Ahoj, mohli byste prosim dat tip, kam vyrazit na hory ne nejaky pekny trek? Chteli jsme jit na Grossglockner, ale je jaksi pozde a vicemene by to byla sebevrazedna akce, pojedem az v breznu. Mohli byste prosim doporucit neco treba podobneho, klidne nizsih
Ahoj,mám ty samé problémy.Jako prevenci mám odzkoušeno používání krému nebo loje s opravdu vysokým faktorem a to nejen když svítí slunce. Pokud se už něco na rtech vyklube,výborně se mi osvědčila zubní pasta. Nevypadá to příliš vábně, ale opar příjemně ch
Ahoj, mam skoro 4 roky diamir explore a na konci minulý sezony sem si v těžkym sněhu zadělal na problém - praskly mi přední duralový kolíbky který držej zbytek vázání - zdůrazňuju bylo to po obyčejnym sjezdu - žádnej extrém - švícaři mi řekli že je to neo
Zdar, je tu někdo kdo tam lezl a nejlíp má průvodce, nebo alespoň má novějšího průvodce?
Rád bych s někým pomejloval.
V databázi vybočuje pár věcí, jako poloha Španělsko, sektor Odyssea / Odyssey. Cesta Athena / Atena,...
Ztratil jsme pojem o nějaké horochatě okolí Phy, tak do hoďky od Phy vlakem a něco klidně i pěšky. prosím nevíte o něčem. Za tipy předem děkuji. Haades
Ahoj, mam skoro 4 roky diamir explore a na konci minulý sezony sem si v těžkym sněhu zadělal na problém - praskly mi přední duralový kolíbky který držej zbytek vázání - zdůrazňuju bylo to po obyčejnym sjezdu - žádnej extrém - švícaři mi řekli že je to neopravitelný a že jsem si to způsobil tim že sem jel s otevřenym vázánim :-) což mě akorát tak rozesmálo... jsem technik a vim že "neopravitelný" existuje jen u mrtvol a vsadim se že je to vada materiálu, nevíte někdo co s tim? nebo neválí se vám doma jinak postižený vázání z kterýho by to šlo vypreparovat??? dík!
Pokud jsi ho koupil v ČR v obchodě, který to nakoupil v ČR, tak to reklamuj. Na Diamir je prodloužená záruka 5 let. Ale taky bych věřil tomu, že jsi to někdy načal při otevřeném vázání. Nemuselo to být zrovna v době kdy to prasklo úplně. Většinou se to totiž stane při nezvládnutém telemarkovém oblouku (není to telemarkové vázání) a věř že ti švýcaři se s tím už nejednou setkali, proto ti to napsali.
Díky za nápovědu. O 5ti leté záruce od seifeca sem doteď nevěděl. Ale skutečně nejsem debil abych to vázání používal jako telemark vždy jsem jezdil s uzavřenou patou proto mě to právě hodně zarazilo...
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.