Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Glockner 25.10.2009 Máte někdo tucha jaký jsou momentálně podmínky v severce Glockneru.Díky
  Re: Glockner 25.10.2009 Ahoj. Na str. Grossglockner.at je aktuální obr. Jinak posoudit nemůžu. Snad pomůže to, že když jsme
Vázání NAXO - oprava vůle 24.10.2009 Nevíte někdo, zda je možné někde nechat opravit vůli v předních čepech vázání Naxo NX 11?
Dříve to prý bylo u dovozce za bez problémů a za levno. Jak je to dneska, když byla výroba u Naxa ukončena?
Vázání NAXO - oprava vůle 24.10.2009 Nevíte někdo, zda je možné někde nechat opravit vůli v předních čepech vázání Naxo NX 11?
Dříve to prý bylo u dovozce za bez problémů a za levno. Jak je to dneska, když byla výroba u Naxa ukončena?
wren industries soloist 24.10.2009 Zdar, nevíte někdo kde se dá sehnat jistítko wren industries-soloist. Hledal jsem to a v Čechách jsem to niklde nenašel.
  Re: wren industries soloist 24.10.2009 Pokud vim tak uz se nevyrabi takze nove asi nesezenes. Jedina moznost je tedy v cizine na inzerat/au
  Re: wren industries soloist 29.10.2009 Ahoj,
pro prodej v EU udajne nebyl ani homologovany. Sveho casu jsem ho ale koupil tady ve S
  Re: wren industries soloist 19.10.2010 Například tady:
  Re: wren industries soloist 19.10.2010 Například tady:
Vázání NAXO - oprava vůle 24.10.2009 Nevíte někdo, zda je možné někde nechat opravit vůli v předních čepech vázání Naxo NX 11?
Dříve to prý bylo u dovozce za bez problémů a za levno. Jak je to dneska, když byla výroba u Naxa ukončena?
canyoning 24.10.2009 ahoj, koukal jsem na canyoning a dost se mi to líbí. je to asi dost finančně náročný, že? asi o dost než skalkaření a je pěkná rasovina...je to tak?
  Re: canyoning 24.10.2009 Naprostej souhlas, potrebujes k tomu totiz neopren a to neni vubec levny. A rasovina to je, z toho b
    Re: canyoning 24.10.2009 Nebyl bych si tak jisty ze pri lezeni nepotrebujes fyzicku ani silu:-)
      Re: canyoning 24.10.2009 Tak to je videt, ze toho o lezeni moc nevis...
        Re: canyoning 25.10.2009 No, a nebo o něm moc nevíš ty...
        Re: canyoning 25.10.2009 No myslim ze toho vim celkem hodne. Kolik je lezcu, kteri lezou dobre (~9) a nemaji ani fyzicku ani
          Re: canyoning 25.10.2009 lidi vy snad nežerete maso)
            Re: canyoning 25.10.2009 Haha, tohle byla fakt vtipna reakce. Ja teda pravdepodobne stejne jako ty neholduju dlouhym nastupum
              Re: canyoning 25.10.2009 Při canyoningu je potřeba Lojzo hlavně umět plavat.V tom bych viděl hlavní a asi zcelá zásadní rozdí
                Re: canyoning 25.10.2009 To si jenom myslis. To ze jsi silu nebo vytrvalost treba nijak specialne netrenoval neznamena ze ji
                  Re: canyoning 26.10.2009 Jaka fyzicka pri kanoningu? Se tam snad slanuje ne? Co ja vim, tak te vezmou vudci jako neznaleho kl
                    Re: canyoning 26.10.2009 Taky si myslim:-)
                    Re: canyoning 27.10.2009 No to je pekna blbost. Mluvis o tom vylozene jako lezec. Je to proste uplne jiny, nesrovnatelny spor
                      Re: canyoning 27.10.2009 mluvim o tom jako lezec, co neleze moc tezke veci a jako vodak, co jezdil tezke veci.
A k tom
                        Re: canyoning 27.10.2009 V tom případě doporučuju zakoupení kaňoningového průvodce třeba na Korsiku, ať víš o čem to vůbec je
                          Re: canyoning 27.10.2009 Otazka znela zda se pri kanoningu pohybujes i smerem vzhuru (tak jsem to od tebe pochopil)? A pokud
  Re: canyoning 27.10.2009 teda lol .. canyoning ze je fyzicky narocnejsi nez lezeni ? a na to jsi prisel kde ?? canyoning muze
Učebnice Slackline 24.10.2009 Na horokniháchCZ je recenze na zajímavou německou knihu, vyšla 2009, Panico - Alpineverlag
  Re: Učebnice Slackline 02.11.2009 Mel jste nekdo tu knizku v ruce? Podle popisu vypada zajimave...
  Re: Učebnice Slackline 02.11.2009 Mel jste nekdo tu knizku v ruce? Podle popisu vypada zajimave...
  Re: Učebnice Slackline 02.11.2009 sou tam nake obrazky?
    Re: Učebnice Slackline 02.11.2009 No podle tohohle tam nejaky sou... -
Mountain Guide 23.10.2009 Zdravím, a chtěl bych se poptat, impregnovali byste nový Garmonty Mt Guidy nějakým včelím či jiným voskem, typu SnoSeal například, či byste je nechali tak s tím, že jsou dobrý až až?? Říkám si, že jim to může jen prospět... díky moc za nazory
  Re: Mountain Guide 23.10.2009 Namaž to voskem tim nic nezkazíš a boty ti vydrží dýl
  Re: Mountain Guide 23.10.2009 Lepsie nez voskom je osetrovat kozu niecim, co nezapcha pory. Existuju pripravky v spreji, ktore koz
    Re: Mountain Guide 23.10.2009 říká se, že když použiješ vosk tak pak už sprej nepomůže, musíš zase vosk. já používám na kůži vosk.
      Re: Mountain Guide 24.10.2009 Useň musíš ošetřit voskem aby nepopraskala. Spreje a podobný blbosti sou na nic
      Re: Mountain Guide 26.10.2009 Impregnovat znamena ucinit vodoodpudivym. Na to su tie spreje praveze vhodnejsie, pretoze nezapchaju
jižní itálie 23.10.2009 čauky, sháním průvodce na oblasti v jižní itálii a sicílii, nebo alespoň typy na oblasti kde se dá pěkně zalézt.
dik Hanka
  Re: ferata blízko Českých Budějovic 23.10.2009 zkus třeba dolomity..to je kousek za budějcema :)
  Re: ferata blízko Českých Budějovic 23.10.2009 opět sezóní téma, prohledej diskusi;)
    Re: ferata blízko Českých Budějovic 23.10.2009 ferata u Budejic :-D
      Re: ferata blízko Českých Budějovic 23.10.2009 Sice moc hezka cesta, ale vubec na ni nepotrebujes feratovy set. 99% se jenom jde po pesine do kopce
1
...
962
963
964
965
966
967
968
969
970
971
972
973
974
975
976
977
978
979
980
981
...
2263
Glockner Máte někdo tucha jaký jsou momentálně podmínky v severce Glockneru.Díky Honza 20:29:27 25.10.2009odpovědět
  Re: Glockner Ahoj. Na str. Grossglockner.at je aktuální obr. Jinak posoudit nemůžu. Snad pomůže to, že když jsme tam byli pře 14 dni, jak byla ta kalamita, tak tam bylo místy přes metr sněhu a padaly místy laviny, jak to nebylo svázaný s podkladem. Byla kvůli tomu uzavřená i GGHS na Franze Josefa. Ivan 21:57:19 25.10.2009odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: