Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Lze prát lezečky? 05.11.2009 Rok pouzivane lezecky uz docela dost zapachaji :-) Muzu je nejak vyprat,aniz by se mi rozlepily?
  Re: Seveni Susky 05.11.2009 Podle toho co tam píšou to tak asi bude.
    Re: Seveni Susky 05.11.2009 Cus, no ja tam ctu nasledujici:
Poznámka:Severní stěny Suchých skal pro lezení uzavře
      Re: Seveni Susky 05.11.2009 A kde to tam ctes? (s temi Suskami)
        Re: Seveni Susky 05.11.2009 Kdyz rozkliknes na horosvazu Skalni oblasti, dal Cesky raj atd az Suche skaly, tak po kliknuti na: &
          Re: Seveni Susky 05.11.2009 No jo tak to by si to mely skalnioblasti.cz nejak ujasnit a uvadet konzistentni informace. Zrovna ta
  Re: Seveni Susky 06.11.2009 Ano, podle znění Výjimky lze od roku 2009 opět na Suchých skalách lézt i v severních stěnách. V text
Lezení v Brně 04.11.2009 Existuje v Brně místo, kde by se chudá studentka s nedostatkem peněz mohla naučit lézt? Za rady předem díky.
  Re: Lezení v Brně 04.11.2009 V Brně je to trochu složitější. Nejlevnější lezení je asi Frit nebo Kotelna, ale to by tě mohlo spíš
  Re: Lezení v Brně 04.11.2009 Co takhle na Stranskou. Pokud tam jdez kdyz je slunce venku tak se da lizt cely rok
    Re: Lezení v Brně 05.11.2009 Jj, Stranskou nelze nez doporucit... I Mistr Mraza tak zacinal!
  Re: Lezení v Brně 05.11.2009 Jestli studujes na MU tak je moznost si lezeni zapsat jako predmet. Sice nicmoc, ale pokud neni pene
  Re: Lezení v Brně 05.11.2009 Jsi ženská, tak si najdi nějakého trenéra, co tě bude vozit po skalách a platit za tebe vstupy:-D
    Re: Lezení v Brně 05.11.2009 Dobrá rada , nad zlato.
      Re: Lezení v Brně 05.11.2009 Jsem dobrovolnik:))) Hnedle tenhle vikend te vezmu do kurima O:) jestli chces, pisni na is. 98933 ;)
        Re: Lezení v Brně 05.11.2009 LOL
        Re: Lezení v Brně 05.11.2009 majngot:))
        Re: Lezení v Brně 05.11.2009 Bozee, to je tu najednou uchylu...:-(
          Re: Lezení v Brně 05.11.2009 proc uchylu? Lezoucich partacek neni nikdy dost;)
            Re: Lezení v Brně 05.11.2009 Tobe nejde o lezeni, netvrd opak!
              Re: Lezení v Brně 06.11.2009 prave u neho by som sa bal, ze ano :D
              Re: Lezení v Brně 06.11.2009 Jo, ten jouda Judovana je do lezeni magor :-). Jediny, co te holce hrozi, je pretrenovani :-).
              Re: Lezení v Brně 06.11.2009 Vždycky jde o lezení, ať tak nebo tak ;-)
                Re: Lezení v Brně 06.11.2009 Sakra kdo je o.. ?!?!?!?!
                  Re: Lezení v Brně 06.11.2009 ti to reknu a ty me zvalchujes zada :-). sem rad, ze tobe uz srostly.
                    Re: Lezení v Brně 06.11.2009 malá nápověda - o.. je každopádně menší než ty ..... prostě Pidi ;-))
      Re: Lezení v Brně 05.11.2009 och jaký velký zájem o chudičké studentky :)
kladívko na skoby 04.11.2009 Ahoj,
plánuju nakoupit nějakej matroš a zajímalo by mě jestli má cenu kupovat skalní kladivo za 800 a víc nebo koupit nějaký obyč., které poslouží nejspíš stejně po nějakých samodomo úpravách? Máte někdo zkušenosti?
  Re: kladívko na skoby 04.11.2009 Kladivo z Obi
zatluce ti skobi.
Nema to cenu, rek bych, davat 800 za kladivo.
    Re: kladívko na skoby 04.11.2009 zrouna dneska jsem jedno kupoval (ale ne na skoby). 500 gramů, rukojeď echte eišholc, 85 peněz. doma
  Re: kladívko na skoby 04.11.2009 podle mne kladivo neni v 99% pripadu vubec potreba
    Re: kladívko na skoby 04.11.2009 No to by ses divil, jak je nekdy treba, kdyz nic jineho nez nozovku nedas :-P
Jinak ja do toh
      Re: kladívko na skoby 05.11.2009 mezi kaldivem z hudace je hlavni da a pul rozdilu. Kladivo z hudace je 10x drazsi a 5x lehci;)
        Re: kladívko na skoby 05.11.2009 Já nevím, já nikdy do skoby nemlátila. Logicky vzato, čím těžší kladivo, tím lépe se mlátí. OK. Ale
          Re: kladívko na skoby 05.11.2009 i obyč kladiva bývají v různých váhách, na spešl kladivu je výhoda, že mívá gumovou rukojeť a zní se
  Re: kladívko na skoby 05.11.2009 obycejne z OBI staci. upravy jsou aůle nutne.
U toho s tim plastovym drzakem - drzak je potre
    Re: kladívko na skoby 05.11.2009 rozumna alternativa je kladivo od raveltiku...
s peknou spickou na vklinence misto stouraku..
  Re: kladívko na skoby 05.11.2009 Což o to skobu člověk zatluče i šutrem, ale na vyndávání se kladivo se špičkou hodí. Maj něco takový
    Re: kladívko na skoby 05.11.2009 jsou ruzna tesarska kladiva. myslim ze si nektere s ostrou spickou vyberes. Ale jinak skoby jsem vyt
    Re: kladívko na skoby 05.11.2009 Klasicky kladivko, kterym se druhou stranou daji vytahovat hrebicky. Potom staci chvilka hrani s pil
      Re: kladívko na skoby 05.11.2009 Koukam zase debata tech co vo tom vetsinou jen cetli a taky jezdi jenom v Trabantu. Vsak on je do to
  Re: kladívko na skoby 06.11.2009 Ahoj, pokud budeš použivat kladivo z OBI, dej si pozor na spojení hlavy a násady. Loni v Tatrách prv
    Re: kladívko na skoby 06.11.2009 Mám červenej Grivel Mont Blanc. Před tím jsem měl domoděl, držátko z mahagonu, pod tloukem ogumovaný
  Re: Výběr trainingboardu 04.11.2009 Padaj tu navrhy jako AIX, Pilka atp... Zkus mrknout na Lapis, Metolius...-ty jsou kvalitativne uplne
    Re: Výběr trainingboardu 04.11.2009 jako Metolius hezký...ale jak koupit? páč posílat nic moc :-(
  Re: Výběr trainingboardu 04.11.2009 mluvim nezaujate!
privrtej nad dvere 2,5 cm listu a mas to zadarmo...!!! :D
    Re: Výběr trainingboardu 04.11.2009 Kvalitní deska se určitě hodí, ale stejnou službu ti udělaj zaoblený dřevěný lišty velikostí malá, m
  Re: Výběr trainingboardu 04.11.2009 Já mám doma tu střední od pilky a k tomu jsem si eště udělal z lišt Gulichův minikempus (mám nízký s
  Re: Výběr trainingboardu 04.11.2009 Pred tejdnem si nechal udelat v luna rosse. Je paradni.. madla na rozehrati, listicky a prstovky na
    Re: Výběr trainingboardu 05.11.2009 Ten vypadá hodně dobře. Je hodně podobnej tady zminovanýmu Metoliu Simulator... Na kolik tě to vyšlo
      Re: Výběr trainingboardu 05.11.2009 pod litříka se vejdeš :) .. na jejich stránkách je kontakt... Teď není v nabídce, ale určitě ho ješt
stephan siegrist 03.11.2009 Cauko. neviete niekto ci sa da kupit kniha alpninistu stephan siegrista v cestine alebo slovencine?.vdaka
  Re: stephan siegrist 03.11.2009 Nejspíš jen tenhle originál, vypadá zajímavě:
Stephan Siegrist von Röbi Koller
Portrai
pruvodce sasko 03.11.2009 ahoj nemeli byste nekdo tip kde by se dal sehnat pruvodce na saske piskovce, konkretne bielatal a schmilka (tmave modry a zluty). diky
  Re: pruvodce sasko 03.11.2009 hudysport - i v Praze, i nejbliz Sasku v Hrensku. a primo v Sasku jsem kletrfyrery videl v Rahenu v
    Re: pruvodce sasko 03.11.2009 Je teda otázka, jestli už některý díly nejsou vyprodaný.
  Re: pruvodce sasko 03.11.2009 a nevite link na nejaky lezecky kseft v nemecku kde by je meli, stranky pokud mozno v anglictine. as
    Re: pruvodce sasko 04.11.2009 Až tam zase pojedeš, tak se za Děčínem dívej tu doleva, tu doprava a třeba ve stráni uvidíš takový o
      Re: pruvodce sasko 04.11.2009 to jo ale kdo se tam ma brodit tema zavejema maglajzu.... :)
        Re: pruvodce sasko 04.11.2009 ...a s vrcholovkama je to tam taky na draka, ale co už, v dnešním světě čísel by to akorát zdržovalo
          Re: pruvodce sasko 04.11.2009 ano ano. lec nezavrhuji ni mg ni sportovani nedolezani na vrchol (kde se obvykle da najit nekolik tr
  Re: pruvodce sasko 03.11.2009 Ahoj, já jsem koupil nedávno (v září) celou sadu v Pirně (tuším, že na Dohnaische Straße, ale musel
    Re: pruvodce sasko 03.11.2009 Stav ke konci září. V Bergsport Arnold v Bad Schandau mají všechny kromě vyprodanýho žlutýho, toho s
  Re: pruvodce sasko 04.11.2009 Mně se zdá, že jsem je všechny viděl v HUDY Hradec Králové, ale už je to delší dobu.
  Re: pruvodce sasko 03.12.2009 Pro Českou stranu vyšel nyní průvodce Elbtal od Albiho. Snad ho někdo bude nabizet i u nás.
  Re: Ocún Tuber Uno 02.11.2009 Přijde mi to zbytečné - s normálním kýblem jde slanit, s tímhle ne a cenově přitom vyjdou stejně.
    Re: Ocún Tuber Uno 02.11.2009 Mě přijde super, že to má dvě různý hrany, přes který se pravděpodobně dá jistit. A to sem v týhle c
      Re: Ocún Tuber Uno 02.11.2009 ahoj,
to jsou vyhozeny penize,... a az budes chtit lezt venku, tak budes muset utracet za da
      Re: Ocún Tuber Uno 02.11.2009 S Omega Pacific SBG II (
        Re: Ocún Tuber Uno 02.11.2009 By me zajimalo, kdy se s timhle nekdo zrakvi, v momente kdy se mu zamota hlava z tech vsech modu, a
          Re: Ocún Tuber Uno 03.11.2009 Toho bych se ani moc nebál. Zcela blbovzdorný jistítko samozřejmě neexistuje a zrakvit se lze napros
        Re: Ocún Tuber Uno 03.11.2009 to vypada dobre, ted jeste kde to koupit u nas...:-)
          Re: Ocún Tuber Uno 03.11.2009 nechápu proč by si někdo kupoval Tuber Uno když za stejný prachy mám normální kýbl (Tuber Duo) s dal
            Re: Ocún Tuber Uno 03.11.2009 No jenze Tuber Duo nema rozdilny hrany, ma obe stejny. A kdyz uz budes brat ATC tak zaplatis skoro d
              Re: Ocún Tuber Uno 03.11.2009 no a dival ses na ten Lotus, je jen o stovku drazsi, nez ten tvuj Singel, a da se pouzit pres hladko
              Re: Ocún Tuber Uno 03.11.2009 :) O zkušenostech s jistítkem který řada lidí považuje za ne zcela koupě hodný se toho asi moc nedov
      Re: Ocún Tuber Uno 03.11.2009 jako JEDINOU vyhodu vidim to, ze jestli to budes pujcovat na stene tak je mensi sance ze ti to nekdo
  Re: Ocún Tuber Uno 03.11.2009 si kup osmu a jisti přes hms
  Re: Ocún Tuber Uno 06.11.2009 Je to v pohode jistitko. Ted jsem s nim parkrat jistil.
Prumery lana to zvlada stejny jako no
lezeni zitra po v 19 01.11.2009 AHoj,rada bych sla zitra lizt do Mamuta nebo Namche, ale vybouchl mi partak.Jestli se Vam nekomu chce, napiste mail.Jsem ale zacatecnik, tak to bude asi vyzadovat trochu trpelivost. Diky
  Re: lezeni zitra po v 19 02.11.2009 tohle patri do inzerce
Mainz 01.11.2009 Nevyskytujete se někdo v Mohuči? Budu tam trávit příští dva týdny a docela ráda bych si tam šla zalízt, ale samotné se mi nechce...
1
...
960
961
962
963
964
965
966
967
968
969
970
971
972
973
974
975
976
977
978
979
...
2263
  Re: Seveni Susky Podle toho co tam píšou to tak asi bude. Výva ml. 11:43:54 05.11.2009odpovědět
    Re: Seveni Susky Cus, no ja tam ctu nasledujici:
Poznámka:Severní stěny Suchých skal pro lezení uzavřeny.
Ale zajimalo by mne, jak je to s Panteonem, tam je zase tohle:
POZOR! Cesta od 1.11.2009 do 31.3.2010 dočasně zavřena! sezónní zákaz lezení Šáfa 12:23:44 05.11.2009odpovědět
      Re: Seveni Susky A kde to tam ctes? (s temi Suskami) Honza K. 14:15:48 05.11.2009odpovědět
        Re: Seveni Susky Kdyz rozkliknes na horosvazu Skalni oblasti, dal Cesky raj atd az Suche skaly, tak po kliknuti na: "Hlavni vez - severni steny" mas seznam cest - pod kazdou cervene sviti terminovany zakaz a pod tim je sede napsano: "Poznámka:Severní stěny Suchých skal pro lezení uzavřeny."
15:56:39 05.11.2009odpovědět
          Re: Seveni Susky No jo tak to by si to mely skalnioblasti.cz nejak ujasnit a uvadet konzistentni informace. Zrovna tak je u Susek uvedeno "V zimnim obdobi piskovcove skaly trvale uzavreny" pritom je jasne (a ze sezonnich omezeni vyplyva) ze se na nich v zime lezt muze. Rekl bych ze novejsi (a tedy spravna) informace je ta na kterou uvadim odkaz nahore - aktualizace omezeni lezeni na piskovcovych skalach - ze ktere se zda ze na severu Susek se lezt muze. Honza K. 21:39:58 05.11.2009odpovědět
  Re: Seveni Susky Ano, podle znění Výjimky lze od roku 2009 opět na Suchých skalách lézt i v severních stěnách. V textu minulé Výjimky, tuším z roku 2006, tento zákaz byl výslovně uveden. Je potřeba si uvědomit, že CHKO Český ráj vydává novou Výjimky každé dva roky a její obsah není vždy totožný s Výjimkou minulou. Někdy a někde se změní z našeho pohledu k horšímu, jinde zase k lepšímu. V tomto případě tedy k lepšímu (zatím na dva roky) ... Zdenek Strnad 08:48:59 06.11.2009odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: