LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Místní klasifikace: mluví; nemluví; nemluv na mě!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
45.Winter 10054
46.Lukášek 10044
47. 10037
Bouldry:
45.Zítková 9200
46.Meier 9175
47.Chovanová 9153
Hory:
5.Bloudek 6420
6.Hlahulek 6350
7.Švihálek 6092

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230833 cest
Nové přelezy:
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
V 16 - Plzeň
Rock 'n' Wall - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 umělé stěny - Ostravsko30.10.2009
Ahoj,máte někdo přehled kde jsou na Ostravsku umělé stěny kde by mohl i začátečník??? Díky.
 Re: umělé stěny - Ostravsko30.10.2009
CDU, Eliass v ově.
pěkná je i ve Frýdku Místku.
  Re: umělé stěny - Ostravsko30.10.2009
pěkná je i ve Frýdku-Místku, resp. ve Frýdku-Místku je i pěknější ;-)
 Re: umělé stěny - Ostravsko30.10.2009
stěna eliass oteviraci doba-
 Re: umělé stěny - Ostravsko30.10.2009
CDU ve výskovicích, Eliass přívoz,
venkovní na škole Volgogradská, nově teď venkovní ve Vítko
  Re: umělé stěny - Ostravsko30.10.2009
nová stěna ve Vítkovicích-ne pro zacatecnika musis mit svoje expresky ,lano atd.. a neni to zastrese
 Re: umělé stěny - Ostravsko01.11.2009
Pro začátečníky bych jel bud do Opavy nebo CDU v Ostravě obě mají TR. Takže stačí lezky a sedák.
  Re: umělé stěny - Ostravsko02.11.2009
kde v opavě prosím? www?
   Re: umělé stěny - Ostravsko02.11.2009
tady na lezci máš v levém sloupci STĚNY a nahoře v liště MAPY
    Re: umělé stěny - Ostravsko02.11.2009
blbost na lezce na odkaz steny v moravskoslezskem kraji radsi nekoukaj z peti co jsou uvedene jsou t
   Re: umělé stěny - Ostravsko02.11.2009
atlas.opava.cz stránky jsou ve výstavbě ale základní info tam je.
  Re: umělé stěny - Ostravsko02.11.2009
Místek je blíž než Troppau!-)Teda pro Porubu je to asi jedno.
  Re: umělé stěny - Ostravsko02.11.2009
co znamená že mají TR?
   Re: umělé stěny - Ostravsko02.11.2009
to znamená, že tam mají i cesty, kde je lano pověšené zhora, pro začátečníky
    Re: umělé stěny - Ostravsko02.11.2009
bohužel v ostrave nenajdes skoro zadnou stenu (krome venkovni ve vitkovicich)kde by se cvakalo....
     Re: umělé stěny - Ostravsko02.11.2009
člověče vidíš, to je zajímavý. asi jo, byl jsem zatím jenom na jedný a ještě nemocnej. čim to? že by

 foto dne30.10.2009
oblast se jmenuje "Valldemossa" a cesta je tuším za 5c
 Re: foto dne30.10.2009
přijde mi že ten otazník - chybí tam spíš název + obtížnost cesty, viz předešlé fotky
 Re: foto dne30.10.2009
Opraveno, oblast Valldemossa, cesta stále otazník, žádné 5c v db není.
  Re: foto dne30.10.2009
ani v průvodci ta cesta nemá jméno..prostě jen napsáno "5c" a tím to hasne :(

 V Liberci je nová stěna?29.10.2009
Jak to tam vypadá lezení dobrý? a mají už nějakou webovku?
 Re: V Liberci je nová stěna?30.10.2009
  Re: V Liberci je nová stěna?30.10.2009
hm, vyzera to tam dost dobre (a velmi dobry web maju)
 Re: V Liberci je nová stěna?30.10.2009
pěkně jsi zaspatl:-D už je tam víc jak měsíc otevřená, a lezení tam vřele doporučuju, podobá se to s
  Re: V Liberci je nová stěna?30.10.2009
No nevim, lezeni me tam moc nenadchlo a ceny uz vubec ne...
   Re: V Liberci je nová stěna?30.10.2009
Tak polezení tam není špatný. Najdou se tam pěkný cesty a hlavně je tam různorodost materiálu, ale t
    Re: V Liberci je nová stěna?30.10.2009
mě cena přijde ok, tedy pokud mluvim jen o stene a ne o baru. Tu samou částku platíš třeba na harcov
     Re: V Liberci je nová stěna?30.10.2009
na harcove platim jako student s permici asi 35 a ze by se ty dve hodky hlidali sem tam nezazil
      Re: V Liberci je nová stěna?30.10.2009
na harcove student 40 nestudent 80, na permici to vyjde o neco levneji, ale co rozhodne nikdy nikdo
      Re: V Liberci je nová stěna?30.10.2009
Cena vstupného mě nepřijde nijak strašná. Kolik stojí vstup na jiná sportoviště viz bazén a posilovn
       Re: V Liberci je nová stěna?30.10.2009
svijany za 23 neni zrovna moc,hlavne jsou docela dobry a nesmrdej trubkama
        Re: V Liberci je nová stěna?30.10.2009
Cena vlezneho do arealu je draha. A to lezeni taky neni nic moc.
         Re: V Liberci je nová stěna?01.11.2009
Šutr je v pohodě. Cena je v poho, je to centru. Je to dvacku dražší než Harcov, ale zase o dost větš
          Re: V Liberci je nová stěna?02.11.2009
Lezení na Šutru je ve srovnání s jinejma stěnama celkem nestandardní - není to tak převislý, ale je
           Re: V Liberci je nová stěna?02.11.2009
Stěna je pěkná, což o to, ale jak řekl Piškot na pravidelný lezení to není. Za dvě návštěvy je vícem
 Re: V Liberci je nová stěna?04.11.2009
Cesty co tam jsou naprosto strasny! Nechapu ze majitele nesetrili moc na nicem, ale uz nebyli ochotn

 El chorro29.10.2009
Ahoj, snážíme se trošku na poslední chvíli sehnat letenky do Malagy a nějak se nedaří. Máte nějaké typy od jáke letecké společnosti létáte, atd...? Chtěli by jsme letět 19.12 a zpět 3.1 nebo kdyby jste někdo měl na toto datum dvě místa v autě bylo by to s
 Re: El chorro29.10.2009
jaky problem, prvni kancelar, kde jsem zadala malagu mi vyplivla nekolik nabidek, sice treba o den d
  Re: El chorro29.10.2009
Ano, lety jsou ale ty ceny!!
 Re: El chorro29.10.2009
Nojo. To už jsou Vánoce... To jsi měl řešit už v září. Pak by byly za rozumnou cenu. Ale touto dobou
 Re: El chorro29.10.2009
Zkus něco vykombinovat s Ryanairem přes Anglii (Londýn, Dublin, Birmingham), Itálii (Bergamo, Bologn
  Re: El chorro29.10.2009
Díky moc za odpovědi.
  Re: El chorro29.10.2009
Díky moc za odpovědi.
   Re: El chorro30.10.2009
ještě toho taky hodně lítá z bratislavy nebo z polska, jestli máte auto..
a u ryanairu plať k
 Re: El chorro04.11.2009
ZKUS CLIK4SKY DO MADRIDU A Z M AUTEM NEVYJDE TO DRAHO

 Nabídka termoprádla od výrobce za klubové ceny28.10.2009
Dobrý den, pokud máte zájem o nákup termoprádla za klubové ceny přímo od výrobce (416 Kč komplet, min. odběr 5ks), stáhněte si ceník s informacemi:
 Re: Nabídka termoprádla od výrobce za klubové ceny28.10.2009
ehm...v ponuke sportov ale lezenie akosi chyba. nepomylil si si nahodou web?
  Re: Nabídka termoprádla od výrobce za klubové ceny29.10.2009
myslím,že nabízí termoprádlo a to je v sekci termoprádlo...takže nevidím problém, i když nabídka nen

 Lezení Maryland, Baltimore27.10.2009
Ahoj,
Neznáte někdo nějaké lezecké oblasti, bouldering okolo Marylandu, Baltimore – USA. Nemáte třeba někdo nějakého průvodce, nebo nějaké info?? Mám tam pracovně trávit 6měsíců, tak se tam nechci zbláznit bez lezení….

Díky Alda
 Re: Lezení Maryland, Baltimore27.10.2009
spatne hledas :) http://
  Re: Lezení Maryland, Baltimore27.10.2009
West Virginia? tak to bude New River Gorge!
   Re: Lezení Maryland, Baltimore27.10.2009
ne, nebude. :) NRG je tam taky, jen je to tusim dal a tusim to stoji za to,.. aaa, uz jsem si vzpomn
    Re: Lezení Maryland, Baltimore28.10.2009
novodobe mesto duchov? :}
     Re: Lezení Maryland, Baltimore28.10.2009
kdo nezazije, nepochopi
 Re: Lezení Maryland, Baltimore27.10.2009
Ciao,

Bydlim v pennsylvannia. poslej mi email a budu te pomahat.

An

 Lezení Maryland, Baltimore27.10.2009
Ahoj,
Neznáte někdo nějaké lezecké oblasti, bouldering okolo Marylandu, Baltimore – USA. Nemáte třeba někdo nějakého průvodce, nebo nějaké info?? Mám tam pracovně trávit 6měsíců, tak se tam nechci zbláznit bez lezení….

Díky Alda

 from the last 9a+27.10.2009
Koukal jsem ,ze na 8a.nu uz je report o prelezu te nove cesty od Adama, kdyby si chtel nekdo pocist:)
 Re: from the last 9a+27.10.2009
a cervena je tentokrat na fotografiich od Mlokomamy spravne vyvazena:),posledni foto je nejspis z Ma
  Re: from the last 9a+27.10.2009
Lácošáku! jak to, že ještě hniješ v Portugalsku? se ti nechce do zimy, co?! ještě, že AO neměl nic v
   Re: from the last 9a+27.10.2009
bezi mi posledni tyden, brecim do oceanu, fuckt...;)

 CO znamená CH u bouldrů26.10.2009
Mám takový možná hloupý dotaz, ale nevím co znamená za klasifikací u bouldrů značka CH..poradí někdo?Díky
 Re: CO znamená CH u bouldrů26.10.2009
CH-znamená start z definovaného chytu,muze být označen(tečkou,od sipky...),nebo je popsán v pruvodci
  Re: CO znamená CH u bouldrů26.10.2009
díky...
 Re: CO znamená CH u bouldrů27.10.2009
Ale kdeze, CH predsa znamena chodecky teren! :o))

 impregnace bot25.10.2009
Zdravím, mám kožené pohory čím je nejlépe naimpregnovat? Goráč už pomalu odchází a těch moderních přípravků je strašně moc nebo je lepší vosk?
 Re: impregnace bot25.10.2009
Nahřej fénem nebo ve vypnutý předehřátý troubě (tak 50st C) a napatlej SnoSealem, co se do ní vejde.
 Re: impregnace bot27.10.2009
já pužívám nikwax na svoje asola sasslong
  Re: impregnace bot27.10.2009
ale pěknej článek o impregnaci a celkově o údržbě kožených bot najdeš na svetoutdooru.cz

1   ...   961   962   963   964   965   966   967   968   969   970   971   972   973   974   975   976   977   978   979   980   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 V Liberci je nová stěna?
Jak to tam vypadá lezení dobrý? a mají už nějakou webovku?
22:58:38 29.10.2009
odpovědět 
 Re: V Liberci je nová stěna?
www.sutr.cz
komerce
01:14:44 30.10.2009
odpovědět 
  Re: V Liberci je nová stěna?
hm, vyzera to tam dost dobre (a velmi dobry web maju)
tah-sha-tunga07:32:38 30.10.2009
odpovědět 
 Re: V Liberci je nová stěna?
pěkně jsi zaspatl:-D už je tam víc jak měsíc otevřená, a lezení tam vřele doporučuju, podobá se to spíše přírodní skále než úmělé stěně
tulak07:12:16 30.10.2009
odpovědět 
  Re: V Liberci je nová stěna?
No nevim, lezeni me tam moc nenadchlo a ceny uz vubec ne...
Liberecak08:23:20 30.10.2009
odpovědět 
   Re: V Liberci je nová stěna?
Tak polezení tam není špatný. Najdou se tam pěkný cesty a hlavně je tam různorodost materiálu, ale ta cena už tak příznivá není... na tom by tam mohli zapracovat a pak nebude co řešit.
Lemra09:55:34 30.10.2009
odpovědět 
    Re: V Liberci je nová stěna?
mě cena přijde ok, tedy pokud mluvim jen o stene a ne o baru. Tu samou částku platíš třeba na harcově,kterej je menší a máš to jen na 2 hodky, tady máš možnost celeho dne
tulak10:42:29 30.10.2009
odpovědět 
     Re: V Liberci je nová stěna?
na harcove platim jako student s permici asi 35 a ze by se ty dve hodky hlidali sem tam nezazil
Liberecak10:44:59 30.10.2009
odpovědět 
      Re: V Liberci je nová stěna?
na harcove student 40 nestudent 80, na permici to vyjde o neco levneji, ale co rozhodne nikdy nikdo neresil je doba jakou tam jsi. Spis ted tam je zatim malo cest,ale to se poresi
mira11:16:51 30.10.2009
odpovědět 
      Re: V Liberci je nová stěna?
Cena vstupného mě nepřijde nijak strašná. Kolik stojí vstup na jiná sportoviště viz bazén a posilovna atd. Při koupi permice je to ještě levnější. Ba naopak je tu dlouhá otevíračka. I když cena piva v baru je větší, tak na proti je vokno... lezbě zdar.
taky liberečák11:26:53 30.10.2009
odpovědět 
       Re: V Liberci je nová stěna?
svijany za 23 neni zrovna moc,hlavne jsou docela dobry a nesmrdej trubkama
11:37:24 30.10.2009
odpovědět 
        Re: V Liberci je nová stěna?
Cena vlezneho do arealu je draha. A to lezeni taky neni nic moc.
mira15:14:57 30.10.2009
odpovědět 
         Re: V Liberci je nová stěna?
Šutr je v pohodě. Cena je v poho, je to centru. Je to dvacku dražší než Harcov, ale zase o dost větší. Jestli je to komerční centrum? No a co. Mě to nevadí. Leze se tam dobře. Mohli to tam více pořešit s převisama. Šutr je prostě v poho. Kdo na to nemá, může lízt jinde. Kritici se najdou všude - jde jen o to, jestli jde kondtruktivní kritiku, anebo jen o blábolení.
Ondra10:23:10 01.11.2009
odpovědět 
          Re: V Liberci je nová stěna?
Lezení na Šutru je ve srovnání s jinejma stěnama celkem nestandardní - není to tak převislý, ale je tam hodně struktur, hran, hadů... Takže pestřejší pohyby, nejen tupé pádlování po jasných chytech a stupech udržím/neudržím. Pro intenzivnější tréning to ale asi nebude ono. Stojí ale za to podívat se tam, pak si každý rozhodne, jestli přijde i příště, nebo radši jinam.
Cena je, jaká je, unést to ale snad občas jde.
Piškot10:46:09 02.11.2009
odpovědět 
           Re: V Liberci je nová stěna?
Stěna je pěkná, což o to, ale jak řekl Piškot na pravidelný lezení to není. Za dvě návštěvy je víceméně vylezeno a tréningový potenciál mimo 3 cest v břichu nic moc. A navíc i těžší cesty ( a zas tak moc toho tam není)jsou často jen o jednom kroku. Možná by to jen chtělo zkušenější stavěče. Takže zase zpět na Mosta.
Richard12:14:35 02.11.2009
odpovědět 
 Re: V Liberci je nová stěna?
Cesty co tam jsou naprosto strasny! Nechapu ze majitele nesetrili moc na nicem, ale uz nebyli ochotny zaplatit kvalitniho stavece, ktery to OPRAVDU umi! Bohuzel potencial steny tak zustava nevyuzit...
Derek14:33:04 04.11.2009
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192346)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nedělení dýchánek - varianta VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nedělní dýchánek VIIIa Tisá - Velké Stěny
Novodobá VIIIb Tisá - Velké Stěny
Životní radost V Tisá - Velké Stěny
Kopanina VIIb Tisá - Velké Stěny
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Rasista VIIb Tisá - Velké Stěny
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (51)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1263 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi