Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 43.Výšek 10077 44.Hyžný 10069 45.Winter 10054 Bouldry: 43.Jeliga 9203 44.Zítková 9200 45.Ježek 9200 Hory: 20.Nešvera 3129 21.Novák 2688 22.Bernard 2632
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English film Acopan 08.11.2009 Zdravim. Nema niekto torrent prip. link na stiahnutie filmu od nemcov Acopan . Vdaka
Spacák 07.11.2009 Hledám zimní spacák cenou zhruba do 2500.
Diky za tipy.
  Re: Spacák 08.11.2009 Zimní!!! spacák do 2500?? To je z říše snů, ne? Neříkám, že neseženeš, ale asi bych ti doporučil kou
  Re: Spacák 08.11.2009 Dobra...dekuji mnohokrat. Neplanuju -25 a pri neprizni pocasi snad pomuze zdarak. Husky tedy ne, ale
    Re: Spacák 08.11.2009 Husky rozhodně ne a ferrino i marmot dělají celkem slušné modely spacáků.
Marmot je o něco dr
      Re: Spacák 08.11.2009 nebo jestli mas doma nejaky stary perovy periny, tak se da do dvou tisic nechat usit...
  Re: Spacák 08.11.2009 Zimni spacak za 2500,- jsem pořídil peřovej tak před 20 lety , to rohlik stal 0,50 , dnes si kup cok
Foto dne - PS Brno 07.11.2009 Zajimave fotky, konecne neco, co neni foceno jen z jednoho uhlu, a to ze zeme. To fotil ten, co je videt na videu, jak visi z te konstrukce?
  Re: Foto dne - PS Brno 08.11.2009 Co to meleš, fotek co nejsou ze země jsou tuny, ty samé chytré otázky jsou i v článku o SP, spíše to
Pallavicini 06.11.2009 Zdravim, nebyl jste někdo v posledních dnech na Glockneru? kolik je už nasypáno sněhu? Zvažujem Pallavicini nebo to bude už na skialp normálkou?
  Re: Pallavicini 06.11.2009 Byli jsme tam min. týden a otáčeli pod bivakem. Sněhu nebylo moc, ale byl prašan. Chtěli jsme lézt A
    Re: Pallavicini 06.11.2009 mmnt. strase UZ je zavrena?? Jsem tam chtel jet za mesic (nikdy sem na glokneru v zime nebyl) a tak
      Re: Pallavicini 06.11.2009 Zavrena je kazdy rok od listopadu do kvetna - podle podminek...
        Re: Pallavicini 06.11.2009 A silnice na lucknerhaus?
  Re: Nápověda 05.11.2009 Hm hm, pěkný hovna :) Si sypu popel na hlavu. Leze se vlastně Flash takže je to šuma fuk. Soráč za r
    Re: Nápověda 05.11.2009 Ahoj Jirko! Díky moc za upozornění, ale snad je to naštěstí OK. Hore zdar :)
Raxalpen 05.11.2009 Zdravím, nevíte někdo, jak to aktuálně vypadá v Raxalpen - je nahoře čerstvý sníh? A jak to v listopadu vypadá na ferratě Hans-von-Haid-Steig, dá se to ještě lézt?
  Re: Raxalpen 05.11.2009 Tam je as jedno zda je sníh - 2žebříčky jinak :O(
Lze prát lezečky? 05.11.2009 Rok pouzivane lezecky uz docela dost zapachaji :-) Muzu je nejak vyprat,aniz by se mi rozlepily?
  Re: Lze prát lezečky? 05.11.2009 Osobně bych je do pračky nedal. Umejvám je mýdlem v umyvadle. Už tak dost pouštěj.
  Re: Lze prát lezečky? 05.11.2009 Osobně bych je do pračky nedal. Umejvám je mýdlem v umyvadle. Už tak dost pouštěj.
  Re: Lze prát lezečky? 05.11.2009 S praním není problém, max. trošku pustí barvu. Říkáš rok nepraný? To musí být dobrej humr...
    Re: Lze prát lezečky? 05.11.2009 ...a to jsem pres leto lezl fakt casto :-) Reakce jsou presne jak jsem cekal,nekdo radi klidne do p
      Re: Lze prát lezečky? 05.11.2009 vsak to nemusis prat primo v pracce .. ta ti to zevnitr stejne moc nevypere a akorat z nich vyzdimes
      Re: Lze prát lezečky? 05.11.2009 Mel jsem pochopitelne na mysli prani v pracce... Vlhkym hadrem zvenku+zevnitr nebo kartackem+mydlo j
    Re: Lze prát lezečky? 06.11.2009 Vildo, ja som nikdy lezecky nepral a co sa tyka aromy, je to viac menej stale "od vyroby"
      Re: Lze prát lezečky? 06.11.2009 Ber to tak, že někdo v těch lezkách vydrží půl dne, jestli ne celej, občas se docela zapotí (ať hork
  Re: Lze prát lezečky? 05.11.2009 Na strankach Salticu je nekolikrat napsano "Lezecky nikdy neperte!" Takze tak.
    Re: Lze prát lezečky? 05.11.2009 no a co se muze stat? pustej barvu? srazej se?
nejhorsi varianta je ze zhadrovatej a po sraze
      Re: Lze prát lezečky? 05.11.2009 "Stipenkova usen obsahuje zmekcujici prisady, pri namoceni se tyto prisady vyplavi a usen zatvr
        Re: Lze prát lezečky? 05.11.2009 Jedna se o La Sportivy "Mantis" -material kuze...
          Re: Lze prát lezečky? 05.11.2009 Nejsi asi moc chápavý. Když to vypereš, tak budou vyprané a je to asi jako s autem, je lepší ho čist
            Re: Lze prát lezečky? 05.11.2009 presne tak, su to len lezecky...neviem co tu riesis. Mne sa najviac osvedcilo ich dat na pol dna do
          Re: Lze prát lezečky? 05.11.2009 moc to resis. lezu taky lasportivy a nekdy je zevnitr kartacem drhnu i 2x za sezonu aby se mi netoci
        Re: Lze prát lezečky? 05.11.2009 Jedna se o La Sportivy "Mantis" -material kuze...
  Re: Lze prát lezečky? 05.11.2009 lezecky neperu, nohy me extra moc nesmrdi... a nevadi me to...
nekolikrat podlepeny lezecky a
    Re: Lze prát lezečky? 05.11.2009 Tak jsem je vypral ve vlazny vode mejdlem a kartacem.teda-humus z nich tekl poradnej :-)
      Re: Lze prát lezečky? 05.11.2009 Tak to já vyškrabávám z lezaček ty největší humusy kávovou lžičkou. Myslím, že to tak stačí. Kůže a
        Re: Lze prát lezečky? 06.11.2009 Já polívkovou.
    Re: Lze prát lezečky? 06.11.2009 Pozdravujem toho co to podlepoval :) Ja mam Miury a tiez som ich vzdy cistil len handrou a vodou.
  Re: Lze prát lezečky? 06.11.2009 Boty z kůže určitě neprat,boty z koženky se dají prát,ale nevim, jestli v pračce.
Dal
  Re: Lze prát lezečky? 06.11.2009 Mimo jiné, lezečka se skládá i ze stélky, která trpí - nadměrným pocením, tedy i praním, či jakýmkol
    Re: Lze prát lezečky? 06.11.2009 jak to tak ctu, model pro DWS by musel jit na odbyt :-)
  Re: Lze prát lezečky? 06.11.2009 já už je moc neperu, páč mě to nepomáhá, smrděj snad ještě víc. na stěně mě každý pozná podle odéru
  Re: Lze prát lezečky? 06.11.2009 Dělal jsem to už vícekrát a nikdy nebyl problém...
  Re: Lze prát lezečky? 08.11.2009 Mam Triopy - takove ty cervene, nejbeznejsi, co ma kazdy druhy. Pral jsem je jednou (normlne spolu s
    Re: Lze prát lezečky? 08.11.2009 no tohle je vazne famozni prispevek, do diskuse asi moc jasno nevnese, ale pobavil sem se kralovsky,
1
...
959
960
961
962
963
964
965
966
967
968
969
970
971
972
973
974
975
976
977
978
...
2263
Spacák Hledám zimní spacák cenou zhruba do 2500.
Diky za tipy. Lukas 21:33:15 07.11.2009odpovědět
  Re: Spacák Kukni sem: http://www.outdoorforum.cz/viewtopic.php?f=5&t=9086&start=0
;-) Ale priprav si tak o petikilo vic, jestli ho nechces tak max. na dve sezony :-( vonkreuz 22:48:12 07.11.2009odpovědět
    Re: Spacák V zimnim spacaku za 3k za dva roky pri blizzardu zmrznes. JudoVana 09:55:51 08.11.2009odpovědět
  Re: Spacák Zimní!!! spacák do 2500?? To je z říše snů, ne? Neříkám, že neseženeš, ale asi bych ti doporučil koupit nějakou vložku do vnitř. V zimě to není žádnej med. A spacák za 2,5 toho peří moc mít nebude. Ondra 11:50:49 08.11.2009odpovědět
  Re: Spacák Dobra...dekuji mnohokrat. Neplanuju -25 a pri neprizni pocasi snad pomuze zdarak. Husky tedy ne, ale marmot nebo ferrino jo? Lukas 12:16:20 08.11.2009odpovědět
    Re: Spacák Husky rozhodně ne a ferrino i marmot dělají celkem slušné modely spacáků.
Marmot je o něco dražší. garmr.cz 12:53:00 08.11.2009odpovědět
      Re: Spacák nebo jestli mas doma nejaky stary perovy periny, tak se da do dvou tisic nechat usit... sara 17:18:08 08.11.2009odpovědět
  Re: Spacák Zimni spacak za 2500,- jsem pořídil peřovej tak před 20 lety , to rohlik stal 0,50 , dnes si kup cokoli za 2 500, je to totiž jedno v čem zmrzneš, zima je zima, pokud neni pod nulou neni zima a Ty si pleteš pojmy s dojmy. wanrek 18:32:04 08.11.2009odpovědět
  Re: Spacák Mrkni na http://www.vltavskeperi.cz . Venkovní matroš sice neni gore ale náplň je jak u profi spacáků. Dá se s něma domluvit i na konkrétním naplnění. Viky 08:39:55 09.11.2009odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: