Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Černý 6468
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Lezení Maryland, Baltimore 27.10.2009 Ahoj,
Neznáte někdo nějaké lezecké oblasti, bouldering okolo Marylandu, Baltimore – USA. Nemáte třeba někdo nějakého průvodce, nebo nějaké info?? Mám tam pracovně trávit 6měsíců, tak se tam nechci zbláznit bez lezení….
Díky Alda
from the last 9a+ 27.10.2009 Koukal jsem ,ze na 8a.nu uz je report o prelezu te nove cesty od Adama, kdyby si chtel nekdo pocist:)
  Re: from the last 9a+ 27.10.2009 a cervena je tentokrat na fotografiich od Mlokomamy spravne vyvazena:),posledni foto je nejspis z Ma
    Re: from the last 9a+ 27.10.2009 Lácošáku! jak to, že ještě hniješ v Portugalsku? se ti nechce do zimy, co?! ještě, že AO neměl nic v
      Re: from the last 9a+ 27.10.2009 bezi mi posledni tyden, brecim do oceanu, fuckt...;)
CO znamená CH u bouldrů 26.10.2009 Mám takový možná hloupý dotaz, ale nevím co znamená za klasifikací u bouldrů značka CH..poradí někdo?Díky
  Re: CO znamená CH u bouldrů 26.10.2009 CH-znamená start z definovaného chytu,muze být označen(tečkou,od sipky...),nebo je popsán v pruvodci
    Re: CO znamená CH u bouldrů 26.10.2009 díky...
  Re: CO znamená CH u bouldrů 27.10.2009 Ale kdeze, CH predsa znamena chodecky teren! :o))
impregnace bot 25.10.2009 Zdravím, mám kožené pohory čím je nejlépe naimpregnovat? Goráč už pomalu odchází a těch moderních přípravků je strašně moc nebo je lepší vosk?
  Re: impregnace bot 25.10.2009 Nahřej fénem nebo ve vypnutý předehřátý troubě (tak 50st C) a napatlej SnoSealem, co se do ní vejde.
  Re: impregnace bot 27.10.2009 já pužívám nikwax na svoje asola sasslong
    Re: impregnace bot 27.10.2009 ale pěknej článek o impregnaci a celkově o údržbě kožených bot najdeš na svetoutdooru.cz
Glockner 25.10.2009 Máte někdo tucha jaký jsou momentálně podmínky v severce Glockneru.Díky
  Re: Glockner 25.10.2009 Ahoj. Na str. Grossglockner.at je aktuální obr. Jinak posoudit nemůžu. Snad pomůže to, že když jsme
Vázání NAXO - oprava vůle 24.10.2009 Nevíte někdo, zda je možné někde nechat opravit vůli v předních čepech vázání Naxo NX 11?
Dříve to prý bylo u dovozce za bez problémů a za levno. Jak je to dneska, když byla výroba u Naxa ukončena?
Vázání NAXO - oprava vůle 24.10.2009 Nevíte někdo, zda je možné někde nechat opravit vůli v předních čepech vázání Naxo NX 11?
Dříve to prý bylo u dovozce za bez problémů a za levno. Jak je to dneska, když byla výroba u Naxa ukončena?
wren industries soloist 24.10.2009 Zdar, nevíte někdo kde se dá sehnat jistítko wren industries-soloist. Hledal jsem to a v Čechách jsem to niklde nenašel.
  Re: wren industries soloist 24.10.2009 Pokud vim tak uz se nevyrabi takze nove asi nesezenes. Jedina moznost je tedy v cizine na inzerat/au
  Re: wren industries soloist 29.10.2009 Ahoj,
pro prodej v EU udajne nebyl ani homologovany. Sveho casu jsem ho ale koupil tady ve S
  Re: wren industries soloist 19.10.2010 Například tady:
  Re: wren industries soloist 19.10.2010 Například tady:
Vázání NAXO - oprava vůle 24.10.2009 Nevíte někdo, zda je možné někde nechat opravit vůli v předních čepech vázání Naxo NX 11?
Dříve to prý bylo u dovozce za bez problémů a za levno. Jak je to dneska, když byla výroba u Naxa ukončena?
canyoning 24.10.2009 ahoj, koukal jsem na canyoning a dost se mi to líbí. je to asi dost finančně náročný, že? asi o dost než skalkaření a je pěkná rasovina...je to tak?
  Re: canyoning 24.10.2009 Naprostej souhlas, potrebujes k tomu totiz neopren a to neni vubec levny. A rasovina to je, z toho b
    Re: canyoning 24.10.2009 Nebyl bych si tak jisty ze pri lezeni nepotrebujes fyzicku ani silu:-)
      Re: canyoning 24.10.2009 Tak to je videt, ze toho o lezeni moc nevis...
        Re: canyoning 25.10.2009 No, a nebo o něm moc nevíš ty...
        Re: canyoning 25.10.2009 No myslim ze toho vim celkem hodne. Kolik je lezcu, kteri lezou dobre (~9) a nemaji ani fyzicku ani
          Re: canyoning 25.10.2009 lidi vy snad nežerete maso)
            Re: canyoning 25.10.2009 Haha, tohle byla fakt vtipna reakce. Ja teda pravdepodobne stejne jako ty neholduju dlouhym nastupum
              Re: canyoning 25.10.2009 Při canyoningu je potřeba Lojzo hlavně umět plavat.V tom bych viděl hlavní a asi zcelá zásadní rozdí
                Re: canyoning 25.10.2009 To si jenom myslis. To ze jsi silu nebo vytrvalost treba nijak specialne netrenoval neznamena ze ji
                  Re: canyoning 26.10.2009 Jaka fyzicka pri kanoningu? Se tam snad slanuje ne? Co ja vim, tak te vezmou vudci jako neznaleho kl
                    Re: canyoning 26.10.2009 Taky si myslim:-)
                    Re: canyoning 27.10.2009 No to je pekna blbost. Mluvis o tom vylozene jako lezec. Je to proste uplne jiny, nesrovnatelny spor
                      Re: canyoning 27.10.2009 mluvim o tom jako lezec, co neleze moc tezke veci a jako vodak, co jezdil tezke veci.
A k tom
                        Re: canyoning 27.10.2009 V tom případě doporučuju zakoupení kaňoningového průvodce třeba na Korsiku, ať víš o čem to vůbec je
                          Re: canyoning 27.10.2009 Otazka znela zda se pri kanoningu pohybujes i smerem vzhuru (tak jsem to od tebe pochopil)? A pokud
  Re: canyoning 27.10.2009 teda lol .. canyoning ze je fyzicky narocnejsi nez lezeni ? a na to jsi prisel kde ?? canyoning muze
1
...
962
963
964
965
966
967
968
969
970
971
972
973
974
975
976
977
978
979
980
981
...
2263
from the last 9a+ Koukal jsem ,ze na 8a.nu uz je report o prelezu te nove cesty od Adama, kdyby si chtel nekdo pocist:) Mira 06:34:03 27.10.2009odpovědět
  Re: from the last 9a+ a cervena je tentokrat na fotografiich od Mlokomamy spravne vyvazena:),posledni foto je nejspis z Marsu zjihu 10:33:31 27.10.2009odpovědět
    Re: from the last 9a+ Lácošáku! jak to, že ještě hniješ v Portugalsku? se ti nechce do zimy, co?! ještě, že AO neměl nic výrazně červenýho při přelezu..hehe..ale neboj, pár "červenejch" z jinejch cest bude bude :) máma 11:57:28 27.10.2009odpovědět
      Re: from the last 9a+ bezi mi posledni tyden, brecim do oceanu, fuckt...;) l. 12:27:51 27.10.2009odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: