Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
17.Šofránko 10585
18.Kolomazník 10550
19.Kalvas 10538
Bouldry:
17.Košťál 10050
18.Chytil 10025
19.Nespoutaný 10006
Hory:
2.Skopec 7086
3.Groš 6550
4.Černý 6468

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230962 cest
Nové přelezy:
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
HO Jeseník - Jeseník
Hotel Praha - Broumov - Broumov
ZŠ Kladruby - Kladruby

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Rock Point Vaňkovka - Brno
HUDYsport - Olomouc

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Stan na Sněžce17.11.2009
Ahoj.Máme v plánu v zimě přespat ve stanu na Sněžce.Vyjádříte se mi k tomu někdo?Je to málo diskutované téma,ale asi je jasné proč...
 Re: Stan na Sněžce17.11.2009
Vzhledem k tomu, že je to první zóna KRNAP, komerční území, turistická pamětihodnost, vede tam lanov
  Re: Stan na Sněžce18.11.2009
když přijdeš v týdnu, v den kdy bude fučet, mrznout a sněžit, nepostavíš stan a jen si někde lehneš,
   Re: Stan na Sněžce18.11.2009
"Vzhledem k tomu, že je to první zóna KRNAP, komerční území, vede tam lanovka..." velmi ve
    Re: Stan na Sněžce18.11.2009
Možná vtipné, ale pravdivé.
 Re: Stan na Sněžce18.11.2009
No pokud bys byl slecna ve vanici, tak te meteorkari nechaji prespat v boude a jeste ti uvari caj. T
 Re: Stan na Sněžce18.11.2009
a duvod? Nejak mi unika smysl cele akce...
Fakt je, ze jestli to ma byt test odolnosti a prem

 Plakat17.11.2009
ahoj, doporucte prosim nejakou prodejnu nebo nejlip eshop kde prodavaji nejake plakaty, fotografie na zed s motivem hor.. takze format min. metr krat neco.. cena do 500,- max.. predem diky
 Re: Plakat17.11.2009
A co tak použít nějaký velkoformátový kalendář s horolezeckou tématikou ??? Je to originální a relat
  Re: Plakat17.11.2009
..a odkaz?
   Re: Plakat17.11.2009
radekjaros.cz - nabizi sve fota i kalendar. Bohuzel za poctivy peniz. Ale tohoto cloveka neni spatne
  Re: Plakat17.11.2009
..a odkaz?
 Re: Plakat17.11.2009
 Re: Plakat17.11.2009
A co toto? ;-)
 Re: Plakat17.11.2009
panove diky za odkazy, ikdyz stale to neni to co hledam, ono asi ani neni unas v CR moznost sehnat n
  Re: Plakat18.11.2009
nejlepší je vytáhnout tam na zádech tu zrcadlovku a vyfotit si sám :) taková fotka pak má stejně nej

 skaly u uhercic??16.11.2009
hoj nevite nekdo co to je za skalku kousek od uhercic kousek od hranic s rakouskem na jizni morave?? nedavno jsme tam lezli tak by me zajimalo co to je za oblast. charakter materialu loupava asirula? odjistene borhaky hodne novymi. podle horosvazu mi to v
 Re: skaly u uhercic??16.11.2009
A copak se ti na Kříži nelíbilo, pěkná neolezená skála, prostě se to na povrchu šupinatí, to víš kdy
  Re: skaly u uhercic??16.11.2009
ahoj, musim rict ze nevim ani ve kterem sektoru jsme lezli takze tezko rict co jsme lezli, mozna jse
   Re: skaly u uhercic??16.11.2009
Nadělali jsme tam cesty letos v létě a na podzim, většinou mají jen dva přelezy, byly tam akorát dvě

 Syndrom karpalniho tunelu15.11.2009
Ahoj. Mam syndrom karpalniho tunelu. Bojim se ze me ceka operace. Chtel bych se zeptat jesti s tim mate nekdo zkusenosti, hlavne jestli po operaci byvaji nejake problemy, jestli se da pak jeste lizt... Dik. Martin
 Re: Syndrom karpalniho tunelu15.11.2009
Mam prave ted asi tejden po operaci, pokud to nenamaham, tak bolest vicemene zadna. Jeden steh (!) m

 stena15.11.2009
poradi niekto nejaku lezecku stenu v ostrave. mam to blizko rad by som si zaliezol. zaciatocnik vdaka
 Re: stena15.11.2009
do uplnych zacatku jse dobre CDU ve vyskovicich,pro pokrocilejsi(ale i zacatecnici trochupolozi) pak

 SP Kranj15.11.2009
Nikde žádný info o Kranji :(
Ajdam se probil všemi topy do finále. Patxi je na děleném třetím místě. Držím palce ať to ve finále vyjde! Přímý přenos je prý v pět zde:

 lezení v Jevišovicích14.11.2009
Ahoj lezci, myslíte, že zítra budou podmínky na lezení v Jevišovicích? Ještě jsme tam nebyli, předpověď je docela dobrá a Vlkův článek na cs.euroclimbingu nás nalákal. Nevíte, jesli je někde na netu topo tamních skal u Řeky? díky za info
 Re: lezení v Jevišovicích14.11.2009
alespon ten hlavni masiv je na tom EC
  Re: lezení v Jevišovicích14.11.2009
Akorát jestli tam nebude mokro, přece jen je to v údolí a pod stromy, na druhou stranu je nahoře Žal
   Re: lezení v Jevišovicích15.11.2009
ten tip si rád poslechnu Vlku, poděl se..
   Re: lezení v Jevišovicích15.11.2009
ten tip si rád poslechnu Vlku, poděl se..
    Re: lezení v Jevišovicích15.11.2009
Kozel, Kras, Palava, Lidecko (trochu z ruky)...jen si vybrat...
     Re: lezení v Jevišovicích15.11.2009
Myslím, že Vlk měl na mysli nějakou jinou oblast
      Re: lezení v Jevišovicích15.11.2009
Zcela jistě, je to cca 115 km z Brna, leží přímo na břehu řeky Dyje, hodí se tam přátelé, je otočená
       Re: lezení v Jevišovicích15.11.2009
PS: A její fotku najdete na jiném serveru u "známého novináře" v sekci vodáci je článek o
       Re: lezení v Jevišovicích16.11.2009
Pěkná stěna. Jenom po vlastním říkáš? Jsou tam aspoň řetězy na vršku, nebo se i štanduje na vlastním
 Re: lezení v Jevišovicích16.11.2009
tak kažodpádně díky za info, polezli jsme nakonec na Žaludově skále a Malejch, ke skalám u řeky jsme
  Re: lezení v Jevišovicích16.11.2009
Nejen po vlastním, ale potřebuješ ho, nahoře všude slaníš, pod vršky jsou borháky na slanění, je tam
   Re: lezení v Jevišovicích16.11.2009
Díky za vyčerpávající info, určitě si BK zařadím na seznam nejbližších cílů. Vlku - ty jsi taková mí
    Re: lezení v Jevišovicích16.11.2009
Kupodivu to dnes šlo i po dešti na Vaňousech, takže na Holštejně si zítra vyberete, něco půjde na In

 Fotky z prachova Cervenec 200913.11.2009
Na prelomu cervenec srpen jsem potkala v Prachove dva lezce, ktere jsem fotila na Drazdanske z Ameriky a slibila jim fotky, ztratila jsem bohuzel konktakt, tak snad je dopravim pres lezce :D
Fotila vas holka s dlouhyma dredama....
zde link <

 ceny v Chorru13.11.2009
Zdar, nevite jestli se da koupit lezecke vybaveni v Chorru, a hlavne jak je to tam drahe. Letime tam v unoru a potrebuji koupit nove lano, tak nevim, jestli ho koupit doma nebo az tam. Dik
 Re: ceny v Chorru13.11.2009
Cau, v Chorru je jenom maly lezecky kramek, ktery vlastni jeden Nemec, lano bys tam asi koupil, ale
  Re: ceny v Chorru13.11.2009
V shopu v Chorru levno není. Určitě si lano dovez z ČR. Je to spíš takovej dobrej nouzák když ti tře

 Vypékání botičky13.11.2009
Ahoj, potřebovaly bych poradit ohledně správného postupu vypékání vnitřní termo botičky u skialpových bot. díky za rady
 Re: Vypékání botičky13.11.2009
No jestli se o to chceš pokoušet doma, tak nevím. Donesl jsem si boty do Namche a nechal jsem si je
  Re: Vypékání botičky14.11.2009
Pokud je ta procedůra složitá, tak potom vůbec nechápu jak zvládáš lyžování ;o) Mně na principu - na
   Re: Vypékání botičky15.11.2009
No nejde jenom o to nahřát botičku, strčit nohu a půl hoďky chodit, jak často slýchávám. Díky za opt
 Re: Vypékání botičky13.11.2009
  Re: Vypékání botičky14.11.2009
kazda boticka se vypeka na urcitou teplotu, po urcitou dobu a bud z venku nebo fukarem zevnitr. ja b

1   ...   955   956   957   958   959   960   961   962   963   964   965   966   967   968   969   970   971   972   973   974   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Stan na Sněžce
Ahoj.Máme v plánu v zimě přespat ve stanu na Sněžce.Vyjádříte se mi k tomu někdo?Je to málo diskutované téma,ale asi je jasné proč...
Sandokan12:45:33 17.11.2009
odpovědět 
 Re: Stan na Sněžce
Vzhledem k tomu, že je to první zóna KRNAP, komerční území, turistická pamětihodnost, vede tam lanovka, protíná to česko-polská hranice a já nevím co ještě, tak Tě asi vyženou :-) Jednou jsme přespali v zimě bez stanu v kosovce na Svorové hoře a zřejmě by se dalo i na okraji lesa pod severní stěnou Sněžky u potoka Lomniczka.
Kuba Turek13:40:07 17.11.2009
odpovědět 
  Re: Stan na Sněžce
když přijdeš v týdnu, v den kdy bude fučet, mrznout a sněžit, nepostavíš stan a jen si někde lehneš, pravděpodobně si tě nikdo nevšimne :-)
Crosby00:43:10 18.11.2009
odpovědět 
   Re: Stan na Sněžce
"Vzhledem k tomu, že je to první zóna KRNAP, komerční území, vede tam lanovka..." velmi velmi vtipné:)
Hurvajz14:02:28 18.11.2009
odpovědět 
    Re: Stan na Sněžce
Možná vtipné, ale pravdivé.
Kuba Turek15:44:38 18.11.2009
odpovědět 
 Re: Stan na Sněžce
No pokud bys byl slecna ve vanici, tak te meteorkari nechaji prespat v boude a jeste ti uvari caj. Tedy alespon dle zkusenosti jedne kamaradky :-D
Martinek15:51:17 18.11.2009
odpovědět 
 Re: Stan na Sněžce
a duvod? Nejak mi unika smysl cele akce...
Fakt je, ze jestli to ma byt test odolnosti a premiera zimniho taboreni, pak to jisty smysl ma - kdyby slo do tuhyho, je tam moznost experiment vcas ukoncit :p
Martin16:05:36 18.11.2009
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192360)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Charmoz - Grépon traverse 5c Mont Blanc
Nesquiqquì! 6c+ Bergamo-Brescia
Gruppo Alpini Colere 6a+ Bergamo-Brescia
Il volo di Ursula 6b Bergamo-Brescia
Manaslu 2004 5c Bergamo-Brescia
Nově komentované:
Elegantní Varianta VIIa Prachov
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle
Harem VIIIb Rathen

 Nově v diskusi:
Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Prosím, | Re: Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Sil(e)nej borec | Whatsup | Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (45)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (12)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1264 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1454 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi