Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English evolv predator 11.11.2009 Máte někdo nějaký zkušenosti s lezkama Evolv Predator?Vypadají slušně za slušný prachy.Dík
Hochschwab 11.11.2009 Ahoj, nebyl nekdo v posledni dobe na Hochschwabu? Jako to tam vypada ze snehem? Chtel bych jit smerem ze Sankt Ilgen na chatu Schiestlhaus. Je chata celorocne v provozu, je nutna rezervace predem? Dekuji za odpoved/i.
  Re: Hochschwab 11.11.2009 Sonnschienhute 1523m bez sněhu by snad měl být víkendový provoz, nahoře Schistlhaus jen winteraum ne
    Re: Hochschwab 11.11.2009 A jak je winteraum vybaven? Staci jen prijit, prenocovat (se zakladnim vybavenim), neco darovat?
    Re: Hochschwab 11.11.2009 A jak je winteraum vybaven? Staci jen prijit, prenocovat (se zakladnim vybavenim), neco darovat?
Kroutil 11.11.2009 ahoj, rad by som si nejak zadovazil Kroutilovho sprievodcu Vysokymi Tatrami. nema niekto k dispozicii nieco naskenovane, verim ze v kniznej podobe je to uz asi unikat. dik
Val Daone - ubytko 11.11.2009 čaute, nevíte někdo o nějakým levným ubytku ve Val Daone a okolí (cca 20 éček). Chtěli by sme tam někdy únor, březen. Dikas za typa. Hoře zdar.
Prstorehabilitace 11.11.2009 Čus, nevíte o někom v Praze, kdo fakt šperkovně rehabilituje prsty? Ideálně ze zkušenosti... Laser a ultrazvuk konkrétně.
Díky ;-)
Pearly nebo Testarossy? 11.11.2009 Lezu pul roku na Pearl, spokojeny jsem, ale koukal jsem po testarossach...Nikdy jsem nelezl na la sportivach, zajmalo by me jaky mate nazor na tydle dvoje boty.Cenový rozdíl docela podstatný, ale je rozdíl i v kvalitě?
  Re: Pearly nebo Testarossy? 11.11.2009 tá posledná veta by mala byť oznamovacia, ten otáznik je tam úplne zbytočný.
    Re: Pearly nebo Testarossy? 11.11.2009 nemyslím že zas tak podstatnej..na Pearlech leze světová špička,a ta myslim ma naroky uplne na jiny
      Re: Pearly nebo Testarossy? 11.11.2009 jasne, špička má samozrejme nároky na kvalitu, ale je jej jedno, či sa na lezkách spraví žralok po t
    Re: Pearly nebo Testarossy? 11.11.2009 nemyslím že zas tak podstatnej..na Pearlech leze světová špička,a ta myslim ma naroky uplne na jiny
  Re: Pearly nebo Testarossy? 11.11.2009 no, slysel sem ze se pearly rozlepujou, LS prej ze vydrzej dlouho, mne se u Miur zacla rozlepovat sp
    Re: Pearly nebo Testarossy? 11.11.2009 coze 3 dny??! to je nejakej hardcore to je fakt scifi ale italiani sou mamrdi tak se neni cemu divit
      Re: Pearly nebo Testarossy? 11.11.2009 No já nevím, ale za 3 dny rozlepený miury to se mi nějak nezdá. Naopak pearly jsem měl a za 2 měsíce
      Re: Pearly nebo Testarossy? 11.11.2009 Rock Pillars je světová špička, ať si říka kdo chce, co chce.Pearly jsou ověřené a cenově jsou na to
        Re: Pearly nebo Testarossy? 11.11.2009 Koukal jsem na ty chystaný RP a fakt vypadaj dost dobře,akorát jsem teda nikde nenašel ceny ani odkd
          Re: Pearly nebo Testarossy? 11.11.2009 Prý budou k mání od února.
    Re: Pearly nebo Testarossy? 11.11.2009 Lezky si kupuju podle toho, jestli se mi líbí (samozřejmě by měli sedět) a jsou to Miury, ale to nen
      Re: Pearly nebo Testarossy? 11.11.2009 taky myslim ze to je spise o zpusobu lezeni.Pearly mam pul roku a az ted se me zacla delat dirka, kt
      Re: Pearly nebo Testarossy? 11.11.2009 taky myslim ze to je spise o zpusobu lezeni.Pearly mam pul roku a az ted se me zacla delat dirka, kt
      Re: Pearly nebo Testarossy? 11.11.2009 taky myslim ze to je spise o zpusobu lezeni.Pearly mam pul roku a az ted se me zacla delat dirka, kt
      Re: Pearly nebo Testarossy? 11.11.2009 taky myslim ze to je spise o zpusobu lezeni.Pearly mam pul roku a az ted se me zacla delat dirka, kt
    Re: Pearly nebo Testarossy? 11.11.2009 zavislaku!!!!
  Re: Pearly nebo Testarossy? 11.11.2009 Alfa a omega je to, jak zrovna Tobe sedne ta bota na nohu! A to se odviji od toho, jaky pouziva kter
    Re: Pearly nebo Testarossy? 11.11.2009 ty novy lezky na 2010 vypadaji dost dobre...:) jsem na ne zvedavej
    Re: Pearly nebo Testarossy? 11.11.2009 ty novy lezky na 2010 vypadaji dost dobre...:) jsem na ne zvedavej
    Re: Pearly nebo Testarossy? 11.11.2009 ty novy lezky na 2010 vypadaji dost dobre...:) jsem na ne zvedavej
      Re: Pearly nebo Testarossy? 11.11.2009 hodne lidem se udelal na RP zralok,a ne sici tahaj nohy za sebou jak ochrnuty
        Re: Pearly nebo Testarossy? 11.11.2009 pokud vím, tak se doprodává serie "starých" modelů Pearl..ta nová má mnoho vylepšení! (kos
          Re: Pearly nebo Testarossy? 11.11.2009 Buď nás taháš za nos nebo je to zajímavý. V každým případě mě to připadá obřad kolem nákupu uheráku,
          Re: Pearly nebo Testarossy? 11.11.2009 jo to zni jako celkem rozumnej nazor, ty moje "pirlis-brzy-rozlepene" mjury zrovna privezl
  Re: Pearly nebo Testarossy? 11.11.2009 Pearly jsou z syntetické kůže, Miury (nevim jak testarossy) jsou z přírodní. Rozdíl v materiálu se p
  Re: pozvanka k diskusi..? 11.11.2009 to čtení vesele vůbec nebylo..
Chorro leden 10.11.2009 Zdar, v lednu letim do Chorra (4.-12.1) a vypadl mi spolulezec, najde se nekdo, kdo ma stejnou cestu a nema s kym lezt? Nebo nejaka particka, ke ktere bych se vternul. Diky Dan
sperlonga by air and train 09.11.2009 ahoj, nevite nahodou nekdo a nenapsal/a bys mi jak se dostat z letiste Ciampino v Rime na nadrazi, ze ktereho jezdi vlaky smer speronga??diky moc
1
...
957
958
959
960
961
962
963
964
965
966
967
968
969
970
971
972
973
974
975
976
...
2263
Kroutil ahoj, rad by som si nejak zadovazil Kroutilovho sprievodcu Vysokymi Tatrami. nema niekto k dispozicii nieco naskenovane, verim ze v kniznej podobe je to uz asi unikat. dik Gary 17:00:29 11.11.2009odpovědět
  Re: Kroutil Koukni sem: http://www.outdoorforum.cz/ viewtopic.php?f=18&t=7841 je tam toho vice ;-) vonkreuz 17:53:16 11.11.2009odpovědět
  Re: Kroutil unikát to není, každou chvíli vygooglíš v antikvariátech nebo na aukru, otázka je čas, cena a rok vydání;) martan 21:41:57 11.11.2009odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: