LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Tři pevné body prvolezce: Naděje, že nahoře půjde založit, Láska i ktomu nejtitěrnějšímu chytečku a Víra ve svého výborného jističe.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231305 cest
Nové přelezy:
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b
Překvapení 9
Cikánskej Xb
Take the L 9-

Stěny
V 16 - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 prosba o radu14.10.2009
Ahojky, prosím na tomto serveru nezakousnout. Mám dotaz zcela nelezecký, ale odpověď by měla sloužit dětem z našeho lezeckého kroužku:

Před cca 3 lety jsme pro dětičky z lezeckého kroužku nechali udělat bavlněná trička s nažehleným logem od
 Re: prosba o radu14.10.2009
třeba ti poradí v Adler
 Re: prosba o radu14.10.2009
Asi to bude "Flock" technologie, nechával jsem pro náš oddíl trika dělat u
  Re: prosba o radu14.10.2009
jukni na
 prosba o radu14.10.2009
Ahojky, prosím na tomto serveru nezakousnout. Mám dotaz zcela nelezecký, ale odpověď by měla sloužit dětem z našeho lezeckého kroužku:

Před cca 3 lety jsme pro dětičky z lezeckého kroužku nechali udělat bavlněná trička s nažehleným logem od

 foto dne (tichodrom)13.10.2009
nazdar zaujimalo by ma, ci "foto dne" niekto aj posudzuje, kym sa vystavia na webe. Dnesne foto dne - Tichodrome je trochu nepodarene upravena fotka. Takto urobena fotomontaz by sa nemala na takomto serveri zverejnovat.
 Re: foto dne (tichodrom)13.10.2009
je to hnus, ako vsetky kolaze od Luczyho. ja viem, Jirkasovi sa pacia, ale kolko pozitivnych ohlasov
  Re: foto dne (tichodrom)13.10.2009
A kolik pozitivnich ohlasu tu bylo na jine fotky dne?
Vzhledem k tomu, ze se tu fotky nedaji
   Re: foto dne (tichodrom)13.10.2009
ale no tak. snad mi nechces povedat, ze v diskusii sa z casu na cas neobjavi prispevok, v ktorom sa
    Re: foto dne (tichodrom)13.10.2009
Ano, u jeho fotek (kolazi) se casteji najde zaporny komentar v diskusi. Ale pozitivni ohlas na fotku
     Re: foto dne (tichodrom)13.10.2009
Taky myslím, že je dobře, když jirkas třeba tím Luczym občas trochu podráždí konzervativní vkus (obč
      Re: foto dne (tichodrom)13.10.2009
Alexovo foto mám rád a je mi jasné, že ne každému se musí líbit.
Přestože jsou jeho výtvory
    Re: foto dne (tichodrom)14.10.2009
Milý kritiku,když už se Ti foto dne nelíbí (mně osobně jo,ale já mám Luczyho koláže-montáže rád tak
     Re: foto dne (tichodrom)14.10.2009
Dýchaj zhlboka, počítaj do desať a strč hlavu pod studenú sprchu. Tento postup dodržuj vždy, keď bud
 Re: foto dne (tichodrom)13.10.2009
proč ne, je to docela vtipné. Ostatně Alex Luczy se takovýmito montážemi hodně zabývá.
  Re: foto dne (tichodrom)13.10.2009
Jo, je to "styl", ale rekneme si narovinu, zda by to melo byt prave v rubrice "foto d
   Re: foto dne (tichodrom)13.10.2009
Tak některý jeho koláže mi příjdou nepovedený, až dost kýčovitý, to bude i tenhle případ, ale tahle
 Re: foto dne (tichodrom)13.10.2009
Mně so to hodně líbí. Fotka, která zaujme na první pohled. Rozhodně si nemyslím, že je to nepovedená
  Re: foto dne (tichodrom)13.10.2009
čeho je moc, toho je příliš. Takovou slátaninu, ze který by se mi chtělo zvracet, jsem dlouho nevidě
   Re: foto dne (tichodrom)13.10.2009
podle me je to schvalne takovej paradox, ta fotka. me se libi. max za par dni uz tu nebude tak co:)
 Re: foto dne (tichodrom)13.10.2009
teda, mne se ty kolaze nelibi, ale budiz, cas od casu to prekousnu, jen jediny by me zajimalo, proc
  Re: foto dne (tichodrom)13.10.2009
Tak snad nebudeme nadávat nad něčí fotkou jen proto, že nechápeme, jak ji autor myslel, ne?
A
   Re: foto dne (tichodrom)13.10.2009
Jedinou spojitost s drátama vidím v té ferratě:) Asi propojení přírody a nepřírody či co...Taky ty k
    Re: foto dne (tichodrom)13.10.2009
Alex je postarší horský vůdce. Původem Slovák, ale pracuje už pěkných pár desítek let ve Švýcarsku.
   Re: foto dne (tichodrom)13.10.2009
Souhlas.
   Re: foto dne (tichodrom)14.10.2009
No co si budem nalhavat, pokud je Jana H. z Horni Dolni kocka tak je to zas lepsi nez vsechny Alexov
 Re: foto dne (tichodrom)13.10.2009
Hned jak sem votevřel Lezce sem si všimnul fotky dne. Rozkliknu, chvilku nevěřícně čumim, pak zkouma
  Re: foto dne (tichodrom)14.10.2009
pekne si toho Luczyho zhrnul v poslednom odstavci vo svojom komente.
 Re: foto dne (tichodrom)14.10.2009
Technicky a obsahove fotografie dokonala neni, nekomu se libi a nekomu mozna ne, ale nejaky napad ta
  Re: foto dne (tichodrom)14.10.2009
No nevím, jednouje to "FOTO"dne tak by to asi měla bejt fotka a né obrázek či nějaká malův
 Re: foto dne (tichodrom)14.10.2009
Technicky a obsahove fotografie dokonala neni, nekomu se libi a nekomu mozna ne, ale nejaky napad ta
  Re: foto dne (tichodrom)02.11.2009
Bol som pracovne mimo, tak som nemohol reagovat. Nevsimol som si, ze niekto uz niekedy komentoval &q

 Adámek12.10.2009
Jen by mě zajímalo, proč se o Adámkových přelezech dozvídám pouze ze serveru 8a.nu a tady na lezci o to není ani zmínka anebo už se bere jako samozřejmost, že dal teď o víkendu své 26. 9a? Bylo to v juře a cesta se jmenuje Pantera, teda pokud to někoho za
 Re: Adámek12.10.2009
krucinál, když napíši "x" tak to projde, ale něco k věci, to teda ne:)
  Lezec&Adam12.10.2009
To se tady pokouším dneska protlačit, ale "systém" to neakceptuje (tichý limit na počet zn
  Lezec&Adam12.10.2009
Zdá se, že Adamovy výkony již zcela zevšedněly.
Jakoby už nikoho nezajímalo, že za posledních
   Re: Lezec&Adam12.10.2009
snad i fotky budou;)
jen VYDRŽET!!!
  Lezec&Adam12.10.2009
...je to vymetená pavučina E. Talmadge z r. 2000), kromě jednoho 8céčka OSnul jako první slavnou Rav
  Lezec&Adam12.10.2009
Nejméně "Ravage" a "Shogun" by si zasloužily i samostatný článek (a "Panter
  Lezec&Adam12.10.2009
"The Essential" a "Life s Blood For The Downtrodden").
  Lezec&Adam12.10.2009
I když mohu pochopit, že "není síla" na napsání článků, tak aspoň krátká zpráva je v tomto
  Lezec&Adam12.10.2009
Kurva práce. To se nedivím, že lidi nepíšou články, když je to taková fuška sem něco procpat :)
   Re: Lezec&Adam12.10.2009
No jo, bacha na apostrof.
   Re: Lezec&Adam12.10.2009
ti nejak blbne Windous, asi..
jinak za zminku stoji ze Adam prekonal nekolik doposavadnich &q
    Re: Lezec&Adam12.10.2009
lezce mám moc rád, ale poslední dobou se mi zdá, že to co sem nepošlou čtenáři, tak tady až na vyjím
     Re: Lezec&Adam12.10.2009
Hele EM,když nebudeš psát své poznatky ke kdejakému přelezu nějaké cesty na Srbsku a napíšeš pořádný
      Re: Lezec&Adam12.10.2009
Adam to sází tak rychle že to nestíháme ani zaznamenávat, pak do toho taky trochu lezem, je totiž se
       Re: Lezec&Adam12.10.2009
jj, také lezu ale také tak nějak sleduju co děje na netu. Jinak souděk podle dnešního počasí začíná
    Re: Lezec&Adam12.10.2009
nemyslim si ze by tady bylo malo info,
adam to sazi tak, ze by poteboval s sebou reportera...
     Re: Lezec&Adam13.10.2009
Jj. Souhlas :)
 Re: Adámek12.10.2009
Hele Johny a nebylo na Lezcovi plno keců, že se o něm píše moc? Když bylo video, stejně se zdrblo. C
  Re: Adámek12.10.2009
Z meho pohledu jsem si vzdy rad precetl, ze nejaky Cech nam dela dobre jmeno ve svete, ktere pak pol
   Re: Adámek13.10.2009
Ano na zahraničních serverech, ale i u nás v deníčku si můžete přečíst o tom, že někdo (Adam) něco d
 Re: Adámek12.10.2009
A koho to vlastně zajímá?, možná pár uhrovitých puberťáků :-)
  Re: Adámek12.10.2009
No a pak taky i pár neuhrovitejch staříků,a asi i tebe když už nám sem píšeš svůj názor.Zřejmě tpoku
   Re: Adámek13.10.2009
Spíš rozprudit diskuzi :d

 Paklenice - omezení12.10.2009
Ahoj,
loni na podzim prý v Paklenici byli nějaká omezení, konkrétně se to prý týkalo i cest Mosorašky a Velebitašky, nevíte, zda to stále platí? Nebo se tyhle cesty smí normálně lézt? Díky

 Kdo maže, ten jede!11.10.2009
Mažete? Čím mažete? A jedete?
 Re: Kdo maže, ten jede!11.10.2009
rumem, a rozjedem to vzdycky
sara
  Re: Kdo maže, ten jede!11.10.2009
maglajz
 Re: Kdo maže, ten jede!11.10.2009
A sakra, asi jsem měl podotknout, že myslim ruce :D
Mě osobně svědčí kalciovka, na Climb On n
  Re: Kdo maže, ten jede!11.10.2009
indulona ta to jistí:D
 Re: Kdo maže, ten jede!12.10.2009
Vasseline
 Re: Kdo maže, ten jede!12.10.2009
Climb on na prolezené prsty a na suché pracky vlastně skoro cokoliv. Takže dle chuti každého soudruh
  Re: Kdo maže, ten jede!12.10.2009
CB...
 Re: Kdo maže, ten jede!12.10.2009
...lubrikacni gel...

 mattehorn11.10.2009
Klarka byla na Mattehornu, a jez toho moc happy,bylo to úžasný krásný a musí na to stále myslet :-), jupíííí
 Re: mattehorn11.10.2009
Tak se s náma poděl o fotky Klárko
  Re: mattehorn11.10.2009
jojo,souhlas :-)
 Re: mattehorn12.10.2009
jo jo, zena na vrchole, to je vzacna udalost, tak to treba dat aj s podrobnostami na net :o)))
 Re: mattehorn12.10.2009
Tohle neni Facebook. Spletla sis servery... :-)))
  Re: mattehorn12.10.2009
myslis fakebook? Co su tam vsetci majstri sveta a modelky? :D

 Haberleinova cesta na Ostrý štít 11.10.2009
Ahoj,
nemáte někdo zkušenost s cetou Haberleina na Ostrý štít v Tatrách? Puškáš, jakož i ostatní průvodci uvádí, že se má (cca v polovině stěny) asi 30m obrovským komínem, zdaleka viditelným. Pokud jsem však srovnal celkový popis, zákres do fotogra
 Re: Haberleinova cesta na Ostrý štít 11.10.2009
Ahoj, cesta vede opravdu koutem nebo v plotnách vpravo od něj. Možností je spoustu. Já jsem to lezl
 Re: Haberleinova cesta na Ostrý štít 11.10.2009
Pokud si pamatuju, tak originál ta cesta komín v podstatě oblejzá -> je tam traverz asi 20m dopra

 Zdarak11.10.2009
Caute, chtel bych se zeptat, zda mate nekdo zkusenosti ze zdarakem High Point Dry Cover, ja ho mam, spal jsem v nem ted parkrat a stalo se mi, ze jsem v nem mel rano docela dost mokro (zejmena v oblasti nohou), ackoli byla "pouze" chladna a jasn
 Re: Zdarak11.10.2009
Zdar, každý tělo v noci odpařuje, a pokud nespíš hlavou dolů, tak ti ta vlhkost steče k nohám. Stává
 Re: Zdarak11.10.2009
Počítej s tím, že ve žďáráku budeš více či méně (někdy nepatrně, jindy nepříjemně) vlhký vždycky. Ne
  Re: Zdarak11.10.2009
OK, to zni jako rozumne odpovedi, moc diky :-) .. aspon tedy, ze se nejedna (zrejme) o "vodu zv
   Re: Zdarak11.10.2009
clovek za noc vypoti kolem 0,1l vody! takze pak zalezi na podminkach kolem, jak je membrana schopna
    Re: Zdarak12.10.2009
Řekl bych, že člověk odpaří přes noc spíš víc, tak 0,3-0,5 l. Jinak tento žďárák mám taky a myslel j
 Re: Zdarak12.10.2009
No nevím, mám starší model s membránou Gelanots a nikdy jsem neměl problém. Ať bylo pod nulou, kolem
  Re: Zdarak12.10.2009
jj, člověk vypotí za noc klidně půl litru. Záleží kde je rosnej bod. Pokud je až za membránou, tak s

 Foto dne10.10.2009
Nevíte někdo kde je ta skála na fotu dne?
 Re: Foto dne10.10.2009
h
  Re: Foto dne12.10.2009
Info o tamních dohledaných skalách najdeš na webu HO Domažlice

1   ...   966   967   968   969   970   971   972   973   974   975   976   977   978   979   980   981   982   983   984   985   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 prosba o radu
Ahojky, prosím na tomto serveru nezakousnout. Mám dotaz zcela nelezecký, ale odpověď by měla sloužit dětem z našeho lezeckého kroužku:

Před cca 3 lety jsme pro dětičky z lezeckého kroužku nechali udělat bavlněná trička s nažehleným logem oddílu. Teď bychom potřebovali trička další, ale firma, která nám je dělala, zatím přestala existovat. Máme i člověka, který by nám plotrem loga vyřezal, stačilo by je zažehlit, ale netušíme, o jaký materiál šlo a kde ho koupit. Jde o to, že materiál byl měkký jako bavlna, šlo to vyvařit i z lícu přes logo žehlit naplno horkou žehličkou. Netušíte někdo, co to je za materiál, nebo neznáte nějakou provozovnu, která s materiálem uvedených vlastností pracuje? Moc dík a ještě jednou se omlouvám.
hanka15:06:10 14.10.2009
odpovědět 
 Re: prosba o radu
třeba ti poradí v Adler
komixák17:24:28 14.10.2009
odpovědět 
 Re: prosba o radu
Asi to bude "Flock" technologie, nechával jsem pro náš oddíl trika dělat u www.mcg.cz , jestli je to tedy ono.
Pepe Lopez17:40:27 14.10.2009
odpovědět 
  Re: prosba o radu
jukni na www.eagle-agency.cz mame plotter i lis na zazehlovani ... mame vsechno.. kdyz napises ze ses horolezkyne udelam ti cenu
Peca20:47:50 14.10.2009
odpovědět 
 Foto dne:
lezení na obtížnost kvalifikace
SP Praha 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (192427)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Lesní chrám VI Skály V Údolí Roklice
Cheney route 5b Courmayeur
Euroteam 6c Courmayeur
Tatra nezná bratra VIIIa Hrubá Skála
W-kante V Bielatal
Nově komentované:
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Hrana Tajuplného Slunce VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | žvanil |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (38)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1166 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1280 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1461 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1432 
 Neřeším to – lezu vše 
 1135 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi