Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Černý 6468
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Lezení Maryland, Baltimore 27.10.2009 Ahoj,
Neznáte někdo nějaké lezecké oblasti, bouldering okolo Marylandu, Baltimore – USA. Nemáte třeba někdo nějakého průvodce, nebo nějaké info?? Mám tam pracovně trávit 6měsíců, tak se tam nechci zbláznit bez lezení….
Díky Alda
from the last 9a+ 27.10.2009 Koukal jsem ,ze na 8a.nu uz je report o prelezu te nove cesty od Adama, kdyby si chtel nekdo pocist:)
  Re: from the last 9a+ 27.10.2009 a cervena je tentokrat na fotografiich od Mlokomamy spravne vyvazena:),posledni foto je nejspis z Ma
    Re: from the last 9a+ 27.10.2009 Lácošáku! jak to, že ještě hniješ v Portugalsku? se ti nechce do zimy, co?! ještě, že AO neměl nic v
      Re: from the last 9a+ 27.10.2009 bezi mi posledni tyden, brecim do oceanu, fuckt...;)
CO znamená CH u bouldrů 26.10.2009 Mám takový možná hloupý dotaz, ale nevím co znamená za klasifikací u bouldrů značka CH..poradí někdo?Díky
  Re: CO znamená CH u bouldrů 26.10.2009 CH-znamená start z definovaného chytu,muze být označen(tečkou,od sipky...),nebo je popsán v pruvodci
    Re: CO znamená CH u bouldrů 26.10.2009 díky...
  Re: CO znamená CH u bouldrů 27.10.2009 Ale kdeze, CH predsa znamena chodecky teren! :o))
impregnace bot 25.10.2009 Zdravím, mám kožené pohory čím je nejlépe naimpregnovat? Goráč už pomalu odchází a těch moderních přípravků je strašně moc nebo je lepší vosk?
  Re: impregnace bot 25.10.2009 Nahřej fénem nebo ve vypnutý předehřátý troubě (tak 50st C) a napatlej SnoSealem, co se do ní vejde.
  Re: impregnace bot 27.10.2009 já pužívám nikwax na svoje asola sasslong
    Re: impregnace bot 27.10.2009 ale pěknej článek o impregnaci a celkově o údržbě kožených bot najdeš na svetoutdooru.cz
Glockner 25.10.2009 Máte někdo tucha jaký jsou momentálně podmínky v severce Glockneru.Díky
  Re: Glockner 25.10.2009 Ahoj. Na str. Grossglockner.at je aktuální obr. Jinak posoudit nemůžu. Snad pomůže to, že když jsme
Vázání NAXO - oprava vůle 24.10.2009 Nevíte někdo, zda je možné někde nechat opravit vůli v předních čepech vázání Naxo NX 11?
Dříve to prý bylo u dovozce za bez problémů a za levno. Jak je to dneska, když byla výroba u Naxa ukončena?
Vázání NAXO - oprava vůle 24.10.2009 Nevíte někdo, zda je možné někde nechat opravit vůli v předních čepech vázání Naxo NX 11?
Dříve to prý bylo u dovozce za bez problémů a za levno. Jak je to dneska, když byla výroba u Naxa ukončena?
wren industries soloist 24.10.2009 Zdar, nevíte někdo kde se dá sehnat jistítko wren industries-soloist. Hledal jsem to a v Čechách jsem to niklde nenašel.
  Re: wren industries soloist 24.10.2009 Pokud vim tak uz se nevyrabi takze nove asi nesezenes. Jedina moznost je tedy v cizine na inzerat/au
  Re: wren industries soloist 29.10.2009 Ahoj,
pro prodej v EU udajne nebyl ani homologovany. Sveho casu jsem ho ale koupil tady ve S
  Re: wren industries soloist 19.10.2010 Například tady:
  Re: wren industries soloist 19.10.2010 Například tady:
Vázání NAXO - oprava vůle 24.10.2009 Nevíte někdo, zda je možné někde nechat opravit vůli v předních čepech vázání Naxo NX 11?
Dříve to prý bylo u dovozce za bez problémů a za levno. Jak je to dneska, když byla výroba u Naxa ukončena?
canyoning 24.10.2009 ahoj, koukal jsem na canyoning a dost se mi to líbí. je to asi dost finančně náročný, že? asi o dost než skalkaření a je pěkná rasovina...je to tak?
  Re: canyoning 24.10.2009 Naprostej souhlas, potrebujes k tomu totiz neopren a to neni vubec levny. A rasovina to je, z toho b
    Re: canyoning 24.10.2009 Nebyl bych si tak jisty ze pri lezeni nepotrebujes fyzicku ani silu:-)
      Re: canyoning 24.10.2009 Tak to je videt, ze toho o lezeni moc nevis...
        Re: canyoning 25.10.2009 No, a nebo o něm moc nevíš ty...
        Re: canyoning 25.10.2009 No myslim ze toho vim celkem hodne. Kolik je lezcu, kteri lezou dobre (~9) a nemaji ani fyzicku ani
          Re: canyoning 25.10.2009 lidi vy snad nežerete maso)
            Re: canyoning 25.10.2009 Haha, tohle byla fakt vtipna reakce. Ja teda pravdepodobne stejne jako ty neholduju dlouhym nastupum
              Re: canyoning 25.10.2009 Při canyoningu je potřeba Lojzo hlavně umět plavat.V tom bych viděl hlavní a asi zcelá zásadní rozdí
                Re: canyoning 25.10.2009 To si jenom myslis. To ze jsi silu nebo vytrvalost treba nijak specialne netrenoval neznamena ze ji
                  Re: canyoning 26.10.2009 Jaka fyzicka pri kanoningu? Se tam snad slanuje ne? Co ja vim, tak te vezmou vudci jako neznaleho kl
                    Re: canyoning 26.10.2009 Taky si myslim:-)
                    Re: canyoning 27.10.2009 No to je pekna blbost. Mluvis o tom vylozene jako lezec. Je to proste uplne jiny, nesrovnatelny spor
                      Re: canyoning 27.10.2009 mluvim o tom jako lezec, co neleze moc tezke veci a jako vodak, co jezdil tezke veci.
A k tom
                        Re: canyoning 27.10.2009 V tom případě doporučuju zakoupení kaňoningového průvodce třeba na Korsiku, ať víš o čem to vůbec je
                          Re: canyoning 27.10.2009 Otazka znela zda se pri kanoningu pohybujes i smerem vzhuru (tak jsem to od tebe pochopil)? A pokud
  Re: canyoning 27.10.2009 teda lol .. canyoning ze je fyzicky narocnejsi nez lezeni ? a na to jsi prisel kde ?? canyoning muze
1
...
962
963
964
965
966
967
968
969
970
971
972
973
974
975
976
977
978
979
980
981
...
2263
Lezení Maryland, Baltimore Ahoj,
Neznáte někdo nějaké lezecké oblasti, bouldering okolo Marylandu, Baltimore – USA. Nemáte třeba někdo nějakého průvodce, nebo nějaké info?? Mám tam pracovně trávit 6měsíců, tak se tam nechci zbláznit bez lezení….
Díky Alda
alda 13:16:14 27.10.2009odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: