LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Volný kámen, to je sviňa, proto máš lano na (s)račku!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
23.Fajkoš 10389
24.Svoboda 10371
25.Melen 10357
Bouldry:
23.Chejn 9928
24.Klapal 9853
25.Horáček 9828
Hory:
5.Bloudek 6420
6.Hlahulek 6350
7.Švihálek 6092

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1231100 cest
Nové přelezy:
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b
Překvapení 9
Cikánskej Xb
Take the L 9-
Take A Wal 9-/9
Troy 9+
Timba Clim 7b
Side Step 7b

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
SAUNA - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Adámek12.10.2009
Jen by mě zajímalo, proč se o Adámkových přelezech dozvídám pouze ze serveru 8a.nu a tady na lezci o to není ani zmínka anebo už se bere jako samozřejmost, že dal teď o víkendu své 26. 9a? Bylo to v juře a cesta se jmenuje Pantera, teda pokud to někoho za
 Re: Adámek12.10.2009
krucinál, když napíši "x" tak to projde, ale něco k věci, to teda ne:)
  Lezec&Adam12.10.2009
To se tady pokouším dneska protlačit, ale "systém" to neakceptuje (tichý limit na počet zn
  Lezec&Adam12.10.2009
Zdá se, že Adamovy výkony již zcela zevšedněly.
Jakoby už nikoho nezajímalo, že za posledních
   Re: Lezec&Adam12.10.2009
snad i fotky budou;)
jen VYDRŽET!!!
  Lezec&Adam12.10.2009
...je to vymetená pavučina E. Talmadge z r. 2000), kromě jednoho 8céčka OSnul jako první slavnou Rav
  Lezec&Adam12.10.2009
Nejméně "Ravage" a "Shogun" by si zasloužily i samostatný článek (a "Panter
  Lezec&Adam12.10.2009
"The Essential" a "Life s Blood For The Downtrodden").
  Lezec&Adam12.10.2009
I když mohu pochopit, že "není síla" na napsání článků, tak aspoň krátká zpráva je v tomto
  Lezec&Adam12.10.2009
Kurva práce. To se nedivím, že lidi nepíšou články, když je to taková fuška sem něco procpat :)
   Re: Lezec&Adam12.10.2009
No jo, bacha na apostrof.
   Re: Lezec&Adam12.10.2009
ti nejak blbne Windous, asi..
jinak za zminku stoji ze Adam prekonal nekolik doposavadnich &q
    Re: Lezec&Adam12.10.2009
lezce mám moc rád, ale poslední dobou se mi zdá, že to co sem nepošlou čtenáři, tak tady až na vyjím
     Re: Lezec&Adam12.10.2009
Hele EM,když nebudeš psát své poznatky ke kdejakému přelezu nějaké cesty na Srbsku a napíšeš pořádný
      Re: Lezec&Adam12.10.2009
Adam to sází tak rychle že to nestíháme ani zaznamenávat, pak do toho taky trochu lezem, je totiž se
       Re: Lezec&Adam12.10.2009
jj, také lezu ale také tak nějak sleduju co děje na netu. Jinak souděk podle dnešního počasí začíná
    Re: Lezec&Adam12.10.2009
nemyslim si ze by tady bylo malo info,
adam to sazi tak, ze by poteboval s sebou reportera...
     Re: Lezec&Adam13.10.2009
Jj. Souhlas :)
 Re: Adámek12.10.2009
Hele Johny a nebylo na Lezcovi plno keců, že se o něm píše moc? Když bylo video, stejně se zdrblo. C
  Re: Adámek12.10.2009
Z meho pohledu jsem si vzdy rad precetl, ze nejaky Cech nam dela dobre jmeno ve svete, ktere pak pol
   Re: Adámek13.10.2009
Ano na zahraničních serverech, ale i u nás v deníčku si můžete přečíst o tom, že někdo (Adam) něco d
 Re: Adámek12.10.2009
A koho to vlastně zajímá?, možná pár uhrovitých puberťáků :-)
  Re: Adámek12.10.2009
No a pak taky i pár neuhrovitejch staříků,a asi i tebe když už nám sem píšeš svůj názor.Zřejmě tpoku
   Re: Adámek13.10.2009
Spíš rozprudit diskuzi :d

 Paklenice - omezení12.10.2009
Ahoj,
loni na podzim prý v Paklenici byli nějaká omezení, konkrétně se to prý týkalo i cest Mosorašky a Velebitašky, nevíte, zda to stále platí? Nebo se tyhle cesty smí normálně lézt? Díky

 Kdo maže, ten jede!11.10.2009
Mažete? Čím mažete? A jedete?
 Re: Kdo maže, ten jede!11.10.2009
rumem, a rozjedem to vzdycky
sara
  Re: Kdo maže, ten jede!11.10.2009
maglajz
 Re: Kdo maže, ten jede!11.10.2009
A sakra, asi jsem měl podotknout, že myslim ruce :D
Mě osobně svědčí kalciovka, na Climb On n
  Re: Kdo maže, ten jede!11.10.2009
indulona ta to jistí:D
 Re: Kdo maže, ten jede!12.10.2009
Vasseline
 Re: Kdo maže, ten jede!12.10.2009
Climb on na prolezené prsty a na suché pracky vlastně skoro cokoliv. Takže dle chuti každého soudruh
  Re: Kdo maže, ten jede!12.10.2009
CB...
 Re: Kdo maže, ten jede!12.10.2009
...lubrikacni gel...

 mattehorn11.10.2009
Klarka byla na Mattehornu, a jez toho moc happy,bylo to úžasný krásný a musí na to stále myslet :-), jupíííí
 Re: mattehorn11.10.2009
Tak se s náma poděl o fotky Klárko
  Re: mattehorn11.10.2009
jojo,souhlas :-)
 Re: mattehorn12.10.2009
jo jo, zena na vrchole, to je vzacna udalost, tak to treba dat aj s podrobnostami na net :o)))
 Re: mattehorn12.10.2009
Tohle neni Facebook. Spletla sis servery... :-)))
  Re: mattehorn12.10.2009
myslis fakebook? Co su tam vsetci majstri sveta a modelky? :D

 Haberleinova cesta na Ostrý štít 11.10.2009
Ahoj,
nemáte někdo zkušenost s cetou Haberleina na Ostrý štít v Tatrách? Puškáš, jakož i ostatní průvodci uvádí, že se má (cca v polovině stěny) asi 30m obrovským komínem, zdaleka viditelným. Pokud jsem však srovnal celkový popis, zákres do fotogra
 Re: Haberleinova cesta na Ostrý štít 11.10.2009
Ahoj, cesta vede opravdu koutem nebo v plotnách vpravo od něj. Možností je spoustu. Já jsem to lezl
 Re: Haberleinova cesta na Ostrý štít 11.10.2009
Pokud si pamatuju, tak originál ta cesta komín v podstatě oblejzá -> je tam traverz asi 20m dopra

 Zdarak11.10.2009
Caute, chtel bych se zeptat, zda mate nekdo zkusenosti ze zdarakem High Point Dry Cover, ja ho mam, spal jsem v nem ted parkrat a stalo se mi, ze jsem v nem mel rano docela dost mokro (zejmena v oblasti nohou), ackoli byla "pouze" chladna a jasn
 Re: Zdarak11.10.2009
Zdar, každý tělo v noci odpařuje, a pokud nespíš hlavou dolů, tak ti ta vlhkost steče k nohám. Stává
 Re: Zdarak11.10.2009
Počítej s tím, že ve žďáráku budeš více či méně (někdy nepatrně, jindy nepříjemně) vlhký vždycky. Ne
  Re: Zdarak11.10.2009
OK, to zni jako rozumne odpovedi, moc diky :-) .. aspon tedy, ze se nejedna (zrejme) o "vodu zv
   Re: Zdarak11.10.2009
clovek za noc vypoti kolem 0,1l vody! takze pak zalezi na podminkach kolem, jak je membrana schopna
    Re: Zdarak12.10.2009
Řekl bych, že člověk odpaří přes noc spíš víc, tak 0,3-0,5 l. Jinak tento žďárák mám taky a myslel j
 Re: Zdarak12.10.2009
No nevím, mám starší model s membránou Gelanots a nikdy jsem neměl problém. Ať bylo pod nulou, kolem
  Re: Zdarak12.10.2009
jj, člověk vypotí za noc klidně půl litru. Záleží kde je rosnej bod. Pokud je až za membránou, tak s

 Foto dne10.10.2009
Nevíte někdo kde je ta skála na fotu dne?
 Re: Foto dne10.10.2009
h
  Re: Foto dne12.10.2009
Info o tamních dohledaných skalách najdeš na webu HO Domažlice

 Býčí Skála09.10.2009
Pár dotazů:
Má cesta Valachovo Svědectví RP přelez? A za kolik přibližně?
Co je to za cestu vlevo od Valachova Svědectví?
A Křehké Vztahy se lezou po těch dvou nýtech nebo to je nález do Top Gunu?
Dík
 Re: Býčí Skála09.10.2009
A Krádež má opravdu jen ten JEDEN nýt?!
  Re: Býčí Skála11.10.2009
Vlku nevíš něco bližšího k té Krádeži? Viz dotaz v komentu k cestě....Díky
   Re: Býčí Skála11.10.2009
Chtěl jsem se včera na to mrknout, abych si to oživil a nenapsal ptákovinu, ale počasí bylo proti, v
    Re: Býčí Skála11.10.2009
Jj, je to tam pomatene. Dost jsme vahali kudy ten smer vlastne vede. Nakonec nam prisla schudna jen

 Kde koupit sedák Petzl SAMA v Praze09.10.2009
Nevite kde se da koupit v Praze koupit sedak SAMA od Petzl. Myslim ten novej oranzovej model. Diky.
 Re: Kde koupit sedák Petzl SAMA v Praze09.10.2009
maj ho v hudy kousek od florence, nedavno jsem se na nej dival, vim, ze oranzovej se update toho zla
  Re: Kde koupit sedák Petzl SAMA v Praze09.10.2009
Myslis ten Hudy Sport vedle Masarykova nádraží?
   Re: Kde koupit sedák Petzl SAMA v Praze09.10.2009
V hudysportu u masarykova nadrazi jsem totiz byl ve stredu a meli jen ten v barve zlaty-piskovy.
    Re: Kde koupit sedák Petzl SAMA v Praze09.10.2009
ano ten jsem myslel
     Re: Kde koupit sedák Petzl SAMA v Praze09.10.2009
aha, diky. Ja shanim ale vylozene jen ten novej oranzovo-cervenej, tak kdyby nekdo vedel, kde ho maj
      Re: Kde koupit sedák Petzl SAMA v Praze09.10.2009
chapu, ale podle me v nem neni rozdil, tak se tam zeptej, proc nemaji, kterej chces, myslim, ze ti j
       Re: Kde koupit sedák Petzl SAMA v Praze09.10.2009
Na Ruzyňské stěně začal fungovat shop a maj ho tam. Jsou o dost levnější než jinde.
        Re: Kde koupit sedák Petzl SAMA v Praze09.10.2009
Dporucuji si poradne zkontrolovat siti, ja jsem sedak sel po dvou dnech lezeni vymenit, protoze zejm
         Re: Kde koupit sedák Petzl SAMA v Praze09.10.2009
hovoříš o Petzl Sama? Tak to mě překvapuje.
          Re: Kde koupit sedák Petzl SAMA v Praze09.10.2009
Mně sedák Sama vydržel přes tři sezóny velmi intenzivního lezení (předminulý model).
           Re: Kde koupit sedák Petzl SAMA v Praze09.10.2009
Vse se zhorsuje...
           Re: Kde koupit sedák Petzl SAMA v Praze09.10.2009
Vse se zhorsuje...
            Re: Kde koupit sedák Petzl SAMA v Praze10.10.2009
Milý neználku, musím tě ujistit, že nemáš pravdu, na sedáky PETZL, je minimální množství reklamací.

 Pruvdce Tisa, Rajec...- chyba09.10.2009
V mem pruvodci Tisa, Rajec, Sneznik (2. vydani, 2009) chybi vetsina cest na Krkavci hrad. Strana 181, kde by mely zbyvajici cesty byt je (pod fotografii) prazdna. Je to takhle spatne ve vsech vytiscich nebo jenom u me??
 Re: Pruvdce Tisa, Rajec...- chyba09.10.2009
Je to jenom nějak posunuté, zbytek cest je tuším u vedlejší věže, ale přesně ti to teď neřeknu, nemá
  Re: Pruvdce Tisa, Rajec...- chyba09.10.2009
Mas pravdu, koukam na to. Cesty tam jsou hodne pohazene mezi jednotlivymi masivy, zdaleka ne jenom u
 Re: Pruvdce Tisa, Rajec...- chyba10.10.2009
Mel bych podobny dotaz ke stejnemu pruvodci.
Nepovedlo se mi najit nakresy cest na masivech

1   ...   966   967   968   969   970   971   972   973   974   975   976   977   978   979   980   981   982   983   984   985   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Paklenice - omezení
Ahoj,
loni na podzim prý v Paklenici byli nějaká omezení, konkrétně se to prý týkalo i cest Mosorašky a Velebitašky, nevíte, zda to stále platí? Nebo se tyhle cesty smí normálně lézt? Díky
Katka12:35:39 12.10.2009
odpovědět 
 Foto dne:

Záchranka pod Matterhornem
 Databáze cest:
Všechny cesty (192399)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Westrinne VIIIa Oybin
Burgriss VIIb Oybin
Variante zum Bergreibung VIIa Oybin
Schartenweg VI Oybin
Linke Nordwand IV Oybin
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Elegantní Varianta VIIa Prachov
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Aktuální dostupnost Obrvégry | Aktuální dostupnost Obrvégry | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Prosím, | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Prosím, | Re: Prosím, | Nekomplexni reseni problemu | Re: kde co | Re: Prosím, | Re: Taky zapláče |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (35)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (9)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)

 Nově v inzerci:
boulder maglajz pytel La Sportiva | Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1155 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1272 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1455 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1421 
 Neřeším to – lezu vše 
 1120 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi