Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Stan na Sněžce 17.11.2009 Ahoj.Máme v plánu v zimě přespat ve stanu na Sněžce.Vyjádříte se mi k tomu někdo?Je to málo diskutované téma,ale asi je jasné proč...
  Re: Stan na Sněžce 17.11.2009 Vzhledem k tomu, že je to první zóna KRNAP, komerční území, turistická pamětihodnost, vede tam lanov
    Re: Stan na Sněžce 18.11.2009 když přijdeš v týdnu, v den kdy bude fučet, mrznout a sněžit, nepostavíš stan a jen si někde lehneš,
      Re: Stan na Sněžce 18.11.2009 "Vzhledem k tomu, že je to první zóna KRNAP, komerční území, vede tam lanovka..." velmi ve
        Re: Stan na Sněžce 18.11.2009 Možná vtipné, ale pravdivé.
  Re: Stan na Sněžce 18.11.2009 No pokud bys byl slecna ve vanici, tak te meteorkari nechaji prespat v boude a jeste ti uvari caj. T
  Re: Stan na Sněžce 18.11.2009 a duvod? Nejak mi unika smysl cele akce...
Fakt je, ze jestli to ma byt test odolnosti a prem
Plakat 17.11.2009 ahoj, doporucte prosim nejakou prodejnu nebo nejlip eshop kde prodavaji nejake plakaty, fotografie na zed s motivem hor.. takze format min. metr krat neco.. cena do 500,- max.. predem diky
  Re: Plakat 17.11.2009 A co tak použít nějaký velkoformátový kalendář s horolezeckou tématikou ??? Je to originální a relat
    Re: Plakat 17.11.2009 ..a odkaz?
      Re: Plakat 17.11.2009 radekjaros.cz - nabizi sve fota i kalendar. Bohuzel za poctivy peniz. Ale tohoto cloveka neni spatne
    Re: Plakat 17.11.2009 ..a odkaz?
  Re: Plakat 17.11.2009
    Re: Plakat 18.11.2009 nejlepší je vytáhnout tam na zádech tu zrcadlovku a vyfotit si sám :) taková fotka pak má stejně nej
skaly u uhercic?? 16.11.2009 hoj nevite nekdo co to je za skalku kousek od uhercic kousek od hranic s rakouskem na jizni morave?? nedavno jsme tam lezli tak by me zajimalo co to je za oblast. charakter materialu loupava asirula? odjistene borhaky hodne novymi. podle horosvazu mi to v
  Re: skaly u uhercic?? 16.11.2009 A copak se ti na Kříži nelíbilo, pěkná neolezená skála, prostě se to na povrchu šupinatí, to víš kdy
    Re: skaly u uhercic?? 16.11.2009 ahoj, musim rict ze nevim ani ve kterem sektoru jsme lezli takze tezko rict co jsme lezli, mozna jse
      Re: skaly u uhercic?? 16.11.2009 Nadělali jsme tam cesty letos v létě a na podzim, většinou mají jen dva přelezy, byly tam akorát dvě
Syndrom karpalniho tunelu 15.11.2009 Ahoj. Mam syndrom karpalniho tunelu. Bojim se ze me ceka operace. Chtel bych se zeptat jesti s tim mate nekdo zkusenosti, hlavne jestli po operaci byvaji nejake problemy, jestli se da pak jeste lizt... Dik. Martin
  Re: Syndrom karpalniho tunelu 15.11.2009 Mam prave ted asi tejden po operaci, pokud to nenamaham, tak bolest vicemene zadna. Jeden steh (!) m
stena 15.11.2009 poradi niekto nejaku lezecku stenu v ostrave. mam to blizko rad by som si zaliezol. zaciatocnik vdaka
  Re: stena 15.11.2009 do uplnych zacatku jse dobre CDU ve vyskovicich,pro pokrocilejsi(ale i zacatecnici trochupolozi) pak
SP Kranj 15.11.2009 Nikde žádný info o Kranji :(
Ajdam se probil všemi topy do finále. Patxi je na děleném třetím místě. Držím palce ať to ve finále vyjde! Přímý přenos je prý v pět zde:
lezení v Jevišovicích 14.11.2009 Ahoj lezci, myslíte, že zítra budou podmínky na lezení v Jevišovicích? Ještě jsme tam nebyli, předpověď je docela dobrá a Vlkův článek na cs.euroclimbingu nás nalákal. Nevíte, jesli je někde na netu topo tamních skal u Řeky? díky za info
  Re: lezení v Jevišovicích 14.11.2009 alespon ten hlavni masiv je na tom EC
    Re: lezení v Jevišovicích 14.11.2009 Akorát jestli tam nebude mokro, přece jen je to v údolí a pod stromy, na druhou stranu je nahoře Žal
      Re: lezení v Jevišovicích 15.11.2009 ten tip si rád poslechnu Vlku, poděl se..
      Re: lezení v Jevišovicích 15.11.2009 ten tip si rád poslechnu Vlku, poděl se..
        Re: lezení v Jevišovicích 15.11.2009 Kozel, Kras, Palava, Lidecko (trochu z ruky)...jen si vybrat...
          Re: lezení v Jevišovicích 15.11.2009 Myslím, že Vlk měl na mysli nějakou jinou oblast
            Re: lezení v Jevišovicích 15.11.2009 Zcela jistě, je to cca 115 km z Brna, leží přímo na břehu řeky Dyje, hodí se tam přátelé, je otočená
              Re: lezení v Jevišovicích 15.11.2009 PS: A její fotku najdete na jiném serveru u "známého novináře" v sekci vodáci je článek o
              Re: lezení v Jevišovicích 16.11.2009 Pěkná stěna. Jenom po vlastním říkáš? Jsou tam aspoň řetězy na vršku, nebo se i štanduje na vlastním
  Re: lezení v Jevišovicích 16.11.2009 tak kažodpádně díky za info, polezli jsme nakonec na Žaludově skále a Malejch, ke skalám u řeky jsme
    Re: lezení v Jevišovicích 16.11.2009 Nejen po vlastním, ale potřebuješ ho, nahoře všude slaníš, pod vršky jsou borháky na slanění, je tam
      Re: lezení v Jevišovicích 16.11.2009 Díky za vyčerpávající info, určitě si BK zařadím na seznam nejbližších cílů. Vlku - ty jsi taková mí
        Re: lezení v Jevišovicích 16.11.2009 Kupodivu to dnes šlo i po dešti na Vaňousech, takže na Holštejně si zítra vyberete, něco půjde na In
Fotky z prachova Cervenec 2009 13.11.2009 Na prelomu cervenec srpen jsem potkala v Prachove dva lezce, ktere jsem fotila na Drazdanske z Ameriky a slibila jim fotky, ztratila jsem bohuzel konktakt, tak snad je dopravim pres lezce :D
Fotila vas holka s dlouhyma dredama....
zde link <
ceny v Chorru 13.11.2009 Zdar, nevite jestli se da koupit lezecke vybaveni v Chorru, a hlavne jak je to tam drahe. Letime tam v unoru a potrebuji koupit nove lano, tak nevim, jestli ho koupit doma nebo az tam. Dik
  Re: ceny v Chorru 13.11.2009 Cau, v Chorru je jenom maly lezecky kramek, ktery vlastni jeden Nemec, lano bys tam asi koupil, ale
    Re: ceny v Chorru 13.11.2009 V shopu v Chorru levno není. Určitě si lano dovez z ČR. Je to spíš takovej dobrej nouzák když ti tře
Vypékání botičky 13.11.2009 Ahoj, potřebovaly bych poradit ohledně správného postupu vypékání vnitřní termo botičky u skialpových bot. díky za rady
  Re: Vypékání botičky 13.11.2009 No jestli se o to chceš pokoušet doma, tak nevím. Donesl jsem si boty do Namche a nechal jsem si je
    Re: Vypékání botičky 14.11.2009 Pokud je ta procedůra složitá, tak potom vůbec nechápu jak zvládáš lyžování ;o) Mně na principu - na
      Re: Vypékání botičky 15.11.2009 No nejde jenom o to nahřát botičku, strčit nohu a půl hoďky chodit, jak často slýchávám. Díky za opt
1
...
955
956
957
958
959
960
961
962
963
964
965
966
967
968
969
970
971
972
973
974
...
2263
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: