Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Routes: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Boulders: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Mountains: 17.Abt 3287 18.Sukačová 3238 19.Petr 3142
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English lezení v Jevišovicích 14.11.2009 Ahoj lezci, myslíte, že zítra budou podmínky na lezení v Jevišovicích? Ještě jsme tam nebyli, předpověď je docela dobrá a Vlkův článek na cs.euroclimbingu nás nalákal. Nevíte, jesli je někde na netu topo tamních skal u Řeky? díky za info
  Re: lezení v Jevišovicích 14.11.2009 alespon ten hlavni masiv je na tom EC
    Re: lezení v Jevišovicích 14.11.2009 Akorát jestli tam nebude mokro, přece jen je to v údolí a pod stromy, na druhou stranu je nahoře Žal
      Re: lezení v Jevišovicích 15.11.2009 ten tip si rád poslechnu Vlku, poděl se..
      Re: lezení v Jevišovicích 15.11.2009 ten tip si rád poslechnu Vlku, poděl se..
        Re: lezení v Jevišovicích 15.11.2009 Kozel, Kras, Palava, Lidecko (trochu z ruky)...jen si vybrat...
          Re: lezení v Jevišovicích 15.11.2009 Myslím, že Vlk měl na mysli nějakou jinou oblast
            Re: lezení v Jevišovicích 15.11.2009 Zcela jistě, je to cca 115 km z Brna, leží přímo na břehu řeky Dyje, hodí se tam přátelé, je otočená
              Re: lezení v Jevišovicích 15.11.2009 PS: A její fotku najdete na jiném serveru u "známého novináře" v sekci vodáci je článek o
              Re: lezení v Jevišovicích 16.11.2009 Pěkná stěna. Jenom po vlastním říkáš? Jsou tam aspoň řetězy na vršku, nebo se i štanduje na vlastním
  Re: lezení v Jevišovicích 16.11.2009 tak kažodpádně díky za info, polezli jsme nakonec na Žaludově skále a Malejch, ke skalám u řeky jsme
    Re: lezení v Jevišovicích 16.11.2009 Nejen po vlastním, ale potřebuješ ho, nahoře všude slaníš, pod vršky jsou borháky na slanění, je tam
      Re: lezení v Jevišovicích 16.11.2009 Díky za vyčerpávající info, určitě si BK zařadím na seznam nejbližších cílů. Vlku - ty jsi taková mí
        Re: lezení v Jevišovicích 16.11.2009 Kupodivu to dnes šlo i po dešti na Vaňousech, takže na Holštejně si zítra vyberete, něco půjde na In
Fotky z prachova Cervenec 2009 13.11.2009 Na prelomu cervenec srpen jsem potkala v Prachove dva lezce, ktere jsem fotila na Drazdanske z Ameriky a slibila jim fotky, ztratila jsem bohuzel konktakt, tak snad je dopravim pres lezce :D
Fotila vas holka s dlouhyma dredama....
zde link <
ceny v Chorru 13.11.2009 Zdar, nevite jestli se da koupit lezecke vybaveni v Chorru, a hlavne jak je to tam drahe. Letime tam v unoru a potrebuji koupit nove lano, tak nevim, jestli ho koupit doma nebo az tam. Dik
  Re: ceny v Chorru 13.11.2009 Cau, v Chorru je jenom maly lezecky kramek, ktery vlastni jeden Nemec, lano bys tam asi koupil, ale
    Re: ceny v Chorru 13.11.2009 V shopu v Chorru levno není. Určitě si lano dovez z ČR. Je to spíš takovej dobrej nouzák když ti tře
Vypékání botičky 13.11.2009 Ahoj, potřebovaly bych poradit ohledně správného postupu vypékání vnitřní termo botičky u skialpových bot. díky za rady
  Re: Vypékání botičky 13.11.2009 No jestli se o to chceš pokoušet doma, tak nevím. Donesl jsem si boty do Namche a nechal jsem si je
    Re: Vypékání botičky 14.11.2009 Pokud je ta procedůra složitá, tak potom vůbec nechápu jak zvládáš lyžování ;o) Mně na principu - na
      Re: Vypékání botičky 15.11.2009 No nejde jenom o to nahřát botičku, strčit nohu a půl hoďky chodit, jak často slýchávám. Díky za opt
Umělá stěna Ústí nad Labem 13.11.2009 Zdar, hledám partáka na umělou stěnu, příp i ven. V UL dělám do 15:30 tak někdy potom. Kontakt mail nebo 602 937 009. Zatím zdar
  ; 13.11.2009 I do Mšena, tam zase bydlím :)
    Re: ; 13.11.2009 tohle patří do inzerce
  Re: Manolo 13.11.2009 A ještě něco bys nechtěl?
Sněžnice - doporučte 12.11.2009 Ahoj, doporučte dobré sněžnice pro "šmajdání" po Krkonoších, Tatrách, ale i třeba Alpách. Již mám pár zkušeností se sněžnicemi od TSL (řada 2xx). Teď uvažuji o koupi, abych si nemusel půjčovat. Do čeho by jste šli - TSL, Salewa, Inoox,...? Díky,
  Re: Sněžnice - doporučte 13.11.2009 jednoznačně chlupaté lyže!
jinak obecně záleží, jestli chceš šmajdat po rovině, nebo občas tr
    Re: Sněžnice - doporučte 15.11.2009 Ahoj, lezení po rovině ani ne. Spíše do a ze svahů - např. M. Fatra, Tatry, Totes Gebirge...
  Re: Sněžnice - doporučte 14.11.2009 salewa si je nechavala delat u TSL, jetsli to je tak jeste ted, tak je to prast jako uhod..
  Re: Chamonix - Midi 13.11.2009 Takhle v létě to vypadá v pohodě, ale nevíte, jak to chodí v zimě? Funguje ta lanovka a je cesta na
    Re: Chamonix - Midi 13.11.2009 Lanovka maká celoročně...max mají pauzy na nějaký údržby...to zjistíš na webech Chamonix.
Jak
  Re: evolv predator 11.11.2009 Ahoj, nemám na ně půl špatného slova. Kup si je ale přesně na nohu, protože se skoro vůbec neroztáhn
    Re: evolv predator 11.11.2009 Já na ně nedám dopustit. Mám širší krátkou nožku a vysokej nárt a sedliy mi jak ulitý. Podobně mi te
  Re: evolv predator 11.11.2009 Přesně, nekupuj moc malé nebo ti upadlou prsty.. Na malé stupy supr, ale bacha na patu, mi neseděla
  Re: evolv predator 12.11.2009 Koupil jsem si je dst maly a bylo to zlo. Nejvic mi vadilo, ze se ve spicce shrnovala podsivka a ty
  Re: evolv predator 12.11.2009 Hosi to vypada jak reklama z Evolvu, tak aby tu bylo taky neco jineho tak (ne naschval) musim napsat
  Re: evolv predator 12.11.2009 Díky všem,ještě poprosím,nevíte,jestli se dají někde pořídit 5.10,myslím i jiné modely než nabízí Bo
  Re: evolv predator 12.11.2009 Díky všem,ještě poprosím,nevíte,jestli se dají někde pořídit 5.10,myslím i jiné modely než nabízí Bo
1
...
956
957
958
959
960
961
962
963
964
965
966
967
968
969
970
971
972
973
974
975
...
2263
  ; I do Mšena, tam zase bydlím :) Aleš 10:17:19 13.11.2009odpovědět
    Re: ; tohle patří do inzerce 16:13:50 13.11.2009odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: