Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 14.Novák 10787 15.Lebloch 10697 16.Pail 10603 Bouldry: 14.Vaňous 10103 15.Jungling 10075 16.Šípek 10075 Hory: 14.Chomová 3836 15.Dörfl 3442 16. 3376
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English stephan siegrist 03.11.2009 Cauko. neviete niekto ci sa da kupit kniha alpninistu stephan siegrista v cestine alebo slovencine?.vdaka
  Re: stephan siegrist 03.11.2009 Nejspíš jen tenhle originál, vypadá zajímavě:
Stephan Siegrist von Röbi Koller
Portrai
pruvodce sasko 03.11.2009 ahoj nemeli byste nekdo tip kde by se dal sehnat pruvodce na saske piskovce, konkretne bielatal a schmilka (tmave modry a zluty). diky
  Re: pruvodce sasko 03.11.2009 hudysport - i v Praze, i nejbliz Sasku v Hrensku. a primo v Sasku jsem kletrfyrery videl v Rahenu v
    Re: pruvodce sasko 03.11.2009 Je teda otázka, jestli už některý díly nejsou vyprodaný.
  Re: pruvodce sasko 03.11.2009 a nevite link na nejaky lezecky kseft v nemecku kde by je meli, stranky pokud mozno v anglictine. as
    Re: pruvodce sasko 04.11.2009 Až tam zase pojedeš, tak se za Děčínem dívej tu doleva, tu doprava a třeba ve stráni uvidíš takový o
      Re: pruvodce sasko 04.11.2009 to jo ale kdo se tam ma brodit tema zavejema maglajzu.... :)
        Re: pruvodce sasko 04.11.2009 ...a s vrcholovkama je to tam taky na draka, ale co už, v dnešním světě čísel by to akorát zdržovalo
          Re: pruvodce sasko 04.11.2009 ano ano. lec nezavrhuji ni mg ni sportovani nedolezani na vrchol (kde se obvykle da najit nekolik tr
  Re: pruvodce sasko 03.11.2009 Ahoj, já jsem koupil nedávno (v září) celou sadu v Pirně (tuším, že na Dohnaische Straße, ale musel
    Re: pruvodce sasko 03.11.2009 Stav ke konci září. V Bergsport Arnold v Bad Schandau mají všechny kromě vyprodanýho žlutýho, toho s
  Re: pruvodce sasko 04.11.2009 Mně se zdá, že jsem je všechny viděl v HUDY Hradec Králové, ale už je to delší dobu.
  Re: pruvodce sasko 03.12.2009 Pro Českou stranu vyšel nyní průvodce Elbtal od Albiho. Snad ho někdo bude nabizet i u nás.
  Re: Ocún Tuber Uno 02.11.2009 Přijde mi to zbytečné - s normálním kýblem jde slanit, s tímhle ne a cenově přitom vyjdou stejně.
    Re: Ocún Tuber Uno 02.11.2009 Mě přijde super, že to má dvě různý hrany, přes který se pravděpodobně dá jistit. A to sem v týhle c
      Re: Ocún Tuber Uno 02.11.2009 ahoj,
to jsou vyhozeny penize,... a az budes chtit lezt venku, tak budes muset utracet za da
      Re: Ocún Tuber Uno 02.11.2009 S Omega Pacific SBG II (
        Re: Ocún Tuber Uno 02.11.2009 By me zajimalo, kdy se s timhle nekdo zrakvi, v momente kdy se mu zamota hlava z tech vsech modu, a
          Re: Ocún Tuber Uno 03.11.2009 Toho bych se ani moc nebál. Zcela blbovzdorný jistítko samozřejmě neexistuje a zrakvit se lze napros
        Re: Ocún Tuber Uno 03.11.2009 to vypada dobre, ted jeste kde to koupit u nas...:-)
          Re: Ocún Tuber Uno 03.11.2009 nechápu proč by si někdo kupoval Tuber Uno když za stejný prachy mám normální kýbl (Tuber Duo) s dal
            Re: Ocún Tuber Uno 03.11.2009 No jenze Tuber Duo nema rozdilny hrany, ma obe stejny. A kdyz uz budes brat ATC tak zaplatis skoro d
              Re: Ocún Tuber Uno 03.11.2009 no a dival ses na ten Lotus, je jen o stovku drazsi, nez ten tvuj Singel, a da se pouzit pres hladko
              Re: Ocún Tuber Uno 03.11.2009 :) O zkušenostech s jistítkem který řada lidí považuje za ne zcela koupě hodný se toho asi moc nedov
      Re: Ocún Tuber Uno 03.11.2009 jako JEDINOU vyhodu vidim to, ze jestli to budes pujcovat na stene tak je mensi sance ze ti to nekdo
  Re: Ocún Tuber Uno 03.11.2009 si kup osmu a jisti přes hms
  Re: Ocún Tuber Uno 06.11.2009 Je to v pohode jistitko. Ted jsem s nim parkrat jistil.
Prumery lana to zvlada stejny jako no
lezeni zitra po v 19 01.11.2009 AHoj,rada bych sla zitra lizt do Mamuta nebo Namche, ale vybouchl mi partak.Jestli se Vam nekomu chce, napiste mail.Jsem ale zacatecnik, tak to bude asi vyzadovat trochu trpelivost. Diky
  Re: lezeni zitra po v 19 02.11.2009 tohle patri do inzerce
Mainz 01.11.2009 Nevyskytujete se někdo v Mohuči? Budu tam trávit příští dva týdny a docela ráda bych si tam šla zalízt, ale samotné se mi nechce...
Ojos del Salado z Argentiny 2010 01.11.2009 Po 17.lednu 2010 bychom chteli vystoupit na Ojos del Salado z Argentiny. Nenajde se tu nekdo se podobnym planem? Po osobni zkusenosti s prusvihem v jinych horach chceme jit alespon ve trech, protoze tam touto trasou skoro nikdo nechodi.
Je
skialpy 31.10.2009 Ahoj lidi,chci si koupit nové skialp. lyže,tak chci poradit uvažuju o koupi lyží K2 8611-máte s tím někdo zkušenosti?podle popisku jsou idealni...vážím kolem 93 kg,tak jestli to zvladnou...a nebo K2 Chogori?co vy na to?
  Re: skialpy 01.11.2009 Ja mám už druhé chodori a jsem maximálně spokojený. Perfektně drží na zmrzlém sněhu a v prašánku nem
    Re: skialpy 02.11.2009 Cau, ja mam ty K2 - napis Ascent -ale melo by to byt stejne jako 8611 - nejaky vyprodej z minuluch l
  Re: skialpy 02.11.2009 Mam Chogori s Fritschinou a paradicka, 8611 su na teba asi moc lahke, skus radsej tie Shuksany, daju
malorka-leden 31.10.2009 Zdar, chystam se v lednu na dovolenou na malorku. Problem je, ze poletim asi sam, tak se chci zeptat, jestli tam nebude nekdo v obdobi od 4. do 12. ledna, ke komu bych se vternul. Dik
Helsinki 30.10.2009 Ahoj, netravi nekdo nahodou ted kus svyho lezeckyho zivota v Helsinkach ci blizkem okoli?
  Re: Helsinki 30.10.2009 Helsinki jsou ale dira, co? :-)
    Re: Helsinki 30.10.2009 no a co neni dira tady na severu:)
umělé stěny - Ostravsko 30.10.2009 Ahoj,máte někdo přehled kde jsou na Ostravsku umělé stěny kde by mohl i začátečník??? Díky.
  Re: umělé stěny - Ostravsko 30.10.2009 CDU, Eliass v ově.
pěkná je i ve Frýdku Místku.
    Re: umělé stěny - Ostravsko 30.10.2009 pěkná je i ve Frýdku-Místku, resp. ve Frýdku-Místku je i pěknější ;-)
    Re: umělé stěny - Ostravsko 30.10.2009 nová stěna ve Vítkovicích-ne pro zacatecnika musis mit svoje expresky ,lano atd.. a neni to zastrese
  Re: umělé stěny - Ostravsko 01.11.2009 Pro začátečníky bych jel bud do Opavy nebo CDU v Ostravě obě mají TR. Takže stačí lezky a sedák.
    Re: umělé stěny - Ostravsko 02.11.2009 kde v opavě prosím? www?
      Re: umělé stěny - Ostravsko 02.11.2009 tady na lezci máš v levém sloupci STĚNY a nahoře v liště MAPY
        Re: umělé stěny - Ostravsko 02.11.2009 blbost na lezce na odkaz steny v moravskoslezskem kraji radsi nekoukaj z peti co jsou uvedene jsou t
      Re: umělé stěny - Ostravsko 02.11.2009 atlas.opava.cz stránky jsou ve výstavbě ale základní info tam je.
    Re: umělé stěny - Ostravsko 02.11.2009 Místek je blíž než Troppau!-)Teda pro Porubu je to asi jedno.
    Re: umělé stěny - Ostravsko 02.11.2009 co znamená že mají TR?
      Re: umělé stěny - Ostravsko 02.11.2009 to znamená, že tam mají i cesty, kde je lano pověšené zhora, pro začátečníky
        Re: umělé stěny - Ostravsko 02.11.2009 bohužel v ostrave nenajdes skoro zadnou stenu (krome venkovni ve vitkovicich)kde by se cvakalo....
          Re: umělé stěny - Ostravsko 02.11.2009 člověče vidíš, to je zajímavý. asi jo, byl jsem zatím jenom na jedný a ještě nemocnej. čim to? že by
1
...
960
961
962
963
964
965
966
967
968
969
970
971
972
973
974
975
976
977
978
979
...
2263
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: