Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Routes: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Boulders: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Mountains: 17.Abt 3287 18.Sukačová 3238 19.Petr 3142
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English lezení v Jevišovicích 14.11.2009 Ahoj lezci, myslíte, že zítra budou podmínky na lezení v Jevišovicích? Ještě jsme tam nebyli, předpověď je docela dobrá a Vlkův článek na cs.euroclimbingu nás nalákal. Nevíte, jesli je někde na netu topo tamních skal u Řeky? díky za info
  Re: lezení v Jevišovicích 14.11.2009 alespon ten hlavni masiv je na tom EC
    Re: lezení v Jevišovicích 14.11.2009 Akorát jestli tam nebude mokro, přece jen je to v údolí a pod stromy, na druhou stranu je nahoře Žal
      Re: lezení v Jevišovicích 15.11.2009 ten tip si rád poslechnu Vlku, poděl se..
      Re: lezení v Jevišovicích 15.11.2009 ten tip si rád poslechnu Vlku, poděl se..
        Re: lezení v Jevišovicích 15.11.2009 Kozel, Kras, Palava, Lidecko (trochu z ruky)...jen si vybrat...
          Re: lezení v Jevišovicích 15.11.2009 Myslím, že Vlk měl na mysli nějakou jinou oblast
            Re: lezení v Jevišovicích 15.11.2009 Zcela jistě, je to cca 115 km z Brna, leží přímo na břehu řeky Dyje, hodí se tam přátelé, je otočená
              Re: lezení v Jevišovicích 15.11.2009 PS: A její fotku najdete na jiném serveru u "známého novináře" v sekci vodáci je článek o
              Re: lezení v Jevišovicích 16.11.2009 Pěkná stěna. Jenom po vlastním říkáš? Jsou tam aspoň řetězy na vršku, nebo se i štanduje na vlastním
  Re: lezení v Jevišovicích 16.11.2009 tak kažodpádně díky za info, polezli jsme nakonec na Žaludově skále a Malejch, ke skalám u řeky jsme
    Re: lezení v Jevišovicích 16.11.2009 Nejen po vlastním, ale potřebuješ ho, nahoře všude slaníš, pod vršky jsou borháky na slanění, je tam
      Re: lezení v Jevišovicích 16.11.2009 Díky za vyčerpávající info, určitě si BK zařadím na seznam nejbližších cílů. Vlku - ty jsi taková mí
        Re: lezení v Jevišovicích 16.11.2009 Kupodivu to dnes šlo i po dešti na Vaňousech, takže na Holštejně si zítra vyberete, něco půjde na In
Fotky z prachova Cervenec 2009 13.11.2009 Na prelomu cervenec srpen jsem potkala v Prachove dva lezce, ktere jsem fotila na Drazdanske z Ameriky a slibila jim fotky, ztratila jsem bohuzel konktakt, tak snad je dopravim pres lezce :D
Fotila vas holka s dlouhyma dredama....
zde link <
ceny v Chorru 13.11.2009 Zdar, nevite jestli se da koupit lezecke vybaveni v Chorru, a hlavne jak je to tam drahe. Letime tam v unoru a potrebuji koupit nove lano, tak nevim, jestli ho koupit doma nebo az tam. Dik
  Re: ceny v Chorru 13.11.2009 Cau, v Chorru je jenom maly lezecky kramek, ktery vlastni jeden Nemec, lano bys tam asi koupil, ale
    Re: ceny v Chorru 13.11.2009 V shopu v Chorru levno není. Určitě si lano dovez z ČR. Je to spíš takovej dobrej nouzák když ti tře
Vypékání botičky 13.11.2009 Ahoj, potřebovaly bych poradit ohledně správného postupu vypékání vnitřní termo botičky u skialpových bot. díky za rady
  Re: Vypékání botičky 13.11.2009 No jestli se o to chceš pokoušet doma, tak nevím. Donesl jsem si boty do Namche a nechal jsem si je
    Re: Vypékání botičky 14.11.2009 Pokud je ta procedůra složitá, tak potom vůbec nechápu jak zvládáš lyžování ;o) Mně na principu - na
      Re: Vypékání botičky 15.11.2009 No nejde jenom o to nahřát botičku, strčit nohu a půl hoďky chodit, jak často slýchávám. Díky za opt
Umělá stěna Ústí nad Labem 13.11.2009 Zdar, hledám partáka na umělou stěnu, příp i ven. V UL dělám do 15:30 tak někdy potom. Kontakt mail nebo 602 937 009. Zatím zdar
  ; 13.11.2009 I do Mšena, tam zase bydlím :)
    Re: ; 13.11.2009 tohle patří do inzerce
  Re: Manolo 13.11.2009 A ještě něco bys nechtěl?
Sněžnice - doporučte 12.11.2009 Ahoj, doporučte dobré sněžnice pro "šmajdání" po Krkonoších, Tatrách, ale i třeba Alpách. Již mám pár zkušeností se sněžnicemi od TSL (řada 2xx). Teď uvažuji o koupi, abych si nemusel půjčovat. Do čeho by jste šli - TSL, Salewa, Inoox,...? Díky,
  Re: Sněžnice - doporučte 13.11.2009 jednoznačně chlupaté lyže!
jinak obecně záleží, jestli chceš šmajdat po rovině, nebo občas tr
    Re: Sněžnice - doporučte 15.11.2009 Ahoj, lezení po rovině ani ne. Spíše do a ze svahů - např. M. Fatra, Tatry, Totes Gebirge...
  Re: Sněžnice - doporučte 14.11.2009 salewa si je nechavala delat u TSL, jetsli to je tak jeste ted, tak je to prast jako uhod..
  Re: Chamonix - Midi 13.11.2009 Takhle v létě to vypadá v pohodě, ale nevíte, jak to chodí v zimě? Funguje ta lanovka a je cesta na
    Re: Chamonix - Midi 13.11.2009 Lanovka maká celoročně...max mají pauzy na nějaký údržby...to zjistíš na webech Chamonix.
Jak
  Re: evolv predator 11.11.2009 Ahoj, nemám na ně půl špatného slova. Kup si je ale přesně na nohu, protože se skoro vůbec neroztáhn
    Re: evolv predator 11.11.2009 Já na ně nedám dopustit. Mám širší krátkou nožku a vysokej nárt a sedliy mi jak ulitý. Podobně mi te
  Re: evolv predator 11.11.2009 Přesně, nekupuj moc malé nebo ti upadlou prsty.. Na malé stupy supr, ale bacha na patu, mi neseděla
  Re: evolv predator 12.11.2009 Koupil jsem si je dst maly a bylo to zlo. Nejvic mi vadilo, ze se ve spicce shrnovala podsivka a ty
  Re: evolv predator 12.11.2009 Hosi to vypada jak reklama z Evolvu, tak aby tu bylo taky neco jineho tak (ne naschval) musim napsat
  Re: evolv predator 12.11.2009 Díky všem,ještě poprosím,nevíte,jestli se dají někde pořídit 5.10,myslím i jiné modely než nabízí Bo
  Re: evolv predator 12.11.2009 Díky všem,ještě poprosím,nevíte,jestli se dají někde pořídit 5.10,myslím i jiné modely než nabízí Bo
1
...
956
957
958
959
960
961
962
963
964
965
966
967
968
969
970
971
972
973
974
975
...
2263
Vypékání botičky Ahoj, potřebovaly bych poradit ohledně správného postupu vypékání vnitřní termo botičky u skialpových bot. díky za rady Dero 11:03:00 13.11.2009odpovědět
  Re: Vypékání botičky No jestli se o to chceš pokoušet doma, tak nevím. Donesl jsem si boty do Namche a nechal jsem si je vypéct. Ta procedura není úplně jednoduchá a můžeš si tu botičku poničit. Kulasek 17:02:49 13.11.2009odpovědět
    Re: Vypékání botičky Pokud je ta procedůra složitá, tak potom vůbec nechápu jak zvládáš lyžování ;o) Mně na principu - nahřeju a dám na nohu .. nepřijde nic zas až tak extra. Matúš to má na webu dobře popsané. Belial 10:10:48 14.11.2009odpovědět
      Re: Vypékání botičky No nejde jenom o to nahřát botičku, strčit nohu a půl hoďky chodit, jak často slýchávám. Díky za optání lyžuji dobře. Kulasek 19:53:17 15.11.2009odpovědět
    Re: Vypékání botičky kazda boticka se vypeka na urcitou teplotu, po urcitou dobu a bud z venku nebo fukarem zevnitr. ja bych to tedy take neriskovala, muze se stat, ze se boticka zevnitr zkrabati a s tim pak uz nic neudelas...a nova stoji 4litry kara 15:42:15 14.11.2009odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: