LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Jasně že mám dobrej štand holka! Jistím tě za pěknej strom (pssst) -eček :)
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
17.Šofránko 10585
18.Kolomazník 10550
19.Kalvas 10538
Bouldry:
17.Košťál 10050
18.Chytil 10025
19.Nespoutaný 10006
Hory:
31.Čermák 2232
32.Kupec 2216
33. 2172

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5947 lezců
1230734 cest
Nové přelezy:
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+
Hučení V K 9+
Rote Kante 9+
J. Har 7c

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
SAUNA - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 suunto Vector19.11.2009
HOJ prosim vsechny zda nemaji k dispozici manual v cz na Vectory dekuji moc!
 Re: suunto Vector19.11.2009
od kud jsi? manual mam.

 nakup lana18.11.2009
Zdravim. Rad bych lano na pristi rok a protoze na to nijak zvlast nespecham (pod stromkem mi staci fusekle), tak se snazim trochu popremyslet, jak ho nejlepe (rozumej nejlevneji) poridit. V nejakych diskuzich z minula se objevuji rady jako "kup to z
 Re: nakup lana18.11.2009
Podle me je nejlepsi sledovat bezne eshopy - obcas ma nektery z nich kratkodobou slevovou akci a byv
  Re: nakup lana19.11.2009
Přesně tak, zkus si počkat (nebo taky vyjednat) na nějakou slevu - ať už e-shop nebo kamenný krámek.
 Re: nakup lana19.11.2009
Zkus výprodej Singing Rock v Poniklé
  Re: nakup lana19.11.2009
Ted byly lanexacky lana za relativne rozumny peniz na SportLifu, zkus u Lanexu vyprodej nebo primo z
 Re: nakup lana19.11.2009
Ahoj,pokud nespěcháš a chystáš se třeba na jarní lezení,doporučuji Arco.Např 7Om Tendon myslím za cc
  Re: nakup lana19.11.2009
Jak je vubec mozne, ze se v tom Arcu nakupuje za takove ceny? To to tam nekdo dotuje, nebo jak to fu
   Re: nakup lana19.11.2009
tam na tom překupníci maj rabat jenom 30% u nás běžně až 70----
   Re: nakup lana19.11.2009
Je to o kupni sile. Pokud vsichni z cele Evropy budou jezdit nakupovat do nejakeho kramku v CR, tak
    Re: nakup lana20.11.2009
Jo, to zni logicky...
    Re: nakup lana20.11.2009
Nesmysl. Delal sem 2 roky v Hudaci a nedovedes si predstavit ten fofr, rozhodne nebyly problemy ze l
     Re: nakup lana21.11.2009
u technologicky vyspělejších výrobků se běžně praktikuje strategie "lízání smetany" - nasa
      Re: nakup lana21.11.2009
:) Máš tam dost hezkejch odbornejch slov, ale pokud existují ty oligopoly a dohody o cenách (což je
       Re: nakup lana21.11.2009
v Ponikle v Singaci dostanes na CHS prukazku 20% slevu, a to si myslim neni malo. Otazka jak dlouho

 dotaz Chamser Kangri18.11.2009
Ahojte,

nemáte prosím někdo zkušenosti s výstupy na Chamser a Lungser Kangri?
Zajímala by mne dostupnost a obtížnost normálek.
Děkuji předem,
vik

 Lezečky18.11.2009
Jelikož staré lezečky jsou v rozkladu, je nutno si pořídit nové. Jenže první problém se objevil u výběru lezeček. úplně jsem ze svého výběru vytěsnil Triop a Saltic, protože k nim mám prostě nedůvěru. 5.10 se mi taky moc nelíbí. Takže zůstaly Rock Pillars
 Re: Lezečky18.11.2009
zalistuj par stran zpět řešilo se to tady jestli LS nebo RP
 Re: Lezečky18.11.2009
mám LS Cobra a Evolve na sucháč. Nemůžu si stěžovat
 Re: Lezečky18.11.2009
taky si prispeju svoji trosku do mlyna, u miur se mi zacla rozlepovat spicka po 3 dnech, nekdo tu uz
 Re: Lezečky18.11.2009
zkus scarpy..super tvar, paradni pata:) nikdy uz nedam na nohu nic jineho;)
 Re: Lezečky18.11.2009
Sebelepsi bota, ktera ti nebude sedet na noze je uplne nahovno. Takze bych zacal z druheho konce, na
  Re: Lezečky19.11.2009
jak řikáš.. začít z druhýho konce. ne každej má to štěstí že mu seděj na noze všechny profláklý mode
   Re: Lezečky19.11.2009
ty fajfteny jsi vytesnil jen kvuli osobnimu pocitu a nebo nejakemu "objektivnimu" duvodu?
 Re: Lezečky19.11.2009
Ahoj, já mám Triop Rap tak rok a půl, a skoro nejeví známky nějakýho prolezení... každej má důvěru v
 Re: Lezečky19.11.2009
Myslím že Saltiky není třeba zavrhovat, mám Vampíry, plácám se v devítkách a jsem s botama maximálně
 Re: Lezečky19.11.2009
No ja si treba zase myslim, ze nejdulezitejsi je barva a design. Barva letosni zimy je tmave modra,

 suunto X-Lander18.11.2009
Zdravím všechny,schaním navod k hodinkam x-lander,sem ochotny za nej i zaplatit,navod i v elektronicke podobe.prosim
 Re: suunto X-Lander18.11.2009
Myslím si že návod na x-lander je stejný jako na vectory a ten mám doma, mohl bych ti ho případně na
  Re: suunto X-Lander19.11.2009
tak na mail jsem ti napsal,budu vyckavat na odpoved.dekuji

 kousek nad 7tis.17.11.2009
Ahoj všichni, opět jsem oprášil myšlenku se v létě vyškrábat na nějaký kopec a hledám tedy spolulezce, kteří by v létě vyrazili do Tádžikistánu a společně bychom zkusili Pik Korženěvské případně i Somoni. Mám nějaké zkušenosti z Nepálu, kde jsme vyšli do
 Re: kousek nad 7tis.18.11.2009
ahoj a kdy bys tam chtel jet??a na jak dlouho
  Re: kousek nad 7tis.19.11.2009
Nejsi ty ten stejny Tom co leze v Krasu 85 cest?? Retorika by tomu nasvedcovala ;-) Tak trochu Hujer
   Re: kousek nad 7tis.19.11.2009
Myslím že tendle Tom to má do krasu docela daleko :-), a sám zvyklí na jiné vápno je pro něj Kras sy

 85 cest v krasu17.11.2009
Ahoj,jenom by mě zajímalo jestli se někdo už pokoušet vylezt všechny cesty v moravském krasu od obtížností 9- až 9+,našel jsem jich 85 cest :-) Nevím jestli nato mám,ale pokusím se o to do konce roku 2010 :-) Co si o tom myslete? Da se to?
 Re: 85 cest v krasu17.11.2009
Jestli to dáš tak budeš opravdu frajer.
  Re: 85 cest v krasu18.11.2009
Mě před časem napadlo, zkusit v Krase vylezt všechny sedmičky...těch je fakt hodně, ale za zbytek ži
   Re: 85 cest v krasu18.11.2009
Můžeš se zeptet Adama, to je asi jediný lezec, který se zabýval systémovým přelezením nejtěžších ces
    Re: 85 cest v krasu18.11.2009
jj diky za radu,tak já se o to pokusím,uvidime jak to pujde,myslim že by to mohlo jít,až na pár peke
     Re: 85 cest v krasu18.11.2009
a když ti Vlk řekne že to není reálný tak do toho nepudeš? To asi není moc dobrý začátek- Věř si a z
     Re: 85 cest v krasu18.11.2009
Tady jestli máte někdo zájem jsou vypsaný cesty
      Re: 85 cest v krasu18.11.2009
Bude to těžký,ale pokusím se o to,uvidíme jak dlouho mě to vydrží :D Ale pokud to nepujde všechno ta
       Re: 85 cest v krasu20.11.2009
Tahle idea se zda jako velice rozumna. Preci jen mezi temi 9+ jich je par ktere se rozhodne nedaji u
      Re: 85 cest v krasu18.11.2009
paradny napad! drzim palce :}
       Re: 85 cest v krasu21.11.2009
U udelovat se za to bude titul, na misto Mistr sportu bude udelen titul Mistr Krasu :-P Nebo mistr k
    Re: 85 cest v krasu20.11.2009
To by me teda zajimalo jaky cesty do TOP 100 muzou Adamovi chybet... Maximalne tak Kocovina a Holubi
     Re: 85 cest v krasu20.11.2009
Mam dojem ze jak Kocovina tak Holubi dum do Top 100 nepatri
     Re: 85 cest v krasu20.11.2009
Už od 30.prosince loňského roku je na Rorejsech jedno 8ačko, co nemá přelezené:-), moc ten Kras posl
   Re: 85 cest v krasu18.11.2009
jj je jich 77 čistých 7,kamarád se o to zajimal,takže jsem mu to hledal.Tady na lezci si zadáš,že ch
    Re: 85 cest v krasu18.11.2009
Vzhledem k omezením v Krase v některých sektorech a podmínkám, tak to si užiješ, no a pak tady taky
     Re: 85 cest v krasu18.11.2009
Tak to můžeme potom v průběhu vylaďovat,budu rád když se mě to bude doplňovat, s omezení počitám,tak
      Re: 85 cest v krasu18.11.2009
O to nejde, vem si třeba Rorejsi, jižní stěna, tam se moc nedá v létě, potřebuješ chladnější podzim,
       Re: 85 cest v krasu18.11.2009
jj já vím,ale tento rok se to v buči dalo ,doufám že i ten další :-) Já lepší podmínky moc neřeším,p
        Re: 85 cest v krasu18.11.2009
Pokud to nestihnu za rok,tak to dolezu další rok :-)
         Re: 85 cest v krasu18.11.2009
hodně štěstí v cestě 50.den (9 UIAA):-)
a taky Boulder bez hrany (9- UIAA)
          Re: 85 cest v krasu20.11.2009
Kdyz uz nekdo psal o tech sedmickach tak uz se tesim kdo bude dalsi na Haleluja na Zobanech.
           Re: 85 cest v krasu20.11.2009
Má vůbec volný přelez?
            Re: 85 cest v krasu20.11.2009
Zcela čistý nemá. Nemožné!!!!
             Re: 85 cest v krasu21.11.2009
nic není nemožné!!
              Re: 85 cest v krasu21.11.2009
Pokud vim tak ma 2. Cumpelik a Maugli.
               Re: 85 cest v krasu21.11.2009
Ještě Stoupa.
                Re: 85 cest v krasu21.11.2009
tady na lezci to má též přelezy.
                 Re: 85 cest v krasu21.11.2009
Jen pro doplnění, těch cest v té obtížnosti je přes 100 a možná do konce roku ještě nějaká přibude.

 Peří17.11.2009
Prosím poraďte při výběru péřového spacáku. Mám teď spacák PRIMA Bivak XP. Jsem s ním spokojen ale postupně zrácí svoje vlastnosti. Chtěl bych si tedy pořídit peří aby spacák dále vydržel,ale nemohu se rozhodnout od které značky a jaký tip. Pište svoje zk
 Re: Peří17.11.2009
jo, jde mi o spaní v Alpách ale chystam se i do vyšších hor. Převážně ale spacák+stan, často ale i v
  Re: Peří17.11.2009
warmpeace viking nebo sirjoseph rimo, oba delaji s ruznym plnenim od 600cuin po 950cuin. od sira je
   Re: Peří18.11.2009
:) používají lepší peří. To se dá zjistit jak?
 Re: Peří17.11.2009
Ahoj, ja mam Marmot Never Summer a velka spokojenost. Pomer, cena x vaha x vyhrevnost je pomerne slu
 Re: Peří17.11.2009
Mám Rimo 600 od Sira Josepha a jsem s ním moc spokojený. Je neuvěřitelně lehký a skladný. Na zimu by
 Re: Peří17.11.2009
já měl SJ Looping 500. Vynikající. Sloužil hodně let. Teď mám Rimo 1000 do 170. Výborný. Na spacáky
 Re: Peří17.11.2009
A co treba takovahle nabidka? (odstran mezeru)

  Re: Peří18.11.2009
Tak Salewu bych nebral ani omylem. Za poslední roky se tak brutálně zhoršila kvalita jejich výrobků,
 Re: Peří18.11.2009
Doporučuju Viking 900 od Warmpeace nebo teď v akci spacáky od Ferrina
 Re: Peří18.11.2009
To je radílků :-)) hele dám ti jednu radu NE Viking 900, všimni si že je plněn kachním peřím a každý
  Re: Peří20.11.2009
Píšeš o radílcích, ale já a asi mých pět známých jsme si na expedici koupili Looping 1000. Z vlastní
 Re: Peří18.11.2009
Mám Rimo 1000 od Rákosky a můžu jen doporučit - lehkej, skladnej, teplej.

 Friťák - otevřeno?17.11.2009
Ahoj, nevíte, jestli dnes má otevřeno Friťák?
 Re: Friťák - otevřeno?17.11.2009
od 15 do 20

 Stan na Sněžce17.11.2009
Ahoj.Máme v plánu v zimě přespat ve stanu na Sněžce.Vyjádříte se mi k tomu někdo?Je to málo diskutované téma,ale asi je jasné proč...
 Re: Stan na Sněžce17.11.2009
Vzhledem k tomu, že je to první zóna KRNAP, komerční území, turistická pamětihodnost, vede tam lanov
  Re: Stan na Sněžce18.11.2009
když přijdeš v týdnu, v den kdy bude fučet, mrznout a sněžit, nepostavíš stan a jen si někde lehneš,
   Re: Stan na Sněžce18.11.2009
"Vzhledem k tomu, že je to první zóna KRNAP, komerční území, vede tam lanovka..." velmi ve
    Re: Stan na Sněžce18.11.2009
Možná vtipné, ale pravdivé.
 Re: Stan na Sněžce18.11.2009
No pokud bys byl slecna ve vanici, tak te meteorkari nechaji prespat v boude a jeste ti uvari caj. T
 Re: Stan na Sněžce18.11.2009
a duvod? Nejak mi unika smysl cele akce...
Fakt je, ze jestli to ma byt test odolnosti a prem

1   ...   954   955   956   957   958   959   960   961   962   963   964   965   966   967   968   969   970   971   972   973   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 85 cest v krasu
Ahoj,jenom by mě zajímalo jestli se někdo už pokoušet vylezt všechny cesty v moravském krasu od obtížností 9- až 9+,našel jsem jich 85 cest :-) Nevím jestli nato mám,ale pokusím se o to do konce roku 2010 :-) Co si o tom myslete? Da se to?
Tom20:40:53 17.11.2009
odpovědět 
 Re: 85 cest v krasu
Jestli to dáš tak budeš opravdu frajer.
22:00:21 17.11.2009
odpovědět 
  Re: 85 cest v krasu
Mě před časem napadlo, zkusit v Krase vylezt všechny sedmičky...těch je fakt hodně, ale za zbytek života by to snad stihnout šlo ;-)
moare07:52:26 18.11.2009
odpovědět 
   Re: 85 cest v krasu
Můžeš se zeptet Adama, to je asi jediný lezec, který se zabýval systémovým přelezením nejtěžších cest v Krase, i když i jemu dnes něco z těch TOP 100 chybí:-).
Vlk08:00:46 18.11.2009
odpovědět 
    Re: 85 cest v krasu
jj diky za radu,tak já se o to pokusím,uvidime jak to pujde,myslim že by to mohlo jít,až na pár pekelných 9+ např jako Teletabis,tak uvidim,mám nato rok,už teda mám neco přelezený,ale je to jenom 12 cest :-),takže 73,přibližně 30 vikendu + dny v tydnu,jak budu stihat :D tak uvidimě,určitě pokud by se mě to povedlo,tak možná napiši o tom članek,ale vím že hodně lidi mě vubec nevěří,že bych to zvladnul :D A ty si Vlku myslíš,že by to bylo realný?
Tom09:27:32 18.11.2009
odpovědět 
     Re: 85 cest v krasu
a když ti Vlk řekne že to není reálný tak do toho nepudeš? To asi není moc dobrý začátek- Věř si a zvládneš to, až to přelezeš napiš a budeš za borce.
Fin09:31:29 18.11.2009
odpovědět 
     Re: 85 cest v krasu
Tady jestli máte někdo zájem jsou vypsaný cesty http://leteckaposta.cz/857730367
Tom09:34:19 18.11.2009
odpovědět 
      Re: 85 cest v krasu
Bude to těžký,ale pokusím se o to,uvidíme jak dlouho mě to vydrží :D Ale pokud to nepujde všechno tak aspoň do 9+ a ty 9+ si necham ještě na další rok :-)
Tom09:36:29 18.11.2009
odpovědět 
       Re: 85 cest v krasu
Tahle idea se zda jako velice rozumna. Preci jen mezi temi 9+ jich je par ktere se rozhodne nedaji utrapit behem vikendu-myslim teda pro normalni smrtelniky...
Sarka17:40:37 20.11.2009
odpovědět 
      Re: 85 cest v krasu
paradny napad! drzim palce :}
tah-sha-tunga09:45:06 18.11.2009
odpovědět 
       Re: 85 cest v krasu
U udelovat se za to bude titul, na misto Mistr sportu bude udelen titul Mistr Krasu :-P Nebo mistr krasobruslař??
Marek19:01:47 21.11.2009
odpovědět 
    Re: 85 cest v krasu
To by me teda zajimalo jaky cesty do TOP 100 muzou Adamovi chybet... Maximalne tak Kocovina a Holubi Dum :-D
Venda17:31:29 20.11.2009
odpovědět 
     Re: 85 cest v krasu
Mam dojem ze jak Kocovina tak Holubi dum do Top 100 nepatri
19:48:39 20.11.2009
odpovědět 
     Re: 85 cest v krasu
Už od 30.prosince loňského roku je na Rorejsech jedno 8ačko, co nemá přelezené:-), moc ten Kras poslední dobou fláká:-)).
Vlk20:09:46 20.11.2009
odpovědět 
   Re: 85 cest v krasu
jj je jich 77 čistých 7,kamarád se o to zajimal,takže jsem mu to hledal.Tady na lezci si zadáš,že chceš oblast moravský kras a obtížnost od 7 do 7 a najde ti to všechny sedmičky.Klidně pojd do toho :-)
Tom09:45:21 18.11.2009
odpovědět 
    Re: 85 cest v krasu
Vzhledem k omezením v Krase v některých sektorech a podmínkám, tak to si užiješ, no a pak tady taky ten seznam není zcela úplný, celkem se bude měnit. O prázdninách už bude přesnější:-). Něco se někam posune, třeba Cesta ponorných vod - klasika je za 9-, pak tam máš celkem u této cesty 3 spodní a 3 horní varianty přelezu, počínaje 9- a čistých 9 konče, takže to ti taky něco vezme:-), potom něco přibylo na Rorejsech a to nejsou zrovna krátké cesty, takže bude zajímavé měnit rytmus z bouldrových cest na vytrvalostní (30-40 metrů).
A pak se těším na 3.přelez 50. dne:-)), jinak přeji hodně úspěchů.
Vlk09:57:40 18.11.2009
odpovědět 
     Re: 85 cest v krasu
Tak to můžeme potom v průběhu vylaďovat,budu rád když se mě to bude doplňovat, s omezení počitám,takže už to mám vymyšlené,aby mě to vychazelo na povolení,nemusís se bát,nebudu to porušovat :-)
Tom10:02:06 18.11.2009
odpovědět 
      Re: 85 cest v krasu
O to nejde, vem si třeba Rorejsi, jižní stěna, tam se moc nedá v létě, potřebuješ chladnější podzim, akorát tak, aby ti nemrzly prsty, pak Krkavčí, Perestrojka nahoře, zase o počasí, Býčina to samé, Hořký měsíc v plotně, V Buči celkem dost cest, takže musíš víceméně v létě, jinak se může stát, že ti to na podzim zateče a máš smůlu a tak se dá dost dobře pokračovat:-)).
Až si uděláš seznam, klidně mi ho pošli, já ti doplním, co vím a pak to můžeme v klidu dopřesňovat:-).
Vlk10:10:58 18.11.2009
odpovědět 
       Re: 85 cest v krasu
jj já vím,ale tento rok se to v buči dalo ,doufám že i ten další :-) Já lepší podmínky moc neřeším,prostě to beru jaký je počaší,tak to zkouším,třeba Knoflíkovou Valku jsem přelezl 13.8 a dalo se to i když bylo teplo :-) já nejsem lezec,který čeká na nejlepší podnínky.Jasně některé cesty se třeba nedají lezt (např na Indii když je v létě 30 a svítí nato) :-) Tak ten můj seznam je ten,jak jsem dával ten odkaz,jestli budeš mít čas,tak budu rád když mě to doplníš.Můžeš mě to poslat na e-mail: tomas.reich@centrum.cz Diky moc
Tom10:32:17 18.11.2009
odpovědět 
        Re: 85 cest v krasu
Pokud to nestihnu za rok,tak to dolezu další rok :-)
Tom10:33:16 18.11.2009
odpovědět 
         Re: 85 cest v krasu
hodně štěstí v cestě 50.den (9 UIAA):-)
a taky Boulder bez hrany (9- UIAA)
11:33:13 18.11.2009
odpovědět 
          Re: 85 cest v krasu
Kdyz uz nekdo psal o tech sedmickach tak uz se tesim kdo bude dalsi na Haleluja na Zobanech.
Stepan Ptacek20:22:12 20.11.2009
odpovědět 
           Re: 85 cest v krasu
Má vůbec volný přelez?
Pavel21:20:04 20.11.2009
odpovědět 
            Re: 85 cest v krasu
Zcela čistý nemá. Nemožné!!!!
23:27:14 20.11.2009
odpovědět 
             Re: 85 cest v krasu
nic není nemožné!!
15:05:13 21.11.2009
odpovědět 
              Re: 85 cest v krasu
Pokud vim tak ma 2. Cumpelik a Maugli.
Stepan Ptacek16:39:35 21.11.2009
odpovědět 
               Re: 85 cest v krasu
Ještě Stoupa.
Vlk17:35:45 21.11.2009
odpovědět 
                Re: 85 cest v krasu
tady na lezci to má též přelezy.
17:59:28 21.11.2009
odpovědět 
                 Re: 85 cest v krasu
Jen pro doplnění, těch cest v té obtížnosti je přes 100 a možná do konce roku ještě nějaká přibude.
Vlk20:26:15 21.11.2009
odpovědět 
 Foto dne:
kvalifikace
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192337)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Start und stop 4 Sankt Lorenz
Přeskok 2 Skály V Údolí Roklice
Zamotaná pouť V Skály V Údolí Roklice
Náhorní hrana II Údolí Loubenského Potoka
Turecký med VIIb Údolí Loubenského Potoka
Nově komentované:
Paní Kadrnožková VIIIb Prachov
Mandragora Hard 8A Rusava
Tancuj, Tancuj, Vykrúcaj VIIIa Adršpach
Záviš 7 Žleby
Přehmat 5+ Černá Skála U Přeštic

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Neuznat | Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (56)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1147 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1261 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1114 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi