Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 43.Výšek 10077 44.Hyžný 10069 45.Winter 10054 Bouldry: 43.Jeliga 9203 44.Zítková 9200 45.Ježek 9200 Hory: 20.Nešvera 3129 21.Novák 2688 22.Bernard 2632
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English film Acopan 08.11.2009 Zdravim. Nema niekto torrent prip. link na stiahnutie filmu od nemcov Acopan . Vdaka
Spacák 07.11.2009 Hledám zimní spacák cenou zhruba do 2500.
Diky za tipy.
  Re: Spacák 08.11.2009 Zimní!!! spacák do 2500?? To je z říše snů, ne? Neříkám, že neseženeš, ale asi bych ti doporučil kou
  Re: Spacák 08.11.2009 Dobra...dekuji mnohokrat. Neplanuju -25 a pri neprizni pocasi snad pomuze zdarak. Husky tedy ne, ale
    Re: Spacák 08.11.2009 Husky rozhodně ne a ferrino i marmot dělají celkem slušné modely spacáků.
Marmot je o něco dr
      Re: Spacák 08.11.2009 nebo jestli mas doma nejaky stary perovy periny, tak se da do dvou tisic nechat usit...
  Re: Spacák 08.11.2009 Zimni spacak za 2500,- jsem pořídil peřovej tak před 20 lety , to rohlik stal 0,50 , dnes si kup cok
Foto dne - PS Brno 07.11.2009 Zajimave fotky, konecne neco, co neni foceno jen z jednoho uhlu, a to ze zeme. To fotil ten, co je videt na videu, jak visi z te konstrukce?
  Re: Foto dne - PS Brno 08.11.2009 Co to meleš, fotek co nejsou ze země jsou tuny, ty samé chytré otázky jsou i v článku o SP, spíše to
Pallavicini 06.11.2009 Zdravim, nebyl jste někdo v posledních dnech na Glockneru? kolik je už nasypáno sněhu? Zvažujem Pallavicini nebo to bude už na skialp normálkou?
  Re: Pallavicini 06.11.2009 Byli jsme tam min. týden a otáčeli pod bivakem. Sněhu nebylo moc, ale byl prašan. Chtěli jsme lézt A
    Re: Pallavicini 06.11.2009 mmnt. strase UZ je zavrena?? Jsem tam chtel jet za mesic (nikdy sem na glokneru v zime nebyl) a tak
      Re: Pallavicini 06.11.2009 Zavrena je kazdy rok od listopadu do kvetna - podle podminek...
        Re: Pallavicini 06.11.2009 A silnice na lucknerhaus?
  Re: Nápověda 05.11.2009 Hm hm, pěkný hovna :) Si sypu popel na hlavu. Leze se vlastně Flash takže je to šuma fuk. Soráč za r
    Re: Nápověda 05.11.2009 Ahoj Jirko! Díky moc za upozornění, ale snad je to naštěstí OK. Hore zdar :)
Raxalpen 05.11.2009 Zdravím, nevíte někdo, jak to aktuálně vypadá v Raxalpen - je nahoře čerstvý sníh? A jak to v listopadu vypadá na ferratě Hans-von-Haid-Steig, dá se to ještě lézt?
  Re: Raxalpen 05.11.2009 Tam je as jedno zda je sníh - 2žebříčky jinak :O(
Lze prát lezečky? 05.11.2009 Rok pouzivane lezecky uz docela dost zapachaji :-) Muzu je nejak vyprat,aniz by se mi rozlepily?
  Re: Lze prát lezečky? 05.11.2009 Osobně bych je do pračky nedal. Umejvám je mýdlem v umyvadle. Už tak dost pouštěj.
  Re: Lze prát lezečky? 05.11.2009 Osobně bych je do pračky nedal. Umejvám je mýdlem v umyvadle. Už tak dost pouštěj.
  Re: Lze prát lezečky? 05.11.2009 S praním není problém, max. trošku pustí barvu. Říkáš rok nepraný? To musí být dobrej humr...
    Re: Lze prát lezečky? 05.11.2009 ...a to jsem pres leto lezl fakt casto :-) Reakce jsou presne jak jsem cekal,nekdo radi klidne do p
      Re: Lze prát lezečky? 05.11.2009 vsak to nemusis prat primo v pracce .. ta ti to zevnitr stejne moc nevypere a akorat z nich vyzdimes
      Re: Lze prát lezečky? 05.11.2009 Mel jsem pochopitelne na mysli prani v pracce... Vlhkym hadrem zvenku+zevnitr nebo kartackem+mydlo j
    Re: Lze prát lezečky? 06.11.2009 Vildo, ja som nikdy lezecky nepral a co sa tyka aromy, je to viac menej stale "od vyroby"
      Re: Lze prát lezečky? 06.11.2009 Ber to tak, že někdo v těch lezkách vydrží půl dne, jestli ne celej, občas se docela zapotí (ať hork
  Re: Lze prát lezečky? 05.11.2009 Na strankach Salticu je nekolikrat napsano "Lezecky nikdy neperte!" Takze tak.
    Re: Lze prát lezečky? 05.11.2009 no a co se muze stat? pustej barvu? srazej se?
nejhorsi varianta je ze zhadrovatej a po sraze
      Re: Lze prát lezečky? 05.11.2009 "Stipenkova usen obsahuje zmekcujici prisady, pri namoceni se tyto prisady vyplavi a usen zatvr
        Re: Lze prát lezečky? 05.11.2009 Jedna se o La Sportivy "Mantis" -material kuze...
          Re: Lze prát lezečky? 05.11.2009 Nejsi asi moc chápavý. Když to vypereš, tak budou vyprané a je to asi jako s autem, je lepší ho čist
            Re: Lze prát lezečky? 05.11.2009 presne tak, su to len lezecky...neviem co tu riesis. Mne sa najviac osvedcilo ich dat na pol dna do
          Re: Lze prát lezečky? 05.11.2009 moc to resis. lezu taky lasportivy a nekdy je zevnitr kartacem drhnu i 2x za sezonu aby se mi netoci
        Re: Lze prát lezečky? 05.11.2009 Jedna se o La Sportivy "Mantis" -material kuze...
  Re: Lze prát lezečky? 05.11.2009 lezecky neperu, nohy me extra moc nesmrdi... a nevadi me to...
nekolikrat podlepeny lezecky a
    Re: Lze prát lezečky? 05.11.2009 Tak jsem je vypral ve vlazny vode mejdlem a kartacem.teda-humus z nich tekl poradnej :-)
      Re: Lze prát lezečky? 05.11.2009 Tak to já vyškrabávám z lezaček ty největší humusy kávovou lžičkou. Myslím, že to tak stačí. Kůže a
        Re: Lze prát lezečky? 06.11.2009 Já polívkovou.
    Re: Lze prát lezečky? 06.11.2009 Pozdravujem toho co to podlepoval :) Ja mam Miury a tiez som ich vzdy cistil len handrou a vodou.
  Re: Lze prát lezečky? 06.11.2009 Boty z kůže určitě neprat,boty z koženky se dají prát,ale nevim, jestli v pračce.
Dal
  Re: Lze prát lezečky? 06.11.2009 Mimo jiné, lezečka se skládá i ze stélky, která trpí - nadměrným pocením, tedy i praním, či jakýmkol
    Re: Lze prát lezečky? 06.11.2009 jak to tak ctu, model pro DWS by musel jit na odbyt :-)
  Re: Lze prát lezečky? 06.11.2009 já už je moc neperu, páč mě to nepomáhá, smrděj snad ještě víc. na stěně mě každý pozná podle odéru
  Re: Lze prát lezečky? 06.11.2009 Dělal jsem to už vícekrát a nikdy nebyl problém...
  Re: Lze prát lezečky? 08.11.2009 Mam Triopy - takove ty cervene, nejbeznejsi, co ma kazdy druhy. Pral jsem je jednou (normlne spolu s
    Re: Lze prát lezečky? 08.11.2009 no tohle je vazne famozni prispevek, do diskuse asi moc jasno nevnese, ale pobavil sem se kralovsky,
1
...
959
960
961
962
963
964
965
966
967
968
969
970
971
972
973
974
975
976
977
978
...
2263
Foto dne - PS Brno Zajimave fotky, konecne neco, co neni foceno jen z jednoho uhlu, a to ze zeme. To fotil ten, co je videt na videu, jak visi z te konstrukce? 11:46:05 07.11.2009odpovědět
  Re: Foto dne - PS Brno Co to meleš, fotek co nejsou ze země jsou tuny, ty samé chytré otázky jsou i v článku o SP, spíše to vypadá na nějakou rádoby skrtou "reklamou" na konkrétního kluka s foťákem... Fotka je to normální, neurazí nenadchne. Preso zakrývající ruku mi vyloženě vadí aby to bylo špička. Tím nic proti MM!!! Pitr 11:42:57 08.11.2009odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: