Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 12.Kohout 10931 13.Smetanová 10887 14.Novák 10787 Bouldry: 12.Bulička 10184 13.Břicháček 10175 14.Vaňous 10103 Hory: 25.Moravcová 2460 26.Magič 2438 27.Relovsky 2422
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
  Re: Výběr trainingboardu 04.11.2009 Padaj tu navrhy jako AIX, Pilka atp... Zkus mrknout na Lapis, Metolius...-ty jsou kvalitativne uplne
    Re: Výběr trainingboardu 04.11.2009 jako Metolius hezký...ale jak koupit? páč posílat nic moc :-(
  Re: Výběr trainingboardu 04.11.2009 mluvim nezaujate!
privrtej nad dvere 2,5 cm listu a mas to zadarmo...!!! :D
    Re: Výběr trainingboardu 04.11.2009 Kvalitní deska se určitě hodí, ale stejnou službu ti udělaj zaoblený dřevěný lišty velikostí malá, m
  Re: Výběr trainingboardu 04.11.2009 Já mám doma tu střední od pilky a k tomu jsem si eště udělal z lišt Gulichův minikempus (mám nízký s
  Re: Výběr trainingboardu 04.11.2009 Pred tejdnem si nechal udelat v luna rosse. Je paradni.. madla na rozehrati, listicky a prstovky na
    Re: Výběr trainingboardu 05.11.2009 Ten vypadá hodně dobře. Je hodně podobnej tady zminovanýmu Metoliu Simulator... Na kolik tě to vyšlo
      Re: Výběr trainingboardu 05.11.2009 pod litříka se vejdeš :) .. na jejich stránkách je kontakt... Teď není v nabídce, ale určitě ho ješt
stephan siegrist 03.11.2009 Cauko. neviete niekto ci sa da kupit kniha alpninistu stephan siegrista v cestine alebo slovencine?.vdaka
  Re: stephan siegrist 03.11.2009 Nejspíš jen tenhle originál, vypadá zajímavě:
Stephan Siegrist von Röbi Koller
Portrai
pruvodce sasko 03.11.2009 ahoj nemeli byste nekdo tip kde by se dal sehnat pruvodce na saske piskovce, konkretne bielatal a schmilka (tmave modry a zluty). diky
  Re: pruvodce sasko 03.11.2009 hudysport - i v Praze, i nejbliz Sasku v Hrensku. a primo v Sasku jsem kletrfyrery videl v Rahenu v
    Re: pruvodce sasko 03.11.2009 Je teda otázka, jestli už některý díly nejsou vyprodaný.
  Re: pruvodce sasko 03.11.2009 a nevite link na nejaky lezecky kseft v nemecku kde by je meli, stranky pokud mozno v anglictine. as
    Re: pruvodce sasko 04.11.2009 Až tam zase pojedeš, tak se za Děčínem dívej tu doleva, tu doprava a třeba ve stráni uvidíš takový o
      Re: pruvodce sasko 04.11.2009 to jo ale kdo se tam ma brodit tema zavejema maglajzu.... :)
        Re: pruvodce sasko 04.11.2009 ...a s vrcholovkama je to tam taky na draka, ale co už, v dnešním světě čísel by to akorát zdržovalo
          Re: pruvodce sasko 04.11.2009 ano ano. lec nezavrhuji ni mg ni sportovani nedolezani na vrchol (kde se obvykle da najit nekolik tr
  Re: pruvodce sasko 03.11.2009 Ahoj, já jsem koupil nedávno (v září) celou sadu v Pirně (tuším, že na Dohnaische Straße, ale musel
    Re: pruvodce sasko 03.11.2009 Stav ke konci září. V Bergsport Arnold v Bad Schandau mají všechny kromě vyprodanýho žlutýho, toho s
  Re: pruvodce sasko 04.11.2009 Mně se zdá, že jsem je všechny viděl v HUDY Hradec Králové, ale už je to delší dobu.
  Re: pruvodce sasko 03.12.2009 Pro Českou stranu vyšel nyní průvodce Elbtal od Albiho. Snad ho někdo bude nabizet i u nás.
  Re: Ocún Tuber Uno 02.11.2009 Přijde mi to zbytečné - s normálním kýblem jde slanit, s tímhle ne a cenově přitom vyjdou stejně.
    Re: Ocún Tuber Uno 02.11.2009 Mě přijde super, že to má dvě různý hrany, přes který se pravděpodobně dá jistit. A to sem v týhle c
      Re: Ocún Tuber Uno 02.11.2009 ahoj,
to jsou vyhozeny penize,... a az budes chtit lezt venku, tak budes muset utracet za da
      Re: Ocún Tuber Uno 02.11.2009 S Omega Pacific SBG II (
        Re: Ocún Tuber Uno 02.11.2009 By me zajimalo, kdy se s timhle nekdo zrakvi, v momente kdy se mu zamota hlava z tech vsech modu, a
          Re: Ocún Tuber Uno 03.11.2009 Toho bych se ani moc nebál. Zcela blbovzdorný jistítko samozřejmě neexistuje a zrakvit se lze napros
        Re: Ocún Tuber Uno 03.11.2009 to vypada dobre, ted jeste kde to koupit u nas...:-)
          Re: Ocún Tuber Uno 03.11.2009 nechápu proč by si někdo kupoval Tuber Uno když za stejný prachy mám normální kýbl (Tuber Duo) s dal
            Re: Ocún Tuber Uno 03.11.2009 No jenze Tuber Duo nema rozdilny hrany, ma obe stejny. A kdyz uz budes brat ATC tak zaplatis skoro d
              Re: Ocún Tuber Uno 03.11.2009 no a dival ses na ten Lotus, je jen o stovku drazsi, nez ten tvuj Singel, a da se pouzit pres hladko
              Re: Ocún Tuber Uno 03.11.2009 :) O zkušenostech s jistítkem který řada lidí považuje za ne zcela koupě hodný se toho asi moc nedov
      Re: Ocún Tuber Uno 03.11.2009 jako JEDINOU vyhodu vidim to, ze jestli to budes pujcovat na stene tak je mensi sance ze ti to nekdo
  Re: Ocún Tuber Uno 03.11.2009 si kup osmu a jisti přes hms
  Re: Ocún Tuber Uno 06.11.2009 Je to v pohode jistitko. Ted jsem s nim parkrat jistil.
Prumery lana to zvlada stejny jako no
lezeni zitra po v 19 01.11.2009 AHoj,rada bych sla zitra lizt do Mamuta nebo Namche, ale vybouchl mi partak.Jestli se Vam nekomu chce, napiste mail.Jsem ale zacatecnik, tak to bude asi vyzadovat trochu trpelivost. Diky
  Re: lezeni zitra po v 19 02.11.2009 tohle patri do inzerce
Mainz 01.11.2009 Nevyskytujete se někdo v Mohuči? Budu tam trávit příští dva týdny a docela ráda bych si tam šla zalízt, ale samotné se mi nechce...
Ojos del Salado z Argentiny 2010 01.11.2009 Po 17.lednu 2010 bychom chteli vystoupit na Ojos del Salado z Argentiny. Nenajde se tu nekdo se podobnym planem? Po osobni zkusenosti s prusvihem v jinych horach chceme jit alespon ve trech, protoze tam touto trasou skoro nikdo nechodi.
Je
skialpy 31.10.2009 Ahoj lidi,chci si koupit nové skialp. lyže,tak chci poradit uvažuju o koupi lyží K2 8611-máte s tím někdo zkušenosti?podle popisku jsou idealni...vážím kolem 93 kg,tak jestli to zvladnou...a nebo K2 Chogori?co vy na to?
  Re: skialpy 01.11.2009 Ja mám už druhé chodori a jsem maximálně spokojený. Perfektně drží na zmrzlém sněhu a v prašánku nem
    Re: skialpy 02.11.2009 Cau, ja mam ty K2 - napis Ascent -ale melo by to byt stejne jako 8611 - nejaky vyprodej z minuluch l
  Re: skialpy 02.11.2009 Mam Chogori s Fritschinou a paradicka, 8611 su na teba asi moc lahke, skus radsej tie Shuksany, daju
malorka-leden 31.10.2009 Zdar, chystam se v lednu na dovolenou na malorku. Problem je, ze poletim asi sam, tak se chci zeptat, jestli tam nebude nekdo v obdobi od 4. do 12. ledna, ke komu bych se vternul. Dik
Helsinki 30.10.2009 Ahoj, netravi nekdo nahodou ted kus svyho lezeckyho zivota v Helsinkach ci blizkem okoli?
  Re: Helsinki 30.10.2009 Helsinki jsou ale dira, co? :-)
    Re: Helsinki 30.10.2009 no a co neni dira tady na severu:)
1
...
960
961
962
963
964
965
966
967
968
969
970
971
972
973
974
975
976
977
978
979
...
2263
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: