Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 23.Fajkoš 10389 24.Svoboda 10371 25.Melen 10357 Bouldry: 23.Chejn 9928 24.Klapal 9853 25.Horáček 9828 Hory: 5.Bloudek 6420 6.Hlahulek 6350 7.Švihálek 6092
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Adámek 12.10.2009 Jen by mě zajímalo, proč se o Adámkových přelezech dozvídám pouze ze serveru 8a.nu a tady na lezci o to není ani zmínka anebo už se bere jako samozřejmost, že dal teď o víkendu své 26. 9a? Bylo to v juře a cesta se jmenuje Pantera, teda pokud to někoho za
  Re: Adámek 12.10.2009 krucinál, když napíši "x" tak to projde, ale něco k věci, to teda ne:)
    Lezec&Adam 12.10.2009 To se tady pokouším dneska protlačit, ale "systém" to neakceptuje (tichý limit na počet zn
    Lezec&Adam 12.10.2009 Zdá se, že Adamovy výkony již zcela zevšedněly.
Jakoby už nikoho nezajímalo, že za posledních
      Re: Lezec&Adam 12.10.2009 snad i fotky budou;)
jen VYDRŽET!!!
    Lezec&Adam 12.10.2009 ...je to vymetená pavučina E. Talmadge z r. 2000), kromě jednoho 8céčka OSnul jako první slavnou Rav
    Lezec&Adam 12.10.2009 Nejméně "Ravage" a "Shogun" by si zasloužily i samostatný článek (a "Panter
    Lezec&Adam 12.10.2009 "The Essential" a "Life s Blood For The Downtrodden").
    Lezec&Adam 12.10.2009 I když mohu pochopit, že "není síla" na napsání článků, tak aspoň krátká zpráva je v tomto
    Lezec&Adam 12.10.2009 Kurva práce. To se nedivím, že lidi nepíšou články, když je to taková fuška sem něco procpat :)
      Re: Lezec&Adam 12.10.2009 No jo, bacha na apostrof.
      Re: Lezec&Adam 12.10.2009 ti nejak blbne Windous, asi..
jinak za zminku stoji ze Adam prekonal nekolik doposavadnich &q
        Re: Lezec&Adam 12.10.2009 lezce mám moc rád, ale poslední dobou se mi zdá, že to co sem nepošlou čtenáři, tak tady až na vyjím
          Re: Lezec&Adam 12.10.2009 Hele EM,když nebudeš psát své poznatky ke kdejakému přelezu nějaké cesty na Srbsku a napíšeš pořádný
            Re: Lezec&Adam 12.10.2009 Adam to sází tak rychle že to nestíháme ani zaznamenávat, pak do toho taky trochu lezem, je totiž se
              Re: Lezec&Adam 12.10.2009 jj, také lezu ale také tak nějak sleduju co děje na netu. Jinak souděk podle dnešního počasí začíná
        Re: Lezec&Adam 12.10.2009 nemyslim si ze by tady bylo malo info,
adam to sazi tak, ze by poteboval s sebou reportera...
          Re: Lezec&Adam 13.10.2009 Jj. Souhlas :)
  Re: Adámek 12.10.2009 Hele Johny a nebylo na Lezcovi plno keců, že se o něm píše moc? Když bylo video, stejně se zdrblo. C
    Re: Adámek 12.10.2009 Z meho pohledu jsem si vzdy rad precetl, ze nejaky Cech nam dela dobre jmeno ve svete, ktere pak pol
      Re: Adámek 13.10.2009 Ano na zahraničních serverech, ale i u nás v deníčku si můžete přečíst o tom, že někdo (Adam) něco d
  Re: Adámek 12.10.2009 A koho to vlastně zajímá?, možná pár uhrovitých puberťáků :-)
    Re: Adámek 12.10.2009 No a pak taky i pár neuhrovitejch staříků,a asi i tebe když už nám sem píšeš svůj názor.Zřejmě tpoku
      Re: Adámek 13.10.2009 Spíš rozprudit diskuzi :d
Paklenice - omezení 12.10.2009 Ahoj,
loni na podzim prý v Paklenici byli nějaká omezení, konkrétně se to prý týkalo i cest Mosorašky a Velebitašky, nevíte, zda to stále platí? Nebo se tyhle cesty smí normálně lézt? Díky
  Re: Kdo maže, ten jede! 11.10.2009 rumem, a rozjedem to vzdycky
sara
    Re: Kdo maže, ten jede! 11.10.2009 maglajz
  Re: Kdo maže, ten jede! 11.10.2009 A sakra, asi jsem měl podotknout, že myslim ruce :D
Mě osobně svědčí kalciovka, na Climb On n
    Re: Kdo maže, ten jede! 11.10.2009 indulona ta to jistí:D
  Re: Kdo maže, ten jede! 12.10.2009 Vasseline
  Re: Kdo maže, ten jede! 12.10.2009 Climb on na prolezené prsty a na suché pracky vlastně skoro cokoliv. Takže dle chuti každého soudruh
    Re: Kdo maže, ten jede! 12.10.2009 CB...
  Re: Kdo maže, ten jede! 12.10.2009 ...lubrikacni gel...
mattehorn 11.10.2009 Klarka byla na Mattehornu, a jez toho moc happy,bylo to úžasný krásný a musí na to stále myslet :-), jupíííí
  Re: mattehorn 11.10.2009 Tak se s náma poděl o fotky Klárko
    Re: mattehorn 11.10.2009 jojo,souhlas :-)
  Re: mattehorn 12.10.2009 jo jo, zena na vrchole, to je vzacna udalost, tak to treba dat aj s podrobnostami na net :o)))
  Re: mattehorn 12.10.2009 Tohle neni Facebook. Spletla sis servery... :-)))
    Re: mattehorn 12.10.2009 myslis fakebook? Co su tam vsetci majstri sveta a modelky? :D
Haberleinova cesta na Ostrý štít 11.10.2009 Ahoj,
nemáte někdo zkušenost s cetou Haberleina na Ostrý štít v Tatrách? Puškáš, jakož i ostatní průvodci uvádí, že se má (cca v polovině stěny) asi 30m obrovským komínem, zdaleka viditelným. Pokud jsem však srovnal celkový popis, zákres do fotogra
  Re: Haberleinova cesta na Ostrý štít 11.10.2009 Ahoj, cesta vede opravdu koutem nebo v plotnách vpravo od něj. Možností je spoustu. Já jsem to lezl
  Re: Haberleinova cesta na Ostrý štít 11.10.2009 Pokud si pamatuju, tak originál ta cesta komín v podstatě oblejzá -> je tam traverz asi 20m dopra
Zdarak 11.10.2009 Caute, chtel bych se zeptat, zda mate nekdo zkusenosti ze zdarakem High Point Dry Cover, ja ho mam, spal jsem v nem ted parkrat a stalo se mi, ze jsem v nem mel rano docela dost mokro (zejmena v oblasti nohou), ackoli byla "pouze" chladna a jasn
  Re: Zdarak 11.10.2009 Zdar, každý tělo v noci odpařuje, a pokud nespíš hlavou dolů, tak ti ta vlhkost steče k nohám. Stává
  Re: Zdarak 11.10.2009 Počítej s tím, že ve žďáráku budeš více či méně (někdy nepatrně, jindy nepříjemně) vlhký vždycky. Ne
    Re: Zdarak 11.10.2009 OK, to zni jako rozumne odpovedi, moc diky :-) .. aspon tedy, ze se nejedna (zrejme) o "vodu zv
      Re: Zdarak 11.10.2009 clovek za noc vypoti kolem 0,1l vody! takze pak zalezi na podminkach kolem, jak je membrana schopna
        Re: Zdarak 12.10.2009 Řekl bych, že člověk odpaří přes noc spíš víc, tak 0,3-0,5 l. Jinak tento žďárák mám taky a myslel j
  Re: Zdarak 12.10.2009 No nevím, mám starší model s membránou Gelanots a nikdy jsem neměl problém. Ať bylo pod nulou, kolem
    Re: Zdarak 12.10.2009 jj, člověk vypotí za noc klidně půl litru. Záleží kde je rosnej bod. Pokud je až za membránou, tak s
Foto dne 10.10.2009 Nevíte někdo kde je ta skála na fotu dne?
  Re: Foto dne 10.10.2009 h
    Re: Foto dne 12.10.2009 Info o tamních dohledaných skalách najdeš na webu HO Domažlice
Býčí Skála 09.10.2009 Pár dotazů:
Má cesta Valachovo Svědectví RP přelez? A za kolik přibližně?
Co je to za cestu vlevo od Valachova Svědectví?
A Křehké Vztahy se lezou po těch dvou nýtech nebo to je nález do Top Gunu?
Dík
  Re: Býčí Skála 09.10.2009 A Krádež má opravdu jen ten JEDEN nýt?!
    Re: Býčí Skála 11.10.2009 Vlku nevíš něco bližšího k té Krádeži? Viz dotaz v komentu k cestě....Díky
      Re: Býčí Skála 11.10.2009 Chtěl jsem se včera na to mrknout, abych si to oživil a nenapsal ptákovinu, ale počasí bylo proti, v
        Re: Býčí Skála 11.10.2009 Jj, je to tam pomatene. Dost jsme vahali kudy ten smer vlastne vede. Nakonec nam prisla schudna jen
  Re: Kde koupit sedák Petzl SAMA v Praze 09.10.2009 maj ho v hudy kousek od florence, nedavno jsem se na nej dival, vim, ze oranzovej se update toho zla
    Re: Kde koupit sedák Petzl SAMA v Praze 09.10.2009 Myslis ten Hudy Sport vedle Masarykova nádraží?
      Re: Kde koupit sedák Petzl SAMA v Praze 09.10.2009 V hudysportu u masarykova nadrazi jsem totiz byl ve stredu a meli jen ten v barve zlaty-piskovy.
        Re: Kde koupit sedák Petzl SAMA v Praze 09.10.2009 ano ten jsem myslel
          Re: Kde koupit sedák Petzl SAMA v Praze 09.10.2009 aha, diky. Ja shanim ale vylozene jen ten novej oranzovo-cervenej, tak kdyby nekdo vedel, kde ho maj
            Re: Kde koupit sedák Petzl SAMA v Praze 09.10.2009 chapu, ale podle me v nem neni rozdil, tak se tam zeptej, proc nemaji, kterej chces, myslim, ze ti j
              Re: Kde koupit sedák Petzl SAMA v Praze 09.10.2009 Na Ruzyňské stěně začal fungovat shop a maj ho tam. Jsou o dost levnější než jinde.
                Re: Kde koupit sedák Petzl SAMA v Praze 09.10.2009 Dporucuji si poradne zkontrolovat siti, ja jsem sedak sel po dvou dnech lezeni vymenit, protoze zejm
                  Re: Kde koupit sedák Petzl SAMA v Praze 09.10.2009 hovoříš o Petzl Sama? Tak to mě překvapuje.
                    Re: Kde koupit sedák Petzl SAMA v Praze 09.10.2009 Mně sedák Sama vydržel přes tři sezóny velmi intenzivního lezení (předminulý model).
                      Re: Kde koupit sedák Petzl SAMA v Praze 09.10.2009 Vse se zhorsuje...
                      Re: Kde koupit sedák Petzl SAMA v Praze 09.10.2009 Vse se zhorsuje...
                        Re: Kde koupit sedák Petzl SAMA v Praze 10.10.2009 Milý neználku, musím tě ujistit, že nemáš pravdu, na sedáky PETZL, je minimální množství reklamací.
Pruvdce Tisa, Rajec...- chyba 09.10.2009 V mem pruvodci Tisa, Rajec, Sneznik (2. vydani, 2009) chybi vetsina cest na Krkavci hrad. Strana 181, kde by mely zbyvajici cesty byt je (pod fotografii) prazdna. Je to takhle spatne ve vsech vytiscich nebo jenom u me??
  Re: Pruvdce Tisa, Rajec...- chyba 09.10.2009 Je to jenom nějak posunuté, zbytek cest je tuším u vedlejší věže, ale přesně ti to teď neřeknu, nemá
    Re: Pruvdce Tisa, Rajec...- chyba 09.10.2009 Mas pravdu, koukam na to. Cesty tam jsou hodne pohazene mezi jednotlivymi masivy, zdaleka ne jenom u
  Re: Pruvdce Tisa, Rajec...- chyba 10.10.2009 Mel bych podobny dotaz ke stejnemu pruvodci.
Nepovedlo se mi najit nakresy cest na masivech
1
...
966
967
968
969
970
971
972
973
974
975
976
977
978
979
980
981
982
983
984
985
...
2263
Paklenice - omezení Ahoj,
loni na podzim prý v Paklenici byli nějaká omezení, konkrétně se to prý týkalo i cest Mosorašky a Velebitašky, nevíte, zda to stále platí? Nebo se tyhle cesty smí normálně lézt? Díky Katka 12:35:39 12.10.2009odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Záchranka pod Matterhornem
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: