Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English foto dne 30.10.2009 oblast se jmenuje "Valldemossa" a cesta je tuším za 5c
  Re: foto dne 30.10.2009 přijde mi že ten otazník - chybí tam spíš název + obtížnost cesty, viz předešlé fotky
  Re: foto dne 30.10.2009 Opraveno, oblast Valldemossa, cesta stále otazník, žádné 5c v db není.
    Re: foto dne 30.10.2009 ani v průvodci ta cesta nemá jméno..prostě jen napsáno "5c" a tím to hasne :(
    Re: V Liberci je nová stěna? 30.10.2009 hm, vyzera to tam dost dobre (a velmi dobry web maju)
  Re: V Liberci je nová stěna? 30.10.2009 pěkně jsi zaspatl:-D už je tam víc jak měsíc otevřená, a lezení tam vřele doporučuju, podobá se to s
    Re: V Liberci je nová stěna? 30.10.2009 No nevim, lezeni me tam moc nenadchlo a ceny uz vubec ne...
      Re: V Liberci je nová stěna? 30.10.2009 Tak polezení tam není špatný. Najdou se tam pěkný cesty a hlavně je tam různorodost materiálu, ale t
        Re: V Liberci je nová stěna? 30.10.2009 mě cena přijde ok, tedy pokud mluvim jen o stene a ne o baru. Tu samou částku platíš třeba na harcov
          Re: V Liberci je nová stěna? 30.10.2009 na harcove platim jako student s permici asi 35 a ze by se ty dve hodky hlidali sem tam nezazil
            Re: V Liberci je nová stěna? 30.10.2009 na harcove student 40 nestudent 80, na permici to vyjde o neco levneji, ale co rozhodne nikdy nikdo
            Re: V Liberci je nová stěna? 30.10.2009 Cena vstupného mě nepřijde nijak strašná. Kolik stojí vstup na jiná sportoviště viz bazén a posilovn
              Re: V Liberci je nová stěna? 30.10.2009 svijany za 23 neni zrovna moc,hlavne jsou docela dobry a nesmrdej trubkama
                Re: V Liberci je nová stěna? 30.10.2009 Cena vlezneho do arealu je draha. A to lezeni taky neni nic moc.
                  Re: V Liberci je nová stěna? 01.11.2009 Šutr je v pohodě. Cena je v poho, je to centru. Je to dvacku dražší než Harcov, ale zase o dost větš
                    Re: V Liberci je nová stěna? 02.11.2009 Lezení na Šutru je ve srovnání s jinejma stěnama celkem nestandardní - není to tak převislý, ale je
                      Re: V Liberci je nová stěna? 02.11.2009 Stěna je pěkná, což o to, ale jak řekl Piškot na pravidelný lezení to není. Za dvě návštěvy je vícem
  Re: V Liberci je nová stěna? 04.11.2009 Cesty co tam jsou naprosto strasny! Nechapu ze majitele nesetrili moc na nicem, ale uz nebyli ochotn
El chorro 29.10.2009 Ahoj, snážíme se trošku na poslední chvíli sehnat letenky do Malagy a nějak se nedaří. Máte nějaké typy od jáke letecké společnosti létáte, atd...? Chtěli by jsme letět 19.12 a zpět 3.1 nebo kdyby jste někdo měl na toto datum dvě místa v autě bylo by to s
  Re: El chorro 29.10.2009 jaky problem, prvni kancelar, kde jsem zadala malagu mi vyplivla nekolik nabidek, sice treba o den d
    Re: El chorro 29.10.2009 Ano, lety jsou ale ty ceny!!
  Re: El chorro 29.10.2009 Nojo. To už jsou Vánoce... To jsi měl řešit už v září. Pak by byly za rozumnou cenu. Ale touto dobou
  Re: El chorro 29.10.2009 Zkus něco vykombinovat s Ryanairem přes Anglii (Londýn, Dublin, Birmingham), Itálii (Bergamo, Bologn
    Re: El chorro 29.10.2009 Díky moc za odpovědi.
    Re: El chorro 29.10.2009 Díky moc za odpovědi.
      Re: El chorro 30.10.2009 ještě toho taky hodně lítá z bratislavy nebo z polska, jestli máte auto..
a u ryanairu plať k
  Re: El chorro 04.11.2009 ZKUS CLIK4SKY DO MADRIDU A Z M AUTEM NEVYJDE TO DRAHO
    Re: Nabídka termoprádla od výrobce za klubové ceny 29.10.2009 myslím,že nabízí termoprádlo a to je v sekci termoprádlo...takže nevidím problém, i když nabídka nen
Lezení Maryland, Baltimore 27.10.2009 Ahoj,
Neznáte někdo nějaké lezecké oblasti, bouldering okolo Marylandu, Baltimore – USA. Nemáte třeba někdo nějakého průvodce, nebo nějaké info?? Mám tam pracovně trávit 6měsíců, tak se tam nechci zbláznit bez lezení….
Díky Alda
  Re: Lezení Maryland, Baltimore 27.10.2009 spatne hledas :) http://
    Re: Lezení Maryland, Baltimore 27.10.2009 West Virginia? tak to bude New River Gorge!
      Re: Lezení Maryland, Baltimore 27.10.2009 ne, nebude. :) NRG je tam taky, jen je to tusim dal a tusim to stoji za to,.. aaa, uz jsem si vzpomn
        Re: Lezení Maryland, Baltimore 28.10.2009 novodobe mesto duchov? :}
          Re: Lezení Maryland, Baltimore 28.10.2009 kdo nezazije, nepochopi
  Re: Lezení Maryland, Baltimore 27.10.2009 Ciao,
Bydlim v pennsylvannia. poslej mi email a budu te pomahat.
An
Lezení Maryland, Baltimore 27.10.2009 Ahoj,
Neznáte někdo nějaké lezecké oblasti, bouldering okolo Marylandu, Baltimore – USA. Nemáte třeba někdo nějakého průvodce, nebo nějaké info?? Mám tam pracovně trávit 6měsíců, tak se tam nechci zbláznit bez lezení….
Díky Alda
from the last 9a+ 27.10.2009 Koukal jsem ,ze na 8a.nu uz je report o prelezu te nove cesty od Adama, kdyby si chtel nekdo pocist:)
  Re: from the last 9a+ 27.10.2009 a cervena je tentokrat na fotografiich od Mlokomamy spravne vyvazena:),posledni foto je nejspis z Ma
    Re: from the last 9a+ 27.10.2009 Lácošáku! jak to, že ještě hniješ v Portugalsku? se ti nechce do zimy, co?! ještě, že AO neměl nic v
      Re: from the last 9a+ 27.10.2009 bezi mi posledni tyden, brecim do oceanu, fuckt...;)
CO znamená CH u bouldrů 26.10.2009 Mám takový možná hloupý dotaz, ale nevím co znamená za klasifikací u bouldrů značka CH..poradí někdo?Díky
  Re: CO znamená CH u bouldrů 26.10.2009 CH-znamená start z definovaného chytu,muze být označen(tečkou,od sipky...),nebo je popsán v pruvodci
    Re: CO znamená CH u bouldrů 26.10.2009 díky...
  Re: CO znamená CH u bouldrů 27.10.2009 Ale kdeze, CH predsa znamena chodecky teren! :o))
impregnace bot 25.10.2009 Zdravím, mám kožené pohory čím je nejlépe naimpregnovat? Goráč už pomalu odchází a těch moderních přípravků je strašně moc nebo je lepší vosk?
  Re: impregnace bot 25.10.2009 Nahřej fénem nebo ve vypnutý předehřátý troubě (tak 50st C) a napatlej SnoSealem, co se do ní vejde.
  Re: impregnace bot 27.10.2009 já pužívám nikwax na svoje asola sasslong
    Re: impregnace bot 27.10.2009 ale pěknej článek o impregnaci a celkově o údržbě kožených bot najdeš na svetoutdooru.cz
Glockner 25.10.2009 Máte někdo tucha jaký jsou momentálně podmínky v severce Glockneru.Díky
  Re: Glockner 25.10.2009 Ahoj. Na str. Grossglockner.at je aktuální obr. Jinak posoudit nemůžu. Snad pomůže to, že když jsme
1
...
961
962
963
964
965
966
967
968
969
970
971
972
973
974
975
976
977
978
979
980
...
2263
Lezení Maryland, Baltimore Ahoj,
Neznáte někdo nějaké lezecké oblasti, bouldering okolo Marylandu, Baltimore – USA. Nemáte třeba někdo nějakého průvodce, nebo nějaké info?? Mám tam pracovně trávit 6měsíců, tak se tam nechci zbláznit bez lezení….
Díky Alda
alda 14:19:14 27.10.2009odpovědět
  Re: Lezení Maryland, Baltimore spatne hledas :) http:// www.lezec.cz/ clanky.php?key=2439
card rock a greatfalls jsou hned u Washingtonu. oblasti nic moc, ale lepsi nez nic. na stenu jsem chodila tady http://www.earthtreks climbing.com/, ale tech bude jiste vic - urcite se zeptat na klubove clenstvi, protoze pak si muzes predplatit permanentku a vyjde to o dost levneji. priprav se na zkousku z jisteni a ze jestli polezes na prvnim, budou se na tebe divat jak na blazna - vsechno tam je naveseny TR.
jinak asi 4? hod. jizdy do west Virgina je oblast SenecaRocks (dost klasicke jisteni) a kousek odtud je jeste jedna oblast, se sportovnejsimi cestami, ale nemuzu si vzpomenout na jmeno. mozna casem :)
uzij si vylet. sara 16:52:20 27.10.2009odpovědět
    Re: Lezení Maryland, Baltimore West Virginia? tak to bude New River Gorge! tah-sha-tunga 20:47:09 27.10.2009odpovědět
      Re: Lezení Maryland, Baltimore ne, nebude. :) NRG je tam taky, jen je to tusim dal a tusim to stoji za to,.. aaa, uz jsem si vzpomnela, .. Franklin. pekelne mestecko, kde se rozhodne nikoho neptejte na cestu :) deji se tam strasidelne veci. sara 22:05:46 27.10.2009odpovědět
        Re: Lezení Maryland, Baltimore novodobe mesto duchov? :} tah-sha-tunga 01:10:40 28.10.2009odpovědět
          Re: Lezení Maryland, Baltimore kdo nezazije, nepochopi sara 14:36:08 28.10.2009odpovědět
  Re: Lezení Maryland, Baltimore Ciao,
Bydlim v pennsylvannia. poslej mi email a budu te pomahat.
Andy Andrew 23:19:26 27.10.2009odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: