle toho jak dlouho uz BigUp produkuje filmy, tak na tom zas tak spatne snad nebudou --
   Re: Film Progression22.10.2009
Pokud poklesne zisk z činnosti, kterou se živí, pod kritickou mez, půjdou dělat něco jiného a filmy

 Bude sucho ve Sloupu?07.10.2009
Znalci - krasomilci, co myslíte bude už odpoledne sucho ve Sloupu (nemyslím staré skály, tam snad ani nezateklo:-) nebo na Krkárně? DÍK
 Re: Bude sucho ve Sloupu?07.10.2009
JAsně, obé.
 Re: Bude sucho ve Sloupu?07.10.2009
Zítra ti řeknem :-)
  Re: Bude sucho ve Sloupu?07.10.2009
Zcela určitě, akorát bude trochu víc teplo než by si jeden přál:-).
   Re: Bude sucho ve Sloupu?07.10.2009
Díkec. za chvilku jsem tam :-)

 Foto dne07.10.2009
Prosím poraďte mi, jak se do rubriky Foto dne nahrávají fotky. Nikde jsem to neobjevil. Díky

www.fotto.kvalitne.cz
 Re: Foto dne07.10.2009
Posles to spravcum lezce na mail, kontakty jsou uvedeny vlevo dole, no a ono sami, az uznaji za vhod

 nalez lezeciek06.10.2009
zdravim.
dnes (5.10.) sme nasli na Jelenci pod cestou Alf lezecky. komu chybaju vo vybave, nech sa ozve na moj e-mail

 povolí Meindly?05.10.2009
Ahoj, koupila jsem si Meindly, Vakuum (koženeé s membránou), ale nejsem si úplně jistá velikostí, zdají se mi na trochu tlustší ponožku skoro malé. Bodlo by mi půlčíslo, ale to se nedělá, tak se ptám, jestli mám  čekat, že trochu povolí nebo ne?
 Re: povolí Meindly?05.10.2009
Když lehce kopneš do stěny, dotkne se bota špičky palce? jestli jo, potřebuješ zřejmě větší, jestli
 Re: povolí Meindly?06.10.2009
Boty si vybírej reději odpoledne než po ránu. Během dne noha mírně natéká a rozdíl může dělat i více
 Re: povolí Meindly?06.10.2009
ony sa tie polcisla pravdepodobne robia, len ti zmrdi co to sem vozia byvaju niekedy hnili sem tie p

 Grossglocknet- aktuálně05.10.2009
Ahoj. nevíte, jaké jsou teď, nebo nedávno byly podmínky pro lezení v severce? Například v Pallavicinyrinne nebo Mayerlrampe. Díky.

 Ztracené expresky - Labák - u Belvederu05.10.2009
Ahoj, mám převelikou prosbu - zapomněli jsme minulý víkend 4 expresky v borháku, kterým končí cesta od Tomajdy na Prďolu (přímo na tuhle cestu jde vidět z malé zastřešené dřevěné vyhlídky na Belvederu). Pokud se stalo, že je našel POCTIVÝ nálezce, už před
 Re: Ztracené expresky - Labák - u Belvederu05.10.2009
Litr dobrý slivovice? A můžou ty presky bejt i jiný? ;o) V.
  Re: Ztracené expresky - Labák - u Belvederu05.10.2009
:-D
  Re: Ztracené expresky - Labák - u Belvederu05.10.2009
Ale jó, můžou :-).

 Vykradené auto - Ostrava04.10.2009
Kdyby se vám dostalo do ruky větší množství nových lezeček Triop nebo Bufo za "dobrou" cenu. Zlamte dotyčnému ruce !!! Bude to pro mně větší útěcha.

 Borealky u Zvonu04.10.2009
Jsem blbej, tak jsem vcera vecer zatmel u Zvonu ve srazech Poledniku v Jizerskych horach a pri sklizeni matrose jsem tam zapomel skoro novy nazouvacky Boreal (cerveny), velikost 10. Nenasla je nejaka dobra duse? Dneska uz tam nebyly, ani u Kozy je nikdo n

1   ...   968   969   970   971   972   973   974   975   976   977   978   979   980   981   982   983   984   985   986   987   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Miury
Zdravím,
Koupil jsem miury (ne ze by na moje obtížnosti byly potřeba, ale sehnal sem je za super cenu).Chci se poptat dalších majitelů, jestli mají v botce ohnutej i palec? Myslim ohnutej tim ze maj tak malou velikost, ne tvarem kopyta…Ja ne, ale botka se mi delkove zda dobra, jen si musim zvyknout na dost radikální zahnuti…diky
martin08:03:37 08.10.2009
odpovědět 
 Re: Miury
se srovná, mám je o 4 čísla mensi a uz je dokazu sundat i zavázany :(
komixák08:52:38 08.10.2009
odpovědět 
  Re: Miury
tak maly je nemam...napr od RP Streamy mam 44 (ale i po vytazeny jsou hooodne fest) a miury mam 43...no uvidim, pri nejhorsim budu nosit ponozku :-)
martin09:15:25 08.10.2009
odpovědět 
   Re: Miury
Já si kupoval Miury v nejmenší velikosti do který jsem se nacpal... vytáhnou se tak o číslo bych řek... Neměl jsem problém po roce a půl lezení v jedněch aby se mi točili na noze a když jsem potřeboval tak jsem ustál stejně jako v novejch...
11:20:33 08.10.2009
odpovědět 
    Re: Miury
tak to me strasis, pac tak maly fakt nemam...ale neni to nahodou tak, ze kdyz koupis fakt maly tak se "musi" vytahnout vic, nez kdyz koupis tak akorakt maly? :-)
martin11:26:24 08.10.2009
odpovědět 
     Re: Miury
tak nejak to bude, je to syntetika, a ta se nevytahne, kdyz to ale nekdo porad natahuje a trpí, at to dela ale je to uplne zbytecny,
h12:39:40 08.10.2009
odpovědět 
      Re: Miury
takze myslis, ze kdyz ted v novejch nejak netrpim, co se delky tyce, ze to bude okay? jako je mi jasny, ze se uvidi v akci :-)
martin13:05:46 08.10.2009
odpovědět 
       Re: Miury
Pokud je to ted ok, bude to ok i potom, do 8 stupne obtiznosti bud uplne v klidu
13:11:51 08.10.2009
odpovědět 
        Re: Miury
tak to sem uplne v klidu, pac osmičky, se mě netýkaj a řekl bych že ani nikdy týkat nebudou :-) a nebo pokud jo, tak je to hodně vzdálená budoucnost :-)
martin13:50:44 08.10.2009
odpovědět 
         Re: Miury
V tom případě je tahle diskuse úplně zbytečná.
d.09:11:04 09.10.2009
odpovědět 
      Re: Miury
Tak ti teraz neviem, ale sa mi nezda ze by to bola syntetika, aj na hudackej stranke maju ze svrsek jemna kuze... akurat terda maju podsivku, pokial viem.
M.14:08:26 08.10.2009
odpovědět 
       Re: Miury
je to kuze...a dost jemna.nekdy se mi zda ze bych ji po par sparach znicil :(
14:23:20 08.10.2009
odpovědět 
      Re: Miury
Kámo teda nevím kdes to žral ... syntetika to není ani náhodou - parádní jemná kůže. Tohle nejsou nějaký ošulený Evolvy, ale LaSportiva ;-)
V.12:54:46 09.10.2009
odpovědět 
       Re: Miury
klidecek mudrlante, aj ta tvoja posvatna lasportiva pouziva loricu, napriklad na pribuznom modeli katana, dokonca aj na testarosach.
M.13:29:17 09.10.2009
odpovědět 
        Re: Miury
Jo, hlupáčku, ale asi sis při své zabedněnosti opomněl všimnout, že LS u uvedených modelů kombinuje tuhle umělou srágoru s kůží, což dává ve fimále botě úplně jiný vlastnosti, než galoším typu Evolv ;-)) Je fajn že jsi specialista na všechno, ale v některých případech bohužel ani to nestačí :-)))
V.18:14:32 09.10.2009
odpovědět 
 Re: Miury
Boha jeho jaké radikální zahnutí?O čem to ten chlapec proboha povídá?
Filipes14:58:01 08.10.2009
odpovědět 
  Re: Miury
mysli zahnutie spicky dovnutra. Klidek.
M.15:07:02 08.10.2009
odpovědět 
   Re: Miury
Kecas fakt se ti tak vytahly o 4!!! cisla mensi miury? to me dost prekvapuje. Ja mam teda damske a mam je mensi o 2,5 a uz bych nikdy do tak malych nesla. vsichni mi rikali at la sportivy kupuju aspon o dva cisla mensi, ale priste bych koupila mensi jen o jedno a pul. Takhle to zouvam na kazdem standu..
Mischa23:00:35 08.10.2009
odpovědět 
    Re: Miury
Čím menší bota, tím míň se vytáhne (míň materiálu co povolí...) a tím je uživatelsky "tvrdší".
P.08:30:58 09.10.2009
odpovědět 
     Re: Miury
mas dojem ze lezky s podsivkou sa nejak extra vytiahnu? Kamarata tiez nahovorili nech si ich kupi extra tesne, on tak urobil, a boli to muky, ze este aj tu podsivku v sve roztrhol.
M.08:59:19 09.10.2009
odpovědět 
      Re: Miury
A o tom to je. Nesmíš věřit co ti kdo nakecá, ale zkoušet. Vlastní zkušenost a kritický přístup k radám ostatních jsou mnohem lepší než sebedelší diskuse zde. ;-)
d.09:14:01 09.10.2009
odpovědět 
       Re: Miury
ale coby, praveze niekedy je vzacna prilezitost poucit sa tu na chybach druhych :o))
M.09:28:44 09.10.2009
odpovědět 
    Re: Miury
Nerikam ze se vytahly o 4 cisla ale ze je mam o 4 mensi a kdyz se noha spotí stejne sundam patu a zuju lezku i zavazanou.ale leze se v nich krasne to je vic nez pravda
komixák11:28:58 09.10.2009
odpovědět 
 Re: Miury
mam miury tak o 2 cisla mensi nez nosim boty, koupil sme o pul cisla vetsi nez posledni do kterejch sem se vlezl (bez hodinovyho boje a pytliku na noze) a sedej dobre, vytahly se max o pul cisla, na skale drzej skvele a vydrzim v nich dlouho, proste paradni lezecky.
mordechaj11:21:42 09.10.2009
odpovědět 
 Foto dne:
lezení na obtížnost kvalifikace
SP Praha 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (192432)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nosferatu SD 7B+ Val Masino
La piada della formica 7C Val masino
Jedna Rodina Xa Adršpach
Pozdrav z Labáčku Xc/XIa Adršpach
Prodloužený Mauglí 7+ Helfštýn
Nově komentované:
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (40)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1166 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1282 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1462 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1433 
 Neřeším to – lezu vše 
 1135 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi