Ahoj, mohli byste prosim dat tip, kam vyrazit na hory ne nejaky pekny trek? Chteli jsme jit na Grossglockner, ale je jaksi pozde a vicemene by to byla sebevrazedna akce, pojedem az v breznu. Mohli byste prosim doporucit neco treba podobneho, klidne nizsih
Ahoj,mám ty samé problémy.Jako prevenci mám odzkoušeno používání krému nebo loje s opravdu vysokým faktorem a to nejen když svítí slunce. Pokud se už něco na rtech vyklube,výborně se mi osvědčila zubní pasta. Nevypadá to příliš vábně, ale opar příjemně ch
Ahoj, mam skoro 4 roky diamir explore a na konci minulý sezony sem si v těžkym sněhu zadělal na problém - praskly mi přední duralový kolíbky který držej zbytek vázání - zdůrazňuju bylo to po obyčejnym sjezdu - žádnej extrém - švícaři mi řekli že je to neo
Zdar, je tu někdo kdo tam lezl a nejlíp má průvodce, nebo alespoň má novějšího průvodce?
Rád bych s někým pomejloval.
V databázi vybočuje pár věcí, jako poloha Španělsko, sektor Odyssea / Odyssey. Cesta Athena / Atena,...
Ztratil jsme pojem o nějaké horochatě okolí Phy, tak do hoďky od Phy vlakem a něco klidně i pěšky. prosím nevíte o něčem. Za tipy předem děkuji. Haades
Ahoj, mohli byste prosim dat tip, kam vyrazit na hory ne nejaky pekny trek? Chteli jsme jit na Grossglockner, ale je jaksi pozde a vicemene by to byla sebevrazedna akce, pojedem az v breznu. Mohli byste prosim doporucit neco treba podobneho, klidne nizsiho (vysoko asi nema cenu vzhledem k cerstve napadnutemu snehu, atd.) Napadly nas treba Dolomity, ale nevime, jestli jsou cesty v zime otevrene a schudne. Pokud vas neco napadne, piste! Diky.
Vzhledem k tomu, ze tam napadlo dost cerstveho snehu, ktery cloveka neudrzi a nebude pres nej videt trhliny...A na skale to bude dost kouzat a pak - hrozi tu laviny.
Vzhledem k tomu, ze tam napadlo dost cerstveho snehu, ktery cloveka neudrzi a nebude pres nej videt trhliny...A na skale to bude dost kouzat a pak - hrozi tu laviny.
Vzhledem k tomu, ze tam napadlo dost cerstveho snehu, ktery cloveka neudrzi a nebude pres nej videt trhliny...A na skale to bude dost kouzat a pak - hrozi tu laviny.
pouvažuj třeba v dolomitech o nějakých středně těžkých feratách. vem si ssebou cepín na případný vykopávání ocelovýho lana a i svoje lano na dojištění kdyby šlo do tuhýho.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.