Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231305 cest
Nové přelezy:
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b
Překvapení 9
Cikánskej Xb
Take the L 9-

Stěny
Rock 'n' Wall - Plzeň
SAUNA - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 prosba o radu14.10.2009
Ahojky, prosím na tomto serveru nezakousnout. Mám dotaz zcela nelezecký, ale odpověď by měla sloužit dětem z našeho lezeckého kroužku:

Před cca 3 lety jsme pro dětičky z lezeckého kroužku nechali udělat bavlněná trička s nažehleným logem od
 Re: prosba o radu14.10.2009
třeba ti poradí v Adler
 Re: prosba o radu14.10.2009
Asi to bude "Flock" technologie, nechával jsem pro náš oddíl trika dělat u
  Re: prosba o radu14.10.2009
jukni na
 prosba o radu14.10.2009
Ahojky, prosím na tomto serveru nezakousnout. Mám dotaz zcela nelezecký, ale odpověď by měla sloužit dětem z našeho lezeckého kroužku:

Před cca 3 lety jsme pro dětičky z lezeckého kroužku nechali udělat bavlněná trička s nažehleným logem od

 foto dne (tichodrom)13.10.2009
nazdar zaujimalo by ma, ci "foto dne" niekto aj posudzuje, kym sa vystavia na webe. Dnesne foto dne - Tichodrome je trochu nepodarene upravena fotka. Takto urobena fotomontaz by sa nemala na takomto serveri zverejnovat.
 Re: foto dne (tichodrom)13.10.2009
je to hnus, ako vsetky kolaze od Luczyho. ja viem, Jirkasovi sa pacia, ale kolko pozitivnych ohlasov
  Re: foto dne (tichodrom)13.10.2009
A kolik pozitivnich ohlasu tu bylo na jine fotky dne?
Vzhledem k tomu, ze se tu fotky nedaji
   Re: foto dne (tichodrom)13.10.2009
ale no tak. snad mi nechces povedat, ze v diskusii sa z casu na cas neobjavi prispevok, v ktorom sa
    Re: foto dne (tichodrom)13.10.2009
Ano, u jeho fotek (kolazi) se casteji najde zaporny komentar v diskusi. Ale pozitivni ohlas na fotku
     Re: foto dne (tichodrom)13.10.2009
Taky myslím, že je dobře, když jirkas třeba tím Luczym občas trochu podráždí konzervativní vkus (obč
      Re: foto dne (tichodrom)13.10.2009
Alexovo foto mám rád a je mi jasné, že ne každému se musí líbit.
Přestože jsou jeho výtvory
    Re: foto dne (tichodrom)14.10.2009
Milý kritiku,když už se Ti foto dne nelíbí (mně osobně jo,ale já mám Luczyho koláže-montáže rád tak
     Re: foto dne (tichodrom)14.10.2009
Dýchaj zhlboka, počítaj do desať a strč hlavu pod studenú sprchu. Tento postup dodržuj vždy, keď bud
 Re: foto dne (tichodrom)13.10.2009
proč ne, je to docela vtipné. Ostatně Alex Luczy se takovýmito montážemi hodně zabývá.
  Re: foto dne (tichodrom)13.10.2009
Jo, je to "styl", ale rekneme si narovinu, zda by to melo byt prave v rubrice "foto d
   Re: foto dne (tichodrom)13.10.2009
Tak některý jeho koláže mi příjdou nepovedený, až dost kýčovitý, to bude i tenhle případ, ale tahle
 Re: foto dne (tichodrom)13.10.2009
Mně so to hodně líbí. Fotka, která zaujme na první pohled. Rozhodně si nemyslím, že je to nepovedená
  Re: foto dne (tichodrom)13.10.2009
čeho je moc, toho je příliš. Takovou slátaninu, ze který by se mi chtělo zvracet, jsem dlouho nevidě
   Re: foto dne (tichodrom)13.10.2009
podle me je to schvalne takovej paradox, ta fotka. me se libi. max za par dni uz tu nebude tak co:)
 Re: foto dne (tichodrom)13.10.2009
teda, mne se ty kolaze nelibi, ale budiz, cas od casu to prekousnu, jen jediny by me zajimalo, proc
  Re: foto dne (tichodrom)13.10.2009
Tak snad nebudeme nadávat nad něčí fotkou jen proto, že nechápeme, jak ji autor myslel, ne?
A
   Re: foto dne (tichodrom)13.10.2009
Jedinou spojitost s drátama vidím v té ferratě:) Asi propojení přírody a nepřírody či co...Taky ty k
    Re: foto dne (tichodrom)13.10.2009
Alex je postarší horský vůdce. Původem Slovák, ale pracuje už pěkných pár desítek let ve Švýcarsku.
   Re: foto dne (tichodrom)13.10.2009
Souhlas.
   Re: foto dne (tichodrom)14.10.2009
No co si budem nalhavat, pokud je Jana H. z Horni Dolni kocka tak je to zas lepsi nez vsechny Alexov
 Re: foto dne (tichodrom)13.10.2009
Hned jak sem votevřel Lezce sem si všimnul fotky dne. Rozkliknu, chvilku nevěřícně čumim, pak zkouma
  Re: foto dne (tichodrom)14.10.2009
pekne si toho Luczyho zhrnul v poslednom odstavci vo svojom komente.
 Re: foto dne (tichodrom)14.10.2009
Technicky a obsahove fotografie dokonala neni, nekomu se libi a nekomu mozna ne, ale nejaky napad ta
  Re: foto dne (tichodrom)14.10.2009
No nevím, jednouje to "FOTO"dne tak by to asi měla bejt fotka a né obrázek či nějaká malův
 Re: foto dne (tichodrom)14.10.2009
Technicky a obsahove fotografie dokonala neni, nekomu se libi a nekomu mozna ne, ale nejaky napad ta
  Re: foto dne (tichodrom)02.11.2009
Bol som pracovne mimo, tak som nemohol reagovat. Nevsimol som si, ze niekto uz niekedy komentoval &q

 Adámek12.10.2009
Jen by mě zajímalo, proč se o Adámkových přelezech dozvídám pouze ze serveru 8a.nu a tady na lezci o to není ani zmínka anebo už se bere jako samozřejmost, že dal teď o víkendu své 26. 9a? Bylo to v juře a cesta se jmenuje Pantera, teda pokud to někoho za
 Re: Adámek12.10.2009
krucinál, když napíši "x" tak to projde, ale něco k věci, to teda ne:)
  Lezec&Adam12.10.2009
To se tady pokouším dneska protlačit, ale "systém" to neakceptuje (tichý limit na počet zn
  Lezec&Adam12.10.2009
Zdá se, že Adamovy výkony již zcela zevšedněly.
Jakoby už nikoho nezajímalo, že za posledních
   Re: Lezec&Adam12.10.2009
snad i fotky budou;)
jen VYDRŽET!!!
  Lezec&Adam12.10.2009
...je to vymetená pavučina E. Talmadge z r. 2000), kromě jednoho 8céčka OSnul jako první slavnou Rav
  Lezec&Adam12.10.2009
Nejméně "Ravage" a "Shogun" by si zasloužily i samostatný článek (a "Panter
  Lezec&Adam12.10.2009
"The Essential" a "Life s Blood For The Downtrodden").
  Lezec&Adam12.10.2009
I když mohu pochopit, že "není síla" na napsání článků, tak aspoň krátká zpráva je v tomto
  Lezec&Adam12.10.2009
Kurva práce. To se nedivím, že lidi nepíšou články, když je to taková fuška sem něco procpat :)
   Re: Lezec&Adam12.10.2009
No jo, bacha na apostrof.
   Re: Lezec&Adam12.10.2009
ti nejak blbne Windous, asi..
jinak za zminku stoji ze Adam prekonal nekolik doposavadnich &q
    Re: Lezec&Adam12.10.2009
lezce mám moc rád, ale poslední dobou se mi zdá, že to co sem nepošlou čtenáři, tak tady až na vyjím
     Re: Lezec&Adam12.10.2009
Hele EM,když nebudeš psát své poznatky ke kdejakému přelezu nějaké cesty na Srbsku a napíšeš pořádný
      Re: Lezec&Adam12.10.2009
Adam to sází tak rychle že to nestíháme ani zaznamenávat, pak do toho taky trochu lezem, je totiž se
       Re: Lezec&Adam12.10.2009
jj, také lezu ale také tak nějak sleduju co děje na netu. Jinak souděk podle dnešního počasí začíná
    Re: Lezec&Adam12.10.2009
nemyslim si ze by tady bylo malo info,
adam to sazi tak, ze by poteboval s sebou reportera...
     Re: Lezec&Adam13.10.2009
Jj. Souhlas :)
 Re: Adámek12.10.2009
Hele Johny a nebylo na Lezcovi plno keců, že se o něm píše moc? Když bylo video, stejně se zdrblo. C
  Re: Adámek12.10.2009
Z meho pohledu jsem si vzdy rad precetl, ze nejaky Cech nam dela dobre jmeno ve svete, ktere pak pol
   Re: Adámek13.10.2009
Ano na zahraničních serverech, ale i u nás v deníčku si můžete přečíst o tom, že někdo (Adam) něco d
 Re: Adámek12.10.2009
A koho to vlastně zajímá?, možná pár uhrovitých puberťáků :-)
  Re: Adámek12.10.2009
No a pak taky i pár neuhrovitejch staříků,a asi i tebe když už nám sem píšeš svůj názor.Zřejmě tpoku
   Re: Adámek13.10.2009
Spíš rozprudit diskuzi :d

 Paklenice - omezení12.10.2009
Ahoj,
loni na podzim prý v Paklenici byli nějaká omezení, konkrétně se to prý týkalo i cest Mosorašky a Velebitašky, nevíte, zda to stále platí? Nebo se tyhle cesty smí normálně lézt? Díky

 Kdo maže, ten jede!11.10.2009
Mažete? Čím mažete? A jedete?
 Re: Kdo maže, ten jede!11.10.2009
rumem, a rozjedem to vzdycky
sara
  Re: Kdo maže, ten jede!11.10.2009
maglajz
 Re: Kdo maže, ten jede!11.10.2009
A sakra, asi jsem měl podotknout, že myslim ruce :D
Mě osobně svědčí kalciovka, na Climb On n
  Re: Kdo maže, ten jede!11.10.2009
indulona ta to jistí:D
 Re: Kdo maže, ten jede!12.10.2009
Vasseline
 Re: Kdo maže, ten jede!12.10.2009
Climb on na prolezené prsty a na suché pracky vlastně skoro cokoliv. Takže dle chuti každého soudruh
  Re: Kdo maže, ten jede!12.10.2009
CB...
 Re: Kdo maže, ten jede!12.10.2009
...lubrikacni gel...

 mattehorn11.10.2009
Klarka byla na Mattehornu, a jez toho moc happy,bylo to úžasný krásný a musí na to stále myslet :-), jupíííí
 Re: mattehorn11.10.2009
Tak se s náma poděl o fotky Klárko
  Re: mattehorn11.10.2009
jojo,souhlas :-)
 Re: mattehorn12.10.2009
jo jo, zena na vrchole, to je vzacna udalost, tak to treba dat aj s podrobnostami na net :o)))
 Re: mattehorn12.10.2009
Tohle neni Facebook. Spletla sis servery... :-)))
  Re: mattehorn12.10.2009
myslis fakebook? Co su tam vsetci majstri sveta a modelky? :D

 Haberleinova cesta na Ostrý štít 11.10.2009
Ahoj,
nemáte někdo zkušenost s cetou Haberleina na Ostrý štít v Tatrách? Puškáš, jakož i ostatní průvodci uvádí, že se má (cca v polovině stěny) asi 30m obrovským komínem, zdaleka viditelným. Pokud jsem však srovnal celkový popis, zákres do fotogra
 Re: Haberleinova cesta na Ostrý štít 11.10.2009
Ahoj, cesta vede opravdu koutem nebo v plotnách vpravo od něj. Možností je spoustu. Já jsem to lezl
 Re: Haberleinova cesta na Ostrý štít 11.10.2009
Pokud si pamatuju, tak originál ta cesta komín v podstatě oblejzá -> je tam traverz asi 20m dopra

 Zdarak11.10.2009
Caute, chtel bych se zeptat, zda mate nekdo zkusenosti ze zdarakem High Point Dry Cover, ja ho mam, spal jsem v nem ted parkrat a stalo se mi, ze jsem v nem mel rano docela dost mokro (zejmena v oblasti nohou), ackoli byla "pouze" chladna a jasn
 Re: Zdarak11.10.2009
Zdar, každý tělo v noci odpařuje, a pokud nespíš hlavou dolů, tak ti ta vlhkost steče k nohám. Stává
 Re: Zdarak11.10.2009
Počítej s tím, že ve žďáráku budeš více či méně (někdy nepatrně, jindy nepříjemně) vlhký vždycky. Ne
  Re: Zdarak11.10.2009
OK, to zni jako rozumne odpovedi, moc diky :-) .. aspon tedy, ze se nejedna (zrejme) o "vodu zv
   Re: Zdarak11.10.2009
clovek za noc vypoti kolem 0,1l vody! takze pak zalezi na podminkach kolem, jak je membrana schopna
    Re: Zdarak12.10.2009
Řekl bych, že člověk odpaří přes noc spíš víc, tak 0,3-0,5 l. Jinak tento žďárák mám taky a myslel j
 Re: Zdarak12.10.2009
No nevím, mám starší model s membránou Gelanots a nikdy jsem neměl problém. Ať bylo pod nulou, kolem
  Re: Zdarak12.10.2009
jj, člověk vypotí za noc klidně půl litru. Záleží kde je rosnej bod. Pokud je až za membránou, tak s

 Foto dne10.10.2009
Nevíte někdo kde je ta skála na fotu dne?
 Re: Foto dne10.10.2009
h
  Re: Foto dne12.10.2009
Info o tamních dohledaných skalách najdeš na webu HO Domažlice

1   ...   966   967   968   969   970   971   972   973   974   975   976   977   978   979   980   981   982   983   984   985   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 foto dne (tichodrom)
nazdar zaujimalo by ma, ci "foto dne" niekto aj posudzuje, kym sa vystavia na webe. Dnesne foto dne - Tichodrome je trochu nepodarene upravena fotka. Takto urobena fotomontaz by sa nemala na takomto serveri zverejnovat.
ondro18:07:02 13.10.2009
odpovědět 
 Re: foto dne (tichodrom)
je to hnus, ako vsetky kolaze od Luczyho. ja viem, Jirkasovi sa pacia, ale kolko pozitivnych ohlasov na jeho "fotky" tu doteraz bolo?
18:19:01 13.10.2009
odpovědět 
  Re: foto dne (tichodrom)
A kolik pozitivnich ohlasu tu bylo na jine fotky dne?
Vzhledem k tomu, ze se tu fotky nedaji primo komentovat, tak bych takovyto nazor nebral jako podlozeny.
Kazdopadne si myslim, ze i kolaze sem patri. Cim vetsi rozmanitost fotek tim lepe.
MYSSAK18:24:41 13.10.2009
odpovědět 
   Re: foto dne (tichodrom)
ale no tak. snad mi nechces povedat, ze v diskusii sa z casu na cas neobjavi prispevok, v ktorom sa hodnoti aj foto dna? kdezto co si ja pamatam, tak na kazdu Luczyho fotku sa niekto vyjadril sposobom, ako v prvom komentari. nic v zlom.
18:34:07 13.10.2009
odpovědět 
    Re: foto dne (tichodrom)
Ano, u jeho fotek (kolazi) se casteji najde zaporny komentar v diskusi. Ale pozitivni ohlas na fotku dne se tu objevui jak casto? Jednou za mesic, dva? A jak casto je ten pozitivni ohlas od nekoho znameho, at uz fotografa ci osoby na snimku.
Rovnez bych to fotek dne nektere fotky nedal, cca kazdy tyden se tu nejmene jedna takova objevi. Ale hned kvuli tomu nepisu do diskuse.
Podle mne je nejlepsi reseni, kdyz misto kazdeho takoveno zaporneho komentare poslete Jirkasovi kvalitni snimek.
A za tim, ze cim vetsi rozmanitost fotek dne, tim lepe si stojim. Lezec neni server jen pro boulderisty, ci sportovni lezce, zrovna tak ne jen pro horolezce. Takze pokud je fotka kvalitni jen jineho zanru, neni duvod aby tu nebyla.
MYSSAK18:44:47 13.10.2009
odpovědět 
     Re: foto dne (tichodrom)
Taky myslím, že je dobře, když jirkas třeba tím Luczym občas trochu podráždí konzervativní vkus (občas i můj :).
Piškot19:14:37 13.10.2009
odpovědět 
      Re: foto dne (tichodrom)
Alexovo foto mám rád a je mi jasné, že ne každému se musí líbit.
Přestože jsou jeho výtvory skutečně zajímavé a zvláštní, na Lezce je rád dávám i z jiného důvodu. Myslím, že jsou pro všechny lekcí fantazie, tolerance a duševní hygieny. Konkrétně tahle fotka mě přivedla k zamyšlení, jaké by to bylo, celý den lézt na těch vyhřátých skalách pod těmi stožáry a k večeru sejít k ledovci ponořit se do odpařujícího se chladu a přehazovat si v odřených dlaních kusy tajícího ledu.

Navíc foto dne na Lezci si nedělá nárok na fotky umisťované v čele galerií nebo na titulkách magazínů. Foto zde může být jen zajímavé, legrační, nebo třeba jen dojemné nebo i naprosto bizarní a tím zajímavé nebo i slabé, ale od kamaráda, kterému chceme udělat radost.
 jirkas20:43:13 13.10.2009
odpovědět 
    Re: foto dne (tichodrom)
Milý kritiku,když už se Ti foto dne nelíbí (mně osobně jo,ale já mám Luczyho koláže-montáže rád tak nějak všeobecně) a považuješ za nutné nás o tom informovat,tak se,krucipr...aspoň PODEPIŠ!!!
 Olly03:14:36 14.10.2009
odpovědět 
     Re: foto dne (tichodrom)
Dýchaj zhlboka, počítaj do desať a strč hlavu pod studenú sprchu. Tento postup dodržuj vždy, keď budeš mať chuť napísať nejaký stupídny komentár a ešte k tomu aj PODEPSANÝ!
smolly04:23:00 14.10.2009
odpovědět 
 Re: foto dne (tichodrom)
proč ne, je to docela vtipné. Ostatně Alex Luczy se takovýmito montážemi hodně zabývá.
Petr Jandík18:19:54 13.10.2009
odpovědět 
  Re: foto dne (tichodrom)
Jo, je to "styl", ale rekneme si narovinu, zda by to melo byt prave v rubrice "foto dne", ponevadz si myslim, ze by si zaslouzily fotky nekterych autoru prave toto misto, a ne nejaka "photoshopova kolaz .. skoda, no..
O.18:26:49 13.10.2009
odpovědět 
   Re: foto dne (tichodrom)
Tak některý jeho koláže mi příjdou nepovedený, až dost kýčovitý, to bude i tenhle případ, ale tahle se mě teda fakt líbí :)))
George-jp19:13:15 13.10.2009
odpovědět 
 Re: foto dne (tichodrom)
Mně so to hodně líbí. Fotka, která zaujme na první pohled. Rozhodně si nemyslím, že je to nepovedená fotka.
Belial19:59:19 13.10.2009
odpovědět 
  Re: foto dne (tichodrom)
čeho je moc, toho je příliš. Takovou slátaninu, ze který by se mi chtělo zvracet, jsem dlouho neviděl. Přepíčený barvy (pardon, je to přesaturovaný), hloubka ostrosti total brutal, u ledovce stromy, pod vápencovou stěnou se válí žulový šutr, to už snad není ani schíza ;o) Ješte tam chybí MG pytlík a něco pro Pletana.
yakuza20:10:27 13.10.2009
odpovědět 
   Re: foto dne (tichodrom)
podle me je to schvalne takovej paradox, ta fotka. me se libi. max za par dni uz tu nebude tak co:)
K.20:33:32 13.10.2009
odpovědět 
 Re: foto dne (tichodrom)
teda, mne se ty kolaze nelibi, ale budiz, cas od casu to prekousnu, jen jediny by me zajimalo, proc tam sakra sou ty sloupy vysokyho napeti? proc to nesmazal kdyz to je cely umely? to ma bejt jako naky propojeni civilizace a prirody ci co? to je vazne hnus pratele
mordechaj20:29:50 13.10.2009
odpovědět 
  Re: foto dne (tichodrom)
Tak snad nebudeme nadávat nad něčí fotkou jen proto, že nechápeme, jak ji autor myslel, ne?
A fotka, ač je kvalita montáže tak nějak průměrná, rozhodně zaujme daleko víc než fotka typu "Jana H. na skále u Horní Dolní, cesta Cojávim 4-".
Howgh.
DarthCedr20:39:24 13.10.2009
odpovědět 
   Re: foto dne (tichodrom)
Jedinou spojitost s drátama vidím v té ferratě:) Asi propojení přírody a nepřírody či co...Taky ty koláže nemusím, ale je fakt, že na zamyšlení je to někdy aji dobré. A jak vidno z diskuze, je to přinejmenším pěkně kontroverzní, a o to asi autorovi jde především...Spíš by mě zajímalo, kde na tyhle pí....ky bere kurňa čas. Normální člověk dojde mrtvý z práce a je rád že je rád...A neříkejte mi, že se tímhe živí:)
Hurvajz22:14:38 13.10.2009
odpovědět 
    Re: foto dne (tichodrom)
Alex je postarší horský vůdce. Původem Slovák, ale pracuje už pěkných pár desítek let ve Švýcarsku. Pravidelně vyhrává nejvýznamnější outdoorové fotosoutěže na světě (např. Vancouver).
Kuba Turek22:48:43 13.10.2009
odpovědět 
   Re: foto dne (tichodrom)
Souhlas.
Belial22:51:38 13.10.2009
odpovědět 
   Re: foto dne (tichodrom)
No co si budem nalhavat, pokud je Jana H. z Horni Dolni kocka tak je to zas lepsi nez vsechny Alexovy kolaze;-)
Honza K.09:30:55 14.10.2009
odpovědět 
 Re: foto dne (tichodrom)
Hned jak sem votevřel Lezce sem si všimnul fotky dne. Rozkliknu, chvilku nevěřícně čumim, pak zkoumam a pak si říkam no to se hned musim kouknout do diskuse, jestli se tam do toho zase vobouvají. A jakpak by ne. Luczy vás vždycky bezpečně nastartuje :-)
Chtělo by to trochu tolerance. Dyť si stařík jenom hraje.....
Vůbec se mi líbí, jak je v dnešní době jednoduchýho focení automatickým digitálem každej střelec miliard zbytečných fotek velikým odborníkem na fotografii...
Kodl23:46:34 13.10.2009
odpovědět 
  Re: foto dne (tichodrom)
pekne si toho Luczyho zhrnul v poslednom odstavci vo svojom komente.
01:15:30 14.10.2009
odpovědět 
 Re: foto dne (tichodrom)
Technicky a obsahove fotografie dokonala neni, nekomu se libi a nekomu mozna ne, ale nejaky napad tam pri tvorne urcite byl. Me osobne se moc nezamlouva, ale to je jen muj subjektivni nazor, neni duvod proc by jsem to mel jako vetsina lidi v diskusi sirit okolo. Pokud by byl pozitivni rad se o nej podelim. A to nemluvim ani o tom ze vetsina neg. Lidi v diskusi nedokazala ani z poloviny to co autor fota. Have a nice day ... Michal www.sipasweb.com
Sipas ( Michal)05:45:05 14.10.2009
odpovědět 
  Re: foto dne (tichodrom)
No nevím, jednouje to "FOTO"dne tak by to asi měla bejt fotka a né obrázek či nějaká malůvka. Neříkám že to není pracné a že to umí každej, to rozhodně ne. Je to asi nějaké umění, či coo, ale moc mi to neříká. Fotka (je bčas dobrá, občas ne) zachycuje nějakou atmosféru, nejkou událost, nějakou skutečnost a řekl bych, že ti co ji vydí si vybaví nějakou svojí akci, vžijou se do té situace. Ale na tédle fotce je co?? nic mi to neříká, nic tak nesmysleného jsem nezažil,je to "ne skutečné". Některé fotky, zde umisťované jsou velice profesinální, jiné jsou hodně amatérské, focené jen obyjným foťákem,ale i přesto si přeje je sem umístit, mají neco do sebe, bez ohledu na kvalitu. Oto bych řekl že jde. No můj názor. Zda to sem (na Lezce) patří či nepatří rozhodují jiní, ale jne mi mrzí, že umsítění mé fotky do mého deníčku nejde.
Karel11:53:50 14.10.2009
odpovědět 
 Re: foto dne (tichodrom)
Technicky a obsahove fotografie dokonala neni, nekomu se libi a nekomu mozna ne, ale nejaky napad tam pri tvorne urcite byl. Me osobne se moc nezamlouva, ale to je jen muj subjektivni nazor, neni duvod proc by jsem to mel jako vetsina lidi v diskusi sirit okolo. Pokud by byl pozitivni rad se o nej podelim. A to nemluvim ani o tom ze vetsina neg. Lidi v diskusi nedokazala ani z poloviny to co autor fota. Have a nice day ... Michal www.sipasweb.com
Sipas ( Michal)13:05:20 14.10.2009
odpovědět 
  Re: foto dne (tichodrom)
Bol som pracovne mimo, tak som nemohol reagovat. Nevsimol som si, ze niekto uz niekedy komentoval "Luczyho koláže" ale mne osobne tato bola do oci bijuca. Niesom za takyto typ fotiek, vobec sami to nepaci. Niesom vobec za upravovane fotky (pouzitie filtrov na fotoaparate alebo nasvietenie miestnosti nepovazujem za upravu) a tejto fotke ma hned zaujala nerealnost fotky plus rozne nedokonalosti upravy ( rozne smerujuce tiene). Osobne mam radsej tu slecnu v 4+ v hornej-dolnej. Z tejto diskusie aspon viem ako to tu funguje pri vystavovani foto dne.
Bol to moj osobny nazor a diskusia je o konfrontacii nazorov.

to Olly : nemam problem sa podpisat, mozem poslat a aj presnu adresu s telefonom.
ondro21:24:06 02.11.2009
odpovědět 
 Foto dne:
lezení na obtížnost kvalifikace
SP Praha 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (192427)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Lesní chrám VI Skály V Údolí Roklice
Cheney route 5b Courmayeur
Euroteam 6c Courmayeur
Tatra nezná bratra VIIIa Hrubá Skála
W-kante V Bielatal
Nově komentované:
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Hrana Tajuplného Slunce VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | žvanil |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (38)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1166 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1280 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1461 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1432 
 Neřeším to – lezu vše 
 1135 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi