Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 23.Fajkoš 10389 24.Svoboda 10371 25.Melen 10357 Bouldry: 23.Chejn 9928 24.Klapal 9853 25.Horáček 9828 Hory: 29.Slavíček 2366 30.Uhlík 2276 31.Čermák 2232
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Boulder drytool 20.11.2009 Pěkné foto kolouchu. Prej padla fara. Jak to bude s boulderovkou?
Téryho chata 21.11.2009 20.11.2009 Ahoj. Zítra ráno kolem šesté jedu autem z Ostravy na víkend do Vysokých Tater s přespáním na Téryho chatě. Máte-li chuť se někdo přidat, dejte vědět. martin.albert@yahoo.com
  Re: Téryho chata 21.11.2009 20.11.2009 Patří to do inzerce;)
kras dnes 20.11.2009 zdar, nezajede neska nekdo z Brna do krasu? auto mam...
776 722770
  Re: kras dnes 20.11.2009 Zitra bych jel, dneska makam. Auto nemam:-).
777642668
  Re: kras dnes 20.11.2009 Patří to do inzerce;)
Pískaři 20.11.2009 Ahoj, prosím Vás sháním knížku Pískaři od Bokumila Sýkory, nevíte kde by se dala sehnat? Předem děkuji za jakékoliv rady.
spolulezec spanelsko 20.11.2009 Zdar, mam letenky do Malagy a budu tam od 4.1. do 12.1. jedine, co mi chybi je spolulezec. Proto se ptam, jestli v tu dobu nebude nekdo v Chorru taky bez spolulezce. Popripade jestli znate nejake zahranicni webovky v anglictine, kde bych se taky mohl zept
  Re: spolulezec spanelsko 20.11.2009 zkus climbing.com - já jsem byl v Malaze na Erasmu a tady na tom serveru jsem se ve fóru jen tak zku
benzinovy varic 19.11.2009 Ahoj. existuji dnes jeste benzinaky ktere se nahrivaji necim jinym nez "benzinem z vlastni flasky" ? Jinak se rozhoduju nad xkg2 a primus multifuel... s radosti vyslechnu nazory.
Btw jak dlouho vydrzi litrova nandrz?
  Re: benzinovy varic 19.11.2009 Primus Omnifuel ..
    Re: benzinovy varic 20.11.2009 omnifuel ma rozherivani necim jinym nez "sam sebou" ? Cim?
  Re: benzinovy varic 19.11.2009 Neexistuje, není to vhodné. Na 600 ml benzinu (technického) budedš vařit 110 min, na Kerosin 100 min
    Re: benzinovy varic 19.11.2009 Nafta 170 min? Hoří to vůbec?
  Re: benzinovy varic 20.11.2009 Já mám XGK2 a jsem plně spokojený...
    Re: benzinovy varic 20.11.2009 hmm... to je nejak malo tech 100 minut....
      Re: benzinovy varic 20.11.2009 Orientační spotřeba MSR XGK (starý model) 100ml na osobu a den.
suunto Vector 19.11.2009 HOJ prosim vsechny zda nemaji k dispozici manual v cz na Vectory dekuji moc!
  Re: suunto Vector 19.11.2009 od kud jsi? manual mam.
nakup lana 18.11.2009 Zdravim. Rad bych lano na pristi rok a protoze na to nijak zvlast nespecham (pod stromkem mi staci fusekle), tak se snazim trochu popremyslet, jak ho nejlepe (rozumej nejlevneji) poridit. V nejakych diskuzich z minula se objevuji rady jako "kup to z
  Re: nakup lana 18.11.2009 Podle me je nejlepsi sledovat bezne eshopy - obcas ma nektery z nich kratkodobou slevovou akci a byv
    Re: nakup lana 19.11.2009 Přesně tak, zkus si počkat (nebo taky vyjednat) na nějakou slevu - ať už e-shop nebo kamenný krámek.
  Re: nakup lana 19.11.2009 Zkus výprodej Singing Rock v Poniklé
    Re: nakup lana 19.11.2009 Ted byly lanexacky lana za relativne rozumny peniz na SportLifu, zkus u Lanexu vyprodej nebo primo z
  Re: nakup lana 19.11.2009 Ahoj,pokud nespěcháš a chystáš se třeba na jarní lezení,doporučuji Arco.Např 7Om Tendon myslím za cc
    Re: nakup lana 19.11.2009 Jak je vubec mozne, ze se v tom Arcu nakupuje za takove ceny? To to tam nekdo dotuje, nebo jak to fu
      Re: nakup lana 19.11.2009 tam na tom překupníci maj rabat jenom 30% u nás běžně až 70----
      Re: nakup lana 19.11.2009 Je to o kupni sile. Pokud vsichni z cele Evropy budou jezdit nakupovat do nejakeho kramku v CR, tak
        Re: nakup lana 20.11.2009 Jo, to zni logicky...
        Re: nakup lana 20.11.2009 Nesmysl. Delal sem 2 roky v Hudaci a nedovedes si predstavit ten fofr, rozhodne nebyly problemy ze l
          Re: nakup lana 21.11.2009 u technologicky vyspělejších výrobků se běžně praktikuje strategie "lízání smetany" - nasa
            Re: nakup lana 21.11.2009 :) Máš tam dost hezkejch odbornejch slov, ale pokud existují ty oligopoly a dohody o cenách (což je
              Re: nakup lana 21.11.2009 v Ponikle v Singaci dostanes na CHS prukazku 20% slevu, a to si myslim neni malo. Otazka jak dlouho
dotaz Chamser Kangri 18.11.2009 Ahojte,
nemáte prosím někdo zkušenosti s výstupy na Chamser a Lungser Kangri?
Zajímala by mne dostupnost a obtížnost normálek.
Děkuji předem,
vik
Lezečky 18.11.2009 Jelikož staré lezečky jsou v rozkladu, je nutno si pořídit nové. Jenže první problém se objevil u výběru lezeček. úplně jsem ze svého výběru vytěsnil Triop a Saltic, protože k nim mám prostě nedůvěru. 5.10 se mi taky moc nelíbí. Takže zůstaly Rock Pillars
  Re: Lezečky 18.11.2009 zalistuj par stran zpět řešilo se to tady jestli LS nebo RP
  Re: Lezečky 18.11.2009 mám LS Cobra a Evolve na sucháč. Nemůžu si stěžovat
  Re: Lezečky 18.11.2009 taky si prispeju svoji trosku do mlyna, u miur se mi zacla rozlepovat spicka po 3 dnech, nekdo tu uz
  Re: Lezečky 18.11.2009 zkus scarpy..super tvar, paradni pata:) nikdy uz nedam na nohu nic jineho;)
  Re: Lezečky 18.11.2009 Sebelepsi bota, ktera ti nebude sedet na noze je uplne nahovno. Takze bych zacal z druheho konce, na
    Re: Lezečky 19.11.2009 jak řikáš.. začít z druhýho konce. ne každej má to štěstí že mu seděj na noze všechny profláklý mode
      Re: Lezečky 19.11.2009 ty fajfteny jsi vytesnil jen kvuli osobnimu pocitu a nebo nejakemu "objektivnimu" duvodu?
  Re: Lezečky 19.11.2009 Ahoj, já mám Triop Rap tak rok a půl, a skoro nejeví známky nějakýho prolezení... každej má důvěru v
  Re: Lezečky 19.11.2009 Myslím že Saltiky není třeba zavrhovat, mám Vampíry, plácám se v devítkách a jsem s botama maximálně
  Re: Lezečky 19.11.2009 No ja si treba zase myslim, ze nejdulezitejsi je barva a design. Barva letosni zimy je tmave modra,
1
...
954
955
956
957
958
959
960
961
962
963
964
965
966
967
968
969
970
971
972
973
...
2263
Pískaři Ahoj, prosím Vás sháním knížku Pískaři od Bokumila Sýkory, nevíte kde by se dala sehnat? Předem děkuji za jakékoliv rady. Spasik 08:33:14 20.11.2009odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Záchranka pod Matterhornem
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: